Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Lucas napisał:

Zaraz dojdziemy do precedensu, że Magic nie będą mogli głosować przy FA Knicks i na odwrót.

Uwazam ze pewna wariacje tego to bylaby super opcja.

Kazdy klub ma prawo wybrac jeden klub, ktorego glosy w jego przypadku sie nie liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

To może od razu zabronić głosować Januaremu xd 

Tzn My jako Minny bysmy wzieli Januarego ofc.

Ale moze inni by chcieli wziac np inny klub etc.p

Tutaj padlo te obustronne nyk orlando np, chyba denver mialo tez kose z jakims klubem etc

Sa uprzedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, january napisał:

U nas był zadowolony finalnie podpisując extension:) Nie mam co się tłumaczyć, ja nie głosowałem :P 

 

Doslownie walczył z sobą o podpisanie tego extension, a potem się okazało, ze wyszło mu to turbo c***owo, chyba nie ma zawodnika, który został bardziej pokrzywdzony przez Gm-a w tej grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Cholera z nikim większej sprzeczki nie miałem, więc nie wiem kogo miałbym wykluczyć 😕 

@mac grasz od niedawna to możesz różnie moje komentarze odczytywać, ale z Qcinem raczej w dobrych relacjach żyjemy :P 

Nietrzeba by bylo dac, ale by mozna bylo :)

Akurat jak czyyam opinie to tylko jedna mi sie wydaje mocno uprzedzona i ja bym dal taka osobe jakby mogl. Jak czytam orlando nyk to tez rozumiem. I moze kazdy moze ma kogoś takiego. Stad taka opcja bylaby calkiem fair imo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

Cholera z nikim większej sprzeczki nie miałem, więc nie wiem kogo miałbym wykluczyć 😕 

@mac grasz od niedawna to możesz różnie moje komentarze odczytywać, ale z Qcinem raczej w dobrych relacjach żyjemy :P 

Wiadomo :D tzn. Myśle ze ci co mnie poznali na żywo raczej wiedza, ze ja lubię kręcić sobie tutaj beczkę i nie traktuje tej gry osobiście :D a to, ze czasami się pokłócimy to cóż, coś trzeba robić by beGM było pikantne :D 

Jeden się powyzywa, inny odda pick za Johna Walla, różne są fetysze :D 

1 minutę temu, eMeS napisał:

Można by było w ogóle random na FA uruchomić :D  Każdy głos liczy się za 3,33% szans na podpisanie. Odpalamy programik i pyk, losuje za nas :D

Ogo, zwietrzył swoją szanse :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Kultura Minny respektuje 60/4. Wiadomo, że teraz to wygląda słabo, ale kultura to kultura i podtrzymujemy 60/4.

Jeszcze to przedyskutujemy, bo chyba jednak Ignazz ma racje i lepiej dać Derrickowi samemu wybrać gdzie chce grać za rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

A to nie będzie go na starcie kolejnego sezonu? :)

kultura to kultura

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jeszcze to przedyskutujemy, bo chyba jednak Ignazz ma racje i lepiej dać Derrickowi samemu wybrać gdzie chce grać za rok 

j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jeszcze to przedyskutujemy, bo chyba jednak Ignazz ma racje i lepiej dać Derrickowi samemu wybrać gdzie chce grać za rok 

Per Pop, Keldon Johnson (toe), Derrick White (foot) and Quinndary Weatherspoon (knee) "have their bumps and bruises", and won't be full participants in training camp to start
 

ostry Training camp po prostu. Nic poważnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Per Pop, Keldon Johnson (toe), Derrick White (foot) and Quinndary Weatherspoon (knee) "have their bumps and bruises", and won't be full participants in training camp to start
 

ostry Training camp po prostu. Nic poważnego. 

Pewnie Timmy musiał się na młodych wyżyć xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.