Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Orlando nadciąga! :P

Na moje oko, tak na szybko to sie krecisz na miejscach 7-10. Nie wiem czy bez centra dasz rade wejsc do PO ale Mitchell to skurwiel i reszta mlodych (poza Foxem) fajnie wyglada. Dobijesz do sciany z nimi bo wiadomo to rookie i musi przyjsc taki moment, ale jezeli to przetrwasz, to kto wie, to na naszym Wschodzie masz szanse na 7-8 pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho szanse bliskie 0.

 

Za dużo talentu na topowy pick w drafcie, a jednocześnie za dużo młodych (bo wszystko co dobre z tego Orlando uciekło do Hornets i wzmocniło Kembę) którzy sami w sobie nigdy nie są w stanie stworzyć drużyny. Patrz Minnesota - sami gówniarze, nie wiem jakby nie byli utalentowani, to gwarancja seryjnych wpierdzieli w Q4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, tak na szybko to sie krecisz na miejscach 7-10. Nie wiem czy bez centra dasz rade wejsc do PO ale Mitchell to skurwiel i reszta mlodych (poza Foxem) fajnie wyglada. Dobijesz do sciany z nimi bo wiadomo to rookie i musi przyjsc taki moment, ale jezeli to przetrwasz, to kto wie, to na naszym Wschodzie masz szanse na 7-8 pozycje.

 

No, Fox licze że odpali jeszcze jak nie teraz to w przyszłym sezonie.

Szkoda Noela mi tylko.

No i musze się zastanowić co zrobić z Gordonem. Płacić mu czy jakiś transfer

 

 

Imho szanse bliskie 0.

 

Za dużo talentu na topowy pick w drafcie, a jednocześnie za dużo młodych (bo wszystko co dobre z tego Orlando uciekło do Hornets i wzmocniło Kembę) którzy sami w sobie nigdy nie są w stanie stworzyć drużyny. Patrz Minnesota - sami gówniarze, nie wiem jakby nie byli utalentowani, to gwarancja seryjnych wpierdzieli w Q4. 

 
no tak jak piszesz póki co młodych i picków nie potrzebuję tylko już ludzi którzy coś znaczą w NBA
 
No Gordon jest jeszcze u mnie i na szczeście nie ma tego szkodnika Paytona ;)

Imho szanse bliskie 0.

 

Za dużo talentu na topowy pick w drafcie, a jednocześnie za dużo młodych (bo wszystko co dobre z tego Orlando uciekło do Hornets i wzmocniło Kembę) którzy sami w sobie nigdy nie są w stanie stworzyć drużyny. Patrz Minnesota - sami gówniarze, nie wiem jakby nie byli utalentowani, to gwarancja seryjnych wpierdzieli w Q4. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w środowisku związanym z Nuggets już od dawna mówi się o tym, że ktoś z dwójki Will Barton Jamal Murray będzie zmuszony opuścić klub prawdopodobnie już w okolicach najbliższego deadline, klub chciałby w to miejsce zatrudnić solidny backup dla Taja Gibsona

 

wg źródeł faworytem jest Barton, któremu po sezonie kończy się kontrakt, jego agent oczekuje sytego czeku na kilkadziesiąt milionów dolarów, jak mówi, jego klient swoją postawą na parkiecie udowadnia, że zasługuje na tak duże pieniądze

 

Jamal Murray z kolei dalej uważa się za najlepszego shooting guarda w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

Ponoć Orlando prowadziło zaawansowane rozmowy z Chicago na temat trafsneru Whiteside'a. W drugą stronę miałaby pójść paczka zawierająca pick i młodych graczy.

W chwili obecnej GM Magic zablokował wymianę czekając na rozwój zawodników - mówią źródła.

 

@

Parę drużyn pytałó ponoć o możliwość transferu Aarona Gordona ale jako że GM Magic mimo plotek ze nie jest gotów zapłacić mu dużej kwoty w wakacje widzi w Gordonie centralny kawałek trzonu swojej ekipy odrzucił wszystkie oferty. Możliwe że inni GM za nisko ocenili wartość PF z Orlando - mówią źródła

 

@

Wszystkie te informacje ponoć przedostały sie do opinii publicznej by pokazać że Magic zależy na Gordonie i aby przekonać go by został w młdoej ekipie i w wakacje wziąl może nawet obniżke za swojej usługi - mówią źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.