Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ciekaw jestem na czym opierasz swoja teze.

Zaraz dojdziemy do precedensu, że Magic nie będą mogli głosować przy FA Knicks i na odwrót.

Teraz, mac napisał:

Magic mają veterana w szatni a jazz w rl nie

Mocne słowa o Conleyu 

(Tak, wiem że to nabijanie się z Haslema)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Zaraz dojdziemy do precedensu, że Magic nie będą mogli głosować przy FA Knicks i na odwrót.

Mocne słowa o Conleyu 

(Tak, wiem że to nabijanie się z Haslema)

Conley to nie veteran a borderline all star grajek.

Nasze magic ma dokladnie Jego odpowiednik w postaci Lowrego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Conley to nie veteran a borderline all star grajek.

Nasze magic ma dokladnie Jego odpowiednik w postaci Lowrego.

 

No to jest dobry gracz, który jest też jednocześnie veteranem :P

Teraz, Alonzo napisał:

Ktoś pisał podczas sezonu dogrywanego w bąblu, ze dużo trolujesz i niestety widzę, że faktycznie tak jest.. 

:( 

Trolling is an art. Pozdro @mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January Ty to musisz mieć ostatnio nieszczęśliwe dni, w nich tez Cię prześladuje arkusz Minnesoty? Możesz w ogóle sypiać? 
 

Camby i January- White został „oszukany” przez Hawks dlatego nie podpisze kontraktu z Minnesota. 

Camby jeszcze 3 tygodnie ubolewałes nad losem rodziny Whita która będzie musiała przemierzać głodem, a teraz piszesz o jakimś srogim przepłacenie, No przecież to jest żart co Wybru wyczyniacie

:) 

No ale cóż, liczę ze ~15 GM ma mózg i godność i będzie głosowało tak jak uważa, a nie tak jak by chciało żeby było :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

20 mpg w każdym opisie

Tak jeszcze w klimacie tego FA. Ciekawe, czy jakby zapytać takiego Bertansa czy Ingrama czy żałują przeprowdzek do słabszych organizacji, ale z większą rolą w rotacji, to ciekawe, co by odpowiedzieli? A u mnie Kyle sobie porzuca więcej :)

W RL Hornets, żeby zciagnac jakiegoś w miarę legit grajka, muszą przepłacać (vide Hayward), a Chicago to w końcu big market :)

To w kwesti, czy jest takie oczywiste, że Kuzma wybrałby u nas Hornets. Jest w końcu RFA i tylko od Flubera ostatecznie zależy, gdzie będzie grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Tak jeszcze w klimacie tego FA. Ciekawe, czy jakby zapytać takiego Bertansa czy Ingrama czy żałują przeprowdzek do słabszych organizacji, ale z większą rolą w rotacji, to ciekawe, co by odpowiedzieli? A u mnie Kyle sobie porzuca więcej :)

O proszę, zaoranie organizacji jako atut na FA:) Super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Camby i January- White został „oszukany” przez Hawks dlatego nie podpisze kontraktu z Minnesota. 

Ale trzeba być naiwnym, żeby tego nie połączyć.

4 minuty temu, fluber napisał:

O proszę, zaoranie organizacji jako atut na FA:) Super:)

Jerami Grant lubi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

White musi sobie powetować stratę następnym kontraktem i będzie czekał na jak najwyższą wypłatę w przyszłym roku. Po co ma klepać rynkową ofertę?

W ogóle skandal, że porównujesz go do Dejonute Murraya, który takie extension dostał po rocznej kontuzji i też byłem za odrzuceniem.

Nom, a co będzie jak się połamie w międzyczasie 😆 dostaje ponad rynkowa wartość, bo te PO to jest ukłon w jego stronę. Murray dostał do tego mniej niż 15 w czasie gdy  salary zapowiadało się o wiele wyżej. 

To nie Minnesota podpisywała z nim kontrakt na początku i to nie Minnesota dawała wykorzystała jego TO, wiec trzymajmy się faktów. White w wieku 26 lat(!) po zarobieniu wcześniej 5 mln dolarów za grę w koszykówkę może dostać 60mln z opcja gracza w 4 sezonie plus granie dla faworyta Zachodu, ilu znasz graczy którzy z czegoś takiego rezygnują. Po prawdzie to jego wartość w tej grze to jakieś 11-12 mln pewnie, mówimy o graczu który ma linijkę W WIEKU 25 lat 11/3/3 i gra z ławki i w rl NBA i w beGM. 
Wiem, ze to forum kocha rolsow, ale takich Whitow w lidze jest pewnie z 30, by daleko nie szukać Royxe ONeal właśnie dostał propozycje 30mln za 3 lata gry i jest cmokanie ze to dobry deal dla niego (co jest prawda) a White to jest z grubsza podobny kaliber gracza, wiec nie wiem czego oczekujecie. 

White ma szanse na kontrakt na poziomie Marcusa Morrissa, ZNACZNIE wyższy niż kontrakt HoFa DARA i ogólnie zajebisty hajs za to jaka role pełni na boisku, wiec te Twoje 20 mln to chyba wziąłeś z kryształowej kuli

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ale trzeba być naiwnym, żeby tego nie połączyć.

 

Oh tak, na pewno, widzę szybko propaganda Januarego na Ciebie zadziałała. 
 

Hawks wykorzystali opcje gracza a potem go wymienili, nie było najpierw dealu a potem wykorzystania opcji. 
 

Trzymajmy się faktów a nie kompleksów Januarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Oh tak, na pewno, widzę szybko propaganda Januarego na Ciebie zadziałała. 

Skończ z tym januarym do mnie.

W odróżnieniu od niego nie pisze o jakimś krótkim extension Tatuma, a chciałbym po prostu zobaczyć bonusy jak przy innych maksach i tyle.

White po tym jak został oszukany przez Hawks i jak Minnesota potraktowała Lillarda nie ma powodu, żeby przedłużać teraz z Sota umowę, jak może sobie spokojnie wybrać klub za rok i na swoich warunkach.

Jak zechciałes sobie po roku wymienić Lillarda to nie dziw się, że na rynku Minnesota jest gorzej traktowana i tak samo jest z Rockets (Harden case), gdzie jeśli nie pojawi się inna oferta dla Dragicia to trzeba będzie mocno przemyśleć decyzję co z ta umową zrobić przy głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.