Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

W tych cyfrach jest jeden błąd. Luxury tax line jest niższy. Nie 136 z hakiem, a tak jak dziś Fluber pisał 134M coś tam.

A skąd niby błąd jeżeli jest to oficjalna wykładnia NBA?

https://www.hoopsrumors.com/2021/08/salary-cap-tax-line-set-for-2021-22-nba-season.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Szulim napisał:

Eld, już @karpik pisał na ten temat - sam wrzucałeś również taki post w Komunikatach - skoro trzymamy się wykładni NBA jeżeli chodzi o finanse, to czemu nagle mamy robić inaczej?

@fluber mnie swoimi wyliczeniami zaintrygował. Nic ponad to. Mnie tam ryba w tym sezonie jakie jest SC i tax. Poniżej pierwszego na pewno nie zejdę, a do drugiego nie mam zamiaru się zbliżać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ta kasa może się zwiększyć jak zatrudnicie kogoś kto jeszcze nie grał w NBA.

Dzięki za szczegółową odpowiedź i ten fragment mnie ciekawi.

Jaka jest maksymalna kwota przy zalozeniu ze zatrudniam takich dwoch parobasów co jeszcze nie grali w NBA ?

U nas  w Minny to głęboko się ceni, danie szansę takim graczom (Tata, Jurna Siósemka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac 

generalnie max to jest ewentualna kasa z wyjątku który macie, bo jesteście ponad SC

natomiast sama kwestia minimów w zależności od doświadczenia możesz zerknąć tutaj:

https://www.hoopsrumors.com/2021/08/nba-minimum-salaries-for-2021-22.html

pamiętaj że jeśli chcecie pozostać poniżej podatku to macie do uzupełnienia min 4 sloty - co daje 4x vet min aby pozostać poniżej luxury. Jak komuś dasz więcej to prawdopodobnie wejdziecie już w luxury (z którego oczywiście możecie zejść w trakcie sezonu poprzez wymiany itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

@mac 

generalnie max to jest ewentualna kasa z wyjątku który macie, bo jesteście ponad SC

natomiast sama kwestia minimów w zależności od doświadczenia możesz zerknąć tutaj:

https://www.hoopsrumors.com/2021/08/nba-minimum-salaries-for-2021-22.html

pamiętaj że jeśli chcecie pozostać poniżej podatku to macie do uzupełnienia min 4 sloty - co daje 4x vet min aby pozostać poniżej luxury. Jak komuś dasz więcej to prawdopodobnie wejdziecie już w luxury (z którego oczywiście możecie zejść w trakcie sezonu poprzez wymiany itp)

no chya nie do konca, bo z tego co zrozumialem moge zejsc nie podpisujac vet minimum a nizsze kontrakty graczom co nigdy nie grali w nba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

no chya nie do konca, bo z tego co zrozumialem moge zejsc nie podpisujac vet minimum a nizsze kontrakty graczom co nigdy nie grali w nba ?

I tak i tak ;) 

Masz ok 9mln do osiągnięcia luxury i 5 wolnych slotów 

mozesz dać Np 5x rookie min (925k) albo 4x vet min (1,7mln) albo połączyć np 2x vet + 3x rookie min

I nadal będziesz poniżej podatku ;) 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

I tak i tak ;) 

Masz ok 9mln do osiągnięcia luxury i 5 wolnych slotów 

mozesz dać Np 5x rookie min (925k) albo 4x vet min (1,7mln) albo połączyć np 2x vet + 3x rookie min

I nadal będziesz poniżej podatku ;) 

Ale czy wszystko muszę zrobić dzisiaj? Czy dzis moge tego jednego maksa np, a potem dopełnić parobasami ?

Te vet min to dotyczy kazdego czy zalezne od stazu jakiegos?

np Dwight tez 1.7 spokojnie mozemy przedluzyc ?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mac napisał:

Dzięki za szczegółową odpowiedź i ten fragment mnie ciekawi.

Jaka jest maksymalna kwota przy zalozeniu ze zatrudniam takich dwoch parobasów co jeszcze nie grali w NBA ?

U nas  w Minny to głęboko się ceni, danie szansę takim graczom (Tata, Jurna Siósemka).

Około 750k dodatkowo za każdego parobasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie jak mało niektórzy tutaj wiedzą

gracz z zerowym doświadczeniem $925,258

gracz z rocznym doświadczeniem $1,489,065

każdy z 2+ doświadczenia $1,669,178 (tyle liczymy w księgach resztę według płac dopłaca klub )

I żeby potwierdzić macie do wykorzystania Full MLE minus umowa Reggiego (czyli te 9 536 000 - 4 500 000)

@mac @Qcin_69

A w ofertach wystarczy, że napiszesz vet min i potem czy 2 czy 1 czy 1+1 @człowiek...morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

Zadziwia mnie jak mało niektórzy tutaj wiedzą

gracz z zerowym doświadczeniem $925,258

gracz z rocznym doświadczeniem $1,489,065

każdy z 2+ doświadczenia $1,669,178 (tyle liczymy w księgach resztę według płac dopłaca klub )

I żeby potwierdzić macie do wykorzystania Full MLE minus umowa Reggiego (czyli te 9 536 000 - 4 500 000)

@mac @Qcin_69

A w ofertach wystarczy, że napiszesz vet min i potem czy 2 czy 1 czy 1+1 @człowiek...morza

Dzięki za takie pytanie, a jakbym podpisał Conleya za 9 za sezon co było blisko, to bym na resztę kasy nie miał tak ?

Czy on mógłby być na innych prawach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ozzy110 napisał:

Zadziwia mnie jak mało niektórzy tutaj wiedzą

gracz z zerowym doświadczeniem $925,258

gracz z rocznym doświadczeniem $1,489,065

 

To tylko świadczy o tym jak ludzie czytają podpięte tematy. Przecież tam jest wszystko wyłożone jak kawa na ławie. Oczywiście 80% forum to śledzi, ale jest pewna grupka której jak nie napiszesz co mają w ofertach napisać to nawet nie wiedzą jaką ofertę mogą złożyć. 

Nawet nie będę tego komentował co o tym sądzę, bo wychodzi na to, że to robota na marne. Twoje Moratoria, sposób ich działania które po 30 sekundach czytania można załapać jak to działa, moje oficjale cyfry wygrzebane a nawet nie pamiętam skąd, przypominajki, kalendarze, komunikaty...etc, etc, etc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Dzięki za takie pytanie, a jakbym podpisał Conleya za 9 za sezon co było blisko, to bym na resztę kasy nie miał tak ?

Czy on mógłby być na innych prawach ??

No do Conleya mieliście pełne prawa birda co oznaczało, że mogliście dać ile chcieliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.