Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

A Ty jesteś rudy .

 

Poza tym - słucham argumentów dla których niby topowi FA nie chcieli dołączyć do Minnesoty ? (Z pominięciem lokalizacji)

  

 

a po co tysieczny raz mam pisac to samo?

obczaj watek dokladnie, to wnioski wyciagniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

a po co tysieczny raz mam pisac to samo?

obczaj watek dokladnie, to wnioski wyciagniesz

No to słucham - bo chyba się nieco zmieniła sytuacja postrzegania Minnesoty - chyba ze Ty wciąż jesteś w 2018 :P 

 

obiecalem Tatumowi zespół walczący o tytuł w ciągu 2 lat- udało mi się go stworzyć w 6 miesięcy - obiecałem walkę o wielkie nazwiska dotrzymałem słowa sprowadzając Lillarda , Portera i Winslowa.

Ty mi wiesciles wiele lat bez PO i zakopanie Organizacji - kto miał racje nie muszę chyba pisać - to jeszcze nie koniec moich wzmocnień i wiem, ze Cię to boli bo Twój samozwańczy tytuł GOATa jest zagrożony jak cnota maturzystki na juwenaliach:p 

 

Minnesota od początku miała pod wiatr , ale przetrwała huragan obelg, szykan i krytyki, a Tatum został wynagrodzony za te pol roku z kasztanowymi partnerami - jeśli chcesz mi napisać ze pod względem sportowym Minnesota nie jest konkurencyjnym rynkiem dla jakiegokolwiek zespołu w lidze to spoko, siebie narażasz na śmieszność :) 

25 minut temu, january napisał:

 

@Qcin_69 - w arkuszu rozdałeś 5W za dużo. (410-400):P 

Ok, odejmij je Lakersom i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespół walczący o tytuł 🤣

 

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

No to słucham - bo chyba się nieco zmieniła sytuacja postrzegania Minnesoty - chyba ze Ty wciąż jesteś w 2018 :P 

 

obiecalem Tatumowi zespół walczący o tytuł w ciągu 2 lat- udało mi się go stworzyć w 6 miesięcy - obiecałem walkę o wielkie nazwiska dotrzymałem słowa sprowadzając Lillarda , Portera i Winslowa.

 

 

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ty mi wiesciles wiele lat bez PO i zakopanie Organizacji - kto miał racje nie muszę chyba pisać - to jeszcze nie koniec moich wzmocnień i wiem, ze Cię to boli bo Twój samozwańczy tytuł GOATa jest zagrożony jak cnota maturzystki na juwenaliach:p 

Ale ze co, sam sie nazwiesz goatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

zespół walczący o tytuł 🤣

 

 

Ale ze co, sam sie nazwiesz goatem?

Ja nie mam takiego wybujałego ego jak Ty żeby czuć potrzebę dowartościowania poprzez grę na forumku :)) 

 

ale lubię patrzec jak się starasz deprecjonować każdy sukces Minnesoty i jak bardzo boli Cię to, ze za każdym razem mylisz się odnośnie jej przyszłości :) - tak, to mnie nakręca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ja nie mam takiego wybujałego ego jak Ty żeby czuć potrzebę dowartościowania poprzez grę na forumku :)) 

to po co piszesz o zagrozeniu?

a obraz sie nie zmienił.

traktowałeś zawodników jak worek ziemniaków. oszukiwałeś ich (rubio kolejny przyklad). 

ściagniecie lillarda nic tu nie zmienia. 

ewentualnie mozesz sie spodziewac, ze za 2 lata odejdzie. 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

choć patrze, że w nieciekawej sytuacji postawił siebie Kolader. 

wiec raczej odpada

Taka luźna gadka, ale jeśli miałby u nas gdzieś odejść, to Miami byłoby fajną destynacją. I do tego dość medialną. 

Durant podobno jest skłonny przeboleć jeszcze jeden sezon w GSW (pewnie  znów z pierścionkiem) by w następne lato dołączyć do Nets i zdobyć kolejny. Bardzo docenia trzon drużyny (Okogie, LeVert) oraz wizję i spokój jaka panuje na Brooklynie.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

March 5th 2019 at 11:00pm CST by Chris Crouse

Kelly Oubre Jr. will be a restricted free agent at the end of the season and while he’s only been in Orlando for a 2 years, he’s sure that he wants to stick around long-term.

“Why would I go anywhere else?” Oubre said  “I’m here, I’m getting established and I’m not a guy that really wants to be on a million teams in my tenure in the league and I just want to create a dynasty and a legacy here in Orlando with [Karl-Anthony Towns], [Donovan Mitchell], [Aaron Gordon], [Kyle Kuzma], all the guys in the locker room. It’s beautiful.”

The Magic have a ways to go in creating a dynasty.

“I’m just so happy that Orlando, (co-GM Dnc) made the call and traded for me to come to Orlando man because that was the biggest blessing of my career so far,” Oubre said. “…One-hundred percent I would love to remain Orlando.”

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LONGER01 napisał:

Potwierdzam plotki. McCollum w Raptors

Raptors_-Pascal-Siakam-Blazers_-C.J.-McC

Wg źródeł blisko związanych z drużyną, C.J. jest bardzo zadowolony, iż nie tylko został poinformowany o planach drużyny z należytym wyprzedzeniem, ale także trafił do drużyny która mu odpowiadała, a więc coraz ciekawiej wyglądających Raptors. Nie ukrywa także, iż nigdy się nie spodziewał iż będzie wart aż dwóch picków w loterii (w tym minimum jednego topowego), wraz z jednym drugiej rundy. Więcej informacji po oficjalnym ogłoszeniu wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

May 7th, 2019 at 7:01pm CST by Chris Crouse

Russell Westbrook and Paul George have begun the offseason by taking steps to recover from their respective injuries, as the Thunder pass along in a team press release.

Westbrook underwent surgery to repair ligament damage in his left hand. The 2016/17 MVP played the final six weeks of the season with the non-shooting hand injury. Westbrook also had a procedure on his right knee today and is expected to be sidelined for approximately three weeks.

George had elective surgery on his right shoulder to repair a partial tendon tear, per the team. The veteran forward will have another procedure on his left shoulder in the following weeks. He’s expected to miss at least the start of Oklahoma City’s training camp, Adrian Wojnarowski and Royce Young of ESPN.com relay.

George also played with his ailment as the season winded down. According to the ESPN duo, the Thunder went 11-12 after George suffered the injury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcolm Brogdon wznowił treningi z zespołem co dodało morale i wyzwoliło dodatkowe pokłady energii spurs. 

Oczywiscie gracz nie będzie dostępny na bardzo trudna pierwsza rundę przeciw Rakietom ale lekarze uściślili datę powrotu  na około 8 maja co oznacza możliwość skorzystania z usług tego zawodnika w drugiej połowie drugiej rundy. 

O ile spurs awansują. 

Niezależnie od rezultatu gier obecnych szybka i udana rehabilitacja ucieszyła włodarzy klubu bo zdrowie zawodnika jest najważniejsze. 

Mną treningu gracz wyglada świetnie co cieszy każdego. 

Restrykcja zapewne na 20 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Portland Trail Blazers złożył pozew do Sądu Dystryktowego dla Południowego Dystryktu Nowego Jorku przeciwko National Basketball Association w sprawie nieprawidłowości w ramach procesu związanego z instytucją loterii draftu, na skutek którego Powód utracił szansę na uzyskanie cennego nabytku, a co za tym idzie znaczny uszczerbek finansowy.

Na prośbę Powoda, wyrok tej instancji zostanie wydany do dnia 10 czerwca bieżącego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.