Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, january napisał:

Ok, dzięki za szybkie odpowiedzi, mam klarowność co do planowania przeróżnych alternatyw na przyszłość :) 

Sprytne to co kombinujesz.

Przedtem nie bardzo wiedziałem jak chcesz się zmieścić poniżej tax w tym roku, ale teraz ogarniam.

Furtka - ale legalna i bardzo kreatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Hartenstein nie powinien być RFA po sezonie?

Też przy okazji - nie mam całej ostatniej wymiany z Wizards wpisanej do arkusza. 

Brakuje:

pick Wizards 2025 (top 3 protected) oraz better 1st Wizards/Celtics z protekcją na pick Wizards w 2026 w top 9. Jeśli protekcja w 2025 roku się zrealizuje to protekcja ze swapu w 2026 się kasuje.

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Principe napisał:

Czy Hartenstein nie powinien być RFA po sezonie?

Też przy okazji - nie mam całej ostatniej wymiany z Wizards wpisanej do arkusza. 

Brakuje:

pick Wizards 2025 (top 3 protected) oraz better 1st Wizards/Celtics z protekcją na pick Wizards w 2026 w top 9. Jeśli protekcja w 2025 roku się zrealizuje to protekcja ze swapu w 2026 się kasuje.

Co do drugiego to @karpik miał się zająć tą wymianą, jak i swoją wymianą z Wizzards i je uzupełnić do końca.

Co do pierwszego to jest przecież na czerwony kolor zaznaczony w arkuszu, czyli jest Twoim RFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

 

Co do pierwszego to jest przecież na czerwony kolor zaznaczony w arkuszu, czyli jest Twoim RFA.

 

1 minutę temu, Principe napisał:

O! wydaje mi się, że był na biało :D W każdym razie problem rozwiązany, więc nie było tematu :)

Był na biało, zmieniłem na czerwony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jasne, np. powiedzmy, że Boban gra tylko w garbage w realu, u nas ja mogę go dać do rotacji na stałe wiadomo. Jak on czasem zgarnia DNP w realu ale jest zdrowy, nie ma doniesień o kontuzji to wiadomo, że nie liczona jest ta absencja. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Braveheart22 napisał:

1. Jak to jest u nas z absencjami? Ktoś się tym zajmuje i wszystko zlicza czy każdy sam ma o to zadbać? I jak to później wygląda w opisie, rozkład minut itd.?

2. Jeśli jakiś gracz jest w kadrze meczowej, ale nie wejdzie na parkiet to nie liczymy tego jako absencję, prawda? 

1. Fluber ma jakiś sprytny sposób na to i robi to dla nas. Rozkład minut to Twoja brocha. Twój team, Ty decydujesz.

2. Prawda. Zresztą Ronnie Ci już odpowiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

1. Jak to jest u nas z absencjami? Ktoś się tym zajmuje i wszystko zlicza czy każdy sam ma o to zadbać? I jak to później wygląda w opisie, rozkład minut itd.?

2. Jeśli jakiś gracz jest w kadrze meczowej, ale nie wejdzie na parkiet to nie liczymy tego jako absencję, prawda? 

Wszystko wyżej już GM napisali. No może poza jednym. Dla swoich celów naciągaj fakty na swoją korzyść jak tylko możesz. Nie krępuj się. I tak nie dasz rady ponaciągac rzeczywistości jak najlepsi macherzy tutaj. Na razie przez pare pierwszych sezonów ponaginaj do średniej ligowej ;)  

Nie odpuszczaj nawet jak gracz jest kontuzjowany ;) czasem się udaje przemycić gracza do protokołu. 
mamy w tej grze po prostu lepsze sztaby medyczne niż w rl. U niektórych rehabilitacja zajmuje się Dr Jezus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://basketball.realgm.com/wiretap/261145/Knicks-Cavaliers-Mavericks-Interested-In-Signing-Talen-Horton-Tucker

A quirk in the cap, however, can allow for a third-year balloon payment worth as much as the maximum salary with a raise in the fourth. A rival team could pay Horton-Tucker $9 million in the first year, $10 million in the second year then jump to more than $32 million in the third year and $32 million in the fourth. The Lakers could match the deal.

 

Z czego to wynika i jak to się przekłada na nasze zasady? Wie ktoś może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

https://basketball.realgm.com/wiretap/261145/Knicks-Cavaliers-Mavericks-Interested-In-Signing-Talen-Horton-Tucker

A quirk in the cap, however, can allow for a third-year balloon payment worth as much as the maximum salary with a raise in the fourth. A rival team could pay Horton-Tucker $9 million in the first year, $10 million in the second year then jump to more than $32 million in the third year and $32 million in the fourth. The Lakers could match the deal.

 

Z czego to wynika i jak to się przekłada na nasze zasady? Wie ktoś może ?

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.