Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Lucas napisał:

przy ponowieniu odrzuconej dopiero co oferty i takiej arogancji Knicks to nie jestem już taki pewny.

O jakiej arogancji mowa? Davis odrzucił 2+1 chyba jednym głosem, czyli zastanawiał się do samego końca, za tydzień może mu się odmienić. Już nie przesadzajcie. Ja np. znowu mocno bym się zastanawiał, bo ta teoria o trzeciej gwieździe w Lakers to jest trochę abstrakcja, raz, że szanse to jakieś 3%, dwa, bez przełożenia na beGM, człowiek...morza tylko swojemu wdziękowi zawdzięcza, że nie zdusił tego w zarodku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Tak na oko, to on ma 8% wzrostu co rok licząc za podstawę poprzedni sezon. A te 8% liczy się od pierwszego sezonu, a potem wzrost co roku jest taki sam. Przykładowo 10 mln + 10.8 + 11.6 + 12.4. Tak to ma wyglądać.

Ku*wa mać. No przecież. 8% raise to podstawa z pierwszego roku a nie przyrost logarytmiczny. Fu*k me.

Czyli nie to co napisałem, a powinno być:

13.793.104 start gdzie 8% z tego to 1.103.448, czyli

13.793.104 / 14.896.552 / 16.000.001 / 17.103.449 / 18.206.897 

15 minut temu, Lucas napisał:

Jak bardzo lubię OG to nie wiem co musiałoby się stać, żeby stał się nagle ~max playerem, jeśli tylko @Eld odwróci kontrakt na spadający i najniższy będzie w ostatnim roku i opcji zawodnika to jestem w stanie klepnąć.

Mógł bym, chciał bym ale niestety nie możesz dać opcji na końcu w spadającym kontrakcie Lucas. CBA....

Możesz zrobić coś takiego. 13.000.000 / 12.000.000 / 12.000.000 / 13.000.000, ale w żadnym wypadku przy spadających kontraktach nie wolno stosować opcji. Nawet nie wiem czy coś takiego co napisałem można do RFA robić. Ktoś w tym roku dostał coś podobnego.

40 minut temu, january napisał:

 

Jak byś tylko chciał zamiast chodzić i żebrać i wykorzystując to, że połowa z nas w DARa nie wierzyła, to byś mu od razu więcej dał jak tak strasznie w niego wierzysz. A tu wychodzi, że OG ode mnie dostanie więcej niż Ty dałeś DARowi.

Poza tym - czy masz jakiś inny argument, żeby OG ze mną nie podpisywał, niż to że za rok będzie masa kasy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Mógł bym, chciał bym ale niestety nie możesz dać opcji na końcu w spadającym kontrakcie Lucas. CBA....

 

A dobra, bo Aaron Gordon nie ma PO na końcu :D To daj 4 lata, a nie 4+1 PO :P Bo PO w ostatnim roku, gdy umowa rośnie to IMO najgorszy interes dla gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

c***a wiesz co się działo, więc zamilcz

??

Nie wiem co się działo dlatego napisałem jak to z boku wyglądało, a faktem jest, ze drugi raz Denver nie miało GM-a ważnym momencie Playoffs.

Oczywiście BeGM nie jest ważniejsze niż jakieś prywatne sprawy życiowe etc., ale tu pisałem tylko o grze i o tym dlaczego Sota przeszła dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

A dobra, bo Aaron Gordon nie ma PO na końcu :D To daj 4 lata, a nie 4+1 PO :P Bo PO w ostatnim roku, gdy umowa rośnie to IMO najgorszy interes dla gracza.

To PO w ostatnim, piątym roku to decyzja gracza i celowo tam jest umieszczona największa kasa. To nie ja mam jego los w swoich rękach, tylko on o nim będzie decydował, czy bierze 18M, czy siadamy i gadamy o czymś nowym. Zresztą po 5 latach on wpadnie w przedział 7-9 year w lidze i albo zadecyduje, czy jeszcze dwa lata przejechać na 1+1PO aby stać się vetem, czy łyka to co wtedy będzie na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież ty chciałeś Kuzmie zrobić to co eMeS zrobił Derrickowi. Już nie pamiętasz? 

Oferując mu extension automatycznie rezygnowalem z tego co emes zrobił derrickowi:) 

Przed stawiałem jedynie jako argument za podpisem że mogłem przecież go zostawić na minimum a tego nie robię i daje mu zarobić:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to waż słowa, zresztą dużo mi i tak nie zabrakło co pokazuje, że opisy są przeceniane, zwłaszcza, że Qcin zrobił w zasadzie pierwszy opis w życiu

No ale parę osób napisalo, ze glosowalo na Qcina przez brak opisu Denver, wiec mozna zalozyc, ze z opisem Denver przeszloby dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No ale parę osób napisalo, ze glosowalo na Qcina przez brak opisu Denver, wiec mozna zalozyc, ze z opisem Denver przeszloby dalej ;]

no shit

poświęciłem tej grze wiele dni, gdybym świadomie olewał szansę na WCF z palcem w dupie, to byśmy już nie rozmawiali w tym dziale

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to waż słowa, zresztą dużo mi i tak nie zabrakło co pokazuje, że opisy są przeceniane, zwłaszcza, że Qcin zrobił w zasadzie pierwszy opis w życiu

U mnie to było u Was na remis i właśnie opis Wolves zdecydował (bo coś musiało). Gdybyś poświęcił pół godziny swego życia, to pewnie byś miał WCF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regis napisał:

Anunoby i White - tu mam największy problem. Generalnie jestem przeciwnikiem przedwczesnego extension, jeśli nie jest to oferta maksymalna/mocno przepłacona. Tutaj tak nie jest, oferty raczej na poziomie aktualnej wartości,l (która szczególnie w przypadku OG powinna rosnąć)  może lekko powyżej. Nie wiem, do przemyślenia ale liczyłbym na więcej (szczególnie OG).

Z tego co piszesz to raczej właśnie mały problem i oczywiście serce i rozum Ci słusznie mówią tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

U mnie to było u Was na remis i właśnie opis Wolves zdecydował (bo coś musiało). Gdybyś poświęcił pół godziny swego życia, to pewnie byś miał WCF.

wiem Karpik, liczyłem się z tym, z boku to wygląda jak wygląda, ale to nie jest dla mnie łatwe, nie jest to fajne uczucie, biorę konsekwencje na klatę, bo zabawy porzucać nie chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Hmm, zauważ, że nikt specjalnych gromów na Ciebie nie rzuca, wszyscy wiemy, iż RL potrafi nagle dowalić tak, że forum/NBA/beGM schodzą na dalszy plan. Ale Lucas wytknął (nie Tobie, tylko Wolves de facto) dlaczego Minny w tym WCF się znalazła w ogóle, a zareagowałeś teraz odpowiedzią troszkę chyba zbyt ostrą :) 

No to był bardziej argument przeciwko Socie, a LBS odebrał jakbym się go czepiał, cóż jego prawo tak internetowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Regis napisał:

Co do extension:

Fox, Mitchell i Tatum - dostają maksymalne umowy, więc cała trójka TAK. 

Gobert - moim zdaniem NIE. Nie wiem, jakie priorytety ma Rudy, ale pozostanie w Sacto jest zakopaniem się w przeciętności na kolejne lata. Nie ma tam na razie żadnych perspektyw na cokolwiek więcej niż walka o 8 seed na zachodzie (imo w tym momencie Sacto nie są faworytem do awansu do PO), więc jeśli to nie kasa jest priorytetem to nie powinien podpisywać. 

Ball - oczywiście NIE, po takim rozpoczęciu negocjacji mocno bym się zastanowił nad kontynuowaniem rozmów z panem GM:) 

Warren i Oladipo - na razie NIE, ale początek rozmów jest obiecujący i myślę, że dojdziemy do porozumienia. 

Anunoby i White - tu mam największy problem. Generalnie jestem przeciwnikiem przedwczesnego extension, jeśli nie jest to oferta maksymalna/mocno przepłacona. Tutaj tak nie jest, oferty raczej na poziomie aktualnej wartości,l (która szczególnie w przypadku OG powinna rosnąć)  może lekko powyżej. Nie wiem, do przemyślenia ale liczyłbym na więcej (szczególnie OG). 

I jeszcze Davis - nie rozumiem postawy @człowiek...morza. Davis odrzuca jego ofertę dając jasno do zrozumienia, że oczekuje od niego 1+1, co GM ma gdzieś. Nie wiem co chciał osiągnąć okazując mu lekceważenie. Dla mnie AD w NYK na umowie 1+1 to był no brainer, ale teraz już nie jest to takie oczywiste. 

Strasznie krzywdząca opinia, biorąc pod uwage jak bardzo Gobert jest u nas niekochany i wcześniej był przerzucany z jednego klubu do drugiego. Swój pierścień ma także czym teraz ma się kierować jak nie kasa która dostaje najwyższa możliwa, ma pełna elastyczność za dwa lata i wszystko w swoich rękach. A za dwa lata pewnie skończyłoby się tylko oferta od Sacto ale gadania byłoby mnóstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

@ignazz proszę Cię, myślisz że dla jaj pytałem o Davisa w Bucks? Wszystko już miałem dopięte na ostatni guzik i GMowie się klepneli moje propozycję z tym, że robiąc miejsce w salary pozbyłbym się pickow więc spytałem na forum agentów Davisa co sądzą o tym pomyślę, żebym nie obudził się z ręką w nocniku. Odzew był taki, że większość wypowiadających się nie dawała żadnych szans na Davisa w Bucks więc zrezygnowałem z tego pomysłu.

ALE jeśli Davis odrzuci i po tych ofertach Knicks po prostu się wkurwi to w 3 turze ogarnę na niego miejsce w salary tylko muszę mieć info, że Davis poważnie rozważa Bucks bo inaczej nie zaryzykuję zakopania się w przeciętności.

Zaraz zaraz. Chcąc wyciągnąć Davisa z NYK musisz moim zdaniem zrobić więcej niż zapytać czy chce z Grekiem iść na fetę. I nie podejrzewam ze jsk piszesz robisz to dla jaj tylko aby pozyskać najlepsze dostępne nazwisko z bardzo mocnej organizacji. To ze sprawdziłeś czy wyjdzie fajnie ale jako 1/30 AD pytam o szczegóły a najlepiej aby odpowiedz była na piśmie. To istotne nie tylko w kontekście 2 gwiazd połączonych w uścisku ale i pozostałych elementów. Aby przebić knicks nie wystarczy zrobić miejsce a trzeba pokazać koncept całości. Z czym zostaniesz. Jakie perspektywy. A to najłatwiej zrobić przez realne działania i ogłoszenie ( oddajesz picki rozumiem stad zabezpieczasz się warunkowości wymiany). 
Przeciez jako AD nie wiem czy robisz miejsce bo oddasz Kembe czy wszystko jak leci za grosze aby tylko zmieścić 3 graczy i same minimum i to tylko to co zostało z pańskiego stołu po kolacji. 
masz trudniej bo idziesz:

po Davisa

walczysz z Knicks o niego gdxie są 2 gwiazdy i mimo wszystko fajny szkielet innych graczy. 
 

jako agent gracza aby zrobić życiowa decyzje o przeprowadzce do Kee muszę wiedzieć więcej niż tylko widzicie zobaczycie sprawdziłem i dogadałem. 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

c***a wiesz co się działo, więc zamilcz

Rozumiemy zakręty losu ale nawet teraz od 3 tygodni miałeś niedziałająca skrzynkę ergo ciężko na zasadach ogólnych jesteś dostępny a recydywa mimo wszystko Ciebie dociaza. 

Nie ułatwia sprawy twoje nieregularne obecnie bycia na forum. A drugi raz z rzędu tak ostro od razu zaatakowałeś. 

Tak jak pisali inni. Rozumiemy inne priorytety. Po prostu postaraj się częściej być. 

Gramy razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.