Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.08.2019 o 18:00, Alonzo napisał:

Oubre, Princeowi, McGruderowi i Josephowi został przedstawiony plan na najbliższe 3 sezony. TO, czy PO wynikają z tego, że nie wiemy na czym będziemy wtedy stać i stąd te opcje. Oni wiedzą, że nie są tu w Orlando pod handel. Odrzucając umowy rezygnują zapewne z pozostania w Magic na kolejne lata. Chciałbym, zebyś i Ty i inni GMowie o tym wiedzieli.

Orlando już zakończyło w większości swoje wymiany graczy na 3 lata. :) 

Nie minęły 2 lata od tego posta,a  żadnego z tych graczy nie ma już w Orlando. I takich kwiatków w historii beGM można wyciągnąć mnóstwo. Ja nie będę klepał żadnych Doncićów, czy Youngów bez PO, prawdę powiedziawszy nie zamierzam już żadnych deklaracji traktować poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

Nie minęły 2 lata od tego posta,a  żadnego z tych graczy nie ma już w Orlando. I takich kwiatków w historii beGM można wyciągnąć mnóstwo. Ja nie będę klepał żadnych Doncićów, czy Youngów bez PO, prawdę powiedziawszy nie zamierzam już żadnych deklaracji traktować poważnie.

Niestety realia BeGM zweryfikowały brutalnie moje ambitne plany.

Co z tego, że pisałem jak McGruder grałby u mnie, jak słyszałem, że jak nie gra w rl to znaczy że u nas też jest totalnym kasztanem. 

To samo z Josephem.. - a później po 1T poprzedniego sezonu nie łapałem się wg tej filozofii nawet do playoffs u nas na Wschodzie, gdzie inni dowolnie żonglowali składami i mieli lepsze bilanse od mojego..

Treir - to przecież efekt głosowania podczas FA.

Princea gdybym nie oddał, to pewnie musiałbym przyjmować oferty w kopercie za Mitchella, KATa i Lowrego.

Łatwo jest krytykować, ale kij ma 2 końce - jak nie dostosuję się do przepisów - hard cap, czy luxury tax oraz ograniczenia wzrostu salary cap związane z covidem to czeka mnie przymusowa przebudowa. 

 

 

 

29 minut temu, BMF napisał:

Eee, wielki Kelly Oubre pożegnał się z Florydą? 

Nigdy nie wiadomo..

45 minut temu, BMF napisał:

I jeszcze ten efekt domina pt. skoro Towns podpisał, to Mitchell też, a skoro Mitchell, to Young też powinien, co potem prowadzi do tego, że każdy gracz po rookie kontrakcie powinien podpisywać bez PO. 

Przy Trade Kickerze 15% to nie jest u nas złe rozwiązanie, gdyż ta kasa zostaje u nas w dead money w macierzystym klubie po ewentualnej wymianie - co będzie służyło temu, że Gwiazdy, czy bardzo dobrzy gracze z takim bonusem w kontrakcie będą zostawali częściej w swoich dotychczasowych klubach. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał:

Nie minęły 2 lata od tego posta,a  żadnego z tych graczy nie ma już w Orlando. I takich kwiatków w historii beGM można wyciągnąć mnóstwo. Ja nie będę klepał żadnych Doncićów, czy Youngów bez PO, prawdę powiedziawszy nie zamierzam już żadnych deklaracji traktować poważnie.

GM Blazers obiecał Tylerowi miejsce w S5 i grę przez cały okres gwarantowanego kontraktu. 

Gdzie jest Tyler teraz? Czy jest w S5? 

Było mnóstwo ofert za Tylera, ale dałem mu słowo, które pragnę dotrzymać.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

Nie minęły 2 lata od tego posta,a  żadnego z tych graczy nie ma już w Orlando. I takich kwiatków w historii beGM można wyciągnąć mnóstwo. Ja nie będę klepał żadnych Doncićów, czy Youngów bez PO, prawdę powiedziawszy nie zamierzam już żadnych deklaracji traktować poważnie.

brawo, nareszcie.

szkoda, ze deklaracji ode mnie oczekiwales przy rubio. 

moglem zlozyc pusta jak inni i bym go mial :)

5 minut temu, Ashigaru napisał:

GM Blazers obiecał Tylerowi miejsce w S5 i grę przez cały okres gwarantowanego kontraktu. 

Gdzie jest Tyler teraz? Czy jest w S5? 

Było mnóstwo ofert za Tylera, ale dałem mu słowo, które pragnę dotrzymać.

Dziękuję za uwagę.

i ja to szanuje.

gratuluje jego wygranej w malo uczciwej walce!

u mnie mial gwarant s5 do 45 roku zycia

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Niestety realia BeGM zweryfikowały brutalnie moje ambitne plany.

brawo, nareszcie.

Teraz, człowiek...morza napisał:

Co z tego, że pisałem jak Irving grałby u mnie, jak słyszałem, że jak u mnie gra, to jest tysonem chandlerem 2.0

Tysonem to Davis :) 

Salary cap gdyby nie covid miało być aktualnie na poziomie pewnie około 145mln$ i każdemu z nas to plany pokrzyżowało i warto to wziąć pod uwagę, a nie krytykować nieudane inwestycje. Niestety nie wszystkich obietnic jesteśmy w stanie dotrzymać - na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Gdyby np Lowry zgodził się na tą obniżkę - to też pewnie miałbym łatwiej.. Łatwo się robi reset drużyny - wyprzedaje wszystko do gołej ziemi i spokojnie buduje od nowa, ale trudniej jest bazować na tym, co się ma i modyfikować tak, by utrzymać sie w pewnych widełkach z wydatkami i siłą drużyny - dlatego bardzo cenię to co robia/robili @człowiek...morza @fluber @MarcusCamby, czy jak teraz próbuja swoje teamy zmieścić w tych widełkach @Tecu, czy @Sylvinho. - bo sam po swoim teamie widze, że nie jest to łatwe. I rozumiem tu tez po części @RonnieArtestics bo on tez nie chce tankować, a walczyć o playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Russell w RL nic nie klepnal więc można się było argumentować. Mitchell i Young klepneli w takich samych/lepszych klubach w RL określone extension, a u nas nagle z dupy mają tracić kasę. Rok temu to przy Mitchellu jechałem (skandal i idiotyzm że przeszlo) teraz będę przy Doncicia i Youngu jechał.

Mitchell nie traci żadnej kasy. Ty Russella sprzedałeś, więc nie pierdziel głupot. Przecież on się u mnie będzie kwalifikował pewnie do super maxa, zatem w ogóle o czym my tu rozmawiamy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wszyscy się boicie ze Dallas was rozjedzie ? 🙃

ja nie wiem o co chodzi z Dallas, bo ja piszę o kontrakcie Donovana Mitchela.

Dla mnie sprawa prosta, w realu są/nie ma PO przy tego typu kontraktach tak powinno być u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

ja nie wiem o co chodzi z Dallas, bo ja piszę o kontrakcie Donovana Mitchela.

Dla mnie sprawa prosta, w realu są/nie ma PO przy tego typu kontraktach tak powinno być u nas.

tu jest mowa o Mitchellu tylko i wyłącznie dlatego że jest mowa o Youngu. 

Chyba nie zawsze musimy brać kontrakt z reala 1:1, jak ktoś mnie przekona do czegoś innego jakimś mocnym argumentem to spoko.
 

Bo jakby Mitchell dał w realu zniżkę 50% to tu z automatu tez musi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

tu jest mowa o Mitchellu tylko i wyłącznie dlatego że jest mowa o Youngu. 

Chyba nie zawsze musimy brać kontrakt z reala 1:1, jak ktoś mnie przekona do czegoś innego jakimś mocnym argumentem to spoko.
 

Bo jakby Mitchell dał w realu zniżkę 50% to tu z automatu tez musi ? 

My jesteśmy po prostu bardziej skąpi (mówie o ogóle gry, bo sa tez wyjatki jak Noel choćby) i no zdarzaja sie spore roznice w kontraktach, jak nie DLO to moj Tobias, a Randle tez dostal sporo mniej niz popdpisal z Knicks teraz, ale no zgadzam sie, ze nie musimy wszystkiego 1:1 brać.

Z drugiej strony jesli Mitchell cos zrobil to nie musi oznaczac, ze i Trae zrobi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

My jesteśmy po prostu bardziej skąpi (mówie o ogóle gry, bo sa tez wyjatki jak Noel choćby) i no zdarzaja sie spore roznice w kontraktach, jak nie DLO to moj Tobias, a Randle tez dostal sporo mniej niz popdpisal z Knicks teraz, ale no zgadzam sie, ze nie musimy wszystkiego 1:1 brać.

Z drugiej strony jesli Mitchell cos zrobil to nie musi oznaczac, ze i Trae zrobi to samo.

Ogólnie narracja typu, raz stało się x, zawsze musi powtarzać się x jest debilna dość, bo prowadzi do zabetonowania błędów w imię nie wiadomo czego. 
 

Trae powinien mieć po, Zach dostał po bez mrugnięcia okiem, wiec to pokazuje respekt Gm-a, wobec gracz i docenienie jego umietnosci, cos co jest niezwykle ważne dla gwiazd. U nas wszyscy chcą zniżek, co powinno zostać ukrócone imho. Bo graczy nie powinny obchodzić problemy Gm-ów, to Gm-osie powinni się przejmowac, czy aby na pewno ich gwiazdy są dopieszczone.  
 

Btw. Czy mogę dać Zachowi NTC? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

PO Mitchela mimo, że nie ma tego w real NBA też uważam za mega patologię.

No ale dla niektórych głosujących pewnie obecność Haslema go do tego przekonała.

Patologia to jest mistrzostwo drużyny, gdzie od sezonu 1946/1947 nie było tak mało graczy z poprzedniego sezonu w teamie mistrzowskim (Tatum, Booker i Oni).. oraz to, że u Was nikt tak naprawdę nie wie - kto jest liderem - można spokojnie żonglować tu Tatumem, Bookerem i Georgem.. To nawet w Knicks było wiadomo, że to Leonard, w Lakers LeBron, a w Warriors Curry. U Was .. George, który nie dał rady w Finale Konferencji Suns? 

@człowiek...morza Leonard i Irving pozdrawiają po tym, jak im nie dałeś w umowach PO po mistrzostwie 🙃 

Tradycyjnie dla Knicks łamiemy przepisy (przypominam co było wtedy z Irvingiem) a teraz z hard capem, więc daruj sobie te bajery dla tych swoich nastolatek w Bieszczadach, bo tu poza mac nikt tych bredni nie ierze na poważnie. 

eot - wychodze z waszej piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.