Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ely - dlaczego Ty tak zawsze jestes anty Celtics? Jeszcze C's nie skopali dupy Utah w finałach, ale mam nadzieję, że wszystko przed nami. ;)

 

Dla mnie cała sprawa śmierdzi - ktoś tu kłamie i chciał kogoś oszukać. NBA powinna to zbadać i rozstrzygnąć tę sprawę. 

 

Dużo ludzi pisało, że Celtics przepłacili i może właśnie przepłacili przez te biodro, a Cavs teraz jeszcze świrują i chcą wiecej? Nie wiem co o tym myśleć. Dobrze, że do środy sprawa powinna być rozwiązana.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely - dlaczego Ty tak zawsze jestes anty Celtics? Jeszcze C's nie skopali dupy Utah w finałach, ale mam nadzieję, że wszystko przed nami. ;)

 

Dla mnie cała sprawa śmierdzi - ktoś tu kłamie i chciał kogoś oszukać. NBA powinna to zbadać i rozstrzygnąć tę sprawę. 

 

Dużo ludzi pisało, że Celtics przepłacili i może właśnie przepłacili przez te biodro, a Cavs teraz jeszcze świrują i chcą wiecej? Nie wiem co o tym myśleć. Dobrze, że do środy sprawa powinna być rozwiązana.

Jak to czemu? Hayward w Celtics i masz odpowiedź :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely - dlaczego Ty tak zawsze jestes anty Celtics? Jeszcze C's nie skopali dupy Utah w finałach, ale mam nadzieję, że wszystko przed nami. ;)

 

Dla mnie cała sprawa śmierdzi - ktoś tu kłamie i chciał kogoś oszukać. NBA powinna to zbadać i rozstrzygnąć tę sprawę. 

Nie jestem -- akurat uważam, że tu ktoś kombinuje i nie rozstrzygam kto ale na logikę

Jeśli Boston jest czysty mówi krótko zero korekty. Bo i tak oddali za dużo za Irvinga

Cavs raczej nie mają interesu w kombinowaniu. Pakiet jest bardzo dobry za Irvinga. Lepszego na rynku nie dostaną. Jaki jest sens w wyciągnięciu wyboru Memphis czy Bostonu ? To niewiele zmieni

Jedyny powód ,że tego nie klepnęli od razu to że naprawdę te testy wypadły bardzo kiepsko

Jak to czemu? Hayward w Celtics i masz odpowiedź :playful:

Proponuje poczytać wątek Jazzowy gdzie go jako jedyny z fanów broniłem

I niby jaka to wina Bostonu ,że Wschód jest słaby i Gordon postanowił tam pójść bo ma pewność corocznego wyboru do ALL star

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice Bostonu kolejny raz mnie zadziwiają, wiem że w NBA to nie są częste praktyki, chociaż nie jestem pewny czy przepisy się tutaj nie zmieniły, ale w piłce nożnej przecież to wcale nie są rzadkie przypadki, gdzie transfer wysiada już na pozornej formalności jaką są testy medyczne.

 

Może to Boston oddaje wraka człowieka i chciał tutaj oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karm trolla.

 

Są jakieś info o nowych ustaleniach w sprawie poprawy tej wymiany?

Podobno obóz Celtics stwierdził,że delikatnie to wszystko jest mało profesjonalne ze strony Cavs i albo trade przechodzi tak jak jest teraz albo cofamy.Nie będzie żadnych negocjacji,ani oddawania następnych picków/graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś poważne źródło czy domysły ludzi z masseczjusets?

https://theathletic.com/89805/2017/08/26/trade-talks-between-cavs-celtics-on-verge-of-getting-contentious/

 

Żeby przeczytać cały artykuł,trzeba wykpić jakąś subskrypcje na tej stronie,dlatego zamieszczam tekst z reddita,który streszcza w/w artykuł w interesującej nas części.Jeszcze gdzieś coś było o tym oburzeniu Celtics całą sprawą,chyba u Garego Washburna na tt.

 

One

source indicated Saturday the Celtics' final offer of Thomas, Jae

Crowder, Ante Zizic and Brooklyn's unprotected first-round pick was

their best offer. There will be no more negotiating.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej strony. Jak cholerny by to był pech, gdyby się miało okazać, że Thomas się skończył, jak tylko zaliczył przełomowy sezon, w którym z buta wkroczył do świata najważniejszych scorerów obecnej ligi  :neglected: Boston musiał wiedzieć i dlatego poszła taka oferta. Cleveland po takim trejdzie by wyszło wzmocnione dostając zdrowego Thomasa i resztę tego, co było/jest w paczce. Tak się nie wzmacnia największego konkurenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://theathletic.com/89805/2017/08/26/trade-talks-between-cavs-celtics-on-verge-of-getting-contentious/

 

Żeby przeczytać cały artykuł,trzeba wykpić jakąś subskrypcje na tej stronie,dlatego zamieszczam tekst z reddita,który streszcza w/w artykuł w interesującej nas części.Jeszcze gdzieś coś było o tym oburzeniu Celtics całą sprawą,chyba u Garego Washburna na tt.

 

One

source indicated Saturday the Celtics' final offer of Thomas, Jae

Crowder, Ante Zizic and Brooklyn's unprotected first-round pick was

their best offer. There will be no more negotiating.

Czaję. Tak czy inaczej wątpię aby Danny unosił sie honorem i zabijał deal bez rozmów. Na razie wiemy, że nic nie wiemy i radzę czekać do środy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że tyle pomyj wylewa się na GM Cavs. Lepsze to niż przewałki jak przykładowa Bynum z Sixers, gdzie Lakers tylko potem dostali jakąś śmieszną karę za zatajanie stanu zdrowia Bynuma.

 

Jakie przewałki? Każdy zawodnik musi przejść testy medyczne przed zatwierdzeniem wymiany, w Filadelfii mogli się dokładnie przyjrzeć kolanom Bynuma, najwyraźniej nic nie znaleźli.

 

A karę dostali Sixers za Holiday'a, nie Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przewałki? Każdy zawodnik musi przejść testy medyczne przed zatwierdzeniem wymiany, w Filadelfii mogli się dokładnie przyjrzeć kolanom Bynuma, najwyraźniej nic nie znaleźli.

 

A karę dostali Sixers za Holiday'a, nie Lakers.

 

Wiedziałem, że coś dzwoni, tylko nie w tym kościele. Faktycznie, kara była za Holidaya, chociaż coś kojarzę, że Sixers pisali odwołanie powołując się na casus Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno obóz Celtics stwierdził,że delikatnie to wszystko jest mało profesjonalne ze strony Cavs i albo trade przechodzi tak jak jest teraz albo cofamy.Nie będzie żadnych negocjacji,ani oddawania następnych picków/graczy

 

Ale dlaczego Cavs mają na tym ucierpieć? Teraz reszta ligi wie, jaka jest cena za Irvinga, więc nie dość że trudniej im będzie go trade'ować, to jeszcze może się okazać, że będą musieli zostać z niechcianym zawodnikiem. Jeśli Celtics oszukali, to należy się jakaś rekompensata względem Cavs albo kara dla Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kazdej strony, kazdy dba o interes wielomiliardowej organizacji a ktos Tu przyklady o 100pln wrzuca, I nie znajac ani jednego detalu, nazywa cebulakami.

Cavs musza dostac pg w tej wymianie, jesli IT pad is, to musza miec assety, zeby takiego np Bledsoe wyjac, I nie za ten pick netsow.

W NBA nie chodzi o rozmiwnienie dolara na 4 cwiartki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Ainge:

No nasza opinia byla based na badaniu dwa miesiace temu, ha ha ha, who is pulling fast one here?

W takiej dolarowej wymianie irving to solar, IT w zaleznosci logo pytasz to od ~50c, Cavs wiedza, ze przy lebronie to dolar. Jakby IT byl na powrot okolo 4-6 tyg w sezon to ok, ale jak ktos ma stracic 3-4miesiace z 6 miesiecznego sezonu to troche slabo

To teraz IT value to prawie salary dump, expiring contract.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale dlaczego Cavs mają na tym ucierpieć? Teraz reszta ligi wie, jaka jest cena za Irvinga, więc nie dość że trudniej im będzie go trade'ować, to jeszcze może się okazać, że będą musieli zostać z niechcianym zawodnikiem. Jeśli Celtics oszukali, to należy się jakaś rekompensata względem Cavs albo kara dla Bostonu.

Nie chodzi o to, że mają ucierpieć. Chodzi o to, że jeśli wyniki medicali Thomasa byłyby na tym poziomie, jakie przekazali Celtics to nie mieliby podstaw do robienia tego smrodu.

 

Natomiast jeżeli Celtics faktycznie mieli ostatni update po sezonie to... To jest po prostu nie do wiary. Już nawet nie chodzi o to, że próbowali podrzucić komuś wadliwy towar. Każdy by chciał się pozbyć takiego gracza i pewnie stąd dopłata sroga. ALE przecież musieli liczyć się z medicalami w Cavs. Wygląda na to, że oddali w takim razie całą atmosferę w ekipie pod rzut monetą. Druga, bardziej rażąca mnie sprawa to to, że nie znali w takim układzie rzeczywistej wartości IT. A gdyby się okazało,że po urazie nie ma śladu i wszystko wygląda jak nowe? A oni by takiego Isaiah oddali dopłacając pół królestwa. Cyrk trochę w Bostonie się zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.