Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomki, jeśli złożę ofertę KCP to liczy mi się tylko 1 jego trymestr do salary, tak? Bo mam 430k do hardcapu, ale chyba go zmieszczę wtedy, prawda? Wiem, że gdzieś to jest wyżej dopiero co napisane ale wolę się upewnić na swoim przykładzie bo jestem za blisko hardcapu żeby ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ziomki, jeśli złożę ofertę KCP to liczy mi się tylko 1 jego trymestr do salary, tak? Bo mam 430k do hardcapu, ale chyba go zmieszczę wtedy, prawda? Wiem, że gdzieś to jest wyżej dopiero co napisane ale wolę się upewnić na swoim przykładzie bo jestem za blisko hardcapu żeby ryzykować.

Około 550k na niego potrzebujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Okok dzięki bardzo! A chciałbym się jescze dopytac, czy w tej sytuacji, jaka mam to przed podpisaniem gracza, musze kogoś zwolnić, czy najpierw mogę spróbować podpisać, a dopiero potem zwolnić? 

zwolnic, co jest bezsensem ale coz proadzisz

Teraz, Eld napisał:

Bramka nr 1.

jo ?

to wedy moge cofnac zwolnienie jacksona proszę? bo bylem przekonany, ze trzeba zrobic miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

zwolnic, co jest bezsensem ale coz proadzisz

jo ?

to wedy moge cofnac zwolnienie jacksona proszę? bo bylem przekonany, ze trzeba zrobic miejsce

Bramka numer jeden oznacza jego pierwsze przypuszczenie czyli wpierw musi kogoś zwolnić, a później podpisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Panowie mam pytanie.

Wolves w temacie waiver-wire złożyli ofertę 1+1 PO minimum dla Gabriela Decka, bez żadnych uwarunkowań.

A teraz przerzucili go nagle jako warunkowego. Czy takie coś jest dozwolone?

Nie widzę przeciwwskazań

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Panowie mam pytanie.

Wolves w temacie waiver-wire złożyli ofertę 1+1 PO minimum dla Gabriela Decka, bez żadnych uwarunkowań.

A teraz przerzucili go nagle jako warunkowego. Czy takie coś jest dozwolone?

Człowiek Morza tez złożył oferty już 10 graczom bez żadnych uwarunkowań. Czas na oferty jest do jutra, stad uporządkowałem nazwiska wg hierarchii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

20% tego co zarabiał u mnie? Niezależnie od tego ile wynosi jego nowy kontrakt? Bo pamiętam, że z Bazemorem wyliczałem to ale nie pamiętam jak.

No Panie Radny! A poszukać w regulaminie nie łaska? :P 

Cytat

 

10.41. Buyout. Gdy drużyna X zwolni zawodnika w trakcie sezonu, a ten zostanie podpisany przed końcem sezonu przez inną organizację, uznajemy to za buyout. W takim przypadku uznajemy, że drużyna X płaci zawodnikowi wysokość jego kontraktu pomniejszoną o nową umowę, ale o nie więcej niż 20% rozwiązanej umowy.

Przykładowo X zwalniają gracza UIO z ostatniego roku umowy 25 mln. UIO otrzymuje ofertę od Y o wysokości 3 mln. W księgach na koniec sezonu X wypłacają zawodnikowi UIO 22 mln. 

 

Około 300k wychodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.