Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, ten salary dump był pochopny, mogłem sobie zostawić ten pick wiedząc jaka niestabilna sytuacja jest z PG u mnie.

Natomiast nie mogę żałować przeczekania lata z Georgem u siebie, cena teraz wydaje się dużo większa niż w czerwcu...wszystkie 4 propozycje, które otrzymałem teraz od różnych klubów były naprawdę kuszące i o wiele wiele lepsze niż w najlepsza z czerwca.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w Oakland są niezadowoleni z rzucanych trójek i chcą rzucać jeszcze wincyjn, wincyj, wincyj 

 

Kontuzjowany, mający nadmmiar wolnego czasu,Curry tak marudził w biurach, że w GSW ma zawitać gracz, który rzuca trójki ze skutecznością blisko 50 % :)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Dzisiejszego popołudnia doszło do spotkania przedstawicieli Portland Trail Blazers i San Antonio Spurs. Pojawiają się informacje, iż celem tego spotkania było omówienie potencjalnej wymiany, w której uczestniczyliby Damian Lillard i Kawhi Leonard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston 2017/18 2 trymestr

Celci przeszli przez pierwszy trymester z kłopotami, ale udało im się przetrwać jako TOP 5 wschodu. Nadchodzące okienko miało odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Celtics. Jakie będą wzmocnienia? Czy będzie to drużyna która ma szansę walczyć o finały? Może pójdą po młodych?

 

Początek okienka zaskoczył wszystkich. Nowy GM Bostonu zamienił Markelle Fultza, JJ Redicka, TLC, Koste Koufosa i 1st round pick od Houston na Shabazza Muhammada, Sean'a Kilpatricka, Jona Leuera i... Paula Georga!!!

 

I tak to po miesiącach poszukiwania nowego domu, PG ląduje w Bostonie z hukiem. Dyskusje były huczne, jedni twierdzili, że ro za dużo za PG, drudzy jednak byli innego zdania.

 

Dwa dni póżniej, Boston wymienia Saricia i Muhammeda za Miroticia, Hernangomeza i gorszy pick pistons/pacers z pierwszej rundy 2020 roku. 

 

Wieczorem tego samego dnia Boston robi kolejną wymianę. Wymieniają Jona Leuera, Derona Williamsa i pierwszorundowy gorszy pick pacers/pistons z 2020 roku na Devina Harrisa + Mario Hezonje.

 

Boston w walce o finały?

Na razie wydaję się, że Boston zbudował całkiem mocną drużynę. IT, Jaylen Brown, PG, Mirotić i DMC to solidna pierwsza piątka. Jak gracze S5 zejdą, zastąpi ich wspaniała ławka dowodzona przez Rudy'ego Gay'a i Juliusa Randle'a. Wszyscy fani drużyny z niecierpliwością czekają na playoffy i skopanie tyłka LeBronowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz biura Denver Nuggets do dzisiejszej transferowej karuzeli:

 

 

do widzenia, dobranoc

A z PO pokażesz jakieś filmiki Harriska?  czy tylko na waflach z Phoenix on potrafi sie wykazac?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funfact: W tej serii McCollum zrobił 40% FG i 50 3pt% :grin:

 

Nie funfact:

 

Crowderowi zaraz po przejściu do Cavs zmarła matka. To by tłumaczyło te sinusoidę, którą prezentuje do tej pory.

funfact dwa: McCollum obecnie jest pustym statsiarzem bez obrony, biuro Nuggets jest oburzone tanim zabiegiem GMa Knicks.

 

Harris jest lepszym graczem pod w zasadzie każdym względem, wystarczy tylko wspomnieć, że CJ od 16 grudnia miał jeden mecz na plusie i generalnie obecnie ma impact Melo.

 

Nie ma się czym jarać jednym słowem i zostają tylko hlsy sprzed dwóch lat.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funfact dwa: McCollum obecnie jest pustym statsiarzem bez obrony, biuro Nuggets jest oburzone tanim zabiegiem GMa Knicks.

 

Harris jest lepszym graczem pod w zasadzie każdym względem, wystarczy tylko wspomnieć, że CJ od 16 grudnia miał jeden mecz na plusie i generalnie obecnie ma impact Melo.

 

Nie ma się czym jarać jednym słowem i zostają tylko hlsy sprzed dwóch lat.

 

Ależ ja to wiem przecież i ze wszystkim tu się zgadzam. Nieprzypadkowo ta seria wyglądała, jak wyglądała. Była otwarta strzelnica do czasu, dopóki jedna drużyna nie stwierdziła, że koniec zabawy i do spania. Wszyscy przecież wiedzą na czym polega backcourt Lillard- McCollum. Wokół niego 4 gości z solidną obroną to mus wręcz.

 

Ja, czekając na GSW-HOU, zorientowałem się, że właśnie pozyskałem połączenie mega zupgrejdowanego McGee z Durantem dla ubogich. Ale fajnie się gość rozwija - jeśli można tak powiedzieć o 28 latku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UmXxq5zDP5U

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.