Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Jrue jeszcze to @MMM2121 IMO inaczej byloby, gdyby to byla dyskusja Mavs vs Denver (mimo wyniku z Playoffs), gdzie Jrue wybiera zostanie w obozie MVP i dalsza gre w Nuggets, niz gdy  mamy w obu sytuacjach nową drużynę i wybór Zion + Trae vs SGA i Randle. I na juz i na przyszosc Dallas daja lepsze Holidayowi perspektywy IMO.

1 minutę temu, fluber napisał:

To jest ten sam kontrakt co dostał rok temu white od minny bo to jest max jaki może dostać przy Extension od kolejnego sezonu. 

 

No to źle skumałem zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Regis napisał:

Ja mu nie dałem NTC. To już Ozzy dopisał. Napisałem, że dostaje Trade kicker i że moim zdaniem nie przysługuje mu NTC, ale gdyby było inaczej to też mu go proponuję. Jestem na wakacjach, a Ozzy jest radnym, więc liczyłem że potwierdzi że mu nie przysługuje:) 

@Eldnie wiem czy tutaj, czy w innym temacie pisałeś że moja oferta dla Bama jest nieważna, bo powinienem rozpisać mu lata. Nieprawda, jest to konieczne dla innych drużyn, żebym ja wiedział jaki kontrakt ewentualnie wyrównuję. Taka była geneza powstania tego zapisu w CBA, takie były wtedy ustalenia i dlatego lat mu nie rozpiswałem. 

 

Tak tak oferta na beala jest ok. Ja z automatu wpisałem ntc ale powinien być TK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lucas napisał:

Co do Jrue jeszcze to @MMM2121 IMO inaczej byloby, gdyby to byla dyskusja Mavs vs Denver (mimo wyniku z Playoffs), gdzie Jrue wybiera zostanie w obozie MVP i dalsza gre w Nuggets, niz gdy  mamy w obu sytuacjach nową drużynę i wybór Zion + Trae vs SGA i Randle. I na juz i na przyszosc Dallas daja lepsze Holidayowi perspektywy IMO.

No to źle skumałem zapis.

Ale czy ten gracz kiedyś brał zniżki, aby grać w mocnym zespole? Nie wiem, dlatego pytam xd 

wiem, ze tez chyba aktywnie działania charytatywne  a za 10 milionów można sporo pomoc xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

Ale czy ten gracz kiedyś brał zniżki, aby grać w mocnym zespole? Nie wiem, dlatego pytam xd 

wiem, ze tez chyba aktywnie działania charytatywne  a za 10 milionów można sporo pomoc xd 

Ja napisałem po prostu czym będę się tu kierował i z jakich powodów, ale no przy Rubio choćby i Kings i Knicks też byłem w mniejszości, więc nie zdziwi mnie jeśli tu też ostatecznie te 10 mln zadecyduje.

Chyba, że się mylę i karpik może podbić finansowo ofertę :P No ale moim zdaniem lepszy projekt sportowy w wypadku Jrue będzie kluczowy. Zwłaszcza że zaraz po wymianie do Bucks też z entuzjazmem mówił jak jara się perspektywa szansy wygrania mistrzostwa NBA, a u nas większe szanse daje mu na to Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Ja napisałem po prostu czym będę się tu kierował i z jakich powodów, ale no przy Rubio choćby i Kings i Knicks też byłem w mniejszości, więc nie zdziwi mnie jeśli tu też ostatecznie te 10 mln zadecyduje.

Chyba, że się mylę i karpik może podbić finansowo ofertę :P No ale moim zdaniem lepszy projekt sportowy w wypadku Jrue będzie kluczowy. Zwłaszcza że zaraz po wymianie do Bucks też z entuzjazmem mówił jak jara się perspektywa szansy wygrania mistrzostwa NBA, a u nas większe szanse daje mu na to Dallas.

Ale No przy głosowaniu kierujmy się tym czego zawodnik by chciał, a nie tym czego my jako jednostki byśmy chcieli. 
 

Jesli Jrue brał kiedyś zniżki, aby grać w lepszym zespole to rozumiem. Ale on z Dallas nie ma żadnej więzi. Plus jakbym się wyrwał z NOP, to tez byłabym zachwycony xd (i tam miał okazje grać z Zionem, ale chyba jednak nie chciał xd) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooksa rok temu jeszcze na tym forum wysmiewano, nikt nie chcial dac oferty w stylu 1st 2027 Miami. Z borderline Memphis swego czasu dostal 35/3. Ode mnie dostaje 53/4 od przyszlego sezonu. Teraz po dobrych PO i obronie  na Currym w Play in nagle sie wszyscy obudzili i zobaczyli, ze po trafi grac. Eureka, jak on overall caly sezon gral bardzo dobrze. 
 

Jak odrzucicie ta opcje to na 99% dostanie za rok podobny badz gorszy kontrakt. Prawdopodoba opcja jest taka, ze jak jakis tanker nie zlapie mocnego nazwiska za rok to w ramach nagrody pocieszenia Brooks dostanie 30/1+TO. Nikt mu na rok wiecej nie da. Miami to zespol, ktory na niego postawil, jest contenderem, dal mu miejsce w S5 w finalach(sic!). Chyba, ze teraz contender zeby utrzymac swojego gracza musi dac wiecej niz konkurencja. Wasza decyzja, odrzucajcie jak 100 baniek Oladipo rok temu, z Durantem tez uznaliscie, ze Luka to za slaby support i pomimo tego, ze finanse sie nie bilansowaly to bedzie mial lepiej w Wizz. I po tym wszystkim ja jako GM mam zlozyc ofiare, dac sie wyruchac i nie podjac opcji gracza na ten rok u Brooksa. Absurd.

Glosujcie jak chcecie, Brooks to 45 pick w drafcie, trafil do TOP2 teamu w ostatnich 2 latach, wysmiewany byl przez reszte graczy(podobnie jak Portis) w momencie transferu, dostal 53/4 i jest swiezo po finalach gdzie zostal starterem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

Brooksa rok temu jeszcze na tym forum wysmiewano, nikt nie chcial dac oferty w stylu 1st 2027 Miami. 

Abstrah ując od jego sytuacji u nas, 2 sezony temu wziąłem go w FBX#3 i na początku sezonu 20/21 po dobrym starcie oddałem go chyba naszemu Sylwkowi za 1st pick :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo @Lucas

odpowiadając na zdziwienie o brak ofert dla RFA 

Isaac jest zawodnikiem ktory posiada bogata historie kontuzji - w RL NBA otrzymał kontrakt na 70/4 a ja jako GM Jazz dałem mu na stol 75/4 3+1 PO + 8% trade kicker - jako uznanie ze mimo problemów zdrowotnych nie chciałbym go transferować 

Mysle ze tak samo jak w RL tak samo tutaj isaac przystałby na podobna propozycje.

dlaczego karpik przygotował 90/4? Ano z prostej przyczyny - bo obiecał ze otrzyma propozycje kontraktu na następnym FA

czy karpika jako Gm mavs interesuje isaac? Nie bardzo ;) sam przyznał ze zrzucił go z mavs bez żalu bo chciał zagrać o wyższe cele i isaac i jego kontuzje mu w tym przeszkadzaly

czy teraz zawodnik ma pójść za pieniędzmi do GMa który ponownie za rok/dwa zrzuci go dalej jak mu nie spasuje czy zostać za mniej u GMa Jazz który:

a) odrzucił ponad 20 propozycji trejdow z udziałem Isaaca utwierdzając go w lojalności 

b) tworzy młody zespół w którym Isaac ma szanse zabłysnąć i został podstawowym zawodnikiem na lata 

Zostawiam to pytanie do społeczności - weźcie pod uwagę ze Mavs poza maxem Trae, zaraz będą mieli Ziona i ewentualnie Jrue - wiec jeśli Isaac pójdzie za kasa, to szybciej skończy w innym zespole niż myśli ;) 

Co do Lonzo - również ma ofertę podobna na stole która się pojawi w 2 rundzie FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Zostawiam to pytanie do społeczności - weźcie pod uwagę ze Mavs poza maxem Trae, zaraz będą mieli Ziona i ewentualnie Jrue - wiec jeśli Isaac pójdzie za kasa, to szybciej skończy w innym zespole niż myśli ;) 

Jeśli będzie tam Jrue to nie będzie tam Isaaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tangiers napisał:

Brooksa rok temu jeszcze na tym forum wysmiewano, nikt nie chcial dac oferty w stylu 1st 2027 Miami. Z borderline Memphis swego czasu dostal 35/3. Ode mnie dostaje 53/4 od przyszlego sezonu. Teraz po dobrych PO i obronie  na Currym w Play in nagle sie wszyscy obudzili i zobaczyli, ze po trafi grac. Eureka, jak on overall caly sezon gral bardzo dobrze. 
 

Jak odrzucicie ta opcje to na 99% dostanie za rok podobny badz gorszy kontrakt. Prawdopodoba opcja jest taka, ze jak jakis tanker nie zlapie mocnego nazwiska za rok to w ramach nagrody pocieszenia Brooks dostanie 30/1+TO. Nikt mu na rok wiecej nie da. Miami to zespol, ktory na niego postawil, jest contenderem, dal mu miejsce w S5 w finalach(sic!). Chyba, ze teraz contender zeby utrzymac swojego gracza musi dac wiecej niz konkurencja. Wasza decyzja, odrzucajcie jak 100 baniek Oladipo rok temu, z Durantem tez uznaliscie, ze Luka to za slaby support i pomimo tego, ze finanse sie nie bilansowaly to bedzie mial lepiej w Wizz. I po tym wszystkim ja jako GM mam zlozyc ofiare, dac sie wyruchac i nie podjac opcji gracza na ten rok u Brooksa. Absurd.

Glosujcie jak chcecie, Brooks to 45 pick w drafcie, trafil do TOP2 teamu w ostatnich 2 latach, wysmiewany byl przez reszte graczy(podobnie jak Portis) w momencie transferu, dostal 53/4 i jest swiezo po finalach gdzie zostal starterem. 

Ten jak się obraza i szantażuje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Jeśli będzie tam Jrue to nie będzie tam Isaaca

Fakt, ale może być Bam albo Beal na kolejnym maxie ;) 

jakby nie zmienia to faktu, ze 90/4 jest bardzo wysoką wycena za kontuzjogennego zawodnika - a Karpik ją rzucił bo wie, ze odrzuciłem sporo propozycji i chce równać isaaca ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lucas napisał:

Z OKC też. Dlatego gdyby to było Denver to Nuggets no-brainer, a tak moim zdaniem na razie Dallas, ale mogę się oczywiście mylić + może mnie OKC przekonają :)

watpie, aby mogli przekonać czymś innym niż kasa, skoro Myles nie jest pewny w Okc 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

Fakt, ale może być Bam albo Beal na kolejnym maxie ;) 

jakby nie zmienia to faktu, ze 90/4 jest bardzo wysoką wycena za kontuzjogennego zawodnika - a Karpik ją rzucił bo wie, ze odrzuciłem sporo propozycji i chce równać isaaca ;) 

No karpik to typowe zachowanie na RFA, coś jak Nets i Otto Porter na maksie ;)

Btw podatny na kontuzje, kontuzjogenny to jest Zaza Pachulia

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

watpie, aby mogli przekonać czymś innym niż kasa, skoro Myles nie jest pewny w Okc 😛 

No zobaczymy jak wyjdzie w dyskusji, może czegoś nie zauważam i Eld to wyjaśni. To dla mnie najtrudniejsza decyzja na FA na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Zajebiście....dzięki Ronnie.

Pierdolone FA i też chciał bym mógł wysikać się na 10M różnicy.

Ale moje podejście to podejście 1/25 Holidaya bo tylu mamy głosujących bez RA i Cambyego.

na dziś mam to tak:

Young na równi z SGA

Zion over Randle

Mikal over OG

idac dalej nawet z Nurkiciem masz przewagę na C i cholera wie co z ławka ale tu daje na Twoja korzyść

Turner to upgrade i to spory nad Bośniakom i mnie ciekawi czy i kto będzie u Ciebie na C bo dla mnie mogłoby to zaważyć 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.