Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

@cloud

Myślisz ,że Ainge i Boston nie badali tego biodra? Nie wiedzieli w jakim jest stanie?

 

Ciekawe jak się to potoczy bo jeśli Thomas ma być cieniem siebie to nawet dorzucenie Browna z pickiem Memphis nic nie pomoze.

Badali i Ainge mówił, że IT może nie zdążyć na początek sezonu. Mówił też, że biodro miało wpływ na wymianę. Być może jednak lekarze Cavs stwierdzą, że z biodrem jest jeszcze gorzej niż myśleli Ci z Bostonu. Nie wiem, dziwnie to wygląda. Oby przeszedł ten deal, bo jak nie przejdzie, to Celtics będą mieli dość duży problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale do startu sezonu miesiąc, a Thomas nawet nie zaczął biegać. Sytuacja wygląda fatalnie z perspektywy Celtics, bo ogłosili już Kyriego, a może się okazać, że wcale u nich nie zagra i co gorsze zostaną na nowy sezon z kontuzjowanym Thomasem. Zaraz się okaże, że z pretendenta do ECF staną się drużyną co najwyżej na dostanie się do play-offów. :D

 

Cavs w sumie też mają problem. Irving nie chce u nich grać, a jeśli nie Celtics, to z kim zrobią wymianę? No i sam Kyrie też raczej nie byłby zadowolony, bo tacy Celtics to prawie idealny team dla niego na obecny moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Thomas przeszedł testy medyczne,tylko sztab medyczny Cavs ma wątpliwości co do długości jego przerwy w grze.Jak dla mnie to sprawa jest trochę wyolbrzymiona,ew. gierka na wyżydzenie jakiegoś picku i tyle.

 

dziwne, i tak będą coastować w RS to czy wróci w listopadzie czy grudniu to im to nie robi

 

a wszystkie media odtrąbiły, że wygrali trejd to co oni by jeszcze chcieli wyhandlować jakiś 2nd rounder jak jakieś polaki cebulaki z OLXa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Crowder, pick Nets i cos jeszcze pozwola wyrwac z wielu tankujacych ekip rozgrywajacych bez wiekszego problemu. Aigne tylko musi dalej handlowac tymi graczami, bo smrod zostanie.

po pierwsze, Thomas ma zerowe trade value w tym momencie (zakładając, że przez testy medyczne upada ten trade), a już wiadomo, że Ainge z nim nie przedłuży kontraktu, po drugie, Irving jest chyba jedynym realnym guardem który na poważnie wzmacnia C's, bo pół środki jak Bledsoe ignoruję. jak zostaną z Thomasem i Crowderem to ciekawy wątek to atmosfera w szatni, trochę case Lakers po niedoszłym handlowaniu Gasolem.

 

Cavs są w o tyle lepszej sytuacji, że po prostu mogą poszukać innej oferty, więc może okazać się, że Ainge przepłaci jeszcze bardziej, żeby ten deal jednak dopiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Crowder, pick Nets i cos jeszcze pozwola wyrwac z wielu tankujacych ekip rozgrywajacych bez wiekszego problemu. Aigne tylko musi dalej handlowac tymi graczami, bo smrod zostanie.

A jakaś koncepcja wymiany ? Bo w tych tankujących to tylko jest Bledsoe i Payton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś koncepcja wymiany ? Bo w tych tankujących to tylko jest Bledsoe i Payton.

Mi tam srednio zalezy na Bostonie ale moga uderzyc z takim pakietem po spoko graczy. Tylko Aigne musi chciec wcisnac guzik po raz kolejny. Jezeli ten Thomas wyglada tak tragicznie to kompletnie nie kumam tego ruchu z oddaniem #1 do 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to jest to strata dla obu stron. zastanawiam sie tylko, czy IT timeline powrotu jest kwestionowany, typu w styczniu, czy, ze moze wogole nie wrocic nigdy do gry albo po sezonie w CY.

slabo to wyglada, ze od razu po physical zrobil bolta. Cavs musieli by dostac wiecej, bo wtedy to musza szukac PGka.


od razu tez wam mowie, ze jezeli jest zle z IT, to caly deal musi byc anulowany i przepisany od nowa. i tu akurat bez jaj, pewne info.


az mnie korci, zeby zajrzec w kartoteke medyczna IT : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.