Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czyli jak Spurs dadzą Whiteowi 60/4 to będziesz na fak?

Na pewno wtedy poważnie rozważę taka ofertę ale z tego co czytałem to będzie bliżej 85.000.000 niż 60. 
A jeżeli tak obawiasz się o zdrowie gracza i jego koniec po ACL w polskim grajdołku to mogę przyznać się do błędu w ocenie mojego byłego gracza, bardzo go przeprosić za pomyłkę i zagwarantować w ciemno 30.000.000 przy zerwanym ACL jako polisę ze nie skończy w Polski Cukier. Dodatkowo pod kontraktem służę pomocą sztabem lekarskim i dostępem do zaplecza rehabilitacyjnego. Mam to wpisać w odpowiedni temat? Ja przy ACL mojego wychowanka nie zostawię niezależnie od prognoz rehabilitacji. 
 

A za błąd sztabu rozwoju graczy jeszcze raz przepraszam. Fatalnie się pomyliłem. 

30 minut temu, Qcin_69 napisał:

No tak, White nie podpisze  umowy ...

Może sam sobie wybrać Organizacje za rok, No zajebiscie! Skończy z ACLem i będzie sobie wybierał między Gleague a PLK, bo po co miałby grać dla Minnesoty która pewnie przez najbliższe 4-5 lat regularnie będzie w top4 ligi? Już widzę jak za rok dostaje te 100/5 czy nawet 60/4- już widzę jak całe beGM się rzuca na rolsa za 20mln na sezon...

Bije do tego 

Nie rozumiem @Qcin_69 czemu tak zabagniona teraz przez Ciebie została sytuacja gracza którego uwielbia i ceni @mac?

zrobiles mega krecia robotę wspolGM owi który go ściągnął osobiście do klubu. Myśle ze w przypadku tego gracza niepotrzebnie wyskoczyłes z taka mocna narracja. 
uwaznie obserwuje co się dzieje w spurs z Whitem i nie jestem aż tak przekonany co do wiedzy na temat kontraktu jak tu piszesz. Trochę mnie to dziwi ze wiesz to na pewno co napisałeś. Ja tak się o jazz w takim tonie pewnie bym nie wypowiadał a i tak spurs są jeszxze bardziej hermetyczni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co do Oladipo to dzisiejszy Hollinger:

The challenge on a contract extension for Oladipo, however, is the exact opposite of Gobert’s. Whereas in Gobert’s case the maximum extension amount is clearly too much, for Oladipo it may not be enough … especially if he still perceives himself as a max player. The most Indiana can offer in an extension is $113 million over four years, starting at a $25.2 million salary that is well south of his max ($33.7 million). That amount is also less than the deal Gordon Hayward just received … let alone what Oladipo might get if he can re-establish his All-Star status this season at age 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Oladipo to zagral dla Heat raptem kilkadziesiat spotkan, nie zostal wymieniony w trakcie leczenia, choc byly oferty. Ma pewne miejsce w S5, zaufanie GMa, ktory widzi go jako long term fit do Doncica i dostal oferte dostowana do jego gry i mozliwosci. Licze na jego poprawe w tym sezonie, ale racjonalnie to ciezko zakladac, ze wroci do dawnej formy. 84 miliony pewnych pieniedzy to jest kwota, ktorej na wolnym rynku w tym czy nastepnym roku moze nie uzyskac(ciezko bedzie mu sie pokazac - cholera wie ile meczow rozegra w nowym sezonie - pewnie sporo bedzie odwolanych, albo w niepelnych skladach). Jest swiezo po finalach, ma u mnie perspektywe na kolejne. Z tego co slychac to odrzucil podobna oferte od Pacers, ale Pacers maja slabsze perspektywy, a po drugie czy to byla dobra decyzja - szczerze watpie. Od miesiecy za to byly reporty, ze chce grac w Miami 
 

Crowder - dostal nawet wyzsza oferte niz w Suns. Kultura Organizacji beGM Heat docenia jego wklad w wyniki zespolu. Sam Crowder chyba nawet mieszka w Miami, wiec to raczej no brainer dla glosujacych.

Bertans - dostanie podwyzke w kontrofertach i licze, ze wybierze zespol, ktory od 2 lat jest na fali niz tankera

Holmes - liczylem, ze zaproponuje mu tax payer (1+1PO) w nastepnej turze i za rok dam porzadna oferte, ale niestety swietna gra w tym sezonie zostala zauwazona przez reszte GMow i uzyskal lukratywna oferte juz podczas II tury. Szkoda, moze jeszcze u mnie kiedys zagra...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tangiers co do Dipo to przynajmniej mi nie chodzi o to, że to zła oferta, bo moim zdaniem jest dobra, ale sam gracz ma na ten temat chyba inne zdanie, więc tym też powinniśmy się sugerować.

Trochę jak z Grantem. Moim zdaniem zrobił błąd i powinien za te sama kasę zostać w Denver, ale podjął irracjonalna moim zdaniem decyzję i wybrał Detroit, a nie zespół, z którym doszedł do WCF, a tu Dipo chyba ma się za max playera po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tangiers Nie ma szans, by Oladipo klepnął extension o wartości 21mln na sezon.

Musiałaby chyba większość głosujących z pamięci wyrzucić jak był TOP15 ligi przed kontuzją. Przecież on obecne 21mln dostał jak jeszcze był tylko bardzo fajnym two-way z potencjałem.

A skoro padają informacje, że odrzucił lepszą ofertę niż ty proponujesz, to tu zdziwię się jak padną w ogóle głosy na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Dipo miał dużo czasu, aby dojść do siebie po kontuzjach i w tym sezonie może pokazac dużo dobrego. Za rok mnóstwo drużyn znowu będzie musiało na kogoś wydać hajs, a on jeśli rozegra dobry sezon może być wabikiem na innych fa. Z perspektywy gracza warto raczej zaryzykować, mając na uwadze ile miał czasu, by w pełni się wyleczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@tangiers Nie ma szans, by Oladipo klepnął extension o wartości 21mln na sezon.

Musiałaby chyba większość głosujących z pamięci wyrzucić jak był TOP15 ligi przed kontuzją. Przecież on obecne 21mln dostał jak jeszcze był tylko bardzo fajnym two-way z potencjałem.

A skoro padają informacje, że odrzucił lepszą ofertę niż ty proponujesz, to tu zdziwię się jak padną w ogóle głosy na TAK.

Ja uwazam, ze po kontuzji bedzie dobrym 2way playerem, ale nie all starem, a takiemu gosciowi dajesz te 20-22 miliony za sezon, a nie maksa. Bedzie tak, ze Dipo zagra 50 meczow, zrobi sredniego boxa ~18/5 i nikt mu nawet za rok tyle nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

Zaraz dojdziemy do precedensu, że Magic nie będą mogli głosować przy FA Knicks i na odwrót.

ja tam jestem za.

z jednej strony Alonzo straci orędownika talentu Orlando Magic i pozytywne głosy (lubię moc tej ekipy i wróżę im świetlaną przyszłość), a...

...z drugiej stracę negatywne głosy dla Knicks.

 

6 minut temu, tangiers napisał:

Ja uwazam, ze po kontuzji bedzie dobrym 2way playerem, ale nie all starem, a takiemu gosciowi dajesz te 20-22 miliony za sezon, a nie maksa. Bedzie tak, ze Dipo zagra 50 meczow, zrobi sredniego boxa ~18/5 i nikt mu nawet za rok tyle nie da. 

oladipo to easy gracz o potencjale all-stara.

20 mln na sezon +/- to smiech aktualnie,

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

@tangiers Nie ma szans, by Oladipo klepnął extension o wartości 21mln na sezon.

Musiałaby chyba większość głosujących z pamięci wyrzucić jak był TOP15 ligi przed kontuzją. Przecież on obecne 21mln dostał jak jeszcze był tylko bardzo fajnym two-way z potencjałem.

A skoro padają informacje, że odrzucił lepszą ofertę niż ty proponujesz, to tu zdziwię się jak padną w ogóle głosy na TAK.

dobrze prawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tangiers napisał:

@Lucas

Tylko w glosowaniu to ty wcielasz sie w role danego gracza rozwazasz za i przeciw, zreszta otoczenie tez jest inne niz w real NBA. Uwazam, ze to rozsadna oferta i interesie Oladipo jest podpisanie tej umowy ;)

No dlatego, żeby poważnie podejść do tematu chciałem trochę o Dipo poczytać i jeśli on ma się za all-stara i chce zaryzykować to jego wybor. My jesteśmy chyba agentami zawodników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tangiers napisał:

 

Bertans - dostanie podwyzke w kontrofertach i licze, ze wybierze zespol, ktory od 2 lat jest na fali niz tankera

 

i druzyne ktorej podobno glownym celem jest davis/giannis, zatem nie bedzie miala skrupułów przed jego oddaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

i druzyne ktorej podobno glownym celem jest davis/giannis, zatem nie bedzie miala skrupułów przed jego oddaniem? 

O Davisa faktycznie bym sie martwil. To jednak Player’s League i superstarzy dyktuja warunki kontraktow. Gra na przetrzymanie i wymuszanie korzystnego dla Klubu kontraktu nie jest najlepsza strategia. Juz w 1 turze to nie zadzialalo.  A co do Bertansa oczekujesz, ze dostanie no trade clause? :D

8 minut temu, january napisał:

Jak tak zerkam na salary Heat to z tego SnT Bertransa raczej nic nie będzie chyba^

Zalezy jaka podwyzke mu liczysz ;) Po kontrofercie powinno sie wszystko spinac

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A poważniej - paycuty to dość ewenement w lidze, kilka na offseason się zdarza. Nie każdy profil gracza do rozważania zniżek pasuje (wiek, dotychczasowe zarobki), imo Bertans akurat zdecydowanie nie, zwłaszcza pamiętając o olaniu bubble, by nie ryzykować nowej umowy w RL. Ale też jak różnica wynosiłaby naprawdę niewiele to skłaniałbym się ku Heat.  Ale nie jak obecnie 5 mln rocznie, solidną podwyżkę byś musiał dać :P 

6M wystarczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.