Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Obraźliwa to była właśnie twoja narracja, a nie oferta. A extension jak widać opłacało się nie klepać, bo już dostał tyle samo, a kontroferty i reoferty mogą jeszcze poprawić wartość umowy :)

Nie wiem po co te xD. Wiele osób na PW pyta mnie o ten ranking, wiedząc że jego pozycja może być kluczową rolą w decyzji wolnych agentów.

Mijasz się z prawda, jakby podpisał rok temu Kuzma te 48/4 to by był bogatszy o jakieś 10mln, żeby to wyrównać to teraz Kuzma musiałby dostać jakieś 46/3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevcu napisał:

Tylko ja nie mogę mu dać supermaxa, potwierdzone u naszych guru. 

Potwierdzam powyższe.

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

A czemu nie może 5letniej? W sensie podpisuje z tym samym zespołem w którym gra a nie z nowym wiec zdaje się ze może 5letni kontrakt, tylko na normalnym maksie a nie na tum 35% 

Może 5-letnią, ale nie na super maksie. Super maks przysługuję tylko w dwóch przypadkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Potwierdzam powyższe.

Może 5-letnią, ale nie na super maksie. Super maks przysługuję tylko w dwóch przypadkach. 

Eld wiem ze nie może na supermaksie to już było wyjaśnione :P 

ja napisałem tylko czego w realu oczekuje Gobert, to jak tam zagłosujecie to inna sprawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Obraźliwa to była właśnie twoja narracja, a nie oferta. A extension jak widać opłacało się nie klepać, bo już dostał tyle samo, a kontroferty i reoferty mogą jeszcze poprawić wartość umowy :)

Patrząc na przykład white'a była bardzo sensowna:) 

Zależy czy patrzy tylko na kasę, bo w tej chwili to ma na stole ofertę od bulls taka jak miał rok temu ode mnie a śmiem twierdzić że w tej chwili lepiej grać u mnie niż w bulls za te same pieniadze:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Zależy czy patrzy tylko na kasę, bo w tej chwili to ma na stole ofertę od bulls taka jak miał rok temu ode mnie a śmiem twierdzić że w tej chwili lepiej grać u mnie niż w bulls za te same pieniadze:) 

Jeśli nie nazywasz się Jerami Grant to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Poniżej moje zdanie jak by kogoś interesowało co sądzę o jego ofercie:

  • Donovan - no czemu nie ma tego PO? :(

Eld,

.. ale czemu Donovan Mitchell miałby dostać PO w Magic? Podaj mi proszę choc jeden argument przemawiający za tym.

Przerabialiśmy to rok temu przy KATie. Gdybym teraz dał Mitchellowi, to jakby się czuł KAT? I co wtedy trade request? :) 

Sytuacja w rl Jazz jest zupełnie inna, bo tam trudno jest ściągnąć jakąś Gwiazdę, a jak już jest, to trzeba ja dopieszczać. Pisałem juz o tym, ale w moim przypadku sytuacje Mitchell najlepiej porównać do Bama, który tez nie dostał PO w rl Heat. stosowanie tu kalki z Jazz jest bez sensu. Zresztą ja mu daję to extension rok przed zakończeniem sie jego debiutanckiego kontraktu - KAT az tak dobrze nie miał. Ponadto Mitchell w rl jest dużo lepszy od naszego z BeGM - tamten grał juz jako debiutant w II rundzie playoffs pokonując Georgea i Westbrooka z którymi ja przegrałem, a w tym sezonie był razem z Murrayem najlepszym graczem I rundy playoffs prawie w pojedynkę ogrywając Nuggets - u nas dla przykładu nie dał rady osłabionym Knicks mając do pomocy jeszcze dwóch innych graczy z rl top30 (KAT i Lowry), w rl grał tez w ASG, a u nas wieszano na nim psy w tym okresie. :) 

Troche ironizuję śmiejąc się tu przez przysłowiowe łzy oczywiście. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Kuzma mógłby woleć dużo większą rolę w ataku w Chicago. Według plotek Kuzma chciał/chce dużego extension od Lakers, więc raczej dobrze zagłosowaliśmy rok temu.

Ja się generalnie zastanawiam, na ile powinniśmy się sugerować RL NBA w naszych głosowaniach, bo jednak to, że Kuzma dostał jedną ofertę na 12 milionów rocznie na naszym rynku chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, a w RL NBA na pewno się znajdą jacyś Charlotte Haywards:) Tutaj można się było spodziewać, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fox - Po transferze za Paul George wyznaczony na nową twarz Boston Celtics. Jestem na tak.
  • Davis - Trochę słabo wygląda ponowienie oferty, która została odrzucona. Wcześniej głosowałem na Knicks, teraz już bym miał dylemat.
  • Bojan - Pamiętacie rok temu te posty, że jak Bogdan był wysoko to chyba tylko, dlatego że ktoś go pomylił z Bojanem? No właśnie... Bogdan dostał 18mln, a Bojan grając all-star season ledwie 13mln. @kolader pora rozbić skarbonkę.
  • Malik - Sam nie wiem. Z jednej strony potencjał jest, z drugiej dość niskie BBIQ. Casus Oubre? Przydałoby się PO, by był no brainer.
  • Bulls - Kuzma - Dobra umowa dla obu stron.
  • Bulls - Bertans - Nie rozumiem fenomenu Bertansa. Nowy Ryan Anderson. Brać kasę i uciec, pytanie kto wdepnie?
  • Holmes - Rok temu dostał minimum. Rozegrał sezon życia i powinien to wykorzystać jak najlepszą finansową umową.
  • Jonas - Słabiutki kontrakt dla wielkiego Jonasa. Oby ktoś podbił.
  • Brook - W Bucks czuje się jak w domu. Przecież SlaKB go kupił dużo wcześniej niż Bucks w RL NBA.
  • JJ Redick - Korzystna umowa dla weterana.
  • Danuel - Korzystna umowa.
  • TJ Warren - Już trzy lata temu zwracałem uwagę, że pod względem drives ustępuje tylko LeBronowi i Giannisowi. Teraz jeszcze dołożył rzut i poprawił obronę. Wydaje mi się, że skoro Barnes dostał 15mln na sezon to nic nie ryzykuje, jeśli odrzuci to extension.
  • Crowder - Przepłacony roles. Ale tangiers płacił już swego czasu 25/2 Ianowi Clarkowi, więc nic nowego ;)
  • Oladipo - Czekam co pokażę sezon i na ile się odbudowałem.
  • Donovan - Niemsmak przez brak player option, ale raczej tak.
  • Dragic - W RL dostał drugi rok TO. Tu ma player option. Dość nisko, aczkolwiek ja bym się na Niego przesadnie nie nabierał po jednych PO i dwóch mocno przeciętnych RS. Gość ma już swoje lata.
  • Royce - Korzystna umowa z Denver.
  • Tatum - GM powiedział, że jestem twarzą organizacji i wypchnął nawet Lillarda. Skłaniam się ku tak.
  • White - Po tym jak eMeS go wyjebał na kilkanaście milion, poniżej 20mln w exstension nie zejdzie.
  • OG Anunoby - Nie ma jakiegoś no-brainera na stole, by brać rynkową ofertę.
  • Saric - Kto się nabiera na tego leszcza? Bo już nawet człowiek morza nie
  • Juancho - Kolejny leszcz ze stajni człowieka_szwindla.
  • Lonzo - Za duży potencjał, by przyjmować tak słabą ofertę.bpk
  • Bogdan - Klepnie chyba i bez PO. Wieść niesie, że Lucas zabawił się w Trzeciaka i po oddaniu Bookera miał powiedzieć "a na c*** mi on, jak mam Bogdana?"
  • Barnes - Niedoceniany, więc jak na warunki BeGM korzystny kontrakt.
  • Horford - Myślę, że ktoś podbije ofertę. To jednak ciągle Al Horford. Jakieś 20+20 bym liczył.
  • Gobert - Shevcu ma wysokie loyality i Francuz podobnie. Powinni sobie zaufać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Naprawdę porównanie Bogdana do Arurarabareny czy jakoś tak? :(

Przecież wiesz, że kocham Bogdana i ostro z Tobą walczyłem rok temu o extension :P

Tak sobie zażartowałem ;)

1 minutę temu, fluber napisał:

Skopiuję sobie do notatnika i wykorzystam do opisów na prawach cytatu;)

A korzystaj. Rok temu w zabawie cvbe dałem go nad Sabonisa po którymś tam trymestrze kosztem Embiida chociażby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Juancho - Kolejny leszcz ze stajni człowieka_szwindla

A tu się pogniewamy zaraz Marcus.

Wielki Juancho! Brawo @Eld

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież wiesz, że kocham Bogdana i ostro z Tobą walczyłem rok temu o extension :P

Tak sobie zażartowałem

Wiem, ale i tak zabolało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.