Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu oni się tak z tym certolą? Przecież to jest ewidentna furtka do nadużyć ze strony klubów i właśnie CLE to świetnie wykorzystuje. Zbudowali trade na maskotce Bostonu - największego rywala - a teraz się z niego próbują wycofać zostawiając DA w ciemnej dupie.

 

Liga powinna zaprosić IT do jakiegoś "swojego" ośrodka medycznego, przebadać te całe 175 cm wzdłuż i wszerz, a potem porównać swoje wynik z medicalami przekazanymi przez C's. Jeśli wyniki się pokrywają to deal done, koniec kropka i Cavs na drzewo. Jeśli nie to niech anulują umowę natentychmiast i koniec szopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu oni się tak z tym certolą? Przecież to jest ewidentna furtka do nadużyć ze strony klubów i właśnie CLE to świetnie wykorzystuje. Zbudowali trade na maskotce Bostonu - największego rywala - a teraz się z niego próbują wycofać zostawiając DA w ciemnej dupie.

 

Liga powinna zaprosić IT do jakiegoś "swojego" ośrodka medycznego, przebadać te całe 175 cm wzdłuż i wszerz, a potem porównać swoje wynik z medicalami przekazanymi przez C's. Jeśli wyniki się pokrywają to deal done, koniec kropka i Cavs na drzewo. Jeśli nie to niech anulują umowę natentychmiast i koniec szopki.

Zgadzam się.Ew,w przypadku rozbieżności w raporcie NBA a raporcie Celtics,powinni dać Cavs wolną rękę co oznacza możliwość renegocjacji wymiany lub zawetowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym całej sprawy nie demonizował. Bo co wiemy 4sure.

- obie strony bedą w niefajnej sytuacji na teraz jeśli deal byłby cofniety. moim zdaniem na dziś boston w nieco gorszej ale to tylko moje zdanie

- na razie wiemy tyle, że strony usiadły do rozmów po testach medycznych IT i mają czas do środy na załatwienie sprawy zgodnie z zasadami ligi

 

Prawdopodobnie sprawa rozbije się o jakiś 2nd rounder lub swap picków lub coś w ten deseń, kwestią jest dogranie szczegółów. Gdyby IT miał być pewne out of season lub nawet career ending to już raczej by dawno weto poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś w Cleveland mogą sobie wziąć co najwyżej Bledsoe potem za Kyriego.

 

Najśmieszniejsze jest to, że Bledsoe to dopiero jest ze szkła i tam to by Cleveland chciało dopiero machlojki odstawiać. Bookera by trzeba im było dołożyć, by deal przeszedł... Na miejscu Celtów nie dodałbym już niczego. Albo w takiej formie przechodzi deal albo w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do fanów C's. Kogo takiego pewnego widzicie innego niż KI do wyrwania za pakiet Crowder Pick nets i zizic? W sensie nazwiska. Ktos kto byłby upgragem nad IT

Jedyna opcja,która mi przychodzi do głowy to Lillard.Jakimś rozwiązaniem rezerwowym mógłby być Walker, już niekoniecznie za ta paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to ładnie żeś się Pan przywitał z ligą Panie Altman.Mam nadzieję,że inni GMowie to widzą i nie będą chcieli mieć z Panem nic do czynienia.Jesteś Pan zwykły parch,ot co.

 

W 2004 roku Lakers oddali do Bostonu Gary Paytona. Ten jednak się wqrwił i w rewanżu nie stawił się na badania. Ainge'a to nie zniechęciło, jednak nie omieszkał wykorzystać sytuacji i zmienić warunków wymiany na swoją korzyść.

 

Także byłbym ostrożny z rzucaniem takich określeń, jak parch i cebulak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna opcja,która mi przychodzi do głowy to Lillard.Jakimś rozwiązaniem rezerwowym mógłby być Walker, już niekoniecznie za ta paczkę.

Lillard chyba nie do wyrwania, Kemba już predzej, ale Charlotte nie musi mieć interesu by go oddawać. Szału tak czy siak nie ma.

 

Zmierzam do tego, że obie strony powinny po prostu usiąść spokojnie i bez emocji do rozmów bo jeśli brak dealu bedzie spowodowany głupim 2nd rounderem to bedzie totalny brak logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga powinna zaprosić IT do jakiegoś "swojego" ośrodka medycznego, przebadać te całe 175 cm wzdłuż i wszerz, a potem porównać swoje wynik z medicalami przekazanymi przez C's. Jeśli wyniki się pokrywają to deal done, koniec kropka i Cavs na drzewo. Jeśli nie to niech anulują umowę natentychmiast i koniec szopki.

Dlaczego mieliby anulować umowę? W takim przypadku Cavs mogą czuć się pokrzywdzeni. Jeśli Celtics okłamali drugą stronę co do zdrowia Thomasa, to należy im się jakaś kara, albo niech oddają coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do fanów C's. Kogo takiego pewnego widzicie innego niż KI do wyrwania za pakiet Crowder Pick nets i zizic? W sensie nazwiska. Ktos kto byłby upgragem nad IT

 

Jeśli IT nie chce grać w Bostonie i ma psuć atmosferę w zespole to raczej tych nazwisk może trochę być.Do tego przecież pg nie musi być najlepszym graczem zespołu jak jest teraz a kimś kto bedzie pasował do zespołu.Rolę lidera może przejąć Gordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ainge'owi nie ufał bo jeszcze 3-4 tygodnie mówił , że Thomas już rzuca uczestniczy w treningach i będzie gotowy na początek sezonu

Jak wynika z wywiadu Stevensa potem już nie robiono badań ale Danny w dniu wymiany orzekł, że kontuzja miała duże znaczenie i Thomas jest wątpliwy na początek sezonu

 

Jak dla mnie to ta rekonwalescencja nie idzie tak jak sobie zakładano a więc pewnie kontuzja jest trudniejsza

 

Wydaje się, że nie aż tak poważna by kończyło się operacją bo już by anulowali wymianę ale pewnie Thomas nie zagra w październiku /listopadzie i tu Cavs mają prawo coś tam ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.