Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, MMM2121 napisał:

@Eld

do kiedy mam czas, aby wybrać gracza na 2 way? Bo nie ukrywam, ze przez święta nie myślałem o tym za dużo. 

Tak jak Ronnie pisze. 

16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Cały czas możesz, nawet jak ktoś pod tobą już wybierze to możesz w każdej chwili. 
 

w zeszłym roku jakos lepiej to było zorganizowane, 6 wyborów na dzień czy coś, a teraz to moja kolejka wypada za tydzień ponad... a mam w tym roku jednego kaszta... znaczy kota na oku.

Było lepiej zorganizowane, ale cóż poradzisz. Kto by się spodziewał, że TW wypadnie akurat na święta. Nie można żądać od ludzi aby wisieli przed kompem jak albo leczą kaca po pasterce, albo chodzą co 15 minut do lodówki jak ja, ale siedzą gdzieś karnie u jakiejś ciotecznej rodziny od strony wujka kuzyna babci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:
 

Dopiero co pisałeś:

  

 

Zluzuj człowieku. Siedziałem nad zamknięciem IV tury do prawie drugiej w nocy w Wigilie. Zaraz zamknę TW do momentu rozstrzygnięcia "wężyka" który to póki co na wężyk nie wygląda a na normalną kolejkę w żabce po hot doga bo prócz trzech teamów którym brakuje graczy, zgłosił się tylko jeden z 14 graczami w roosterze i nie trudno zgadnąć, że jesteś to Ty.

Jak CM, LBS i SlaKB dobrze ogarną temat ( telefony do Wolves, Jazz i Memphis + wymiany 2 za 1 ) to zaraz się okaże, że żadnego wężyka nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

To raczej Ty zluzuj, chyba że Jaśnie Pan od dziś nie będzie akceptował nawet wskazywania błędów, które trzeba poprawić (co właśnie zrobiłem, nie komentując nawet).

A czy ja nie akceptuje wskazywania błędów? Praktycznie po każdej zmianie czegoś w arkuszu proszę o sprawdzenie. Zresztą te zmiany które robiłem w nocy gdzieś od 23:30 do 2:00 to chyba mogła mi się pojawić jakaś pomyłka? Ja rozumiem, że Ty jesteś nieomylny i zawsze masz rację. 

No i wskaż mi te błędy co poprawiałeś - chętnie zobaczę choć by po to, aby nie popełniać ich na przyszłość.

Alonzo i Ronnie jakoś na kulturce potrafią zwrocić uwagę, że coś skopciłem a Ty mi z Jaśnie Panami. Już Ci żal dupsko ściska, że wężyka może nie być i że poczekasz sobie do okienka między T1 a T2 na swojego kocura? 

Ja tylko czekam jak się wszyscy Radni pobudzą i jedziem z kiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja już mam dogranych tych dwóch grajków, szczegóły niebawem

No i elegancko LBS. Z każdym takim ruchem, obcinasz robotę Radzie. 

Lubię to.

2 minuty temu, january napisał:

Nie. Ale wskazałem Ci Twój błąd (co jest normalne i się zdarza), gdzie w ciągu 1-2 dni napisałeś 2 wykluczające się rzeczy, a Ty na to tu zareagowałeś jakimiś tekstami o zluzowaniu.

A ok. O to Ci chodziło.

Jak się próbuje znaleźć kompromis, to rzeczą naturalną jest często zmieniać zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czy gracze którzy podjęli QO mogą być już teraz trejdowani, czy jakiś czas trzeba odczekać? 

96 pkt. CBA: Generally a team only has to keep a player for three months after signing a contract.

A QO jest traktowane jako podpisanie kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

A nie jako podjęcie opcji? 

Raczej nie, a to dlatego, że gracz nie podejmuje QO a podpisuje QO ( offer sheet ). Podjęcie lub nie na przykład player option jest przedłużeniem istniejącego kontraktu które daje właśnie ta opcja. QO dla RFA jest poniekąd nowym kontraktem. 

Teraz, fluber napisał:

@Eld no ale formalnie to czym się różni ostatni rok w kontrakcie White'a czy Kuźmy od qo? To nie jest to samo? 

A o to się pytaj tych co to wymyślili. Ja Ci tego dobrze nie potrafię wytłumaczyć. @MarcusCamby i chyba @january.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

@Eld no ale formalnie to czym się różni ostatni rok w kontrakcie White'a czy Kuźmy od qo? To nie jest to samo? 

Tym się różni ,że debiutant podpisuje 4 letnią umowę z klubem. Wiec QO to jest nic innego jak oferta 1 rocznego kontraktu bo formalnie na piąty rok nie umowy. Więc gracz podpisuje nową umowę na rok.

A w Waszym przypadku to będzie by wszyscy GMowie musieli głosować czy dany gracz zgłasza veto do wymiany czy nie.

Ostatni taki przypadek w lidze to Hood który zgodził się na oddanie do Blazers

Hood nie mógł się porozumieć z Cavs więc podjął QO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Tym się różni ,że debiutant podpisuje 4 letnią umowę z klubem. Wiec QO to jest nic innego jak oferta 1 rocznego kontraktu bo formalnie na piąty rok nie umowy. Więc gracz podpisuje nową umowę na rok.

A w Waszym przypadku to będzie by wszyscy GMowie musieli głosować czy dany gracz zgłasza veto do wymiany czy nie.

Ostatni taki przypadek w lidze to Hood który zgodził się na oddanie do Blazers

Hood nie mógł się porozumieć z Cavs więc podjął QO

Ale mógłby być handlowany od razu po wzięciu QO? Czy trzeba 3 miesiące odczekać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.