Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas napisał:

@Eld mimo wszystko liczę na lepszy sezon Horforda, a te 30/2 to nie jest jego przepłacenie jak RL. No i taki zawodnik po prostu przyda się w tym ciągle młodym zespole, do którego dochodzi dwóch kolejny rookies. Ja bardzo lubie Horforda i chętnie przedłużę z nim współpracę.

Barnes mnie nie zawiódł i warto mu zapłacić na dwa lata, kolejny bardzo wartościowy zawodnik za moim zdaniem rozsądne pieniądze.

Bogdan dałem mu tyle co Hawks, bo nie chcę się z nim kłócić o trochę mniejszy kontrakt. Pokazujemy, że w niego wierzymy. Suns wierzą w swoich graczy, a ja BeGM traktuję jednak jako zabawę i lubię tu mieć zawodników, o których normalnie też myślę jakoś pozytywnie, stąd te oddanie Bookera rok temu i budowa zespołu wokół Sekou. Może to kogoś śmieszyć później, bo pewnie sportowo dałoby się to lepiej złożyć, ale liczy się fun!

No i myślę, że to zespół na Playoffs na Zachodzie i zespół, który nadal ma upside w postaci sporej liczby młodzieży i wszystkich swoich picków :) 

Tu nie chodzi o to, że Kings nie mogą mudać supermaksa (?) i te 2+1 jak Shevcu wyjaśniał się bardziej zawodnikowi opłaca?

Aha, jeśli utrzymam wszystkich swoich graczy i dam im kontrakty, które są tu tak dobrze oceniane, a nie jako skubanie zawodników to liczę na kolejne punkty w rankingu organizacji @MarcusCamby xD

Sugerujesz, ze Jazz by nie woleli podpisać 2+1 z Gobertem w realu? Nic się bardziej Gobertowi nie opłaca niż supermaks, bo mocno wątpliwe jest by on za 2(maks 3) lata dalej spełniał warunki by takowy dostać, to super gracz i w ogóle, ale typ wyraźnie liczy na supermaksa na 5 lat- może trochę zejdzie z umowy, ale ogólnie on chce długi kontrakt a nie 2-3 letni :) 

@shevcu No supermaksa faktycznie nie możesz dać (zapomniałem ze go brałeś z Knicks) ale dalej on by wolał 4+1 niż 2+1, bo we wszystkich relacjach odnośnie tego kontraktu jest zaznaczane, ze Gobert liczy na długi kontrakt i na wiele lat chce zostać w Jazz.

@Eld Tatum może dostać klauzule No trade, nie mamy z tym żadnego problemu, jak ja tylko wprowadzicie do Regulaminu, White takiej nie dostanie bo kto to słyszał, żeby rolsi takowe otrzymywali. Wiem, ze co niektórym zależy by dowalić Minnesocie brudnymi praktykami, No ale szanujmy się, 60mln dla 26 latka jakim wówczas będzie White z zarobionymi 5 mln podczas kariery + gra w głównym faworycie do tytułu przez najbliższe lata, No nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ale jakie prezenty? Booker był na blocku i nikt nie dał więcej. Dostałem cenionego przeze mnie gracza na dobrym kontrakcie (Tobias) oraz potencjalnie dobry pick patrząc na sytuację finansowo-sportową Indiany.

To dalej jest prezent, przecież ja mogbys stwierdzić, ze nie lubiego Stefka i oddaje go za jakieś bieda picki. To psuje po porostu innym balans rozgrywki, a do tego było w sumie w c*** oderwane od rzeywiscosci (ale to już mniejszy problem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Sugerujesz, ze Jazz by nie woleli podpisać 2+1 z Gobertem w realu? Nic się bardziej Gobertowi nie opłaca niż supermaks, bo mocno wątpliwe jest by on za 2(maks 3) lata dalej spełniał warunki by takowy dostać, to super gracz i w ogóle, ale typ wyraźnie liczy na supermaksa na 5 lat- może trochę zejdzie z umowy, ale ogólnie on chce długi kontrakt a nie 2-3 letni :) 

 

No ja zrozumialem, ze on nie moze teraz podpisac 5-letniej umowy z Kings, a 2+1 mu się bardziej opłaca niż 3+1, ale nie jestem ekspertem od CBA.

Teraz, MMM2121 napisał:

To dalej jest prezent, przecież ja mogbys stwierdzić, ze nie lubiego Stefka i oddaje go za jakieś bieda picki. To psuje po porostu innym balans rozgrywki, a do tego było w sumie w c*** oderwane od rzeywiscosci (ale to już mniejszy problem) 

To mogłeś przebić oferte jeśli była taka biedna Twoim zdaniem. Ja oddanie Bookera tłumaczyłem już tyle razy, a on miał wtedy opinie statpaddera w bieda zespole, na którego ja patrzeć nie mogłem i w sumie nadal mi się go źle ogląda, choć fakt faktem gra dużo lepiej. Wszyscy wiedzieli, ze jest do wymiany i kazdy mogl sie po niego zglosic, łatwo tak po roku oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No ja zrozumialem, ze on nie moze teraz podpisac 5-letniej umowy z Kings, a 2+1 mu się bardziej opłaca niż 3+1, ale nie jestem ekspertem od CBA.

 

A czemu nie może 5letniej? W sensie podpisuje z tym samym zespołem w którym gra a nie z nowym wiec zdaje się ze może 5letni kontrakt, tylko na normalnym maksie a nie na tum 35% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

 

To mogłeś przebić oferte jeśli była taka biedna Twoim zdaniem. Ja oddanie Bookera tłumaczyłem już tyle razy, a on miał wtedy opinie statpaddera w bieda zespole, na którego ja patrzeć nie mogłem i w sumie nadal mi się go źle ogląda, choć fakt faktem gra dużo lepiej. Wszyscy wiedzieli, ze jest do wymiany i kazdy mogl sie po niego zglosic, łatwo tak po roku oceniać.

Ale ja nawet nie wiem czy wtedy grałem (mogłem tylko sobie obserwować) a btw co to za bieda argument swoja droga XDDD Plus już wtedy były opinie, ze to c***owy deal, nikt nie udaje mądrego po czasie xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja placilem swego czasu za bookera tym co dalem za wigginsa :P

Na szczęście wybrałeś wtedy Wigginsa :D te Twoje niezawodne eksperckie oko :D 

Teraz, Lucas napisał:

Może mam sklerozę, ale czy Ty mi oferowałeś coś więcej niż Qcin za Bookera? 

Człowiek Morza oferował to BTPH jak jeszcze Ciebie nie było albo byłeś w Hornets :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Na szczęście wybrałeś wtedy Wigginsa :D te Twoje niezawodne eksperckie oko :D 

wybralem bookera, ale oferta zostala odrzucona 😜

i wtedy napalony rzucilem sie na alternatywe xd

1 minutę temu, Lucas napisał:

Może mam sklerozę, ale czy Ty mi oferowałeś coś więcej niż Qcin za Bookera? 

wteyd gmem byl chyba bpth ktory potem za harrisa dal mi greena xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

A czemu nie może 5letniej? W sensie podpisuje z tym samym zespołem w którym gra a nie z nowym wiec zdaje się ze może 5letni kontrakt, tylko na normalnym maksie a nie na tum 35% 

Kurde Qcin ale jemu 4+1 się nie kalkuluje ode mnie kompletnie. spokojnie dostanie teraz 2 lata plus nawet 2+1 w 2023 to kilka baniek dla niego więcej niż te 4+1. Bez obrazy ale nie wszyscy chcą dymac swoich graczy na kontraktach. Albo jest jakaś relacja partnerska albo nie. Jakbym mu dał 4+1 to bym samemu zawodnikowi strzelił w ryj a to nie byłoby dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

Kurde Qcin ale jemu 4+1 się nie kalkuluje ode mnie kompletnie. spokojnie dostanie teraz 2 lata plus nawet 2+1 w 2023 to kilka baniek dla niego więcej niż te 4+1. Bez obrazy ale nie wszyscy chcą dymac swoich graczy na kontraktach. Albo jest jakaś relacja partnerska albo nie. Jakbym mu dał 4+1 to bym samemu zawodnikowi strzelił w ryj a to nie byłoby dobre.

Tzn. Żeby było jasne, ja nie pisze tego jako ja, tylko pisze czego on oczekuje od Jazz w rl NBA :) 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wybralem bookera, ale oferta zostala odrzucona 😜

i wtedy napalony rzucilem sie na alternatywe xd

 

3x1st pick, 2x2nd i zrzutka Johna Hensona xd cudowny deal, żałuje ze od razu nie klepnalem bo tam była jeszcze lepsza oferta od Ciebie (dopiero po niej zacząłeś czytać o Wigginsie i coś tam z pickami zamieniłeś xd) ale byłem w takim szoku z ta oferta, ze myślałem ze trollujesz, No ale potem już poznałem Cię lepiej i wiem ze jednak nie trollowales xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

3x1st pick, 2x2nd i zrzutka Johna Hensona xd cudowny deal, żałuje ze od razu nie klepnalem bo tam była jeszcze lepsza oferta od Ciebie (dopiero po niej zacząłeś czytać o Wigginsie i coś tam z pickami zamieniłeś xd) ale byłem w takim szoku z ta oferta, ze myślałem ze trollujesz, No ale potem już poznałem Cię lepiej i wiem ze jednak nie trollowales xd

haha ja w sumie nie wiem co sobie pomyslalem. chcialem na szybko cos zbudowac i znalezc drugiego gracza do porizngida na ktorym mozna budowac druzyne.

przy okazji nie myslalem tobie jako o powaznym gm'ie i to mnie troche zgubilo xd

od tamtej pory juz same ruchy poprzedzone doglebna analiza .

dlatego knicks na szczycie, a spolecznosc begm'owa nazywa mnie begmGOAT

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tzn. Żeby było jasne, ja nie pisze tego jako ja, tylko pisze czego on oczekuje od Jazz w rl NBA :) 

3x1st pick, 2x2nd i zrzutka Johna Hensona xd cudowny deal, żałuje ze od razu nie klepnalem bo tam była jeszcze lepsza oferta od Ciebie (dopiero po niej zacząłeś czytać o Wigginsie i coś tam z pickami zamieniłeś xd) ale byłem w takim szoku z ta oferta, ze myślałem ze trollujesz, No ale potem już poznałem Cię lepiej i wiem ze jednak nie trollowales xd

A to ze on chce tego od Jazz to już kumam. Za bardzo skupiłem się na swojej perspektywie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

A to ze on chce tego od Jazz to już kumam. Za bardzo skupiłem się na swojej perspektywie.

 

 

No o tym pisze, ze on oczekuje długiego kontraktu a nie 2+1- wiem, ze nie możesz dać mu supermaksa + Rudy to spoko ziomeczek wiec ja tutaj bym był nawet za mała obniżka (jak przy 1 kontrakcie Rudyego) ale na 5 lat jednak, a nie na 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Qcin_69 napisał:

No o tym pisze, ze on oczekuje długiego kontraktu a nie 2+1- wiem, ze nie możesz dać mu supermaksa + Rudy to spoko ziomeczek wiec ja tutaj bym był nawet za mała obniżka (jak przy 1 kontrakcie Rudyego) ale na 5 lat jednak, a nie na 3

Tylko dalej twierdze ze 2 lata od 30 % plus 3 lata  od 35% to dla niego finansowo lepiej niż 4+1 od 30% ;) ja mogę mu rzucić 4+1 tylko to nie ma dla niego sensu wiec wg mnie przegadaliśmy temat i doszliśmy do takich a nie innych wniosków i tak to poszło ale chętnie posłucham innych głosów ;) pamiętaj o skoku jeszcze salary w 2023, to bym go skubał na kilka baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 10 godzin temu, fluber napisał:

Jak w zeszłym sezonie zaoferowałem 12 milionów rocznie extension Kuzmie ( które było maxem, jakie mógł dostać w extension), to niektórzy krzyczeli o trade request i obraźliwej ofercie;) A teraz Kuzma dostaje dokładnie tyle samo na FA:)

5 godzin temu, fluber napisał:

Oferując mu extension automatycznie rezygnowalem z tego co emes zrobił derrickowi:) 

Przed stawiałem jedynie jako argument za podpisem że mogłem przecież go zostawić na minimum a tego nie robię i daje mu zarobić:) 

Obraźliwa to była właśnie twoja narracja, a nie oferta. A extension jak widać opłacało się nie klepać, bo już dostał tyle samo, a kontroferty i reoferty mogą jeszcze poprawić wartość umowy :)

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Aha, jeśli utrzymam wszystkich swoich graczy i dam im kontrakty, które są tu tak dobrze oceniane, a nie jako skubanie zawodników to liczę na kolejne punkty w rankingu organizacji @MarcusCamby xD

Nie wiem po co te xD. Wiele osób na PW pyta mnie o ten ranking, wiedząc że jego pozycja może być kluczową rolą w decyzji wolnych agentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie wiem po co te xD. Wiele osób na PW pyta mnie o ten ranking, wiedząc że jego pozycja może być kluczową rolą w decyzji wolnych agentów.

"xD" bo punkty do rankingu, który nigdy nie został opublikowany, ale jeśli zostanie to liczę na nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.