Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ogolnie masakra. Zdania są strasznie podzielone, dlatego zadalem pytanie. Jak na moje Kawhi mowi ze bierzemy davisa. Dlaczego? To leonard dalej jest twarzą organizacji, a w realu przecież było bardzomblisko stworzenia superteamu w lakers. Przy czym jeszcze raz warto podkreślić, ze to on jest twarzą organizacji, on dostarczył jej sukces, zbudował swoją legende a teraz jawi się jako rekrutant , z którym gwiazdy chcą grać ściągając davisa do knicks. . Tak nie byłoby w lakers. Leonard tu jest jak curry w gsw, davis jak durant jeśli szukać analogii. 

To jest dalej najlepsza opcja dla kawhiego. Żadna inna drużyna nie jest równie atrakcyjna. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

To jest ogolnjenmasakra. Zdania są strasznie podzielone. Jak na moje Kawhi mowi ze bierzemy davisa. Dlaczego? To leonard dalej jest twarzą organizacji, a w realu przecież było bardzomblisko stworzenia superteamu w lakers. Przy czym jeszcze raz warto podkreślić, ze to on jest twarzą organizacji, on dostarczył jej sukces, zbudował swoją legende. Tak nie byłoby w lakers. Leonard tu jest jak curry w gsw, davis jak durant jeśli szukać analogii. 

W realu stworzenie superteamu było tym, co odwiodło Kawhi od podpisania z Lakers, więc dlaczego ma u nas być inaczej? Przecież Kawhi nie chce superteamu, ma otwartą drogę do LA (albo Miami) gdzie ma bardzo mocny zespół, ale nie ma wrażenia, że ewentualny pierścień jest za darmo.

@shevcu jeśli serio zaakceptowałeś taki pakiet za Davisa, to cofam krytykę Marcusa za deal z Tobą. To jest dramatyczny pakiet bez sondowania rynku, bez wahania mogę przebić ofertę C_M i dać Ci lepszy zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Panowie, z racji, ze jesteście Leonardem i irvingiem a ja cenie sobie wasze zdanie, tym bardziej w momencie podjęcia decyzji o przedłużeniu, chce zadać wam proste pytanie. Chcecie Anthonego Davisa w Knicks? W druga stronę Gobert, Saric, Forbes. 

Pomijajac fakt ze nie wierze by za taki bezcen shevcu klepnal deal, to handlowanie gobertem kiedy narracje o podpisie leonarda opiera sie na powrocie do mistrzowskiego teamu to strzal we wlasne kolano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Pomijajac fakt ze nie wierze by za taki bezcen shevcu klepnal deal, to handlowanie gobertem kiedy narracje o podpisie leonarda opiera sie na powrocie do mistrzowskiego teamu to strzal we wlasne kolano...

Pamiętasz że Knicks musieli grać bardzo dużo smallballu w PO bo Goberta przeciwnicy wyganiali z boiska?

Jeśli tak to Kawhi też i chętnie powita w jego miejsce niewyganialna gwiazdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wooden napisał:

Pamiętasz że Knicks musieli grać bardzo dużo smallballu w PO bo Goberta przeciwnicy wyganiali z boiska?

Jeśli tak to Kawhi też i chętnie powita w jego miejsce niewyganialna gwiazdę

Kyrie-davis-kawhi to superteam. W rl nba nie chcial takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Kyrie-davis-kawhi to superteam. W rl nba nie chcial takiego. 

*Takiego z LeBronem

**Takiego w Lakers

IMO swój team z kozackim wsparciem chciał - a to jest jego team i właśnie dostaje wsparcie. Myślisz że Clippers by się zawahali gdyby do PG i KL mogli dołożyć Davisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

W świetle nowych informacji pięcioletni max dla Kawhi z mojej strony nie będzie klepnięty.

kto tam walczy o Kawhi, oprócz Knicks, Kings i Lakers?

A dlaczego definitywnie nie? Przecież ja narazie go zapytałem czego oczekuje. Zachowuje się najlepiej jak się da. Ogólnie patrząc po komentarzach c***a wiadomo...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nie klepalibyscie tego jako Kawhi. Jest tu liderem i jest "u siebie" i pewnie chętnie przyjmuje update nad Gobertem, zwłaszcza w tej cenie. 

W dodatku jest w komfortowej sytuacji i jako lider organizacji może za rok zdecydować czy Davis powinien zostać w NYK na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Lakers nie wystarczą xD ? Miami jeszcze.

Ogólnie to poczekałbym co shevcu napisze, bo : Rozier, Hart, T.Brown, 3x swoje future unprotected 1st roundery, Bamba, Miles Bridges, swój nowy lotto pick (White) finalnie za Goberta+Saricia+Forbesa+ cap space na jakichś Rubio to coś tu nie halo chyba?

Jeszcze Mikal Bridges ;)

Dramat totalny ze strony shevca (o ile to oczywiście prawda) i mówię to jako właściciel jego 2 future picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

To policzyłem jako Brown+future unprotected :) Tak samo jak nie liczyłem picku od Bulls uzyskanego za Love'a, uzyskanego m.in. za Roziera i Harta.

Ale ogólnie masakra, jeśli to prawda.

Chciwy drań z Camby'ego :D 

Dopiero co było gadanie, że jak mogłem tak niewiele uzyskać.

inna sprawa, że póki nie pojawił się Shevcu to właśnie takie gówno-oferty od Was dostawałem.

A człowiek morza to już wstydu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zdzisław Ptak napisał:

Russell Westbrook w Charlotte Hornets 

Fluber chyba jednak nie będzie czekał roku na przebudowę w Charlotte :) 

 

A z innej beczki - gdyż co dopiero skończyłem lekturę tegoż tematu - jako fan real Heat serce roście widząc tą fantastyczną walkę o Jimmiego, a nie jakieś tam Leonardy, czy Duranty ;) 

Bardzo mi się podoba argumentacja wszystkich zaangażowanych GMow i miło, ze w większym stopniu w dyskusje włączył się Tangiers - oby częściej . :) 

Kwestii Davisa nie będę komentował do oficjalnego zabrania głosu przez Shevcu. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.