Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Wolves stracą swoją filię w Jazz?

A tak czysto humorystycznie to nowy właściciel Jazz rok temu był bliski kupienia Timber ale żona przypomniała mu ,że od dziecka są fanami Jazz i jeśli mają kupić klub NBA to tylko ten  w Utah więc w sumie zrozumiałe są konotacje na linnii SLC-Minneapolis

 

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

no jak bedzie ocenial sytuacje tak jak doziera, to sukcesu nie wroze 😂

Doziera oceniłem tak z puktu widzenia gracza bo jeszcze nie widziałem debiutanta , który by wolał krótszą umowę niż dłuższą.

 

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@ely3 się chyba przymierza do posady GMa :D

Nie ale ostatnio po prostu z ciekawości sprawdzam sobie różne trójstronne wymiany Hardena więc trochę czytałem nt QO, CBA itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Boucher i Niang chyba mają zdecydowanie za niskie kwoty QO w arkuszu, ten kto to wpisywał to sprawdzał te wartości ile to wyszło, bo to nie jest wartość capholdów?

Bouchera ja sprawdzałem z rl i taki znalazłem, ale jak możesz to poszukaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Boucher i Niang chyba mają zdecydowanie za niskie kwoty QO w arkuszu, ten kto to wpisywał to sprawdzał te wartości ile to wyszło, bo to nie jest wartość capholdów?

To ja się w takim razie jebłem, bo to na pewno są cap holdy bo sam to w nocy wpisywałem.

Gdzie to poszukać? Za prezent na święta możesz pomóc. Zresztą - Ty jesteś Starszą Księgową. To Twoja brocha :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No w arkuszu jest 1,588 mln, a u Nianga 1,645 mln - to są za małe wartości.

Widzę właśnie :) 

Ktoś z rozpędu źle wpisał. 

1 minutę temu, Eld napisał:

To ja się w takim razie jebłem, bo to na pewno są cap holdy bo sam to w nocy wpisywałem.

Gdzie to poszukać? Za prezent na święta możesz pomóc. Zresztą - Ty jesteś Starszą Księgową. To Twoja brocha :).

Bouchera podałem przy QO w IV turze FA.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Borys oddaj smutna minkę 

W sumie to by być bardziej precyzyjnym bo ten sezon jest dziwny to jeśli zawodnik podpisał z nowym klubem to nie może byc wymieniony do 6 lutego a jeśli podpisał z własnym to do 3 marca.. Czyli ci którzy są podpisani w ramach QO do 3 marca nie mogą być wymienieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzją Rady, z Utah Jazz prowadzonych przez @elwariato zostaje zwolniony Mario Hezonja. Powodem jest fakt posiadania na koniec offseason 16 zawodników, przy maksimum wynoszącym 15. Mimo wielokrotnego przypominania, GM nic z tym nie zrobił. 

Rada za powyższe nakłada karę na Utah Jazz w postaci przesunięcia na koniec wężyka two-way. Tym samym nie będą wybierać z numerem 14 i 47, a z 30 i 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u nas kalendarz zostanie dostosowany do krótszego sezonu. Z tego co pamietam cześć nowo podpisanych graczy ma terminy 30-60 dniowe co do wymian w normalnych sezonach. Czy fakt ze wszystko ulega skróceniu łącznie z ilością gier nie wpływa na zmiany tez u nas terminów i okresów ochronnych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ignazz napisał:

Czy u nas kalendarz zostanie dostosowany do krótszego sezonu. Z tego co pamietam cześć nowo podpisanych graczy ma terminy 30-60 dniowe co do wymian w normalnych sezonach. Czy fakt ze wszystko ulega skróceniu łącznie z ilością gier nie wpływa na zmiany tez u nas terminów i okresów ochronnych?

 

Jak najbliższe okienko z tego co liczyłem ma wystartować gdzieś na przełomie plus minus pierwszego i drugiego tygodnia Lutego to i 30 i 60 dniowe okresy Ci się pokończą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Tak by się upewnić w kontekście tych częściowych kontraktów rzucę przykładami.

1. Po 1T zatrudniam gracza mającego w normalnym trybie 898k. W płacach (to co zliczamy w arkuszu - by być np. pod luxury tax) będzie 599k  tak? Analogicznie po 2 trymestrze 299k, analogicznie wszystkie inne umowy minimalne?

2. Po 2T Z MLE zaoferuję komuś umowę 9/1+1 (równe) PO. W pierwszym roku to będzie się liczyło jako 1,5 mln, tak?

Tylko minimalne kontrakty Jasiu, bo jak będą wyjątki (MLE, BAE itp)i, to za dużo kombinowania. 

Ostatniego nieparzystego dolara równamy w górę, a nie w dół. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Tak by się upewnić w kontekście tych częściowych kontraktów rzucę przykładami.

1. Po 1T zatrudniam gracza mającego w normalnym trybie 898k. W płacach (to co zliczamy w arkuszu - by być np. pod luxury tax) będzie 599k  tak? Analogicznie po 2 trymestrze 299k, analogicznie wszystkie inne umowy minimalne?

2. Po 2T Z MLE zaoferuję komuś umowę 9/1+1 (równe) PO. W pierwszym roku to będzie się liczyło jako 1,5 mln, tak?

1. Tak

2. Nie :) z ciekawostek dodam tylko, że niewykorzystane po 1T MLE zaczyna być redukowane i po 2T zostanie Ci go jakaś połowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.