Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek z Arizony zaczął nagle coś grać. Ten początek sezonu wskazywałby raczej na mocne bajlando, Tak samo nie masz c się bać o Dedmona, bo taki gracz jak on potrzebuje wokół siebie jednak ludzi z dużym skillem i prowadzeniem gry, takiej poważnej,a nie bandy rookasów.

 

no uwaziaj, Dedmon zaczął rzucać trójki w tym roku ;) bójta się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w real NBA Clippers mają 4-0 a trzon jest taki sam.

 

Przestań obrażać nas i siebie, LAF. Youre better than that.

no uwaziaj, Dedmon zaczął rzucać trójki w tym roku ;) bójta się

 

Staram się oglądać jak najwięcej ekip więc siłą rzeczy takie twory jak Atlanta opadają na starcie żeby zrobić miejsce innym. Muszę poszukać klipów jak to wygląda :grin: Choć jak JVMG rzucał to każdy może chyba już.

 

Loool, jakiś film jeszcze ze Spurs. Mechanikę, jak na taki wzrost, ma świetną.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MiC1IdHaSss

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zwróciłeś nam uwagę jak wielkim gówniakiem jest Raymond Felton. Austin Rivers ma PER na poziomie ... 4  :rugby:  Skoro są na tym samym poziomie, pewnie są, to idealni kandydaci do DLeague.

 

Ta drużyna, zwłaszcza bez Paula, nie jest mocniejsza od tej w RL, a na pewno już nie w jakiś znaczący sposób, co pokazuje gra LAC, że tak naprawdę dodając kilka solidnych osób w postaci Beva, Teodosića, Dekkera, Reeda, Lou Williamsa wcale nie są gorsi niż wcześniej Ba! Powiedziałbym, że w kontekście RS ta druzyna jest silniejsza, bo zdecydowanie łatwiej im będzie zagrać 82 mecze niż by tych wszystkich ludzi zamienić na jednego CP3, który jak pokazuje gra LAC i też Rockets, wcale już nie ma swoim klepaniem i lichym ciałem takiego wpływu na grę w dzisiejszej koszykówce.

 

W tej twojej ekipie nie dość, że nie ma czegokolwiek poza S3 to jeszcze jest złamany Paul, którego jak słusznie zauważyłeś zastępuje - bodaj przez Przemka O. nazywany zużytym kondomem, czy coś takiego - Raymond frkin Felton, a "ławkę" tworzą Shelvin Mack, Luke Babbit, Wesley Johnson. Tam nie ma nic dobrego.

 

BTW już Ci wcześniej też wraz z kilkoma osobami pisałem, że Carmelo w s5 to strzelenie sobie w skroń, a Carmelo grający z ławki z tymi tuzami (jeszcze gorszymi niż raki z NY, z którymi rok w rok okupował dół tabeli) to strzelenie sobie między oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają perspektywy na taki sam wynik. +/- 45 W i wylot w 1 rundzie PO. Whats the difference? I tak i tak brak poważnego grania. To bez znaczenia.

 

Chcę powiedzieć, że Twój poziom uwielbienia CP3 to już trochę sajko. Bo taki odruch u mnie wywołuje czytanie Twoich postów gdzie piszesz ( po wygranej Rockets nad Golden State Monsters!) że Houston musi dać Paulowi więcej gry w końcówce i się dopasować do niego. :rugby: Gracz jak 445 innych w lidze (hiperbola). Odchodzi to sobie modyfikujesz system, dzielisz piłkę i go zastępujesz, nara. Pozostałych 5 nie zastąpisz choćbyś na c***u stawał, Paul do nich nie należy.

 

I znów dałem się wciągnąć w tłumaczenie Ci, że Chris Paul nie jest Michaelem Jordanem koszykówki, a Clippers to nie Jacksonowa ekipa. Co jest bezcelowe i wszyscy to wiedzą. Mój błąd. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Staram się oglądać jak najwięcej ekip więc siłą rzeczy takie twory jak Atlanta opadają na starcie żeby zrobić miejsce innym. Muszę poszukać klipów jak to wygląda :grin: Choć jak JVMG rzucał to każdy może chyba już.

 

Loool, jakiś film jeszcze ze Spurs. Mechanikę, jak na taki wzrost, ma świetną.

 

 

 

rozkręci się u Buda, na razie trafia 0,5 na 1,4 próby czyli tak se, ale do 33-34 może dobić a to by było zajebiście jak na C

 

a nie sory już rzuca 33%, zobaczymy na większej próbie i czy podkręci liczbę rzutów ;)

 

 

 

LAF moim zdaniem Twoj zespół jest tak dobry, że ma nie 4-0 ale już 5-(-1) lol

 

przestań Melo jako starter na SF = wrong, Melo z ławki jest wkurwiony czyli fuckin wrong

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zwróciłeś nam uwagę jak wielkim gówniakiem jest Raymond Felton. Austin Rivers ma PER na poziomie ... 4  :rugby:  Skoro są na tym samym poziomie, pewnie są, to idealni kandydaci do DLeague.

 

Ta drużyna, zwłaszcza bez Paula, nie jest mocniejsza od tej w RL, a na pewno już nie w jakiś znaczący sposób, co pokazuje gra LAC, że tak naprawdę dodając kilka solidnych osób w postaci Beva, Teodosića, Dekkera, Reeda, Lou Williamsa wcale nie są gorsi niż wcześniej Ba! Powiedziałbym, że w kontekście RS ta druzyna jest silniejsza, bo zdecydowanie łatwiej im będzie zagrać 82 mecze niż by tych wszystkich ludzi zamienić na jednego CP3, który jak pokazuje gra LAC i też Rockets, wcale już nie ma swoim klepaniem i lichym ciałem takiego wpływu na grę w dzisiejszej koszykówce.

 

W tej twojej ekipie nie dość, że nie ma czegokolwiek poza S3 to jeszcze jest złamany Paul, którego jak słusznie zauważyłeś zastępuje - bodaj przez Przemka O. nazywany zużytym kondomem, czy coś takiego - Raymond frkin Felton, a "ławkę" tworzą Shelvin Mack, Luke Babbit, Wesley Johnson. Tam nie ma nic dobrego.

 

BTW już Ci wcześniej też wraz z kilkoma osobami pisałem, że Carmelo w s5 to strzelenie sobie w skroń, a Carmelo grający z ławki z tymi tuzami (jeszcze gorszymi niż raki z NY, z którymi rok w rok okupował dół tabeli) to strzelenie sobie między oczy. 

 

A, sprostowanie do moich słów.

Nene też ma problemy z achillesem, opuścił 2 z 4 spotkań i nie wiadomo kiedy wróci. So.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Uspokoiłem się, Monk nie robi gnoju w szatni czy coś tylko po prostu Clifford, który jest ze szkoły SVG robi mu kocenie i zadaje extra treningi aż zacznie być plusowy. Dla mojej  misji na ten sezon pt. tankowanie to w sumie dobrze ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=7giJQQRpw5Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.