Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zgoda, natomiast z tego co pisali inni to nie jest pierwsza taka sytuacja.

Była już w przypadku WCS i ofert @karpik - Regulamin poprawiony na przyszłość 

Była kwestia z TR Irvinga - nowy poprawa na przyszłość

to czemu teraz mamy robić inaczej? Bo chcemy dojebać mocniej jednemu GMowi?  

Ja się nie zgadzam, to bije z moje przekonania, a przychodziłem tu z myślą, że jest Regulamin do którego się stosujemy i jeśli ktoś złapie jakąś lukę, to albo idzie naprawa Regulaminu, albo jak w tej sytuacji dodatkowo karze się GMa, bo zrobił to perfidnie (za co już przeprosił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Szulim-

 

5. fluber dla beki każe cos Brookowi albo Capeli obiecać, bo nikt w całej lidze nie chce żeby january dostawał za darmo takie prezenty jak ten deal z OKC. 
 

6. eld znajduje tą luke w regulaminie i postanawia ja wykorzystać, żeby pozbyć się oferty brooka lopeza, jest w tym punkcie wyraźnie napisane co go czeka, pomimo tego robi to. 
 

 

@Szulim tu tylko dodam że Eld znał doskonale ten punkt regulaminu bez mojej pomocy bo przed otwarciem kopert napisał do mnie żebym usunął obietnice dla Warrena bo mogę dostać za to karę jak zostaną otwarte koperty:) czy to nie on go zresztą wymyślił? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

@Szulim tu tylko dodam że Eld znał doskonale ten punkt regulaminu bez mojej pomocy bo przed otwarciem kopert napisał do mnie żebym usunął obietnice dla Warrena bo mogę dostać za to karę jak zostaną otwarte koperty:) czy to nie on go zresztą wymyślił? :)

No i? nadal nie zmienia to optyki ;) 

mógł z tego skorzystać w takim razie wcześniej, a skorzystał przy okazji i pod dodatkowym wpływem

nadal uważam, że kara wstecz jest nieadekwatna i tworzy to precedens gdzie Rada będzie mogła karać wstecz w przyszłości jak ktoś znowu znajdzie i wykorzysta lukę w Regulaminie

no tak nie powinno się grać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

 

nadal uważam, że kara wstecz jest nieadekwatna i tworzy to precedens gdzie Rada będzie mogła karać wstecz w przyszłości jak ktoś znowu znajdzie i wykorzysta lukę w Regulaminie

no tak nie powinno się grać ;) 

To nie jest precedens, Rada cofała tu już mnóstwo rzeczy, np zwalnianie gwiazd jak się ktoś obraził:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To nie jest precedens, Rada cofała tu już mnóstwo rzeczy, np zwalnianie gwiazd jak się ktoś obraził:) 

Może w takim razie jestem tu za krótko ;) 

no dobra, a załóżmy teraz opcje że Eld przyjmuje kare, ale nie zrzuca cap holdów (bo tylko je może podpisać w kolejnej turze). Oznacza to brak kasy na Brooka, który trafia do @karpik zgodnie z Regulaminem.

No i też zgodnie z Regulaminem Eld powinien dostać bana na kolejną rundę FA, ale jednak decyzją Rady może podpisać swoje cap hołdy bo bana już ma?

Czaicie ten bezsens? Dlatego uważam, że robienie teraz kary na ta rundę i uznanie złamania Regulaminu za niebyty głupotą, bo to implikuje kolejne działania które jeszcze bardziej namieszają :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim teraz mówisz ze regulamin to regulamin i basta. Przypomnę ci tylko, ze miesiąc temu byłeś za nagieciem regulaminu i przełożeniem deadline na zejście z luxury dla knicks i hornets. Argumentowałeś tam ze ten zapis jest bez sensu i powinnismy iść z duchem gry. Skoro tam mogliśmy iść z duchem gry, to uważam ze tu tez możemy iść z duchem gry, usunąć ze skutkiem natychmiastowym błędny zapis i wprowadzić poprawiony. i dać elfowi co sam sobie zgotowal, czyli Brooka Lopeza. W mojej dramie z lma rada postanowiła ze regulamin to regulamin i trzymali się go mimo wprowadzenia mnie wcześniej w blad. Powinienem teraz gadać ze regulamin to regulamin za każdym razem, nawet jak jest w nim coś błędnego, głupiego?? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics masz rację i jest to również opcja którą moczan wdrożyć 

ale zostało zrobione coś innego - w twoim przypadku również walczyłem o to aby Regulaminu użyć ale dopasować do sytuacji - z tym, że u ciebie sytuacja była bardziej skomplikowana, a mimo to szukałem artów i argumentów aby pomóc ci zniknąć LMA ;) 

tutaj tak samo - Regulamin użyć, ale dopasować do sytuacji - czyli dotkliwa kara na przyszłość - nie wstecz. 

równie dobrze można by przyjąć interpretacje @january który idąc tylko z Regulaminem nie dawałby żadnej kary, a tylk anulował Brooka - no ale to jest zbyt ortodoksyjne trzymanie się zasad. 

Też trzeba to jakoś wypośrodkować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim serio doceniam ze starasz się być mediatorem w każdej sprawie i takie osoby są nam bardzo potrzebne albo gra upadnie nam zaraz. Ale jednak tutaj ewidentnie jedna osoba sama sobie narobiła kisielu i nie rozumiem serio czemu są tu groźby odejścia jak samemu się w takie coś wpakowalo, a później nie chce się ponieść konsekwencji to musimy się uginać bo bedzie znowu brakować jednego gm-a. 
 

Ja jak mówiłem i powtorze raz jeszcze - pomimo oczywistego beefu z Gm OKC nie muszę się upierać przy banie na FA dla niego. Nie chce mieć bana ? Proszę bardzo: Niech cofa „obietnice” dla Brooka, i bierze go na klatę. Sam się chwalił przecież wczoraj! że jesli brook do niego trafi to Zubac czy ktoś tam gdzieś leci i wszystko gra.
 

Wiec jak widzisz jestem jak najbardziej za umorzeniem bana - czyli - pójściem na ustępstwo Elfowi. Najlepszym, najsprawiedliwszym wg mnie rozwiązaniem bedzie zignorowanie jego „obietnicy”, lub wyrzucenie błędnego zapisu z natychmiastowym/wstecznym wejściem w życie i poprawą tej usterki w regulaminie przed III turą. Bo dla niego to już jest jakaś kara - a nie ma to wpływu na resztę gry i innych gm-ów. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest to jakieś rozwiązanie @RonnieArtestics

tylko ja po prostu nie jestem zwolennikiem karania wstecz i tyle i to jest moja opinia i niezależnie kogo i jakiej sytuacji będzie dotyczyć - zawsze będę zwracać na to uwagę 

groźby odejścia są oczywiście głupie i żebyś wiedział że wyraziłem to dość dosadnie w wiadomości prywatnej do Elda 

z drugiej strony - Ty ile razy już groziłeś takim odejściem i nadal jesteś? :D Eld dopiero pierwszy raz coś takiego zrobił odkąd jestem, a ty już chyba ze 3 ;) więc znowu nie róbmy z tego jakiegoś argumentu przeciw - rzucanie tymi odejściami to dziecinne zachowanie i to też jest moje zdanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szulim napisał:

Dlatego mówię, że odkąd jestem :D nie wiem co było wcześniej, oceniam ostatnie 8mc :D 

Nie prowokuj do wspominek ;) 

W sumie lista uczestników tej gry:

radni co odeszli/ gracze co odeszli bezpowrotnie / gracze którzy wrócili po odejściu lub szantażach to jak na nasze niszowe forum

dosyć pokaźna. 

moja propozycja jest następująca:

1. @Eld zostaje 

2. w ramach pokuty zrobi powyższa tabelkę kto odszedł/wrócił /zrezygnował z rady to wtedy zrozumie ze nie jest ani oryginalny ani wyjątkowy 

3. rada zastosuje ducha gry czyli uzna ze obietnice dla lopeza to był żarcik i nie wycofa oferty OKC 

4. wycofany zostanie jednak ban na 3

5. Cała liga zmierzy się z potężnymi lakers bo czy mi się podoba czy nie wymiana przechodzi 

6. aby byli weselej wraca dziś @MarcusCamby i zmieniamy temat rozmów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Czy po tych dramach w ostatnim czasie u kilku GMów, Minny awansowała u części z Waw w rankingu kultór organizacji ?

tak

3 minuty temu, tangiers napisał:

Ameryki nie odkrywasz, czekam na te 60+ baniek za rok dla Brooksa xd

jakiego brooksa? aarona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

Ameryki nie odkrywasz, czekam na te 60+ baniek za rok dla Brooksa xd

podobnie rok temu pisali niektorzy jak to sami sypna 90/4 Derrickowi Whitowi w tym roku, a tu jednak nie.

Wydaje się mi też, że większa nagonka w stosunku do tej oferty Brooksa, niż np do oferty Duncana Robinsona, a tu ogromna roznica w stosunku do reala.

My z qcinem cieszymy sie, ze mozemy Robertowi zaproponowac dokladnie tyle ile wiemy ze chce.

Obok Paula Georga jest to świetny symbol Minnesoty ( zaspał kilka razy czy to na rozmowę, trening, odlot, stąd też nick Time Lord )

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tangiers napisał:

Ameryki nie odkrywasz, czekam na te 60+ baniek za rok dla Brooksa xd

Nawet jak dostanie 55, to wyjdzie na swoje ;) Biorąc pod uwagę jak wygląda to lato, lepiej byś chyba zrobił, gdybyś sypnął mu kasą już teraz.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.