Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2019 o 07:26, fluber napisał:

Z perspektywy czasu oceniam dojście do tej gry jako poważny błąd.

Po ostatniej aktywności byłych i chyba przyszłych GMów, swego czasu wylewających pomyje na beGM i nas, wnioskuję, że maksymalny poziom akceptacji życia bez beGM to jakieś trzy miesiące. 

Człowiek wyjdzie z beGM, ale beGM nigdy nie wyjdzie z człowieka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Po ostatniej aktywności byłych i chyba przyszłych GMów, swego czasu wylewających pomyje na beGM i nas, wnioskuję, że maksymalny poziom akceptacji życia bez beGM to jakieś trzy miesiące. 

Człowiek wyjdzie z beGM, ale beGM nigdy nie wyjdzie z człowieka. :)

Uznałem, że za 100 złotych na cele charytatywne mogę się poświęcić na tak niewymagającym stanowisku jak posada GM-a Charlotte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC

No i o to jestem. 

Znów. W pierwszej kolejności jedna, najważniejsza rzecz. Muszę to napisać, bo jak sobie obiecam sam to pewnie obietnicy nie dotrzymam a tak to słowo pisane to zawsze słowo pisane. Macie tak czasami, że jak bardzo chcecie o czymś pamiętać to i tak zapomnicie, a jak sobie zapiszecie na skrawku papieru i nawet jak już nigdy na to nie spojrzycie to i tak będziecie o tym pamiętać? No właśnie. Więc:

Obiecuję sobie nie denerwować się, nie irytować, nie mieć gorącego łba* itede, itepe. Wszyscy wiemy o co chodzi. Warunki ku temu też mam łatwiejsze. OKC nie walczy o misia ( póki co ), nie jestem aż tak emocjonalnie związany ( !!! ) z niektórymi zawodnikami ( są w Bostonie :P i pewnie tu tkwił główny problem w mojej osobie ), więc i gra będzie łatwiejsza i spokojniejsza.

* - dotyczy beGM

-----------------------------------

Oficjalny komunikat:

OKC NIE BĘDZIE tankować. Niedawny draft pokazał piękną rzecz, że tankowanie nie zawsze się opłaca a walka o wynik sportowy, mimo marnych szans na niego może zostać nagrodzona. Celem organizacji będzie rozwój młodych graczy i stawianie na nich. Shai, Jaylen, Marvin, Domantas i Jusuf będą filarami naszej przyszłości. Szczególnie tego ostatniego mocno będziemy wspierać w powrocie do zdrowia. Andre Roberson również nie będzie poganiany i ma spokojnie zdrowieć i wrócić wtedy, kiedy będzie czuł na siłach.

Bardzo cieszymy się również z faktu posiadania w drużynie najlepszego rezerwowego NBA - Lou Williamsa, ale jeśli gracz wyrazi chęć spróbowania sił w lepszej drużynie a i pojawi się interesująca oferta - nie będziemy robić mu problemów. Jednocześnie 5 minut po objęciu stołka Harrison Barnes poinformował mnie o tym, że na 95% podejmuje player option, a George Hill że na 101% je weźmie i jeszcze własny długopis na podpisanie przyniesie. 

Korzystając z okazji - OKC chętnie przesunęło by się o 3, 4 pozycje w drafcie do góry niedużym kosztem więc bardzo chętnie usiądą do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

W sumie to ciekawe czy była kiedyś taka sytuacja że picki od 1-5 solidarnie dostały się do all rookie 1st.

Ze wskazaniem ofc na deklasacje #3 i #5.

1984-85 #1 Olajuwon #2 Bowie #3 Jordan #4 Perkins #5 Barkley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma sensu zwlekać z ogłoszeniem, bo dużo się dzieje zapewne zakulisowo u części drużyn, a jakieś pojedyncze pm widze do mnie trafiają.

Od następnego sezonu GMem Golden State Warriors zostanie jeden ze współtwórców obecnego kształtu begm @BothTeamsPlayedHurd i to do niego proszę kierować wszelkie zapytania ofertowe i wszystko, co wykracza poza koniec tegorocznych playoffs. 

 

O, nawet założyciel tego tematu jak się okazuje ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.