Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Zdobycie mistrzostwa z Knicks w MSG wydaje się, że bezapelacyjnie wywindowałoby go przed Jordana w wszelkich rankingach najlepszych graczy w historii.

Ciekawe spostrzeżenie Wojnara.

I w sumie chyba trafne. Bo cóż większego aktualnie LBJ dla swojej reputacji mógłby uczynić?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

I w sumie chyba trafne. Bo cóż większego aktualnie LBJ dla swojej reputacji mógłby uczynić?

Mistrzostwo w Detroit i wyleczenie mieszkańców z depresji? Mistrzostwo z zespołem, który nigdy w historii nie był mistrzem [Pacers, Hornets, Nets, Grizzlies, Jazz, SUNS, Pelicans, Clippers, Nuggets, Magic, Timberwolves - sporo tego]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

Poza Tecu nikt u nas nie ma kultury organizacji.

Niech january straci LeBrona za rok za darmo, a nie dostanie w zamian jakieś assety, jak już go chcecie karać za brak extension.

Czym jest dla ciebie kultura organizacji?

Teraz, Lucas napisał:

Mistrzostwo w Detroit i wyleczenie mieszkańców z depresji? Mistrzostwo z zespołem, który nigdy w historii nie był mistrzem [Pacers, Hornets, Nets, Grizzlies, Jazz, SUNS, Pelicans, Clippers, Nuggets, Magic, Timberwolves - sporo tego]?

Dobrze, że mam miejsce na maksa za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Mistrzostwo w Detroit i wyleczenie mieszkańców z depresji? Mistrzostwo z zespołem, który nigdy w historii nie był mistrzem [Pacers, Hornets, Nets, Grizzlies, Jazz, SUNS, Pelicans, Clippers, Nuggets, Magic, Timberwolves - sporo tego]?

ale pi****lenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Kultura organizacji w beGM jest jak yeti: nikt jej nie widział i nie wie czym tak naprawdę jest, ale każdy o niej mówi. :)

@MarcusCamby podobno widział i organizuje zwiazane z tym spotkania (oczywiście płatne) zaraz po płaskoziemcach. 

@Alonzo ma karnet i jest stalym bywalcem, ale i tak c***a rozumie

wiec nie wiem na ile konstruktywne te spotkania. ale ze organizowane sa tuz po plaskoziemcach, to odpowiedz troche nasuwa sie sama.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

@MarcusCamby podobno widział i organizuje zwiazane z tym spotkania (oczywiście płatne) zaraz po płaskoziemcach. 

A ja Cię kutasie na pierwszym miejscu miałem umieścić...

Jeszcze będziesz na kolanach przychodził, bym Ci podbił notowania jak Ci kolejny Rubio ucieknie.

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Też nie każdy zaczynał z tak świetnymi podwalinami pod sukces

Właśnie. A kto oprócz Warriors miał w 2017 lepsze podwaliny niż Sixers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A ja Cię kutasie na pierwszym miejscu miałem umieścić...

Jeszcze będziesz na kolanach przychodził, bym Ci podbił notowania jak Ci kolejny Rubio ucieknie.

Wierzę w twój obiektywizm i że oddzielisz prywatne pobudki od faktycznych zasług.

No chyba, że to fake ranking, jakiś szwindel, a za miejscie sie placi... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A ja Cię kutasie na pierwszym miejscu miałem umieścić...

Jeszcze będziesz na kolanach przychodził, bym Ci podbił notowania jak Ci kolejny Rubio ucieknie.

Właśnie. A kto oprócz Warriors miał w 2017 lepsze podwaliny niż Sixers?

Boston ale tam przez zmiany non stop GM wszystko się rozeszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Też nie każdy zaczynał z tak świetnymi podwalinami pod sukces

Ba, Tecu pewnie popełnił błąd, że się nie dostosował i nie zamienił Simmonsa i Embiida na Kawhiego i Davisa, a pewnie luźno mógłby to zrobić. Różnica między realem, a beGM jest mniej więcej taka, że Sixers w realu mówią, że dają jeszcze jedną szansę Simmonsowi i Embiidowi, budując team wokół nich, gdy do wzięcia jest Harden - Sixers w beGM pod innym GM-em już dawno oddaliby tego Simmonsa za Hardena. Ale dlatego Tecu jest dla mnie chyba jedyną osobą z czołówki, która w ogóle może takiego argumentu o jakiejś kulturze organizacji używać.

Chociaż i tak nie wiem, czy tam nie będzie rozbiórki po urazie Klaya, i ostatni bastion cnoty w beGM upadnie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Różnica między realem, a beGM jest mniej więcej taka, że Sixers w realu mówią, że dają jeszcze jedną szansę Simmonsowi i Embiidowi, budując team wokół nich, gdy do wzięcia jest Harden - Sixers w beGM pod innym GM-em już dawno oddaliby tego Simmonsa za Hardena.

No i to jest w moim odczuciu w tej grze najlepsze, że nie mamy nad sobą presji właścicieli i mediów i możemy podejmować w 100% własne decyzje. To, że Sixers w real nie chcą oddać Simmonsa za Hardena wcale nie znaczy, że podejmują dobrą decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Chociaż i tak nie wiem, czy tam nie będzie rozbiórki po urazie Klaya, i ostatni bastion cnoty w beGM upadnie.

Dobre, dobre.

Ja przypomnę, że Embiid w RL NBA dostał extension, którego Tecu nie chciał złożyć, a jeszcze podczas FA próbował dymać Joela i chyba pierwszy i jedyny raz w historii poważnie groziło, by superstar wziął QO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

No i to jest w moim odczuciu w tej grze najlepsze, że nie mamy nad sobą presji właścicieli i mediów i możemy podejmować w 100% własne decyzje. To, że Sixers w real nie chcą oddać Simmonsa za Hardena wcale nie znaczy, że podejmują dobrą decyzję.

No dokładnie. I Tecu być może źle prowadzi Sixers, nie oceniam tego, ale chyba nie ma (nie było?) bardziej stabilnej drużyny w beGM. Reszta uprawia symulację. Co nie jest złe, wręcz przeciwnie, ale dlatego ta 'kultura organizacji' stała się takim memem, i dlatego (IMHO) Tecu się tutaj jedynie tak mocno wyróżnia(ł?). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.