Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Lucas napisał:

Zaraz dojdziemy do precedensu, że Magic nie będą mogli głosować przy FA Knicks i na odwrót.

 

7 godzin temu, mac napisał:

Tutaj padlo te obustronne nyk orlando np, chyba denver mialo tez kose z jakims klubem etc

Sa uprzedzenia

Odróżnijmy profesjonalną - jak na nasze możliwości zabawy - ocenę (choć nie będę ukrywał, że czasami emocjonalną) od zwykłego dziadowskiego robienia sobie na złość. Jak ktoś ma z tym problem, to w każdej chwili mogę zrezygnować ze stanowiska GMa Magic. Każdą swoją decyzję odnośnie Knicks jestem w stanie bez problemu uzasadnić. 

Wad C_M nie ma sensu tu przytaczać, ale jego niewątpliwą zaletą jest dążenie do ciągłego wzmacniania Knicks i walki o jak najwyższe cele. Jest to jedna z tych cech, które u nas bardzo szanuję. Co prawda C_M robi to z reguły po trupach, ale to już zupełnie inna kwestia. Zrobienie z tak patologicznego składu drużynę, która całkiem słusznie w 2019r. zdobyła mistrzostwo świadczy o znakomitych umiejętnościach managerskich C_Ma. Cieniem zawsze się jednak będzie rzucało niestety jego porzucenie Knicks podczas sezon. 

Jestem w stanie zrozumieć przywiązanie do swoich ulubionych graczy, ale Irving pasuje do Leonarda i Davisa tak samo jak ten niebieski klocek do okrągłego otworu w poniższym filmiku:

 

Nie chcę się rozwodzić nad tą kwestią interpretacji u nas różnych rzeczy, ale C_M u nas niczym kot zawsze spada na przysłowiowe 4 łapy, a ja od 2 lat w BeGM dostaję tylko i wyłącznie po d.. na każdym kroku.  Moja krytyka Knicks zawsze była konstruktywna - podawałem inne alternatywy, które widzę (wymiana Irvinga na assety + przykładowy Fox lub Rubio). Davis nie będzie w Knicks trzecią opcją - oglądałem Heat gdzie taką rolę miał Bosh i Cavs, gdzie takim trzecim był Love. Jestem za budowaniem u nas racjonalnych składów i dziwi mnie takie wybiórcze traktowanie u nas drużyn i GMów. Oczywiście te problemy nie dotyczą tylko Knicks żeby była jasność. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to obaj powinniście umówić się na jakiegoś kielona. Później gdzieś w przerwie między jedną skończoną 0,5l, a drugą nadciągającą zmrożoną dać sobie po razie, a tuż przed potencjalnym zgonem przybić sobię grabę, wyściskać na Breżniewa i zakończyć to kopanie się po jajcach.

Alonzo ja mam dla Ciebie zajęcie jak masz za dużo czasu na beGM. Szczegóły na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Odróżnijmy profesjonalną - jak na nasze możliwości zabawy - ocenę (choć nie będę ukrywał, że czasami emocjonalną) od zwykłego dziadowskiego robienia sobie na złość. Jak ktoś ma z tym problem, to w każdej chwili mogę zrezygnować ze stanowiska GMa Magic. Każdą swoją decyzję odnośnie Knicks jestem w stanie bez problemu uzasadnić. 

 

To Ty lub @człowiek...morza będziecie lepiej pamiętać, ale coś kojarze takie wytykanie przez c_m-a w trakcie Playoffs, a to nie Ty przypadkiem napisałeś w poprzednie FA, że przy X graczu głosujesz po zlości przeciwok Knicks, czy coś pomyliłem? :P

Co do uzasadnienia to mysle, ze kazdy jest w stanie swoje zdanie uzasadnic ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Eld napisał:

Wy to obaj powinniście umówić się na jakiegoś kielona. Później gdzieś w przerwie między jedną skończoną 0,5l, a drugą nadciągającą zmrożoną dać sobie po razie, a tuż przed potencjalnym zgonem przybić sobię grabę, wyściskać na Breżniewa i zakończyć to kopanie się po jajcach.

Alonzo ja mam dla Ciebie zajęcie jak masz za dużo czasu na beGM. Szczegóły na PM.

Praktycznie nie piję alkoholu, choć browarka nie odmówię - tym bardziej, że dziś mam urodziny :) 

2 minuty temu, Lucas napisał:

To Ty lub @człowiek...morza będziecie lepiej pamiętać, ale coś kojarze takie wytykanie przez c_m-a w trakcie Playoffs, a to nie Ty przypadkiem napisałeś w poprzednie FA, że przy X graczu głosujesz po zlości przeciwok Knicks, czy coś pomyliłem? :P

Co do uzasadnienia to mysle, ze kazdy jest w stanie swoje zdanie uzasadnic ;) 

Tak :)

Chodziło o głosowanie na PJ Tuckera, ale nie po złości - jak to przedstawia C_M - tylko dostosowałem się do jego standardów przy głosowaniu na Oubre. Ta sama argumentacja była dobra wg niego przy Tuckerze, ale już nie przy Oubre. Wytknąłem mu hipokryzję i napisałem że dostosowuje sie do jego rozumowania i tez głosuję na wyższy kontrakt od Soty.  

Natomiast z Davisem - mam cały czas takie samo zdanie od lipca 2019 - nic się u mnie nie zmieniło - jestem i będę konsekwentny przy swoich założeniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Praktycznie nie piję alkoholu, choć browarka nie odmówię - tym bardziej, że dziś mam urodziny :) 

 

O to najlepszego. Strzelec - najlepszy znak zodiaku :)

CM mnie prosił, bo sam się wstydzi abym Ci wręczył pierwszy prezent.

images?q=tbn:ANd9GcT-lrcu1VEe0ubvI9UE6Of

Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Praktycznie nie piję alkoholu, choć browarka nie odmówię - tym bardziej, że dziś mam urodziny :)

No i popatrz, coś nas prawie praktycznie łączy :)

Ja też nie pije alko: w tym tygodniu 7lat od ostatniego piwa, a ogólnie etanolu prawie 4lata. Z tym, że ja już prawie na pewno nigdy więcej też nie wypije.

 

Oczywiście dołączam się do życzeń:

image.png.762053f17c3ffdc0fbd0422d31683a56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2020 o 17:22, MarcusCamby napisał:
  • Davis - Trochę słabo wygląda ponowienie oferty, która została odrzucona. Wcześniej głosowałem na Knicks, teraz już bym miał dylemat.

Ja bym tego nie nazwał ponownym złożeniem ofert.

To jest po prostu oferta, która cały czas leży na stole, jednocześnie z poszanowaniem zasady, że to gracz rozdaje karty. Dlatego też czekam po prostu na sygnał, co zrobi w realu i zaoferuję mu to, co on sam chce. Czy to będzie 1+1, 2+1, 3+1, jego wola. Ja jedynie drukuje kontrakt i daje do podpisu :)

Właśnie podpisał LBJ, także mam nadzieje, że i Davis niebawem wyjawi swoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli Davis podpisze 2+1 to zamyka temat i tyle podpisuje u nas, do czasu podpisania umowy musimy się domyślać czego Davis chce i tu jak widać po głosowaniu w poprzedniej rundzie są sprzeczne opinie :P 

Teraz, Alonzo napisał:

Wolni agenci omijaliby Lakers szerokim łukiem niczym turyści na Ukrainie (jak czasami jacyś sie pojawią) Czarnobyl. ;) 

Ojj wycieczki do Czarnobyla są popularne, zwłaszcza jak olbrzymi sukces odniósł serial HBO o tym tyule :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No jeśli Davis podpisze 2+1 to zamyka temat i tyle podpisuje u nas, do czasu podpisania umowy musimy się domyślać czego Davis chce i tu jak widać po głosowaniu w poprzedniej rundzie są sprzeczne opinie :P 

jeszcze wczoraj czy przedwczoraj stales na zgola innym stanowisku, z ktorym nie chcialo mi sie za bardzo dyskutowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ojj wycieczki do Czarnobyla są popularne, zwłaszcza jak olbrzymi sukces odniósł serial HBO o tym tyule :) 

Ludzka głupota nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.. 

1 minutę temu, BMF napisał:

Poza Tecu nikt u nas nie ma kultury organizacji.

A co się Tobie w Magic nie podoba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jeszcze wczoraj czy przedwczoraj stales na zgola innym stanowisku, z ktorym nie chcialo mi sie za bardzo dyskutowac. 

No bo Davis odrzucił i jeśli sources były bliżej tego, ze cos kombinuja w Lakers to mialem inne zdanie, zdanie sie troche zmienia z biegiem wydarzeń i dostępu do informacji, choć jeśli Davis do czasu glosowania 2+1 nie podpisze to nadal bede glosowal za odrzuceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.