Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz mieć pretensje tylko do Zdzisława Ptaka. Gdyby nie on, nie mielibyśmy czego komentować:)

 

Zdzisław Ptak wciąż buduje swoją wiarygodność zaburzona przez podrabiania Wojnarowskiego który zrobił zła prasę mediom w tym uniwersum

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota ma oddać m.in Parsonsa, Dragicia, Leonarda, 5 pickow 1-rundowych i pare 2-rundowcow.


Damian Lillard łagodnie rzecz ujmując nie jest zadowolony z pojawiających się informacji i nie wyobraża sobie przejścia do zimnej minnesoty. 

 

Pytanie czy nie przeszkodzi to przypieczętowaniu dealu na ostatnim jardzie. 

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

 

bylem pierwszy z info o lillardzie i horfordzie, tyle ze zrobilem to z gm'owego konta przez pomylke :D wiec poszla szybka kasacja, ale jak widac zdzisiek jako jedyny zobaczyl i mi ukradl moj zajebsity insiderski news

 

 

ehhhhh

 

 

zenada zdzisiek zenada

Wiedziałeś tylko to co Ci napisałem, nikt już nie ufa Wojnarowi.

 

Zero szczegółów , zero konkretów , zero zaufania społeczności .

 

Jak jesteś kozak to wypisz wszystkie picki biorące udział w tej wymianie, a jak nie to snuj dalej swoje niby insiderskie kontaktu, amatorze nie potrafiący się wylogować z formuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam żeby ktoś robił przebudowę będąc po dwóch trymestrach praktycznie pewniakiem do gry w PO, tam chyba z 4x1st rd pick musiał pójść

 

Ja pamiętam zespół, który miał liderów, talent, wszystkie picki i mógł grać o wszystko. Zamiast tego zaorał kompletnie zespół, a w opisach obniża wartość swoich prospektów i oburza się, że ktoś mu daje za dużo zwycięstw.

 

Toronto Raptors się nazywa ;)

 

Zresztą sam Qcin zaorał też Wolves w połowie sezonu. Słaba pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ja robiłem przebudowę po kolejnych kiepskich PO Raptors i marniej opinii na temat moich graczy. Oddałem graczy w ostatnim momencie w którym mogłem cokolwiek za nich dostać, każdy to widział i to chwalił tylko nie Ty i kolejny raz piszesz to samo. Za Lowryego, DeRozana i Jamesa Johnsona dostałem Foxa, i 4x1st rd picki + wyczyszczone salary. Jakie obniżanie wartości? Jak średnią na koniec trymestru dostałem 8-20 a Ty nagle wypalasz z 12-16 to się człowiek dziwi skąd się to wzięło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ja robiłem przebudowę po kolejnych kiepskich PO Raptors i marniej opinii na temat moich graczy. Oddałem graczy w ostatnim momencie w którym mogłem cokolwiek za nich dostać, każdy to widział i to chwalił tylko nie Ty i kolejny raz piszesz to samo. Za Lowryego, DeRozana i Jamesa Johnsona dostałem Foxa, i 4x1st rd picki + wyczyszczone salary. Jakie obniżanie wartości? Jak średnią na koniec trymestru dostałem 8-20 a Ty nagle wypalasz z 12-16 to się człowiek dziwi skąd się to wzięło

 

Mnie to się tylko jedno pytanie co do Ciebie nasuwa.

 

Jak Ty ustawiłeś i skąd wziąłeś takiego zajebistego gifa w stopce? Produkcja własna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałeś tylko to co Ci napisałem, nikt już nie ufa Wojnarowi.

 

Zero szczegółów , zero konkretów , zero zaufania społeczności .

 

Jak jesteś kozak to wypisz wszystkie picki biorące udział w tej wymianie, a jak nie to snuj dalej swoje niby insiderskie kontaktu, amatorze nie potrafiący się wylogować z formuka.

 

Przykre to Zdzich, że ledwo po odcięciu się od pępowiny, ruszasz z marszu z wieloma atakami w kierunku nauczyciela. Zero wdzięczności.

 

W realu ze świecą szukać podobnych tweetow od shamsa w kierunku wojnarowskiego. 

 

No ale tak to jest z tymi młodymi świezakami i pokoleniem 00'. Zero szacunku do starszyzny. Zero pokory.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ja robiłem przebudowę po kolejnych kiepskich PO Raptors i marniej opinii na temat moich graczy. Oddałem graczy w ostatnim momencie w którym mogłem cokolwiek za nich dostać, każdy to widział i to chwalił tylko nie Ty i kolejny raz piszesz to samo. Za Lowryego, DeRozana i Jamesa Johnsona dostałem Foxa, i 4x1st rd picki + wyczyszczone salary. Jakie obniżanie wartości? Jak średnią na koniec trymestru dostałem 8-20 a Ty nagle wypalasz z 12-16 to się człowiek dziwi skąd się to wzięło

 

Te 8-20 jest skandaliczne biorąc pod uwagę, że Fox w pierwszym trymestrze dawał all-star impact jako franchise player, a Siakam all-star impact jako role player.

 

To tak jakby Jasiek teraz pisał. "Patrzcie mam co prawda zajebistego Russella i wciąż wartościowego Butlera, ale reszta to szrot. Dajcie mi ujemny bilans".

 

Hawks dostali wyższy bilans, gdzie większość graczy była połamana. Najlepszym graczem był Jeff Teague z też lichym zdrowiem, a drugim rezerwowy KCP.

 

Skoro DeRozan miał słabą opinie dla Ciebie i forum to trzeba było dorzucić first pick i pójść po lepszego gracza. Dostałeś za Niego sporo, więc jego trade value było i wciąż jest sensowne. To wciąż gracz z TOP50 ligi grający za jakieś marne 20 baniek.

 

Do tego panuje narracja, że pozycja SG jest słabo obsadzona w talent, więc DeMar jako pierwsza opcja i kreator to wciąż konkretny gracz.

 

Przykro mi. U mnie pochwał nie dostaniesz nigdy za zaoranie w tamtym momencie, bo przebił Cię tylko MJ1. Mimo tego, że dostałeś Foxa, którego kocham. Oczywiście tak jak kiedyś napisałem życzę Ci powtórki z Warriors i sytuacji z Monty Ellisem ;)

 

A tamten post był tak pół żartem, pół serio. Trochę się wystawiłeś.

 

Jedn jest pewnie. Blazers są w dużo trudniejszej sytuacji niż ty byłeś. Bez picków, bez talentu i z zawalonym salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.