Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

za te assety to mogli wyciągnąć jakiegoś wysokiego.

 Ale kogo? Może by i chcieli ale w której drużynie kisi się jakiś zbędny center, którego zatrudnienie usprawiedliwiałby pobycie się Thomasa? Zakładam, że Thomas musiałby polecieć ze względu na koszty.

Chyba, że w grę wchodziłby jakiś młodziak, ale pozostawienie Thomasa powodowałoby, że albo młody nie zostanie przedłużony albo okazał się niewypałem za drobną kasę w przyszłości.

 

Zakładając, że Celtic z draftu z 1 wzięli Fultza.

 

Kogo mogą wyciągnąć za paczkę: Thomas + Zizic

(zakładam, źe skoro nie ma: Tatuma to Crowder zostaje a, że nie ma picku 2018 Lakers to zostaje pick 2018 Nets).

 

Albo nawet idąc na całość: Thomas + Bradley + pick 2018 Nets + Zizic. Da się za to wyciągnąć Goberta, Jokicia, Davisa, Townsa?

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z trójki Zizić / Yabusele / Rozier musiał polecieć jako salary filler, widocznie najmniej im żal było odpuścić Ante.

 

Ogólnie podobno rozmowy trwały już od dobrych tygodni, od momentu gdy Irving zakomunikował chęć odejścia Gilbertowi. Kością niezgody miał być Tatum, którego C's nie zamierzali oddać. Widocznie Ainge faktycznie liczy na progres Netsów i uznał, że ich pick nie będzie w top5 i stąd go popchnął, a koniecznie chciał zatrzymać Tatuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo? Może by i chcieli ale w której drużynie kisi się jakiś zbędny center, którego zatrudnienie usprawiedliwiałby pobycie się Thomasa? Zakładam, że Thomas musiałby polecieć ze względu na koszty.

Chyba, że w grę wchodziłby jakiś młodziak, ale pozostawienie Thomasa powodowałoby, że albo młody nie zostanie przedłużony albo okazał się niewypałem za drobną kasę w przyszłości.

 

Zakładając, że Celtic z draftu z 1 wzięli Fultza.

 

Kogo mogą wyciągnąć za paczkę: Thomas + Zizic

(zakładam, źe skoro nie ma: Tatuma to Crowder zostaje a, że nie ma picku 2018 Lakers to zostaje pick 2018 Nets).

 

Albo nawet idąc na całość: Thomas + Bradley + pick 2018 Nets + Zizic. Da się za to wyciągnąć Goberta, Jokicia, Davisa, Townsa?

Pewnie że się nie da. Chociaż nie wiadomo jaka będzie sytuacja z Davisem

 

Ale mniejsza o to, dlaczego to musi być od razu all star? Wystarczy ktoś z dobra zbiórka kto u mnie przy okazji bronić

No i poza tym możliwe że Marc z tych wielkich naZwisk będzie do wyjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się nie da. Chociaż nie wiadomo jaka będzie sytuacja z Davisem

 

Ale mniejsza o to, dlaczego to musi być od razu all star? Wystarczy ktoś z dobra zbiórka kto u mnie przy okazji bronić

No i poza tym możliwe że Marc z tych wielkich naZwisk będzie do wyjecia

patrzac na roster Memphis, to sie nie dziwie frustracji Gasola. gosc moze byc do wyjecia. Boston nie ma juz ani kasy ani assetow, ktore bylby w stanie oddac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na roster Memphis, to sie nie dziwie frustracji Gasola. gosc moze byc do wyjecia. Boston nie ma juz ani kasy ani assetow, ktore bylby w stanie oddac. 

 

Zabawny jesteś - oddanie picku Mem + picka LAL i Horford z miejsca stają się topową ofertą dla Grizz.

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś - oddanie picku Mem + picka LAL i Horford z miejsca stają się topową ofertą dla Grizz.

Nie stanie się --- Bo jaki interes ma w tym Memphis? Horford jest coraz słabszy - jego równia pochyła się zaczęła a musisz mu płacić jeszcze 87 baniek... Mając Parsonsa to Grizzlies byliby w ciemnej D..

 

Nie oddajesz All Stara za przepłaconego 30 latka tylko za młodych graczy i picki nawet jeśli to są czasem wątpliwej jakości młodzi gracze jak La Vine czy Oladipo

 

Mamy dziwne wymiany w tym roku ale żadna z nich nie polega na braniu starego gracza z maxymalnym kontraktem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stanie się --- Bo jaki interes ma w tym Memphis? Horford jest coraz słabszy - jego równia pochyła się zaczęła a musisz mu płacić jeszcze 87 baniek... Mając Parsonsa to Grizzlies byliby w ciemnej D..

 

Nie oddajesz All Stara za przepłaconego 30 latka tylko za młodych graczy i picki nawet jeśli to są czasem wątpliwej jakości młodzi gracze jak La Vine czy Oladipo

 

Mamy dziwne wymiany w tym roku ale żadna z nich nie polega na braniu starego gracza z maxymalnym kontraktem

 

No tu się nie zgadzamy. Jeżeli Grizz pozbywa się Marca to albo chce być w ciemnej dupie, albo szukają retoola, gdzie  Horforda jest najlepszym co dostaną.

 

Jeśli chcą tankmode, to można poszukać 3ciego teamu z wysokim 1yr kontraktem i też będą zadowoleni. Ogólnie możliwości jest multum, a jeżeli będzie jakiś fajny bigmen do wyciągnięcia to możemy się spodziewać ruchów Ainge'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się nie zgadzamy. Jeżeli Grizz pozbywa się Marca to albo chce być w ciemnej dupie, albo szukają retoola, gdzie  Horforda jest najlepszym co dostaną.

 

Jeśli chcą tankmode, to można poszukać 3ciego teamu z wysokim 1yr kontraktem i też będą zadowoleni. Ogólnie możliwości jest multum, a jeżeli będzie jakiś fajny bigmen do wyciągnięcia to możemy się spodziewać ruchów Ainge'a.

No nie zgadzamy się bo Horford dostaje 29. baniek rocznie a Gasol 23

 

W jakim świecie 3 letnie umowa Horforda za 87 baniek jest równoważnikiem 3 letniej umowy Marca Gasola za 72

 

To co im proponujesz to najbliższe 3 lata płacenie 85 baniek na trio Horford-Conley-Parsons.. Ani nie masz elastyczności finansowej ani szansy na TOP5 draftu

 

Jeśli Marc Gasol będzie na rynku to na pewno pójdą za niego lepsze oferty np

Capela plus Eric Gordon i jakieś frytki

Albo choćby wybór Nets, Crowder i Tristan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo choćby wybór Nets, Crowder i Tristan

 

WUT?

 

Marc nie jest tyle wart

 

jak już to Tristan, Osman, Zizic, CLE 2018 

 

ew, Tristan + pick Nets z protekcją w top3

 

Crowder nigdzie się nie wybiera zresztą, to jest grajek stworzony na matchup z GSW

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zgadzamy się bo Horford dostaje 29. baniek rocznie a Gasol 23

 

W jakim świecie 3 letnie umowa Horforda za 87 baniek jest równoważnikiem 3 letniej umowy Marca Gasola za 72

 

To co im proponujesz to najbliższe 3 lata płacenie 85 baniek na trio Horford-Conley-Parsons.. Ani nie masz elastyczności finansowej ani szansy na TOP5 draftu

 

Jeśli Marc Gasol będzie na rynku to na pewno pójdą za niego lepsze oferty np

Capela plus Eric Gordon i jakieś frytki

Albo choćby wybór Nets, Crowder i Tristan

 

Nie wiem skąd wziąłeś równanie 87=72, ale z mojego postu na pewno ono nie wynika. ;)

 

No właśnie masz spore szanse na top5 draftu z picku LAL + pick MEM nawet niech będzie late lottery, masz szanse na zluzowanie się z kontraktu Parsonsa jak posmarujesz i łowisz na rynku kogoś do Conleya i Horforda.

 

Jak nie chcesz to Al idzie do 3ciego teamu, a jakiś marny kontrakt do Grizz. Przy czym C's smarują pickami.

 

Ogólnie nie chce mi się teraz przepychać bo wyjdzie wszystko w praniu, ale z tą ofertą Gordon + Capela > Horford + 2 picki to poleciałeś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wziąłeś równanie 87=72, ale z mojego postu na pewno ono nie wynika. ;)

 

No właśnie masz spore szanse na top5 draftu z picku LAL + pick MEM nawet niech będzie late lottery, masz szanse na zluzowanie się z kontraktu Parsonsa jak posmarujesz i łowisz na rynku kogoś do Conleya i Horforda.

 

Jak nie chcesz to Al idzie do 3ciego teamu, a jakiś marny kontrakt do Grizz. Przy czym C's smarują pickami.

 

Ogólnie nie chce mi się teraz przepychać bo wyjdzie wszystko w praniu, ale z tą ofertą Gordon + Capela > Horford + 2 picki to poleciałeś. :grin:

Wziąłem to z porównanie 3 lat umowy Ala z trzema latami umowy Marca

 

Trwają tyle samo

 

Widzisz Horford od 4 lat traci na efektywności i jakości gry. Jaki to niby jest retool dla Grizzlies?

Po prostu Capela jest młody świetny w obronie, coraz lepszy w ataku. Nie wiem czy będzie lepszy od Horforda w kolejnym sezonie ale za 2 to już będzie jego poziom i jednak jest sporo młodszy

 

Te picki to troche żart. Bo ten Memphis nie ma wielkiej wartości bo Miski z Gasolem będą w 2019 ok 18 miejsca a z Horfordem ok 12

A wybór Lakers jest mocno wątpliwy czy trafi za rok a ten Kings z 2019 może być równie dobrze ok 8-10 biorąc pod uwage ile maja talentu i ile ekip może chcieć tankować w 2019 po pewnego Kanadyjczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole nie bralem C's pod uwage, bo kontrakt Hroforda jest tak fatalny, ze trzeba by bylo doplacac srogo, zeby sie go pozbyc.

~16-17kk/rok kontraktu TT jest duzo atrakcyjniejszy, mimo, ze tak wysmiewany - gosc jest mlody i niezniszczalny, mimo, ze jednowymiarowy. Pick BKN (chyba ze top3 top5 protected) do 32 letniego Gasola. nie ma szans, zeby to Cavs zrobilo. Musieliby jeszcze napewno oddac kogos z dwojki Frye/Shump (zeby sie salary zgadzalo) i dorzucic mlodego klocka Cedi/Zizic i prawdopodobnie wlasny 1st rounder (chociaz nie wiem, czy sa w stanie), moze cos jeszcze jako filler dla Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki są przeciwko Tobie. MKG(47% z gry)>Crowder(43%). Wychodzi na to, że lepiej, aby z czystej pozycji rzucał MKG.

Nie wiem co rozumiesz przez czystą pozycję ale wg nba stats MKG kiedy jest wide open albo broniony na radar ma skuteczność efG 41 a Crowder ma ok 60% efG

Więc jednak z czystej wole by rzucał Jae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.