Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że coś nowego wypłynęło. :smile: Te newsy o Lebronie i George większość na forum wyśmiała, a teraz to ma być argument, że oni tam trafią? (Chociaż nie ukrywam, że bylbym bardzo zadowolony gdyby tak się stało) poza tym oni chcą grać z Ballem, którego w LAL nie ma :panda:

 

A tak poważnie to nie jest nic pewnego, poza tym w realu Lakers nie mają konkurencji w postaci Giannisa.

Ale mają już D-LO, Ingrama, Butlera. Mało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Channing Frye

I always regret not being better in my first two years as a Knick. Being great in NYC would’ve been epic!

 

zupełnie przypadkowo (powaga) w tej chwili przeglądając twittera mi coś takiego wyskoczyło :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z tym Ballem to żartuje. Lakers tu wyglądają lepiej niż w rl, ale w rl inne porządne ekipy nie mają kasy więc różnie to może wyglądać. Tutaj kasę mają Bucks, którzy są lepsi od Lakers i tutaj nie ma dyskusji.

ja odnosiłem się do "nie mają konkurencji w postaci giannisa" :

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem po co pozbywać się Gaya. Bardzo fajnie w Spurs sobie radzi i za rok można jego kontrakt wygasić po prostu. Jedynie co może mieć sens to że ktoś się połasi na te możliwość zrzucenia 20 mln, ale w drugą stronę Boston pewnie chciałby jakiegoś gracza ocierającego się o all star. Nie wiem czy jest w lidze taki układ gdzie ktoś aż tak chciałby tych 20 mln w celu zapolowania na jakiegoś PG lub innego podobnego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę Gaya wziąć jako expiring tylko jak się połamie do końca roku (żeby dobić do floor)

 

za darmo albo za jakiś gówniany pick


Hurd, patrz jak twoi Suns wymiataja po zmianie trenera ;] Z tego co kojarze to w naszej zabawie tez wyjebales Watsona, wiec mozesz walczyc o 30-52 na koniec sezonu. 

 

no cóż, Bender miał zajebistą czapę na Inglesie wczoraj, Stanley gra jak Ron Artest in the making (zaczął trafiać)

 

ale nadal na PG bieda a bez tego to wiesz

 

no i bronić poza Stanleyem i Dedmonem to nie ma komu

 

w tej chwili bym poiwedział mój bilans to 1-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bez sensu dla Celtics, bo im akurat są potrzebni ludzie do grania i punktowania. I tak może go za rok odpuścić bez problemu.

 

jakiś 3team najwyżej - tak tylko mówię, że duży expiring (ale martwy) mnie będzie interesował

 

po prostu za friko zjem dead money zeby dokulac się do salary floor i nie mieć sankcji z tego powodu, ze jestem poniżej (a dokładnie jaka sankcja to jeszcze in the making)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Doncica, Kings wezma Bagleya i razem wkurwimy Hurda ;-) ;-)

 Na dzisiaj Luka to no-brainer, nawet bez first stepu powinien byc maszynka do wymuszania fauli, niby nie ma tego atletyzmu, ale nie jest tez przyspawany do matki ziemi jak np. DLO. 

 

Hurd juz czeka na Aytona, Arizona connection 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście gry boli mnie to, że wszelkie sympatie, oceny, które będą zamieszczane w dziale nba w temacie draft mogą być tu mocno wykorzystywane (wiedza, kto na kogo ma chęć np.)

Bo tu można zgrywać pawiana i blefować, ale tam już średnio wypada  :D

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Doncica, Kings wezma Bagleya i razem wkurwimy Hurda ;-) ;-)

 

Ayton jest wild card w tym wyścigu - papiery na Anthonego Davisa na sterydach, niestety z głową i zaangażowaniem duże znaki zapytania

W kontekście gry boli mnie to, że wszelkie sympatie, oceny, które będą zamieszczane w dziale nba w temacie draft mogą być tu mocno wykorzystywane (wiedza, kto na kogo ma chęć np.) :grin:

 

Dlatego trezba siać tam dezinformację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.