Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja, czekając na GSW-HOU, zorientowałem się, że właśnie pozyskałem połączenie mega zupgrejdowanego McGee z Durantem dla ubogich. Ale fajnie się gość rozwija - jeśli można tak powiedzieć o 28 latku.

 

 

 

z tym Durantem dla ubogich to popłynąłeś, bo tam pewnie Dedmon ma jakieś maks 1,5 3PA na mecz

 

ale gracz fajny tylko nie w moim timelinie, dlatego właśnie chętnie go zamieniłem na długoterminowe assety, ale w sumie dziwię się, że latem było tak mało chętnych na niego (poza moją ofertą chyba blazers mu dawali tylko minimum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym Durantem dla ubogich to popłynąłeś, bo tam pewnie Dedmon ma jakieś maks 1,5 3PA na mecz

 

ale gracz fajny tylko nie w moim timelinie, dlatego właśnie chętnie go zamieniłem na długoterminowe assety, ale w sumie dziwię się, że latem było tak mało chętnych na niego (poza moją ofertą chyba blazers mu dawali tylko minimum)

Wtedy (na szczęście) nie udało mi sie wymienić Drummonda. Gdybym go nie mial to 3 letnie MLE by poszło na niego ;) Ogolni GSW fajnie sie wzmocniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w Nowym Yorku po drobnych, korekcyjnych zmianach skład wydaje się, że już osiągnął efekt finalny. Ellington z jego świetną trójką(41.5 % przy 7 próbach) fajnie uzupełnił ławkę. Dojdą jeszcze jakieś vety, jako uzupełnienie składu i to chyba na tyle.

Z ciekawszych kwestii, rolę "pierwszego rozgrywającego" (22 min śr, czyli tyle ile w bulls) powierzę prawdopodobnie Grantowi. Liczę, że gdy przyjdzie na to pora, przekonam Was, iż to odpowiednie rozwiązanie. Pamiętam go dobrze z czasów Knicks. Twierdziłem, że może nadawać się na startera, który ze swoim IQ i wzrostem dobrze uzupełni strzelców i graczy lepszych od siebie lub na dobrego rezerwowego w stylu Livingstona. U mnie otoczony jest trzema świetnymi strzelcami i gościem, który bdb kończy pod obręczą, więc ciężko sobie chyba wyobrazić lepsze warunki do uwydatnienia jego zalet. 
Aktualnie notuje średnio 8.5 pkt i 4.9 as, co per36 daje 13.7 pkt, 7.9 as, do tego 4 zb. W rpm jest na minimalnym plusie i 23 pozycji wśród pg. 11,7 % jego podań kończy się asystą(13 pozycja w lidze. 7 pozycja ma o 1 % więcej). To tak w ramach statystyk w których prezentuje się relatywnie dobrze.

Danie McCollumowi z kolei większej roli niż w PTB spowoduje, że i jemu ten wskaźnik asyst powinien podskoczyć. To w gruncie rzeczy gracz o wysokim IQ. Ktoś tu chyba napisał, że to słaby ballhander - nie wiem szczerze mówiąc skąd taka opinia, mam zgoła inne zdanie. W poprzednich 2 sezonach notował po 4 as, u mnie powinno to podskoczyć do 5. 

Do tego Saric, który pewnie jest jednym z lepiej kreujących wysokicH, kreatywni Ginobli, Winslow. 

Ja osobiście lubię, gdy ciężar gry rozłożony jest na większą liczbę graczy. W ostatnim czasie ciężko sobie przypomnieć poza Cavs drużynę, która weszłaby na poziom finałów konferencji, a w której kreowanie byłoby de facto oparte na jednym zawodniku. 

Reasumując, ofensywa oparta na KP i CJ'u, do tego Saric i grono rolesów - Grant, Lee, T.Johnson, Ellington, Ginobli - którzy na boisku myślą i wpasowują się w trend rozciągania gry i dużej liczby rzutów dystansowych pozwala mi sądzić, że atak Knicks może być przyjemny dla oka, ale przede wszystkim efektywny.

W obronie KP i Gobert, więc tu dużo nie trzeba dodawać, bo tak dobrze chronionej obręczy nie wiem czy miał ktokolwiek w historii. 

lebron-in-ny2.jpg

Ładnie się prezentuje :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądam podwyżki, inaczej odchodzę do OKC. 

 

Czemu zawracasz mi głowę kiedy świętuję wygraną Roberta Matei? 

 

Chcesz odejść? Droga wolna! Ja nie trzymam nikogo na siłę. Zrobiłeś kilka niezłych ruchów - czyli de facto  wykonałeś swoją robotę i jeszcze śmiesz mi tu wyskakiwać z żądaniem podwyżki? Śmiech na sali! 

 

Nabrałeś bustów typu Winslow czy Grant i masz czelność wystawiać mi tego wafla w S5? Wiem z zakulisowych źródeł, że Rubio był na stole. Masz szczęście, że wypowiedzenie zalało mi się kawą pozyskiwaną z odchodów zwierzęcych. Ta drużyna nie ma playmakera, a opierając się na "TWOICH DOMYSŁACH" nie wejdę do PO z Grantem! GRANTEM!?

 

Kiedy dojdzie do Ciebie co zrobiłeś - jedynym klepiącym gałę będzie 67 letni Manu Gino. Czemu nie odpowiedziałeś mi na moje memo odnośnie Yogie'go Ferrella? Czemu nie ma nawet kogoś pokroju Wodogłowca Jacka? Porzingis + Gobert zamykają pomalowane. Lee i McKlocuch elegancko. Manu jako Yoda z ławki normlane WOW. 

 

Oddałeś 18 mln Noaha za 18 mln Tylera Johnsona. Brawo! Oddałeś Autyzma Riversa i jeszcze dostałeś picki w 1rd. Super! Ale czemu nie ma w tej drużynie playmakera? Zasadzasz się na LBJ? Daj już mu odpocząć! 

 

Do jutra masz mi znaleźć prawdziwego rozgrywajka i nawet nie ma dyskusji.

 

A teraz do pracy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zawracasz mi głowę kiedy świętuję wygraną Roberta Matei? 

 

Chcesz odejść? Droga wolna! Ja nie trzymam nikogo na siłę. Zrobiłeś kilka niezłych ruchów - czyli de facto  wykonałeś swoją robotę i jeszcze śmiesz mi tu wyskakiwać z żądaniem podwyżki? Śmiech na sali! 

 

Nabrałeś bustów typu Winslow czy Grant i masz czelność wystawiać mi tego wafla w S5? Wiem z zakulisowych źródeł, że Rubio był na stole. Masz szczęście, że wypowiedzenie zalało mi się kawą pozyskiwaną z odchodów zwierzęcych. Ta drużyna nie ma playmakera, a opierając się na "TWOICH DOMYSŁACH" nie wejdę do PO z Grantem! GRANTEM!?

 

Kiedy dojdzie do Ciebie co zrobiłeś - jedynym klepiącym gałę będzie 67 letni Manu Gino. Czemu nie odpowiedziałeś mi na moje memo odnośnie Yogie'go Ferrella? Czemu nie ma nawet kogoś pokroju Wodogłowca Jacka? Porzingis + Gobert zamykają pomalowane. Lee i McKlocuch elegancko. Manu jako Yoda z ławki normlane WOW. 

 

Oddałeś 18 mln Noaha za 18 mln Tylera Johnsona. Brawo! Oddałeś Autyzma Riversa i jeszcze dostałeś picki w 1rd. Super! Ale czemu nie ma w tej drużynie playmakera? Zasadzasz się na LBJ? Daj już mu odpocząć! 

 

Do jutra masz mi znaleźć prawdziwego rozgrywajka i nawet nie ma dyskusji.

 

A teraz do pracy! 

jack będzie, problem w tym, że grant jest od niego lepszy. od yogiego tez  :tongue:

 

Chociaż jeden aspekt został dobrze oddany z realnego świata. Jesteś niczym Dolan.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Jazz już po większych ruchach tego szalonego dla Utah okienka ;) do wzięcia cały czas Joe Johnson i Shane Larkin, a jeszcze kogoś (może 2 ktosiów :tongue:) podpiszę na FA.

 

Podsumowanie: za Goberta i Inglesa udało się dostać prospektów: Bella, Murray'a i Brooksa, sporo picków oraz masę szrotu :tongue:

 

GM Jazz jest zadowolony z tego, co dostał i czeka na zakończenie tego bardzo słabego sezonu, który sprawi, że już wkrótce Jazz będzie wymieniało się w gronie faworytów po trofeum Larry'ego O'Briena ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jack będzie, problem w tym, że grant jest od niego lepszy. od yogiego tez  :tongue:

 

Chociaż jeden aspekt został dobrze oddany z realnego świata. Jesteś niczym Dolan.

 

Yyyyyy nie.

 

Yyyyyy nie. Gdybym był jak Dolan, to już byś miał jakiegoś Evana Forniera w składzie na grubym kontrakcie czy innego tam Jokica vel nowego Brada Millera. 

 

Powiem krótko: szanuj bossa swego - bo możesz mieć gorszego! 

 

Owner Out! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Dolan śpiewał że nie będzie LeBrona, C_M ochłoń

 

orange and blue, I run this zoo

 

https://deadspin.com/heres-the-weird-song-james-dolan-wrote-for-the-deadspin-1820892357

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaszki ćwierkajo, że Wilson Chandler na wieść o pozyskaniu Joe Inglesa z Jazz, wściekły opuścił trening, klub rozumie jego reakcje i nie będzie wyciągał konsekwencji jednak nie jest tajemnicą, że Nuggets nie wiążą już z tym zawodnikiem wielkich nadziei i pozwolą mu zmienić otoczenie jak najszybciej

 

podobno cena za tego weterana jest naprawdę niska

 

natomiast Will Barton coraz poważniej rozważa pozostanie w Denver, zainteresowanie jego osobą jest małe i woli zostać tam gdzie jest doceniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.