Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej języka polskiego proszę. Niektórzy bawią się w spolszczonych niggasów, a to słabo wygląda.

 

wszystko zależy od kontekstu, bo z drugiej strony np nie wyobrażam sobie, że salary cap tłumaczyć na "limit wynagrodzeń" albo MLE jako "wyjątek średniego poziomu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się Cavs cmokną w odbyt. na miejscu DA zabrałbym zabawki i ogarnął jakoś ten bałagan. Ante coś pogra, pick Nets się przyda, Crowdera zawsze można opchnąć a IT będzie walczyć o kontrakt. wiadomo, że atmosfera w szatni będzie mega c***owa ale PO powinny być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade zaskakujacy, A. dosc nielojalnie się zachowal wobec Isaiaha ale buisnes is buisnes. Jednak jeszcze smutniejsze jest to, ze nie zmieni to nic na wschodzie i pewnie znowu zobaczymy powtorke finalu.

Dla mnie kibica Lakers i fana Kyriego podwojnie smutno bedzie ogladac go w zielonych barwach, ale zycze mu dobrze.

 

Final 2019 LAKERS w skladzie z Jamesem vs CELTICS w skladzie z Irvingiem, piekny duel ;)

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostanie nic więcej. ewentualnie pik Bostonu a na pik Nets protekcja jak tak chce się targować

Możemy gdybać, ale fakt jest taki, że jak ten trade upadnie to Boston jest w gównie i to ostro. IT wkurwiony, Crowder nie chce grać z Haywardem, atmosfera się zagęszcza.

 

BTW wiedzieliście, że Bill Russell nie czuje żadnego przywiazania do organizacji Celtics i Bostonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs czuja krew, Bo w ich szatni juz pierdolnelo, slusznie cisna. Stawiam ze 70% ze IT wraca gudzien/styczen, 25% ze nie w tym sezonie, 5% wogole nie zagra, tak mniej wiecej mogla wygladac diagnoza w klinice, jest to absolutny top w ameryce, #2, I na swiecie

I nie mowcie mi fani nie-bostonu, ze nie bylo by zabawnie zobaczyc dannyego oskubanego z tej calej farmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cavs grożą zawetowaniem wymiany, do czego mają prawo w momencie, gdy któryś z zawodników nie przejdzie testów medycznych, choć przecież od początku wiedzieli, że uraz Thomasa jest poważny, a jak się okazuje, Bostończycy przekazali im wszystkie informacje i zachowali całkowitą jawność. Tak przynajmniej twierdzą źródła, według których Celtowie właśnie na stanie zdrowia Thomasa zbudowali cały transfer, mówiąc Cavs o wszystkich szczegółach, dlatego też bostoński klub nie jest zachwycony żądaniami drużyny z Cleveland i według wielu źródeł Celtics mają przyjąć twardą postawę w tej całej sytuacji, nie chcąc dodawać do wymiany kolejnego assetu."

 

Jeśli to prawda to ładnie żeś się Pan przywitał z ligą Panie Altman.Mam nadzieję,że inni GMowie to widzą i nie będą chcieli mieć z Panem nic do czynienia.Jesteś Pan zwykły parch,ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plota za plotą, a już ludzi obrażają :tongue:

 

Mimo wszystko jest pewna rozbieżność pomiędzy "może nie wrócić na początek sezonu" (DA), a "może stracić sezon" (co teraz podobno pokazują badania w ośrodku Cavs). Warto wziąć na wstrzymanie, bo z pewnością obie strony chcą jak najwięcej dla siebie ugrać.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli dobrze mówiłem, że Cleveland to Gorzów a Altman to cebulak z OLXa, ostatnio też takiego miałem typa, że mu obniżyłem cenę o 100 zł a ten po zakończeniu transakcji się jeszcze szarpał o kolejne 100 bo twierdził, że jakaś "śrubka się rusza". Grzecznie kazałem wypierdalać i tak samo powinien zrobić Ainge.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zlosliwości - jak wielu zmieniło juz zdanie co do tego kto wygrał ten (ewentualny?) transfer?

Rozumiem że nie każdy mógł znać stan zdrowia IT i oceniał wymianę zakładajac w pełni zdrowych zawodników. Teraz jednak wychodzi że GM-owie wymieniajac ich wiedzieli obaj w jakim stanie jest IT.

 

Już pomijam fakt że Thomas za rok chciał mega kase a on z racji swojej "niewymiarowości"  tracąc dosłownie kilka procent szybkości nagle może zupełnie nie nadawac się do gry NBA. Taki James z racji postury i siły może nieźle pomykać mając 40 lat, ale zawodnicy typu IT to kończą się o wiele szybciej i często nagle.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajna zagrywka Cavs, bo mogą zrobić niezłe gówno w Bostonie, jeśli trade nie pójdzie, ale dwóch rzeczy nie rozumiem.

 

a) Irving u nich nie chce grać, tym bardziej po takiej szopce, zaś oferty chociażby ZBLIŻONEJ pod względem atrakcyjności nie dostaną.Boston przecież spokojnie może pchnąć Thomasa i Crowdera do jakiegoś Dallas, cokolwiek, bo z ich kontraktami mają dobrą wartość, pick też się raczej nie obraził, zaś w Cleveland mogą sobie wziąć co najwyżej Bledsoe potem za Kyriego.

 

B) Czy po czymś takim ktoś będzie chciał handlować z Cleveland? GM'owie mają dobrą pamięć. Aingeowi zdarzyło się wydymać kogoś w negocjacjach kilka razy i w ostatnich sezonach niechętnie z nim dealowali. Po takiej szopce nie chciałbym z kimś takim negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plota za plotą, a już ludzi obrażają :tongue:

 

Mimo wszystko jest pewna rozbieżność pomiędzy "może nie wrócić na początek sezonu" (DA), a "może stracić sezon" (co teraz podobno pokazują badania w ośrodku Cavs). Warto wziąć na wstrzymanie, bo z pewnością obie strony chcą jak najwięcej dla siebie ugrać.

Dlatego pogrubiłem słowo "jeśli".Jeśli okaże się że to nie prawda,to wszystko odszczekam,a na razie Altman wychodzi na niezłego cwaniaczka cebulaczka typu "jak ja to Dannego nie opierdzielę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.