Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ma być anulowany skoro Cavs wiedzieli ze Thomas ma coś nie tak z biodrem? Akceptowali to trudno, ich "strata" jak okaze sie cos jeszcze bardziej powazniejszego. Niepowaznie, smiesznie, zenująco brzmi w ogole cos takiego jak anulowanie trejdu. Jaja.

Ale właśnie po to są testy medyczne. Może wiedzieli, że jest uraz ale nie wiedzieli jak poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porąbana sytuacja. Nie wiem co bym zrobił na miejscu DA jakby Cavs chcieli więcej, ale nie dodałbym dużo. Maks to pick Bostonu. Na szczęście Danny to gość, który nie boi się ryzykować i jak będzie trzeba to cofnie ten trade i tyle. Będzie kwas, ale co zrobić. Nie można dać się jeszcze bardziej naciągnąć i potem patrzeć, że jednak biodro wcale nie jest aż tak rozwalone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie po to są testy medyczne. Może wiedzieli, że jest uraz ale nie wiedzieli jak poważny.

Samo stwierdzenie kontuzji u gracza ,ktory jest na liscie kontuzjowanych nie jest powodem do odwołania. Ale jeśli np bedzie potrzebna operacja to mogą odwołać. Zwłaszcza, ze we wczesnie jszych komunikatach Thomas miał być gotowy na początek sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puścić dalej Crowdera to późnej sztuką nie będzie. Bardzo dobrze broni, trójka na poziomie +/- 40% na takim kontrakcie to jest ideał koszykarza dzisiejszego. Natomiast nie rozumiem aż tak bardzo zamieszania wokół IT. Czaję, że jego wartość do wytransferowania będzie bliska 0, ale jeśli zostanie to będzie gracz w CY. Przecież nie zrobi sobie sam na złość, będzie musiał robić 101 % żeby wywalczyć jakąś kasę. Niezależnie czy to będzie Boston, Cavs czy Memphis jakieś. To chyba nie jest AŻ TAK straszna perspektywa. Choć oczywiście gorsza o wiele niż posiadanie Irvinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja...

Fani palący koszulki zawodnika, którego WYMIENIONO.

Kontuzja, która okazuje się nie taka prosta do oceny.

Dwie drużyny z topu Wschodu wymieniają rozgrywających, ehh.

 

Boston dziwnie tutaj wygląda. Dużo dał za Irvinga, ale widocznie czynnik kontuzji tutaj wymusił jakąś osłodę. Cavs wzięli, więc jakby przeczuwali, że dostaną nie Thomasa w wieku i formie prime. Boston wygląda jakby sam w swojego zawodnika nie dowierzał, czy to przez kontuzje, czy to uznając że miał fartowny jednosezonowy wystrzał czy to nie widząc go jako wartego długoterminowo dużych pieniędzy. Biorąc Irvinga pokazali, że to on jest ich docelowym PG bardziej "na poważnie". Żeby nie było, też uważam "Płaskoziemca" za lepszego. Nie dziwię się, że Thomas może nie mieć entuzjazmu do Celtics, jeżeli wymiana zostanie cofnięta. A jeśli tak będzie, to będzie to smród. Cavs dostali lepszą paczkę niż zasługiwali dlatego, że Thomas był "podejrzany" jakościowo. A jak sami obejrzeli, to uznali, że kurde jednak za bardzo jest uszkodzony? Jak w tych przepisach, że towar z przeceny też ma być pełnowartościowy i podlegać gwarancji ;) Boston dawał jako przecenę, a Cavs odkryli, że wybrakowany.

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs tez by byli w pupie z taka sytuacja, ale smrodu w szatni wiekszego juz nie moze byc.

Zawodnik musi oficjalnie przejsc physical, jezeli cos zagraza realnie jego karierze to tak wlasnie wyglada failure dealu. Cavs nigdzie nie dostana takiego dealu, jaki moze dac Boston, ani Boston nie wyciagnie takiego kalibru pg na teraz.

 

Czas maja do srody na przeciaganie liny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są raporty,że raczej deal przejdzie,bo raz że Thomas nie chce już grać w Bostonie,Irving w Cavs podobnie więc dwóm stronom nie jest to na rękę.Dwa że Altman ponoć zachłysnął się Crowderem i pickiem Nets.Po prostu żółtodziub wyniuchał okazję i kombinuje.Jak nie będzie w przyszłości przy handlu szarżować to może i będą z niego ludzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, dlatego lepiej nie używać polskich zdrobnien w stosunku do zawodników nba - nie. dość że brzmi to mega słabo to jeszcze dezinformuje. a zwłaszcza jak ktoś pisze o Darku róży albo stefanie kurze to czuję jak mi jakaś słoma przez monitor wyłazi i kłuje po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, dlatego lepiej nie używać polskich zdrobnien w stosunku do zawodników nba - nie. dość że brzmi to mega słabo to jeszcze dezinformuje. a zwłaszcza jak ktoś pisze o Darku róży albo stefanie kurze to czuję jak mi jakaś słoma przez monitor wyłazi i kłuje po oczach

 

OOO.  To teraz widzisz jak się czuje każdy user jak piszesz o Małpiszonie i mieszasz z błotem LeBrona. Nie bądź hipokrytą i znoś słomę wychodzącą z monitora, jak i my musimy znosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO.  To teraz widzisz jak się czuje każdy user jak piszesz o Małpiszonie i mieszasz z błotem LeBrona. Nie bądź hipokrytą i znoś słomę wychodzącą z monitora, jak i my musimy znosić.

 

no w sumie racja, skoru Curry może być kurą to LeBron może być małpą nie? ;)

 

ale różnica jest taka, że ja hejtuje LeBrona w pełni świadomie, a co niektórzy używają c***owych zwrotów jak Stefak Kura i Darek Róża chyba nieco podświadomie albo może myśląc że to brzmi cool

 

odpowiedź: nie qrwa wcale nie brzmi fajnie i kaleczy oczy, to jest level wojtka z canal+ 

 

edit: sory, musiałem to z siebie w końcu wyrzucić, bo to dla mnie zjawisko o takim samym poziomie żenady jak polski "basketball twitter" albo polskie nba podcasty nagrywane po zajebaniu się wudom

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taki Szczur Evans jest kultowym określeniem ukutym przez Wyparło!

 

BPTH nie bierz się za pouczanie o słomie, jak ktoś chce pisać o Janku Ścianie to niech pisze, jak komuś przeszkadza sześciokątny ryj Lebrona Jamesa to też niech sobie piszesz thats it.

 

no jasne jest wolność słowa i niech sobie każdy pisze co chce

 

tylko czasem się warto zastanowić nad niektórymi polonizmami - jedne są fajne, inne zwłaszcza gdy nadużywane są totalnie zjebane [stefek kura, darek róża i antek dejvis to czołowe przykłady]

 

dlatego porównałem to do inwencji twórczej michałowicza, który jak nie znał ksywki zawodnika to jechał inicjałami, to spolszczanie jest w pewnym sensie do tego podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czasem się warto zastanowić nad niektórymi polonizmami - jedne są fajne, inne zwłaszcza gdy nadużywane są totalnie zjebane [stefek kura, darek róża i antek dejvis to czołowe przykłady]

Chciałem wywalać tę dyskusję, ale nie sądzisz, że tak samo, jak ty oceniasz jakieś określenia jako totalnie zjebane, ktoś tak samo może oceniać twoje (w twoim mniemaniu świetne i cały czas na miejscu, nie nadużywane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wywalać tę dyskusję, ale nie sądzisz, że tak samo, jak ty oceniasz jakieś określenia jako totalnie zjebane, ktoś tak samo może oceniać twoje (w twoim mniemaniu świetne i cały czas na miejscu, nie nadużywane)?

 

nie mam nic przeciwko temu, żeby mi zwracano uwagę, od krytyki jeszcze nikt nie umarł

 

to jest wszystko "nothing personal" - jedynie element dyskusji na temat "w jaki sposób mówić o NBA w jęz. polskim"

 

to samo tyczy się nie tylko nadużywanych polonizmów, ale też bezsensownych zwrotów będących kalką z angielskiego np "kontestowany rzut" abo nadużywanie słowa "upside" gdy można równie dobrze mówić o potencjale albo talencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.