Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mac napisał:

1A: Devin Booker

1B: Jayson Tatum

1C: Paul George

 

3 godziny temu, Alonzo napisał:

opcja 1A to KAT

opcja 1B to Mitchell

opcja 2 czy tam 3 to Lowry

A ja to myślałem, że na ten moment 1A są Mitchell i Tatum 😄

Tatuma mogę przygarnąć. U mnie będzie 1 opcją i George dostanie większą rolę u Was i będzie bardziej zadowolony ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Spurs go chcieli tanio wiec się nie zgodził. Coś ćwierka o 20 ale moim zdaniem to dużo za dużo. 
 

No ja to pewnie dam du maks 17. Szczerze? Nie ma opcji, że miał dostać więcej od Trenta

ale za to dostanie opcję na 4 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

 

A ja to myślałem, że na ten moment 1A są Mitchell i Tatum 😄

Tatuma mogę przygarnąć. U mnie będzie 1 opcją i George dostanie większą rolę u Was i będzie bardziej zadowolony ;)

Ale ja myślałem, że te literki to nie jest porządek tylko rozróżnienie, bo tak to po co 1A 1 a nie 1 i 2 ?

Wiesz, po prostu zabawne, jak osoba cały rok innym wypomina brak jedynie słusznych podziałow, a sama tego nie ma.

Dla jasności u nas czegoś takiego nie ma, że dzielimy graczy na opcje, lepszych, gorszych etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

No ja to pewnie dam du maks 17. Szczerze? Nie ma opcji, że miał dostać więcej od Trenta

ale za to dostanie opcję na 4 rok

IMO i tak całkiem spoko jak na Lauriego, 60/4 to moim zdaniem nie jest zła oferta, bo Lauri sam sobie nie pomaga i raczej sie nie rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ozzy110 napisał:

Chciałbym tylko przypomnieć, że ekipy, które przyjmują zawodnika poprzez s&t tracą prawo do taxpayera

Do MLE tracą prawo, a nie do tax payera tracą prawa pod warunkiem, że zmieszczą się z tym tax payerem pod apron. CBA, punkt o s'n't.

Wczoraj to sprawdzałem.

Przy okazji nie tracą też BaE ( oczywiście o ile go nie wykorzystali w zeszłym roku ).

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Do MLE tracą prawo, a nie do tax payera tracą prawa pod warunkiem, że zmieszczą się z tym tax payerem pod apron. CBA, punkt o s'n't.

Wczoraj to sprawdzałem.

Przy okazji nie tracą też BaE ( oczywiście o ile go nie wykorzystali w zeszłym roku.

Ale tax payer MLE masz wtedy, gdy jesteś właśnie nad Apron, więc nie da się mieć tax payera będąc pod Apron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale tax payer MLE masz wtedy, gdy jesteś właśnie nad Apron, więc nie da się mieć tax payera będąc pod Apron.

A czy tax level nie jest różny od poziomu apron? Nie jest niższy?

  • Luxury tax line: $136,606,000
  • Apron: 143,096,000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

To jakiś test na inteligencję?

To ja zadam swoje pytanie: kiedy przysługuje tax MLE?

SC + cap holdy jeśli nie przekraczają tax line.

"The taxpayer mid-level exception is a limited financial buffer that teams with total payroll above the luxury tax threshold must use to sign players for up to 3 years."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

SC + cap holdy jeśli nie przekraczają tax line.

"The taxpayer mid-level exception is a limited financial buffer that teams with total payroll above the luxury tax threshold must use to sign players for up to 3 years."

No to masz kiepskie sauces.

TAXPAYER MID-LEVEL EXCEPTION -- This exception is available only when a team is above the "Apron".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No to masz kiepskie sauces.

TAXPAYER MID-LEVEL EXCEPTION -- This exception is available only when a team is above the "Apron".

Czyli do dupy nos.

Mam tylko BaE z wyjątków i minima. Ale i tak nie zamierzam na koniec sezonu być w podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

No to masz kiepskie sauces.

TAXPAYER MID-LEVEL EXCEPTION -- This exception is available only when a team is above the "Apron".

Wg mnie następne zdanie jest kluczowe:

"This determination is made after the exception is used, so a team below the Apron must use this exception rather than the Non-Taxpayer Mid-Level exception if doing so takes it above the Apron."

Czyli nie trzeba być powyżej apron przed użyciem, ale trzeba być powyżej po użyciu. Tak to rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.