Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Ashigaru napisał:

Jeśli myślisz, że Rada przystanie na Twój warunek/szantaż, to nawet nie wiesz w jak głębokim błędzie jesteś. 

Mam nadzieję właśnie, że nie przystanie.

Chciał bym korzystając z okazji naprawdę szczerze przeprosić za swoje zachowanie i spowodowane zamieszanie. Nie będę się niczym tłumaczył, choć tak naprawdę mam czym.

Po przemyśleniu i rozmową z dwoma uczestnikami gry oraz cenną uwagą @fluber zadecydowałem pozostać do końca II tury, aby transfery które dogadałem dopiąć i nie udupiać przy tym Januarego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sytuacja patowa bym powiedział. Bo jak Gm Tunder odejdzie, to ja nie wiem, czy będą nowi gracze specjalnie chętni, aby objąć ta drużynę. Szczerze powiedziawszy i pisze to z ciężkim sercem, prosiłbym aby rada przejęła teraz panowanie nad Tunder, aby nie udupic tego klubu, bo ewidentnie @Eld, który zrobił niezwykle dużo dobrego dla gry, jak i zabawy. Obecnie strasznie się miota. 
 

niech rada przejmie klub, wymyśli jakieś rozwiązanie i tyle, tak będzie lepiej dla gry, jak i wszystkich zaintersowanych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

To jest sytuacja patowa bym powiedział. Bo jak Gm Tunder odejdzie, to ja nie wiem, czy będą nowi gracze specjalnie chętni, aby objąć ta drużynę. Szczerze powiedziawszy i pisze to z ciężkim sercem, prosiłbym aby rada przejęła teraz panowanie nad Tunder, aby nie udupic tego klubu, bo ewidentnie @Eld, który zrobił niezwykle dużo dobrego dla gry, jak i zabawy. Obecnie strasznie się miota. 
 

niech rada przejmie klub, wymyśli jakieś rozwiązanie i tyle, tak będzie lepiej dla gry, jak i wszystkich zaintersowanych 

No, dzięki :D.

Jeszcze wniosku o ubezwłasnowolnienie mi brakowało.

Ban na III sam w sobie jest udupieniem, więc w sumie już to zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

No, dzięki :D.

Jeszcze wniosku o ubezwłasnowolnienie mi brakowało.

Ban na III sam w sobie jest udupieniem, więc w sumie już to zrobili.

Po prost wiem, ze ludzie w emocjach podejmują złe decyzje, a chwilowe pokierowanie organizacja przez kilka osób, wydaje mi się najlepsze, bo może znajda wyjście, które pozwolą zminimalizować straty. Najlepiej jakby wszystko z Capela zostało wymazane, ale czasu nie cofniemy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Mam nadzieję właśnie, że nie przystanie.

Chciał bym korzystając z okazji naprawdę szczerze przeprosić za swoje zachowanie i spowodowane zamieszanie. Nie będę się niczym tłumaczył, choć tak naprawdę mam czym.

Po przemyśleniu i rozmową z dwoma uczestnikami gry oraz cenną uwagą @fluber zadecydowałem pozostać do końca II tury, aby transfery które dogadałem dopiąć i nie udupiać przy tym Januarego. 

Przyznam Tobie uczciwie, że jeszcze tu nie widziałem w BeGM, żeby ktoś tak epicko w jedna turę zje$#ł FA i to mając spory cap space i wręcz nieograniczone możliwości.

Weź to jak na faceta przystało na klatę i ogarnij kuwetę w tym swoim Eldorado w Oklahomie :P Brak uczestnictwa w III turze FA Tobie dobrze zrobi - chociaż już nic więcej nie spierd$%lisz ;) 

Później sobie w IV i V turze FA uzupełnisz skład za minima i to RoomMLE. Do tego masz jeszcze wymiany jbc.

 

Odnośnie tego przepisu - to nigdy nie rozumiałem sensu jego istnienia. Chyba nawet sam go wprowadziłeś o ironio i swoim zachowaniem pokazałeś jak bardzo jest on bez sensu.. 🙃 Gdybyś napisał chwilę później, że to żart - pozostałby pewnie jakiś lekki niesmak, ale nikt by Tobie kary za to nie dał. A tak należy się ona Tobie jak najbardziej. Przepisy w swoim założeniu powinny sprzyjać duchowi gry, a Ty tu chciałeś doprowadzić do jawnego oszustwa i jeszcze sie dziwisz, że nikt Twojego protestu nie bierze na poważnie. Jest takie stare chińskie powiedzenie - im więcej przepisów - tym więcej złodziei :) Brook Lopez chyba by się tu  ze mną zgodził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

 

Weź to jak na faceta przystało na klatę i ogarnij kuwetę w tym swoim Eldorado w Oklahomie :P Brak uczestnictwa w III turze FA Tobie dobrze zrobi - chociaż już nic więcej nie spierd$%lisz ;) 

Żartujesz chyba? Popatrz na skład i powiedz mi kto tam będzie rozgrywał prócz SGA, jak wszystkie moje cap holdy zostaną zrzucone pod Lopeza a jest tam a można spokojnie uznać, że 3-4 rozgrywających.

III tura jest kluczowa dla Thunder, a Ty piszesz, że to nawet spoko dla OKC. No ok :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Żartujesz chyba? Popatrz na skład i powiedz mi kto tam będzie rozgrywał prócz SGA, jak wszystkie moje cap holdy zostaną zrzucone pod Lopeza a jest tam a można spokojnie uznać, że 3-4 rozgrywających.

III tura jest kluczowa dla Thunder, a Ty piszesz, że to nawet spoko dla OKC. No ok :D.

Guardów na rynku jest sporo. Chętnie oddam Tobie za free Riversa - a co mi tam, niech stracę. :) 

Kilku graczy tu spada z II do III tury FA i z tego co przejrzałem wczoraj naszych FA powinno zostać nieco ciekawych graczy do IV i V tury.

Polecam też deal z Pels - tam chociażby Burks i Sumner są do wzięcia. 

ja z Noelem wychodziłem rok temu tez ze sporej d.. i to przetrwałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie miałem zamiaru komentować tej dramy na forum, bo jestem bezpośrednio zainteresowany zakończeniem tego burdelu, ale kiepsko to wychodzi na sam koniec, bo tracimy aktywnego GMa, a Thunder robią jakieś totalnie odrealnione ruchy. Wiadomo, że to wina Elda, ale moim zdaniem nie może tak być, że jedna osoba jakimiś pojebanymi ruchami zatapia z dnia na dzień organizację i Rada z tym nic nie robi, a jak próbuje się ratować legalnymi ruchami (choć są one nie fair), to jeszcze dostaje karę, co jeszcze bardziej pogrąża już zajebiście pogrążony w kryzysie klub. Głównym zadaniem Rady jest podejmowanie decyzji, aby zachować odpowiedni balans w skali całej ligi, a teraz Thunder nikt normalny nawet kijem nie tknie. Także, no, nie tak miało to wyglądać ;)

Ewidentnie brakuje zapisu o basketball reasons i możliwości blokowania przez Radę niektórych skrajnie idiotycznych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zróbcie tak, że Eld w ramach kary może tylko podpisywać minimalne kontrakty do końca FA (a to RoomMLE w V turze dopiero) - żeby wziął udział w III turze FA (ale przykładowo mniej ofert np 3). Z tym Lopezem faktycznie to jest tragedia dla Thunder - tu również jako Rada moglibyście wycofać ofertę Thunder dla Lopeza lub po prostu zróbmy ankietę TAK/NIE. 

12 minut temu, karpik napisał:

Ewidentnie brakuje zapisu o basketball reasons i możliwości blokowania przez Radę niektórych skrajnie idiotycznych ruchów.

I to zamiast tego kretyńskiego przepisu, który zastosował Eld ma zdecydowanie sens. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

Chętnie oddam Tobie za free Riversa - a co mi tam, niech stracę. :) 

xD

 

38 minut temu, Alonzo napisał:

Guardów na rynku jest sporo.

Na pewno po III turze zostanie ich tylu, że ho ho. Będę przebierał kogo by tu do s5 wstawić wśród Isiahaów Thomasow tej ligii. Szczególnie kiedy w III turze wchodzą wyjątki do gry. Thunder potrzebują point guardów, a nie guardów.

 

41 minut temu, Alonzo napisał:

Polecam też deal z Pels - tam chociażby Burks i Sumner są do wzięcia. 

Nie masz aktualnych danych co jest aktualnie w Pels.

 

11 minut temu, Alonzo napisał:

Może zróbcie tak, że Eld w ramach kary może tylko podpisywać minimalne kontrakty do końca FA (a to RoomMLE w V turze dopiero)

 

xD po raz drugi.

A poza tym cieszę się, że jest ktoś kto to rozumie. Szkoda tylko, że go w Radzie nie ma.

25 minut temu, karpik napisał:

a jak próbuje się ratować legalnymi ruchami (choć są one nie fair), to jeszcze dostaje karę, co jeszcze bardziej pogrąża już zajebiście pogrążony w kryzysie klub.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zapis o obietnicach jest niesprecyzowany. Tam chodziło albo miało chodzić tylko i wyłącznie o brak możliwości obietnicy (w trakcie głosowania) lepszego kontraktu w  następnej turze jak zauważył @karpik w temacie obok. To musicie doprecyzowac - i poprawic. 
 

Elf wykorzystał więc ten niedoprecyzowany punkt regulaminu żeby wykaraskać się ze swojej durnej oferty dla Brooka Lopeza. Czy nie możemy po prostu zrobić tak, ze rada ignoruje próbę wykorzystania tej luki w regulaminie i zamiast dawać mu bana na nastepna turę po prostu uznaje te ofertę dla Brooka jako nadal istniejącą i wiążąca ? Dla mnie to jest najprostsze rozwiazanie i najsprawiedliwsze - uniemożliwienie wykręcenia się z tej oferty bedzie wystarczająca karą dla Elfa - bo to on sam taką ofertę złożył, nie przemyślał i niech teraz poniesie konsekwencje sam. (Kolejne zrzutki graczy żeby podpisać Brooka ) 

 

co wy na to ? 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Nie, nie będę chciał wrócić - dlaczego? Z poniższych powodów i honoru. Już raz wróciłem i nie będę się bawił w Kucia. Poza tym skoro się nie mogę odwołać to pozwalam sobie jeszcze na komentarz co do decyzji Rady:

---------------------------

Stąd podtrzymuję swoją decyzję o rezygnacji, upada snt Capeli do Thunder, ale przynajmniej Lopez tu nie trafi.

Jeśli już unosisz się honorem, to powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie co jest bardziej honorowe : ponoszenie konsekwencji swoich decyzji czy uciekanie z podkulonym ogonem po kilku złych ruchach? 

Jeszcze wczoraj chwaliłeś swój skład, więc chyba masz jakiś pomysł na drużynę. Ban na III turę (można dyskutować, czy słuszny) wydaje się tylko pretekstem, bo jakoś znacząco Twojej sytuacji nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics ta propozycja dla mnie była by super - by zyskałbym osobiście dużo na tym

ale po co tak robić? Regulamin mówi jasno - anulowanie oferty - nie było sprecyzowane dotychczas czy to jest z premedytacją czy nie - nie zmienia się Regulaminu wrzucając to w czas przeszły - nigdzie to tak nie działa i tak jak już swoją opinie wyraziło dwóch dawnych Radnych ( @karpik i @january ) luka była i teraz trzeba naprawić

A kara powinna być na przyszłość, nie przeszłość

Rozumiem, że tu trochę personalnie chcesz dowalić Eldowi, ale odrzucając twoje uprzedzenia do niego - czy jakbyś np ty miał analogiczną sytuację to czy zgodziłbyś się na zapis wstecz czy jednak moja propozycja była by tą bardziej rozsądną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Ban na III turę (można dyskutować, czy słuszny) wydaje się tylko pretekstem, bo jakoś znacząco Twojej sytuacji nie zmienia. 

No właśnie zmienia bardzo dużo.

 

1 minutę temu, Regis napisał:

Jeśli już unosisz się honorem, to powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie co jest bardziej honorowe : ponoszenie konsekwencji swoich decyzji czy uciekanie z podkulonym ogonem po kilku złych ruchach? 

Namieszałem ostro, to fakt, ale żeby po dżentelmeńsku to sobie wyjaśnić czyli jak w szkole średniej "bijemy się do pierwszej krwi", to napuszczono na mnie trzech wielkich murzynów i mi spuścili ostry wpierdol za legalne, acz przyznaję, wysoce nieetyczne wykorzystanie 5.33c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

No właśnie zmienia bardzo dużo.

 

Namieszałem ostro, to fakt, ale żeby po dżentelmeńsku to sobie wyjaśnić czyli jak w szkole średniej "bijemy się do pierwszej krwi", to napuszczono na mnie trzech wielkich murzynów i mi spuścili ostry wpierdol za legalne, acz przyznaję, wysoce nieetyczne wykorzystanie 5.33c.

Nie widzę analogii, jak mówię nad karą można dyskutować ale na pewno nie jest to powód do odejścia. 

Jako przykład z życia wzięty bardziej pasuje mi sytuacja, w której robisz dziecko dziewczynie, która Ci się podoba ale po wszystkim kumple Ci mówią, że ona brzydka jak noc, a i ty stwierdzasz że już Ci się nie podoba, a tak w ogóle to Ty się na ojca nie nadajesz. I rozumiem, że w tej sytuacji, w Twoim przekonaniu honorowym rozwiązaniem będzie zostawienie jej z brzuchem, może ktoś ją będzie chciał, może nie. A jako powód powiesz jej, że odchodzisz bo jej tatuś nie kupi Wam mieszkania i musiałbyś coś wynająć, a potem trochę pogłówkować żeby zarobić na coś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim- w skrócie co się tutaj wydarzyło w te piec dni.

 

1. Gm OKC rzuca z dupy 25mln na rok Capeli gdzie druga najlepsza oferta to 10mln w danym momencie. później się kapuje ze nie starczy mu na niego kasy i szuka już dealu żeby coś zrzucić 

2. Gm OKC rzuca Brookowi lopezowi na stół kontrakt z warunkiem ze go bierze jak nie wygra Capeli. Ten kontrakt to o 7mln na rok więcej niż druga najlepsza w danym momencie oferta. 
 

3. eld dogaduje się z lakers na snt Capeli ( abstrahując już od tego ile mu tam daje, gdzie january jest w sytuacji ze wzialby pewnie zubaca, fillera i dwa 2nd picki byle by nie stracić Capeli za darmo) - rzuca mu jeszcze więcej niż musi, bo się boi ze jego oferta wygra z ofertą snt. Zapomina tez oczywiście o tym ze nie może już zmienić zapisków w priorytetach, wiec bedzie musiał wziąć Brooka Lopeza jesli snt wygra. 
 

 

4. dzwoni do agenta Brooka Lopeza i mu każe się zastanowić czy brać 70% podwyżki bo jednak przychodzi też Capela i brook minut ty nie dostanie.

 

5. fluber dla beki każe cos Brookowi albo Capeli obiecać, bo nikt w całej lidze nie chce żeby january dostawał za darmo takie prezenty jak ten deal z OKC. 
 

6. eld znajduje tą luke w regulaminie i postanawia ja wykorzystać, żeby pozbyć się oferty brooka lopeza, jest w tym punkcie wyraźnie napisane co go czeka, pomimo tego robi to. 
 

7. rada dokłada jakaś dodatkowa kare za działanie z premedytacja ale najważniejsza kara czyli ban - elf był świadomy tego co go czeka. 

8. dzień później Elf pomimo wiedzy co go czeka rzuca szantaże ze odejdzie z gry jak rada się nie ugnie.

 

9. Szulim zakłada temat żeby jednak się ugiąć nad biednym Elfem który sam sobie nawarzył piwa od początku do końca tej historii.

 

Dlatego uważam ze skoro ten zapis był niedoprecyzowany ( bo tam miało chodzić tylko o uniemożliwienie składania obietnic lepszego kontraktu w następnej turze ) to powinien ten zapis zostać zignorowany. Kij mnie obchodzi ze to jest w regulaminie, to jest zabawa, nie musimy się słowo w słowo trzymać regulaminu  jak widzimy ze jest zje***y i ktoś to wykorzystuje perfidnie do swoich korzyści. 
 

Dlatego mówie, moje stanowisko jest takie: niech Elf bierze co chciał, niech daje co zaoferował, bo nikt mu tego nie kazał zrobić. Albo niech odchodzi, robi co chce. Ale niech ludzie się nie uginają pod szantażem gościa który od początku do końca jest w pełni odpowiedzialny za uwalenie swojej drużyny. Wiem, sam szantazowalem w ten sam dokładnie sposób odejściem ale przypominam ze w tamtej sytuacji miałem prawo czuć się nie do końca odpowiedzialny za tego LMA. I miałem poczucie ze jestem pokrzywdzony przez decyzje rady sprzed trzech miesiecy. Tutaj mamy sytuacje ze gość uwala swoj team sam, probuje teraz perfidnie z tego wybrnąć jak zrozumiał ze wszyscy się z jego ruchów śmieją, i krzyczy

ze odejdzie jak się nie ugniemy.
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Nie widzę analogii, jak mówię nad karą można dyskutować ale na pewno nie jest to powód do odejścia. 

Jako przykład z życia wzięty bardziej pasuje mi sytuacja, w której robisz dziecko dziewczynie, która Ci się podoba ale po wszystkim kumple Ci mówią, że ona brzydka jak noc, a i ty stwierdzasz że już Ci się nie podoba, a tak w ogóle to Ty się na ojca nie nadajesz. I rozumiem, że w tej sytuacji, w Twoim przekonaniu honorowym rozwiązaniem będzie zostawienie jej z brzuchem, może ktoś ją będzie chciał, może nie. A jako powód powiesz jej, że odchodzisz bo jej tatuś nie kupi Wam mieszkania i musiałbyś coś wynająć, a potem trochę pogłówkować żeby zarobić na coś lepszego. 

Wybacz Regis. Oczywiście piszesz rozsądnie ale w ciszy i spokoju posiedzę i poczekam na dalszy rozwój sytuacji. 

Czegokolwiek bym teraz nie napisał może doprowadzić do dalszej eskalacji, a tego już chyba wszystkim wystarczy. 

Czego zresztą przykład masz post GM Pacers przede mną. Czyste prowo. Pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Szulim- w skrócie co się tutaj wydarzyło w te piec dni.

 

1. Gm OKC rzuca z dupy 25mln na rok Capeli gdzie druga najlepsza oferta to 10mln w danym momencie. później się kapuje ze nie starczy mu na niego kasy i szuka już dealu żeby coś zrzucić 

//zgoda - jednakże załatwił deale które mu dawały spokój - np ja bym na tym dużo zyskał

2. Gm OKC rzuca Brookowi lopezowi na stół kontrakt z warunkiem ze go bierze jak nie wygra Capeli. Ten kontrakt to o 7mln na rok więcej niż druga najlepsza w danym momencie oferta. 
// znowu zgoda - oferta warunkowa - też bym tak zrobił, choć hajs dość spory

3. eld dogaduje się z lakers na snt Capeli ( abstrahując już od tego ile mu tam daje, gdzie january jest w sytuacji ze wzialby pewnie zubaca, fillera i dwa 2nd picki byle by nie stracić Capeli za darmo) - rzuca mu jeszcze więcej niż musi, bo się boi ze jego oferta wygra z ofertą snt. Zapomina tez oczywiście o tym ze nie może już zmienić zapisków w priorytetach, wiec bedzie musiał wziąć Brooka Lopeza jesli snt wygra. 
//znowu zgoda - ale to snt wychodzi z innego powodu -Eld już to opisywał, nie będę powtarzać, natomiast to że January robi kradzież, no cóż, wykorzystał sytuację

 

4. dzwoni do agenta Brooka Lopeza i mu każe się zastanowić czy brać 70% podwyżki bo jednak przychodzi też Capela i brook minut ty nie dostanie.

 

5. fluber dla beki każe cos Brookowi albo Capeli obiecać, bo nikt w całej lidze nie chce żeby january dostawał za darmo takie prezenty jak ten deal z OKC. 
// dla beki? Fluber podał mu konkretny punkt regulaminu - to była również dość dobra prowokacja nie sądzisz?

6. eld znajduje tą luke w regulaminie i postanawia ja wykorzystać, żeby pozbyć się oferty brooka lopeza, jest w tym punkcie wyraźnie napisane co go czeka, pomimo tego robi to. 
// nie musiał szukać, ba póki Fluber nie przytoczył tego konkretnego punktu (zerknij sobie na posty) to raczej szła agitacja i argumenty z Karpikiem gdzie powinen trafić

7. rada dokłada jakaś dodatkowa kare za działanie z premedytacja ale najważniejsza kara czyli ban - elf był świadomy tego co go czeka. 

// zgoda - ale czy kara powinna oddziaływać wstecz wbrew Regulaminowi? nie sądzę i wiele osób się z tym również nie zgadza

8. dzień później Elf pomimo wiedzy co go czeka rzuca szantaże ze odejdzie z gry jak rada się nie ugnie.

// to było głupie i Eld za to przeprosił 

9. Szulim zakłada temat żeby jednak się ugiąć nad biednym Elfem który sam sobie nawarzył piwa od początku do końca tej historii.

// to jest XD - zakładam temat aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji, niezależnie czy to jest Eld, czy to byłbyś ty @RonnieArtestics czy ktokolwiek inny - po prostu lubię sprawiedliwość, trzymanie się zasad (Regulamin) i rozsądne myślenie

Dlatego uważam ze skoro ten zapis był niedoprecyzowany ( bo tam miało chodzić tylko o uniemożliwienie składania obietnic lepszego kontraktu w następnej turze ) to powinien ten zapis zostać zignorowany. Kij mnie obchodzi ze to jest w regulaminie, to jest zabawa, nie musimy się słowo w słowo trzymać regulaminu  jak widzimy ze jest zje***y i ktoś to wykorzystuje perfidnie do swoich korzyści. 
 

Dlatego mówie, moje stanowisko jest takie: niech Elf bierze co chciał, niech daje co zaoferował, bo nikt mu tego nie kazał zrobić. Albo niech odchodzi, robi co chce. Ale niech ludzie się nie uginają pod szantażem gościa który od początku do końca jest w pełni odpowiedzialny za uwalenie swojej drużyny. Wiem, sam szantazowalem w ten sam dokładnie sposób odejściem ale przypominam ze w tamtej sytuacji miałem prawo czuć się nie do końca odpowiedzialny za tego LMA. I miałem poczucie ze jestem pokrzywdzony przez decyzje rady sprzed trzech miesiecy. Tutaj mamy sytuacje ze gość uwala swoj team sam, probuje teraz perfidnie z tego wybrnąć jak zrozumiał ze wszyscy się z jego ruchów śmieją, i krzyczy

ze odejdzie jak się nie ugniemy.
 

 

poza tym @RonnieArtestics - z całym szacunkiem do ciebie (a przypominam, że walczylem również w twojej sprawie, mimo że nie mamy jakiejś bliskiej relacji). Rozmawiając z jednym z Radnych stwierdziłem, że niezależnie od poczucia rozsądku i sprawiedliwości rozwiązania które zaproponuje ono będzie w jakiś sposób bronić Elda (bo jak inaczej) i już wtedy napisałem, ze ciebie i tak nie przekonam bo masz osobiste animozje do Elda

Zakładam że jakby to był ktoś inny to byś aż tak nie cisnął po tym rozwiązaniu

Dlatego odnoszę się do całej reszty społeczności - aby każdy wyraził swoje zdanie jeśli czuje taką potrzebę, albo zagłosował wedle swojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu uważam Szulim, ze mamy regulamin, jasne, ale nikt z nas nie jest prawnikiem żeby napisać cały regulamin bez żadnych wad. Wiec w momencie gdy ktoś sobie znajduje luke w regulaminie, bezczelnie ja wykorzystuje żeby się wykręcić z głupoty która zrobił wcześniej SAM, to nie musimy być pieprzonymi biurokratami, możemy od razu lipny zapis wywalić z regulaminu - gdy jest to z duchem gry. I uważam ze to jest właśnie taka sytuacja. To nie jest status szkoły, to nie jest konstytucja, nie musimy sztywno się trzymać regulaminu słowo w słowo jak ktoś nam udowadnia ze dany zapis jest lipny. Z duchem gry byłoby zignorować obietnice elda i wpakować go w kontrakt w który sam się wpakował sam. Tylko tyle, ja nie chce żeby odchodził z gry, a miałbym ku temu powody, ja chce tylko żeby dał zawodnikom to co im naobiecywał i żeby rada mu uniemożliwiła wykręcenie się z tego co sam sobie zgotował. I Jak zauważyłeś słusznie, nie było nawet jeszcze przesadzone czy Brook do niego trafi, ale jak swykle u Elfa - gorąca głowa, robienie miliona rzeczy na raz zanim się coś przemyśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.