Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ten sam duet od dwóch lat u Nas nie robi PO, a ty wypominasz Giannisowi wypadanie w drugiej rundzie.

no to albo rybki albo akwarium

albo trade requet albo wolni genci przychodza

bo juz to widze jak duo harden/durant marnuje swoj czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

Przede wszystkm nie ma ani jednego źródła, że dostał choćby 1 ofertę gwarantowanego dealu od innej ekipy NBA. Ta kultura Spurs to chyba rozwijanie prospectów, bo o co innego niby chodzi? Hornets nasi są w tym przec***owi.I owszem - od lat nie potrafił dostać gwarantowanej umowy, w końcu dostał totalnie badziewną.

A Sabonis to dwukrotnym all starem został gdzie?

 Czy chcesz się pochwalić swoim nosem przy wybieraniu z 2 pickiem w 1 rundzie draftu teraz?:)

28 minut temu, january napisał:

 

Po czym dałeś wyższą umowę Santi Aldamie, a Landale rookie minimum. Tak go cenisz, fakty nie słowa.

NIc z tych rzeczy, Aldama dostał gorszą umowę w ofertach od Landale'a. 

30 minut temu, january napisał:

 

Ważne jest to czego chce Landale, a to jest typ który ma już 25 lat i nic w karierze nie zarobił, co roku odbijał się od NBA i ma tu zrezygnować z gwarantowanych prawie 2 mln dolarów by podawać ręcznik Santiemu Aldamie w słabiutkich Hornets,

Podajesz nieprawdziwe informacje, znowu.

35 minut temu, january napisał:

 

Przede wszystkim cytując flubera "za dwa lata może go w lidze nie być"

No, na pewno za 2 lata go może nie być w lidze. Właśnie dlatego chcesz go przyklepać na 3 lata i trujesz dupę naokoło trzeci dzień rano i wieczorem. Landale w lidze będzie 10 lat. Za 2 lata w RL NBA będzie brał umowę na kilkadziesiąt milionów, a tutaj czytam jakieś pi****lenie, że go w lidze może nie być. Lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mac napisał:

ż na prawdę szkoda strzępić ryja. Gdyż zaraz wstawię źródła które moim zdaniem jednoznacnzie pokazują, że tu Giannis nie ma nic do rzeczy.

Wystarczyłoby chociaż trochę zrobić researchu, kilka sekund, żeby sprawdzić jak bardzo to co piszesz nie ma związku z Giannisem - bo się znim nie przejaźnił nigdy.

Podobnie jak musiałem dowodzić wyszukanym w google wynikiem studiów Stocktona, bo ośmieliłem się go podac przykład jako nie dzban.

masakra

Zgadza się, masakra. Czytaj  proszę ze zrozumieniem zanim zaczniesz mnie znowu obrażać. 

Napisałem wyraznie ze to co podałeś odnośnie Reggiego to jest dobry argument, i ze dobry kontrargument to byłoby przytoczenie podobnych cytatów o przyjaźni Reggiego i Giannisa gdybym potrafił takie znaleźć. Takich cytatów nie ma, ponieważ w realu się nie przyjaźnią. Ale w beGM grali razem rok. Wiec może by się zaprzyjaźnili. Ani ja ani Ty ani nikt tego nie stwierdzi bo ta gra nie zgłębia takich zagadnień.  

Wspomniałem o tym przykładzie jako mankament gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, człowiek...morza napisał:

no chocby na tym, ze na na seriach z nets w tym roku, z heat rok wczesniej i 2 lata temu z raptors sie sfrajerzyl.

swoje legacy zbudowal na serii z suns, ktorzy nijak nie byli druzyna kalibru mistrzowskiego, a do tego mieli fatalny zestaw obroncow na giannisa.

imo gosc narazie nie udowodnil nic specjalnego. muru zadnego nie przebil w tych PO, jedynie potwierdzil swoje ograniczenie nie potrafiac pare spotkan pokonac griffina 

jak mial te same problemy 2 lata temu, tak ma te same teraz 🤷‍♂️

u nas nie ma nwet serii z suns, nie ma nawet ecf, zas ma 2 lata z rzedu wypad w 2 rundzie

i gosc kierwa ma byc rekrutem wzgledem duo harden, durant xd

Teraz rozumiem sens. Imo właśnie w serii z nets to on dorósł do bycia liderem. 
Co do dorastania do bycia liderem maja serie sprzed roku czy dwóch 🙂 Ja mówię o tych PO. 
Ponawiam pytanie: Ile u nas tytułów ma Harden i Durant, pamiętasz ? 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał:

Zgadza się, masakra. Czytaj  proszę ze zrozumieniem zanim zaczniesz mnie znowu obrażać. 

Napisałem wyraznie ze to co podałeś odnośnie Reggiego to jest dobry argument, i ze dobry kontrargument to byłoby przytoczenie podobnych cytatów o przyjaźni Reggiego i Giannisa gdybym potrafił takie znaleźć. Takich cytatów nie ma, ponieważ w realu się nie przyjaźnią. Ale w beGM grali razem rok. Wiec może by się zaprzyjaźnili. Ani ja ani Ty ani nikt tego nie stwierdzi bo ta gra nie zgłębia takich zagadnień.  

Wspomniałem o tym przykładzie jako mankament gry. 

no nie, tu nie polega mankament, bo akurat właśnie nie mogli się tak zaprzyjażnić.

Chyba że wynaleźli by jakiś wehikuł czasu? Czemu akurta miał się zaprzyjaźnić z Giannisem a nie innym graczem?

A może jakby grał u Ciebie to w ogóle by wygrał w loterii jackpot kilkadziesiąt miliardów i se kupił chatę?

Rozważasz wszystkie kwestie rozumiem, czy tylko sobie wybrałeś tę z Giannisem ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przecież nie ja wybierałem tych graczy, tak jak Ty nie wybierałeś Sabonisa.

A kogo wybierałem? Wybierałem w drafcie raz przez ostatnie 3 lata z dalszym pickiem.

Za to wypromował się u mnie undrafted House chociażby.

2 minuty temu, january napisał:

 

Już to przerabialiśmy - wczoraj zarzuciłeś mi kłamstwo, a kiedy później wkleiłem link potwierdzający moje słowa nawet nie przeprosiłeś;)

To wrzuć skąd info, ze Landale będzie podawał ręcznik Aldamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Proste - skoro GM rzuca wyższą umowę dla undrafted Aldamy od tej dla Jocka Landale to widać na kogo stawia i jak bardzo nie ceni tego drugiego.

Opowiedz mi o tym ile razy bardziej cenisz theisa od batuma:) 

5 minut temu, january napisał:

 

Zawodnicy z tej samej pozycji, jeden i drugi undrafted. Na jednym Hornets zależało, wiec podnieśli mu umowę powyżej rookie minimum. Drugiemu nie.

Bo jeden dostał lepsze oferty od mojej więc podbilem a drugi gorsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Proste - skoro GM rzuca wyższą umowę dla undrafted Aldamy od tej dla Jocka Landale to widać na kogo stawia i jak bardzo nie ceni tego drugiego.

Zawodnicy z tej samej pozycji, jeden i drugi undrafted. Na jednym Hornets zależało, wiec podnieśli mu umowę powyżej rookie minimum. Drugiemu nie.

Mankamentem było tylko to, że ktokolwiek z głosujących to kupił, u nas George i Jackson nie grali razem w drużynie, jak RJ się z kimś miał przyjaźnić jako argumentacja to z Giannisem prędzej.

Przecież mac dopiero co wrzucił tu odnośnik to historii przyjaźni PG13 z reggiem która datuje od 2011 roku i z tego co zrozumiałem to nawet mieszkają obecnie czy tam mieszkali razem w wyniki tej przyjaźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

To nie byli zawodnicy w tej samej sytuacji jak chodzi o finanse w karierze i jej etap.

Właściwie tym bardziej obraźliwe dla Jocka jest to co zrobiłeś rzucając wyższy hajs Aldamie i jeszcze śmieszniejsze w kontekście tego, że próbujesz wszystkim sprzedać jaka Landale to jest gwiazda, co na dodatkowe 2mln gwarantowanej kasy ma wywalone i absolutnie tu przecież nie robisz odwrotnej argumentacji jak chodzi o długość umowy niż przy Aldamie;)

No nie sa. Aldama jest 2 lata od tego żeby być kimś sensownym. Ogromny talent ale za rok czy dwa nie dostanie nic sensownego. Landale to gwiazda Partizana, potem zalgirisu a potem MVP finałów ligi australijskiej i brązowy medalista olimpijski gdzie był kluczowym graczem Australii. On nie będzie trącił kasy grając za minimum za 3 lata tylko weźmie ofertę na rok, ewentualnie podejmie po gdyby trafiły się problemy zdrowotne. Każdy kto oglądał MŚ czy IO i widział landalea doskonale wie że gościu nie ma szans na wypadniecie z ligi bo jest za dobry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 Każdy kto oglądał MŚ czy IO i widział landalea doskonale wie że gościu nie ma szans na wypadniecie z ligi bo jest za dobry 

widocznie January nie oglada. stad ten stos glupot

przewinelo mu sie pewnie gdzies na twitterze nazwisko pewno

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

W związku z czym otrzymał wyższą umowę niż tak ceniony przez Hornets Landale. :D :D :D 

Nie, dostał ofertę gorsza niż Jock. Tylko że w 3 turze była licytacja, ofert było więcej i trzeba było przebić. 

Ale aldama jest graczem o dwie klasy gorszym niż jock i dobrze o tym wiesz. Aldama może być dobry za kilka lat, wtedy prawa birda do niego będą cenne

9 minut temu, january napisał:

 

Fakty z RL NBA (podpisanie przez niego takiej, a nie innej umowy) świadczą dokładnie o czym innym. Bo nawet te 925k to więcej niż w życiu zarobił. Więc na bank odrzuci dodatkowe prawie 2 mln gwarantowane. Na bank :D 

Skąd masz te dane o jego zarobkach w zyciu? Powtarzasz to dziesiąty raz a ja nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, evitacre napisał:

Wiem, przecież sobie żartuje :) Cenie to że masz przemyślane głosy. 
A przy reggim udowodniłem ze różnica to były jakieś grosze a nie miliony, a i tak większość miała to gdzieś :( 

Przeoczyłem ten dowód, możesz mi podać dokładne wyliczenia ile Reggie ma w Socie a ile miał u Ciebie?

Może być też link do tego wyliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

stary, to byla z gory zaplanowana akcja obu, czy to klepniemy.

Zaplanowaną akcję to Ty robisz.

Najpierw oznajmiasz, że rezygnujesz i Cię nie ma.

Potem wracasz i robisz raczej słabo ocenianą wymianę Irvinga na Simmonsa.

Olewasz większość FA.

Wszyscy raczej już lekceważą wielkich NYK.

Ty zaś wracasz niczym Przyczajony tygrys, ukryty smok i zagranisz wszystkich FAsów jakich chcesz za minimum.

Profeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

 

Fakty z RL NBA (podpisanie przez niego takiej, a nie innej umowy) świadczą dokładnie o czym innym. Bo nawet te 925k to więcej niż w życiu zarobił. Więc na bank odrzuci dodatkowe prawie 2 mln gwarantowane. Na bank :D 

Zalgiris wydawał na pensje zawodników 10 milionów dolarów, Landale był ich najlepszym graczem a Ty piszesz że zarobił 250 tysięcy. Skąd masz to info? 

Max kontrakt w australijskiej lidze to 500 tysięcy a landale jako mvp finałów prawdopodobnie zarabiał w okolicach tego maxa więc trudno mi uwierzyć że dostawał 250k jako gwiazda zalgirisu który ma budżet 10 razy większy niż kluby w lidze australijskiej. 

Zresztą gadki o tym już mieliśmy nie raz. Larkin zarabia 3,5 miliona w Europie, de colo 2,5 miliona, milutinov 3 miliony. Mieliśmy tu rozmowę wiele razy że jak gracz ma markę w Europie to dla niego Long term minimum nie ma żadnego sensu bo w Europie zarobi tyle samo lub więcej i będzie gwiazda. 

Landale chce robić karierę w NBA a nie kibicować lebronowi, stephowi i butlerowi z trybun. Wygrywasz weteranów dzięki temu ale landale ma o wiele lepsze możliwości rozwoju i kontrolę nad swoją kariera w Charlotte. On będzie szukał pierścienia w NBA za 10 lat, ale nie teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.