Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

W rl NBA cuban, Kidd i nowitzki lecą z kontraktem w zębach do ljubljany żeby pokazać doncicowi jak bardzo go kochają a tutaj liczenie na jakieś przysługi trwa w najlepsze:) 

Malone musial przezyc wyscigi konne, lowienie ryb i przede wszystkim picie rakiji z braćmi Jokicia, zeby budowac z nim relacje ;) 

6 minut temu, Alonzo napisał:

a w Warriors Curry

Moim zdaniem liderem boiskowym Warriors był Durant, a w szatni Draymond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

W rl NBA cuban, Kidd i nowitzki lecą z kontraktem w zębach do ljubljany żeby pokazać doncicowi jak bardzo go kochają a tutaj liczenie na jakieś przysługi trwa w najlepsze:) 

to jest żenujące.

Może chociaż część osób otworzy oczy.

W obecnej NBA chyba jak mało kiedy gwiazdy chcą czuć, że są ponad klub.

Tu niektórym nadal się wydaje, że on wielki Pan Prezes, a zawodnik to januszek co ma się do niego zwracać kierowniku złoty i dziękować za każdy kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał:

Tradycyjnie dla Knicks łamiemy przepisy (przypominam co było wtedy z Irvingiem) a teraz z hard capem, więc daruj sobie te bajery dla tych swoich nastolatek w Bieszczadach, bo tu 

Prawo Mistrza!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

W rl NBA cuban, Kidd i nowitzki lecą z kontraktem w zębach do ljubljany żeby pokazać doncicowi jak bardzo go kochają a tutaj liczenie na jakieś przysługi trwa w najlepsze:) 

Bo to takie poświęcenie wsiąść w charter do Słowenii jak się jest miliarderem... (przy okazji pewnie poruchać jakieś słowianki ) jakbym był Cubanem sam bym poleciał

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Patologia to jest mistrzostwo drużyny, gdzie od sezonu 1946/1947 nie było tak mało graczy z poprzedniego sezonu w teamie mistrzowskim (Tatum, Booker i Oni).. oraz to, że u Was nikt tak naprawdę nie wie - kto jest liderem - można spokojnie żonglować tu Tatumem, Bookerem i Georgem.. To nawet w Knicks było wiadomo, że to Leonard, w Lakers LeBron, a w Warriors Curry. U Was .. George, który nie dał rady w Finale Konferencji Suns? 

 

Prawdziwa patola jest napisać ze wolałoby się DFSa niż Georga w zespole i dalej mieć prawo decydowania o wynikach :) 

„George który nie dał rady w Finale Konferencji Suns” -c***owy.

Mitchell który nie dał rady w Półfinale Konferencji Clippersom (z Georgem) - zajebisty 

Alonzo pozostanie Alonzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

W rl NBA cuban, Kidd i nowitzki lecą z kontraktem w zębach do ljubljany żeby pokazać doncicowi jak bardzo go kochają a tutaj liczenie na jakieś przysługi trwa w najlepsze:) 

Jak najwiekszym ruchem real Mavs w offseason bylo podpisanie Bullocka za 30/3 to trudno sie dziwic. Dan Gilbert = Marc Cuban. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Prawdziwa patola jest napisać ze wolałoby się DFSa niż Georga w zespole i dalej mieć prawo decydowania o wynikach :) 

„George który nie dał rady w Finale Konferencji Suns” -c***owy.

Mitchell który nie dał rady w Półfinale Konferencji Clippersom (z Georgem) - zajebisty 

Alonzo pozostanie Alonzo.

Mitchell nie zdobył mistrzostwa i nie został MVP. Mam trochę wyższą poprzeczkę dla mistrza :) 

I ja naprawdę nie wiem, czy Wy udajecie, czy naprawdę tego nie rozumiecie, ale to nawiązanie do DFSa, czy Iguodali zamiast Georgea dotyczy tego, że przy takim roto talencie jaki zebraliście z partnerem, to ktos u Was musi pełnić taką rolę, bo zwyczajnie piłki nie starcza. Zrozum to wreszcie. Dlatego taki DFS idealnie do tej roli się nadaje, bo George musiałby się na nią zgodzić, a to trochę za duże poświęcenie dla niego biorąc pod uwagę, że po kontuzji Leonarda zanosi się na to, ze będzie w najbliższym sezonie liderem silnych mimo wszystko Clippers. 

I żeby było jasne - pomimo całej krytyki, jaka na Was spłynęła (choć uzasadnionej), to wymiana Lillarda na Georgea to dobry kierunek, bo tam to już mieliście w ogóle tragiczny fit. Mistrzostwa nie wygrywa team, który zbierze jak najwięcej talentu, tylko ten, który potrafi z nich zbudować drużynę (chociażby Heat -Mavs 2011 się kłania). 

A odnośnie PO Mitchella, którego mu niby nikczemnie nie dałem rok temu, to wynika to z czytania naszych drużyn w BeGM z duchem gry, a nie ze ślepego i w tym przypadku bezsensownego trzymania się tej zasady. To nie jest żaden szantaż, że jak KAT nie dostał, to Mitchell tez nie - bo tu zwyczajnie obaj powinni być tak samo przez Orlando potraktowani jako młodzi liderzy Magic - czemu Mitchell miałby być dodatkowo wyróżniany? Wtedy KAT mógłby się czuć, że jest traktowany jako ewidentny nr2 w drużynie, a tego nie chcę. Sytuacja Mitchella jest zupełnie inna w Jazz niż u mnie - tam jest ich jedyną nadzieją ofensywną, a ja mam duet Mitchell/KAT i miło  by było, żeby te analityczne umysły @mac i @człowiek...morza i @BMF wreszcie to dostrzegły. 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Wtedy KAT mógłby się czuć, że jest traktowany jako ewidentny nr2 w drużynie, a tego nie chcę.

Czy ja dobrze rozumiem, że cały czas się dopierdalasz o to, że w Socie nie ma podziału na 1i2 opcję, a tu piszesz że tak jest też u Ciebie ?

 

potrafisz rozjebać, to Ci muszę oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Kto jest u Ciebie 1opcją, kto drugą opcją, a kto trzecią?

Jakbyś choć raz przeczytał ze zrozumieniem to co piszę, a nie non stop wywarzał drzwi otwarte 3 lata temu to już dawno byś to wiedział:

opcja 1A to KAT

opcja 1B to Mitchell

opcja 2 czy tam 3 to Lowry

i co ciekawe po grze KATa w Wolves widać, że nie przeszkadza mu usunięcie się jak trzeba w cień za Edwardsa, czy wcześniej Wigginsa - a u mnie Mitchella, który lubi dominować.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Jakbyś choć raz przeczytał ze zrozumieniem to co piszę, a nie non stop wywarzał drzwi otwarte 3 lata temu to już dawno byś to wiedział:

opcja 1A to KAT

opcja 1B to Mitchell

opcja 2 czy tam 3 to Lowry

i co ciekawe po grze KATa w Wolves widać, że nie przeszkadza mu usunięcie się jak trzeba w cień za Edwardsa, czy wcześniej Wigginsa - a u mnie Mitchella, który lubi dominować.

no widać też, że KATowi nie przeszkadza culture Miami, w które taks się odnajduję Jego bliski funfel Jimmy Butler.

To teraz proszę wbij sobie coś do głowy i więcej tego nie porusza:

1A: Devin Booker

1B: Jayson Tatum

1C: Paul George

Opcje 2 czy tam 3 czy tam 4 czy tam 5 to Ayton, Conley ( jak zostanie ).

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Jakbyś choć raz przeczytał ze zrozumieniem to co piszę, a nie non stop wywarzał drzwi otwarte 3 lata temu to już dawno byś to wiedział:

opcja 1A to KAT

opcja 1B to Mitchell

opcja 2 czy tam 3 to Lowry

i co ciekawe po grze KATa w Wolves widać, że nie przeszkadza mu usunięcie się jak trzeba w cień za Edwardsa, czy wcześniej Wigginsa - a u mnie Mitchella, który lubi dominować.

 

 

 

a po grze Tatuma gdy Brown był w gazie, Georga gdy Leonard, Bookera gdy Paul, czy w końcu Aytona gdy Booker/CP3 czy nawet Conleya gdy Don,zgon, czy jakiś inny Bogdanovic dominowali, było to widać, ze są c***owi.

zapomniałeś dodać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

a po grze Tatuma gdy Brown był w gazie, Georga gdy Leonard, Bookera gdy Paul, czy w końcu Aytona gdy Booker/CP3 czy nawet Conleya gdy Don,zgon, czy jakiś inny Bogdanovic dominowali, było to widać, ze są c***owi.

zapomniałeś dodać!

to jest serio jakaś totalna farsa, cały sezon o to się czepiał, a sam tak ma. brak słów. nawet bardziej niż szkoda strzępić ryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

to jest serio jakaś totalna farsa, cały sezon o to się czepiał, a sam tak ma. brak słów. nawet bardziej niż szkoda strzępić ryja

No szkoda tępić.. bo opcje 1. Booker 2. Tatum 3. George jest niewykonalne jak kreatorem jest Conley, a podstawowym podkoszowym, który zawsze dostanie swoje touches Ayton. 

.. ale doceniam, że wreszcie ponumerowaliście jakoś swoich liderów. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Haslem mu chyba te posty pisze

 .. i to jest poziom rozmowy z Toba inny niż o wymianach 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Haslem mu chyba te posty pisze

a swoją drogą, którą on jest opcją? minus nieskończoność ?

4 minuty temu, Alonzo napisał:

No szkoda tępić.. bo opcje 1. Booker 2. Tatum 3. George jest niewykonalne jak kreatorem jest Conley, a podstawowym podkoszowym, który zawsze dostanie swoje touches Ayton.

A to KAT i Mitchel lepsi kreatorzy od Lowrego?

Zatem w Orlando Opcja 1 Lowry 2 Oubre 3 Mitchel 4 KAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

No szkoda tępić.. bo opcje 1. Booker 2. Tatum 3. George jest niewykonalne jak kreatorem jest Conley, a podstawowym podkoszowym, który zawsze dostanie swoje touches Ayton. 

 

no i to jest poziom rozmowy z Tobą na tematy inne niż Kelly Oubre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.