Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale po co mam przebijać ofertę dla mojego rfa??? 

 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Widzisz Fluber, nie jest ważne co jest dobre dla Hornets czy dla gracza, ważne jest żeby namieszać w planach głównym rywalom, Janury jak abym miernota, tak nic się w tej kwestii nie zmieniło :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Mówimy o typku co w bubble nie zagrał, by nie ryzykować INJ przed nowym kontraktem, paycutu 5 baniek rocznie to ja od niego nie widzę :D 

RL pewnie nie dostał po prostu nic od poważnej organizacji to przedłużył z Wizards, a tu nie wiem po co dla 5 mln w parę lat miałby wziąć Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

W sumie Gobert może wolałby 3+1 maxa? Teoretycznie po tych 3 latach by właśnie wchodził w wyższego maxa (choć wątpię by ktoś mu go akurat rzucił), ja tam widzę go z chęcią dłuższej umowy.

 

Za 2 lata ma 10-letni staż wiec 3+1 korzystne są dla Kings ale dla niego nie a tu kierowałem się interesem gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Naprawdę zakładamy, iż tacy gracze jak akurat Bertrans będą robić paycuty 5 mln rocznie

Ej dobra ja myślałem że to 5 mln łącznie, bo nie sprawdzałem wartości umowy :D

12 minut temu, shevcu napisał:

Za 2 lata ma 10-letni staż wiec 3+1 korzystne są dla Kings ale dla niego nie a tu kierowałem się interesem gracza.

No u mnie masz głos, a warto doceniać takie zespoły jak Kings czy moje Phoenix, które nie tankują, a walczą o Playoffs.

Pewnie bardziej opłacałoby mi się wziąć w cap space zły kontrakt i pick, a były takie oferty, ale co to za fun?

Niech tylko Napier znajdzie klub :(

Dlatego też szanuje Pacers czy Hornets flubera u nas, że nie ma tu pójścia na łatwiznę po picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Zaraz zaraz. Chcąc wyciągnąć Davisa z NYK musisz moim zdaniem zrobić więcej niż zapytać czy chce z Grekiem iść na fetę. I nie podejrzewam ze jsk piszesz robisz to dla jaj tylko aby pozyskać najlepsze dostępne nazwisko z bardzo mocnej organizacji. To ze sprawdziłeś czy wyjdzie fajnie ale jako 1/30 AD pytam o szczegóły a najlepiej aby odpowiedz była na piśmie. To istotne nie tylko w kontekście 2 gwiazd połączonych w uścisku ale i pozostałych elementów. Aby przebić knicks nie wystarczy zrobić miejsce a trzeba pokazać koncept całości. Z czym zostaniesz. Jakie perspektywy. A to najłatwiej zrobić przez realne działania i ogłoszenie ( oddajesz picki rozumiem stad zabezpieczasz się warunkowości wymiany). 
Przeciez jako AD nie wiem czy robisz miejsce bo oddasz Kembe czy wszystko jak leci za grosze aby tylko zmieścić 3 graczy i same minimum i to tylko to co zostało z pańskiego stołu po kolacji. 
masz trudniej bo idziesz:

po Davisa

walczysz z Knicks o niego gdxie są 2 gwiazdy i mimo wszystko fajny szkielet innych graczy. 
 

jako agent gracza aby zrobić życiowa decyzje o przeprowadzce do Kee muszę wiedzieć więcej niż tylko widzicie zobaczycie sprawdziłem i dogadałem. 

Rozumiemy zakręty losu ale nawet teraz od 3 tygodni miałeś niedziałająca skrzynkę ergo ciężko na zasadach ogólnych jesteś dostępny a recydywa mimo wszystko Ciebie dociaza. 

Nie ułatwia sprawy twoje nieregularne obecnie bycia na forum. A drugi raz z rzędu tak ostro od razu zaatakowałeś. 

Tak jak pisali inni. Rozumiemy inne priorytety. Po prostu postaraj się częściej być. 

Gramy razem. 

Pisałem przecież, że będzie Kemba i Lopez dodatkowo, inni gracze z tego rosteru nie mogli się utrzymać ze względu na salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Bertransa :), oferta Bulls tam z marszu mocno miesza szyki Heat i Thunder. Ale jej nie będzie, jak podpisze Kuzma ofertę z Bulls i będzie czekał na możliwe wyrównanie przez Hornets.

Jak wyrówna, to następne oferty stają się ważne. 

Także Pablo dołożył do pieca ofertami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej moje zdanie jak by kogoś interesowało co sądzę o jego ofercie:

  • Fox - na luzie ok. Przyszedłem za PG13, więc 1/29 mojego ego została mile połechtana
  • Davis - co raz bardziej odnoszę wrażenie, że Knicks robią sobie ze mnie jaja, a Dallas wciąż nie ma argumentu. Odrzucam wszystkie oferty i chcę 1+1PO.
  • Bojan - ok
  • Malik - też ok
  • Bulls - Kuzma - w życiu bym tyle nie dał za Kuzmę, więc klepnę na pewno
  • Bulls - Bertans - Pablo Ty wuju
  • Holmes - no brainer raczej, choć w sumie mógł by poczekać do III tury i zobaczyć czy ktoś mu nie sypnie full MLE co w 4 lata daje różnicę w kasie jakieś 800k i może nie będzie skazany na tankera. W sumie to samo mógł bym napisać o Bertansie.
  • Jonas - ja się dziwię, że nikt, a w szczególności Pistons nie próbowali jakiegokolwiek snt z Marcusem ( wcisnąć mu Hooda! :P ), ale generalnie spoko cyfry
  • Brook - gdzie podpisać?
  • JJ Redick - patrz wyżej
  • Danuel - tutaj też patrz wyżej
  • TJ Warren - Warren to mi się z trzema rzeczami kojarzy. Z tym jakimi idiotami byli Suns dopłacając za jego zrzutkę, z chorymi występami w bubble i z Fluberem w beGM. Nierozłączne papużki - zdecydowanie na tak
  • Crowder - tak. W zasadzie bez komentarza. 
  • Oladipo dostający 84M? Podpisuję i spiepszam w podskokach za drzwi gabinetu Tangiersa
  • Donovan - no czemu nie ma tego PO? :(
  • Dragic - widzisz January? Wuj by strzelił moje plany jak bym Cię posłuchał. 
  • Royce - bardzo fajna oferta. W Denver będzie mu dobrze
  • Tatum - a może lepiej abym się nie wypowiadał, ale generalnie szkoda, że u nas nie funkcjonuje no trade clausule bo bez tego bym nie klepnął
  • White - patrz wyżej
  • OG Anunoby - nie gadamy o nim teraz. Poczekamy do III tury. Innym potrafię dobrze policzyć a sobie nie. Podwinął mi się plik z czasów początku Bostonu, a wtedy myślałem że inaczej się liczy 8% raise. 
  • Saric i Juancho to zabezpieczenie, jak by mi się nie udało snt/samemu podpisać Bertansa. Zawsze mogą odrzucić moje oferty, ale prędzej wolę ich odpuścić niż zmienić TO na PO
  • Lonzo - Yyyy. Nie. Nawet ja się zaczynam do niego przekonywać
  • Suns - Bogdan - grubo. Klepiem
  • Barnes - a mówiłem Ci Lucas, że jego birdy Ci się przyadzą? Fajna oferta. King to idioci z tym co mu dali.
  • Royce znów - sorry ale wolę Denver
  • Horford - odważnie, bardzo odważnie. Tak.
  • Gobert - bardzo sensowna oferta i argumentacja Shevcu. Tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld mimo wszystko liczę na lepszy sezon Horforda, a te 30/2 to nie jest jego przepłacenie jak RL. No i taki zawodnik po prostu przyda się w tym ciągle młodym zespole, do którego dochodzi dwóch kolejny rookies. Ja bardzo lubie Horforda i chętnie przedłużę z nim współpracę.

Barnes mnie nie zawiódł i warto mu zapłacić na dwa lata, kolejny bardzo wartościowy zawodnik za moim zdaniem rozsądne pieniądze.

Bogdan dałem mu tyle co Hawks, bo nie chcę się z nim kłócić o trochę mniejszy kontrakt. Pokazujemy, że w niego wierzymy. Suns wierzą w swoich graczy, a ja BeGM traktuję jednak jako zabawę i lubię tu mieć zawodników, o których normalnie też myślę jakoś pozytywnie, stąd te oddanie Bookera rok temu i budowa zespołu wokół JJJ. Może to kogoś śmieszyć później, bo pewnie sportowo dałoby się to lepiej złożyć, ale liczy się fun!

No i myślę, że to zespół na Playoffs na Zachodzie i zespół, który nadal ma upside w postaci sporej liczby młodzieży i wszystkich swoich picków :) 

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Gobert tez chce długi kontrakt i maksa, w zasadzie o to się rozchodzi ze on oczekuje supermaksa a Jazz mu tego nie chcą dać :P 

 

Tu nie chodzi o to, że Kings nie mogą mudać supermaksa (?) i te 2+1 jak Shevcu wyjaśniał się bardziej zawodnikowi opłaca?

Aha, jeśli utrzymam wszystkich swoich graczy i dam im kontrakty, które są tu tak dobrze oceniane, a nie jako skubanie zawodników to liczę na kolejne punkty w rankingu organizacji @MarcusCamby xD

EDIT: Edytowałem Sekou na JJJ, bo w pośpiechu źle napisałem :D

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Gobert tez chce długi kontrakt i maksa, w zasadzie o to się rozchodzi ze on oczekuje supermaksa a Jazz mu tego nie chcą dać :P 

 

Tylko ja nie mogę mu dać supermaxa, potwierdzone u naszych guru. Mogę mu dać tyle ile daje i robię tak by wszedł na rynek ponownie w najlepszym możliwym czasie wiec nie widze skubania go do 2023. A to ze Jazz się wahają z tym supermanem to po całych akcjach zDonovanem to się nie dziwie. U mnie z Rubio ma dobre relacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Może to kogoś śmieszyć później, bo pewnie sportowo dałoby się to lepiej złożyć, ale liczy się fun!

Tylko problem jest taki, ze takie decyzje psują balans gry, bo niektóre drużyny otrzymują prezenty, a inni mogą sobie na to tylko popatrzyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Tylko problem jest taki, ze takie decyzje psują balans gry, bo niektóre drużyny otrzymują prezenty, a inni mogą sobie na to tylko popatrzyć 

Ale jakie prezenty? Booker był na blocku i nikt nie dał więcej. Dostałem cenionego przeze mnie gracza na dobrym kontrakcie (Tobias) oraz potencjalnie dobry pick patrząc na sytuację finansowo-sportową Indiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.