Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Zaoranie? Chyba każdy ma oczy (zawodnik i agent też) i jak nawet 100 napiszę, że walczymy o mistrza, to tak nie będzie. Ale jak napiszę, że dostanie minuty i rzuty, to tak będzie :)

Przez 4 lata? :)

zresztą nieważne, złożyłeś jedyna ofertę i albo ja wyrównam albo nie i tyle;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Skończ z tym januarym do mnie.

W odróżnieniu od niego nie pisze o jakimś krótkim extension Tatuma, a chciałbym po prostu zobaczyć bonusy jak przy innych maksach i tyle.

White po tym jak został oszukany przez Hawks i jak Minnesota potraktowała Lillarda nie ma powodu, żeby przedłużać teraz z Sota umowę, jak może sobie spokojnie wybrać klub za rok i na swoich warunkach.

No tak, White nie podpisze  umowy z Minnesota bo ta wymieniła Lillarda a on został „oszukany” (lol) przez Hawks. Bogdanovic podpisze z Suns czy tez ma to w dupie bo został oddany Booker? 
a no tak! Wyjaśniałes oddanie Bookera, tak samo jak ja Lillarda, Lillard nigdy nie był w planach długoterminowych Minnesoty i tyle. Booker,Tatum i Miye Oni są, nie wiem czego tu nie rozumiecie.


Zostal Oszukany po Hawks wykorzystali opcje do której mieli prawo, czy jak taki ~KCP wykorzysta 21 mln w opcji gracza to tez żadna Organizacja z nim nie podpisze umowy później bo oszukał te poprzednia? Czy po prostu wykorzysta opcje na która się zgodził.Wood pewnie tez nie podpisze z Hawks za rok bo został oszukany przez Minnesote która wykorzystała jego opcje zespołu :( a Hornets to nie są oszukisci? Tez podjęli opcje Howarda!!! Sami złodzieje, niech nieomylny Camby zmieni trochę ten swój ranking kultury organizacji, bo chyba jest przestarzały. 

Może sam sobie wybrać Organizacje za rok, No zajebiscie! Skończy z ACLem i będzie sobie wybierał między Gleague a PLK, bo po co miałby grać dla Minnesoty która pewnie przez najbliższe 4-5 lat regularnie będzie w top4 ligi? Już widzę jak za rok dostaje te 100/5 czy nawet 60/4- już widzę jak całe beGM się rzuca na rolsa za 20mln na sezon:) 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@BMF Co tu jest warte like'owania w słowotoku Qcina? :)

Pewnie prawda, której nie dostrzegasz bo jest przysłonięta kontraktem Johna Walla i Blake Griffina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Booker w odróżnieniu od Hardena i Lillarda nie jest superstarem.

Przecież nie czepiam się Minnesoty za oddanie KATa, a Lillarda

Rok temu Lillard był gwiazda drugiej kategorii wg tego podforum 

 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ty kłamiesz w co drugim zdaniu, więc jestem ciekaw co urzekło BMFa :)

bzdury piszesz po raz kolejny, stworzyłeś swój alternatywny świat gdzie 7-8 gracz rotacji jest ważniejszy od 2-3 i starasz się to tu przemycić a jak Ci wychodzi widać, po rosterze.

Teraz, Lucas napisał:

I przecież w samym wykorzystaniu TO jak Howarda nie ma nic złego, ale White to była sytuacja jak z Kuzma czy Jokiciem etc.

No jak stawiasz Jokicia przy Whitcie a masz problem z postawieniem Bookera przy Lillardzie to cóż, masz do tego prawo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Qcin pierdoli trzy po trzy.

Wg jego retoryki to Drummond oszukał klub, bo podjął player option :)

Kto to łyka. Chyba nawet nie jego spółdzielnia :)

To jest tylko porównanie 😆 Hawks wykorzystali opcje do której mieli prawo, potem wymienili go do Minnesoty, a wy nazywacie Minnesote złodziejami- nie wiem kto to łyka, chyba nawet nie Ty sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

bzdury piszesz po raz kolejny, stworzyłeś swój alternatywny świat gdzie 7-8 gracz rotacji jest ważniejszy od 2-3 i starasz się to tu przemycić a jak Ci wychodzi widać, po rosterze.

Po dwóch latach tankowania zbudowałeś zespół o podobnej sile kadrowej co moje Pels swego czasu.

Jesteśmy w innych miejscach przebudowy, ale ja przeciwieństwie do Ciebie nie rozwaliłem PO teamu, bo to jest hańba dla klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Po dwóch latach tankowania zbudowałeś zespół o podobnej sile kadrowej co moje Pels swego czasu.

Jesteśmy w innych miejscach przebudowy, ale ja przeciwieństwie do Ciebie nie rozwaliłem PO teamu, bo to jest hańba dla klubu.

O k****, nie wierze ze to napisałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Booker w odróżnieniu od Hardena i Lillarda nie jest superstarem.

Przecież nie czepiam się Minnesoty za oddanie KATa, a Lillarda

Ale to co zwykli gracze maja miec za zle organizacji ze traktuja wszystkich rowno? Bez podzialu na rownych i rowniejszych?

Jesli ktos uwaza, ze Derrick zasluguje na więcej i np sam bys mu dal wiecej to ok.

Ale ta narracja ze on jest zly na nowy klub etc imo bardzo nie w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

White musi sobie powetować stratę następnym kontraktem i będzie czekał na jak najwyższą wypłatę w przyszłym roku. Po co ma klepać rynkową ofertę?

W ogóle skandal, że porównujesz go do Dejonute Murraya, który takie extension dostał po rocznej kontuzji i też byłem za odrzuceniem.

Spurs dali identyczny kontrakt Dejounte. Moja wycena była bardzo precyzyjna. 

Przy czym u niego rośnie 14 do 17 a u mnie flat fee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wall - Hield - Jones Jr - Griffin - Davis to spkojni była paka na mistrza.

Ja przypomnę, że Wall w tym rankingu co go mac przywoływał to był na 13 miejscu!

Przemilczę. 
 

I skąd wziąłeś te 2 lata tankowania jak przez 3 sezony ze mną u steru Sota zrobiła kolejno:

1 rundę PO gdzie odpadła z późniejszymi mistrzami

rok tankowania gdzie i tak skończyła na 7 miejscu od końca zdaje się 

Final Koferencji gdzie odpadła z późniejszym mistrzem NBA.

 

Wiec skąd Ty wziąłeś te 2 lata tankowania to nie wiem, wiem natomiast ze zdaje się ze Ty ani razu (?) nie przeszedłeś 1 rundy PO i to są fakty a nie opinie, opinia jest z kolei to, ze piszesz ze miałeś pakę na mistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.