Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawialbym na Korvera. Idealny mentor dla Huertera

 

 

Ashigaru dał za korvera chyba ze 5 picków w 2 rundzie przed sezonem więc nie wiem czy Januarego stac. Na korvera powinien byc rynek. Choc w tym sezonie pokazuje nizszy poziom niz w poprzednim ale rzut sie nie starzeje. W lakers bylby wzmocnieniem przy slumpie rzutowym wlasciwie wszystkich poza russellem graczy rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ashigaru dał za korvera chyba ze 5 picków w 2 rundzie przed sezonem więc nie wiem czy Januarego stac. Na korvera powinien byc rynek. Choc w tym sezonie pokazuje nizszy poziom niz w poprzednim ale rzut sie nie starzeje. W lakers bylby wzmocnieniem przy slumpie rzutowym wlasciwie wszystkich poza russellem graczy rotacji.
Tak jak mówisz PRZED SEZONEM gdy Korver był na 3 trymestry nie 1. Cena będzie adekwatnie niższa

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nosz kurde, wszystko mi się kontuzjuje.

K.C. JohnsonVerified account @KCJHoop 2h2 hours ago

 

 

More

 

Chandler Hutchison underwent an MRI this AM after X-rays last night raised strong internal concern he has suffered a right toe injury that could lead to long-term absence.

To i tak byl koniec lawki. Gorzej ze ten lebron z suns nie zagra i wciaz nie ma daty powrotu i potwierdzenia ze wroci we wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dyskretna ale duża strata dla Januarego.

 

Ja bym nie zauważył ale przy kontuzjach kluczowych graczy to cios precyzyjny choć nie prosty sierpowy.

 

Taki punch z nadgarstka.

 

Przypominam handlującym korveropodobnym grajkom ze ja w ilosci pickow chętnie przebije lakers.

Jestem „ w przygotowaniu” wymiany z 7 wyborami w drafcie.

Te picki zawsze mogą zmienić adresata. Tym bardziej ze jeden jest first

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor w tych czterech meczach jest -51 gdy Pelicans są +-0. I wprawdzie nie lubię takiego rzucania on/off, ale Okafor już jako rookie potrafił robić 18ppg na 59%fg w 20-kilka minut przez dwa miesiące, będąc tak naprawdę bezużytecznym nawet w 10-72 teamie. Tak że na razie nie ma za co. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor w tych czterech meczach jest -51 gdy Pelicans są +-0. I wprawdzie nie lubię takiego rzucania on/off, ale Okafor już jako rookie potrafił robić 18ppg na 59%fg w 20-kilka minut przez dwa miesiące, będąc tak naprawdę bezużytecznym nawet w 10-72 teamie. Tak że na razie nie ma za co. ;]

 

:(:(:(

 

Szkalują wielkiego Okafor :((

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał iść do Lakers, ale do gry włączyli się Spurs i to oni są faworytami w sprawie przyjścia Korver'a. 


Nie wszystko jeszcze jednak dograne, mamy sprzeczne informacje z dwóch niezależnych źródeł. 


Wciąż trwają negocjacje i próba przebicia konkurencyjnych ofert.

 

Ciekawa rywalizacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rynek na Davisa otwarty." - Jak powiedziało jedno z dobrze poinformowanych, ligowych źródeł.

 

Jeden z zaufanych współpracowników MarcusCamby potwierdził, że GM Pels nie odrzuca już wszystkich zapytań ze strony innych klubów, lecz zaczyna rozważać sprzedaż swojej super-gwiazdy.

 

Wiele zależy od tego jak zareaguje rynek.

 

New Orleans Pelicans są przetrzebieni kontuzjami i mogą nie osiągnąć celu minimum jakim miała być druga runda fazy postseason. Po utracie Walla przestali być traktowani w roli real contendera.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.