Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Już tłumaczyłem to fluberowi, więc nie mam ochoty drugi raz powtarzać tego samego. Co do poprzedniej oferty, to byłem na wakacjach i trudno mi to komentować w imieniu całej rady. Przypominam zresztą, że rada nie jest żadną wyrocznią i jeśli ktoś widzi jakiś błąd, to fajnie by było jakby to zgłosił. Tę grę tworzymy my wszyscy.

 

Komentuję sytuację w obecnej turze, a w niej wygląda to tak, że oferta Love jest ok, a Bazemore nie ok.

Luz, rozchodzi sie o kilka tysiecy, pewnie zostanie extension klepniete, choc jak w przypadku Harrisa z niekorzyscia CHYBA dla samego gracza ;)

Nie podałem fałszywej

 

 

 

To wy magicznie przewidujecie, że będzie taka aby Rubio dostał większy czek.

 

Ja jedynie opieram się na faktach a nie na jakiś zapowiedziach bez pokrycia gm'a Soty.

Divac zmienił plany ;) a tak serio to Rubio jak zagra dobry sezon i bedzie wzglednie zdrowy to na miekko u nas dostanie 36 w opcji 1+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga zacznie sie od 2k19 prawdziwe fantasy i dopiero od tego momentu bedzie grube granie. W odroznieniu od niektorych jestem oczyma wyobraźni w stanie wyobrazic sobie grube wywody za rok i nawet przedziwne glosowania, a w 2020 to wyczuwam ze bedzie epicko w tym dziale.

 

Moze te Duranty zostana w swoich klubach ale gracze z FA tier 2 i 3 powinni raczej szukac szansy na FA bo moze to im sie bardziej opylac.

 

Swoja droga:

DLO czy Turner graja sredni sezon. Sacramento daje im 75/3 w opcji 2+1 i tu moje pytanie jak widzicie szanse na powidzenie tych ruchow i czy aktualne kluby zmatchapuja oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO czy Turner graja sredni sezon. Sacramento daje im 75/3 w opcji 2+1 i tu moje pytanie jak widzicie szanse na powidzenie tych ruchow i czy aktualne kluby zmatchapuja oferty?

Turner do wyrównania, Russell nie.

 

W ogóle dziwiłem się, że Shevcu tak zaryzykował z tym czyszczeniem salary, a tu wygląda na świetny ruch, bo mało kto będzie miał kasę: wprawdzie nie wierzę w Butlera czy Irvinga, ale już Turner i Rubio byliby bardzo realni jak nie wezmą extension. Shevcu może nawet ich przepłacić, bo będzie miał Bambę, Bridgesów i ~top5 prospekta na pierwszych umowach przez 3-4 lata. Właśnie dlatego branie umiarkowanego extension na rok przed końcem kontraktu jest tak rzadkie.

 

A nawet jak się nie uda z Rubio i Turnerami, to da jednoroczne umowy i zachowa cap flexibility. Nie wiem czy tak to kalkuluje, ale mnie się podoba taki plan. :tongue:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak wyglądałby kontrakt Turnera za rok od innej ekipy

 

 

$ 27 250 000 $ 28 612 500 $ 29 975 000

$ 31 337 500 

 

Oraz od Pacers

 

 

$ 27 250 000 $ 29 430 000 $ 31 610 000 $ 33 790 000 

 

(tu jeszcze 5ty rok za 35 mln)

 

Więc zastanawiam się czy jednak nie powinien go odpuścić, jak BMF zauważa, że to nie są częste extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner do wyrównania, Russell nie.

 

W ogóle dziwiłem się, że Shevcu tak zaryzykował z tym czyszczeniem salary, a tu wygląda na świetny ruch, bo mało kto będzie miał kasę: wprawdzie nie wierzę w Butlera czy Irvinga, ale już Turner i Rubio byliby bardzo realni jak nie wezmą extension. Shevcu może nawet ich przepłacić, bo będzie miał Bambę, Bridgesów i ~top5 prospekta na pierwszych umowach przez 3-4 lata. Właśnie dlatego branie umiarkowanego extension na rok przed końcem kontraktu jest tak rzadkie.

 

A nawet jak się nie uda z Rubio i Turnerami, to da jednoroczne umowy i zachowa cap flexibility. Nie wiem czy tak to kalkuluje, ale mnie się podoba taki plan. :tongue:

 

Ja tam na miejscu Shevcu wolałbym sprawdzić SlaKB i ile jest gotów zapłacić Walkerowi, Middeltonowi i DMC zamiast zadręczać się Rubio  :smile:

 

A u mnie podobno Leo i Kyrie biorą PO, żeby podpisać gwiazdę (akurat starczy sianka na maxa) i rok później dopiero przedłużamy kontrakt. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak wyglądałby kontrakt Turnera za rok od innej ekipy

$ 27 250 000 $ 28 612 500 $ 29 975 000

$ 31 337 500

 

Oraz od Pacers

$ 27 250 000 $ 29 430 000 $ 31 610 000 $ 33 790 000

 

(tu jeszcze 5ty rok za 35 mln)

 

Więc zastanawiam się czy jednak nie powinien go odpuścić, jak BMF zauważa, że to nie są częste extension.

No właśnie udowodniłeś wszystkim ze turner powinien to ext klepnąć . Maxymalnie może stracić na ext po kilka mln na sezon, bo w czwartym roku ma już player option i jak będzie chciał to dostanie lepsza kasę. A tak ma pewne 23 co roku już teraz, przed sezonem.

Z 20 baniek w 3 lata może śmiało dla macierzystego klubu zrezygnować.

 

Shevcu jest bezczelny w ogóle, odrzuca turnera a godzinę później spekuluje o rzuceniu mu oferty za rok. Przecież ta gra i te głosowania czasem jest bez sensu, właśnie se uświadomiłem ze nawet jakbym mu i po 27 mln rzucił albo i maksa to ludzie będą głosować po prostu wg własnych interesów, nie według interesu gracza.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w interesie gracza nie jest wziecie extension juz teraz, bo:

Za rok i tak dostanie wieksza kase

I tak bedziesz musial to wyrownac

Dla niego moze byc to przelomowy sezon, bo jego wartosc moze tylko wzrosnac

 

Super, ze o bezczelnosci mowi akurat osoba, ktora podczas glosowania nad Milsapem urzadzila szopke...

 

Dalej stoje na stanowisku ze graczom oplaca sie brac kontrakty za rok niz teraz - podpis Harrisa to byl blad z naszej strony, bo za rok Utah musieliby mu sypnac z 20 baniek na sezon. Za rok oplaca sie graczom bardziej brac 1+1 lub 2+1 w niektorych przypadkach niz 4 lub 5 letnie maxy. I nie jest to bezczelnosc a czysta ekonomia dla graczy. Dlatego juz nie rob z siebie ofiary. Stwierdzilem jasno ze za rok Turner dostanie maxa a od Ciebie go nie dostal. Rzeczywiscie kara dla zawodnika bedzie poczekac ten sezon z podpisem...Ty i gm Bulls musicie dac maxy za rok Turnerowi i Love bo nie zastapicie ich w zaden sposob. Biorac pod uwage taka pozycje negocjacyjna zaden gracz nie pojdzie na ustepstwa tylko poczeka.

 

By the way wg rozpiski powyzej Turner na pidpisaniu extension w 3 lata teaci cos w okolicach 12 mln. Serio w dzisiejszych czasach sa gracze ktorzy na to sobie moga pozwolic? Ty mu dajesz srednio 23 mln na sezon za rok jego max zaxzyna sie od 27,5 taka drobna roznica...

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zrobiłem szopkę w sprawie millsapa ? Pojebalo cie doszczętnie teraz. To ze się odezwalem w swojej sprawie to jest szopka wg ciebie? Ze przypomniałem ze dostaje u mnie 30 baniek więcej to szopka jest ? Co było w tej sttuacji bezczelnego z mojej strony?

 

No czyli max może stracić 4 - 5 mln na rok - MAX jak sam powiedziałes!!!! a kto mu tego maxa dałby w tej chwili?? On dostaje w tej chwili ode mnie 23 - po tym co zagrał do tej pory a nie po tym co zagra w następnym sezonie. Nikt z was jakby byl powiedzmy FA czy RFA tyle co ja w tej chwili by mu nie dał, wiec powinniscie to k**** docenić i przyklepać. Łatwo się mówi jak się tego

Zawodnika ni ma a prawda jest taka ze gdyby on zamiast randle powiedzmy był rfa w tym roku, to od nikogo by nie dostał nawet 20 baniek na rok.

 

 

Odechciewa się grać w to gowno przez takich

Ludzi i takie posty jak czytam do góry. I january ma 100% racji. Pytał was jaka ma ofertę złożyć DLO i właściwie to ja złożył. Gdy ja złożył ( nawet lepsza) to znowu jakieś wątpliwości macie. Podobnie z turnerem. Nie chce mi się szukać, sorry, jestem w szpitalu właśnie obolały i

Mam to w dupie. Ale pamietam ze dwie trzy osoby mówiły ze 88-90 załatwi sprawę, był tez głos ze tyle co aaron Gordon załatwi sprawę.

 

Bądźcie sprawiedliwi prEde wszystkim - tobiasowi klepneliscie takie gowniane extension. I to ze w realu nie klepnął i zmienił oblicze całego rynku do mnie kompletnie nie trafia - zapominacie ze nasz rynek jest TROSZKĘ INNY i my nie rzucamy kasa z taka łatwością jak w realu. ( na ogół bo ja to

Muszę wszystko przepłacać żeby coś dostać a jeszcze mi powie tu jakis kretyn ze jestem bezczelny gdy o tym przypominam przy glosowaniu ) .

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zainicjował* rozmowy w sprawie Rubio? Szorstka ta miłość.....

 

*a raczej inicjował

Rubio.

 

Okej, to chyba pora by wyjawic tajemnice tamtego pochmurnego, mroznego dnia w Minneapolis.

 

Juz niedlugo poznacie prawdziwa wersje tamtych wydarzen, choc moze okazac sie to nozem wbitym w plecy Rybakowi, to Ricky Rubio sam postanowil zabrac glos w temacie.

 

#beGMPudelek juz wieczorem (chyba, ze corki nie pozwola zasiasc redaktorowi do komputera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości z Was to jednak mocno brakuje dystansu do tego beGM. Aż się boję, że jak skończę etap celowego i przymusowego robienia z Los Angeles Clippers - Los Angeles Bloopers, i będę się targować o tych wszystkich kasztanów, to ewoluuję i też się taki stanę. :D O ile komentarze pod moim adresem łatwo mi ignorować, więc możecie sobie używać, o tyle te regularne pretensje między Wami z boku są niekiedy mocno zniechęcające. Nigdy nie wiem o co chodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zrobiłem szopkę w sprawie millsapa ? Pojebalo cie doszczętnie teraz. To ze się odezwalem w swojej sprawie to jest szopka wg ciebie? Ze przypomniałem ze dostaje u mnie 30 baniek więcej to szopka jest ? Co było w tej sttuacji bezczelnego z mojej strony?

 

No czyli max może stracić 4 - 5 mln na rok - MAX jak sam powiedziałes!!!! a kto mu tego maxa dałby w tej chwili?? On dostaje w tej chwili ode mnie 23 - po tym co zagrał do tej pory a nie po tym co zagra w następnym sezonie. Nikt z was jakby byl powiedzmy FA czy RFA tyle co ja w tej chwili by mu nie dał, wiec powinniscie to k**** docenić i przyklepać. Łatwo się mówi jak się tego

Zawodnika ni ma a prawda jest taka ze gdyby on zamiast randle powiedzmy był rfa w tym roku, to od nikogo by nie dostał nawet 20 baniek na rok.

 

 

Odechciewa się grać w to gowno przez takich

Ludzi i takie posty jak czytam do góry. I january ma 100% racji. Pytał was jaka ma ofertę złożyć DLO i właściwie to ja złożył. Gdy ja złożył ( nawet lepsza) to znowu jakieś wątpliwości macie. Podobnie z turnerem. Nie chce mi się szukać, sorry, jestem w szpitalu właśnie obolały i

Mam to w dupie. Ale pamietam ze dwie trzy osoby mówiły ze 88-90 załatwi sprawę, był tez głos ze tyle co aaron Gordon załatwi sprawę.

 

Bądźcie sprawiedliwi prEde wszystkim - tobiasowi klepneliscie takie gowniane extension. I to ze w realu nie klepnął i zmienił oblicze całego rynku do mnie kompletnie nie trafia - zapominacie ze nasz rynek jest TROSZKĘ INNY i my nie rzucamy kasa z taka łatwością jak w realu. ( na ogół bo ja to

Muszę wszystko przepłacać żeby coś dostać a jeszcze mi powie tu jakis kretyn ze jestem bezczelny gdy o tym przypominam przy glosowaniu ) .

Czlowieniu przyhamuj troche z jezykiem bo Ciebie z deczka nosi...to Ty zaczales glupia gadke ze dzialam na Twoja niekorzysc. Niby w jaki sposob? Taki ze napisalem prawde na temat Turnera. Litosci...

 

Widac jak zajebiscie Milsap wyszedl na podpisaniu z Toba kontraktu ze potem byl przerzucany jak gowno z klubu do klubu...

 

Kretynem jestes Ty co najwyzej, bo wyskakujesz z napinkami internetowymi jak typowy kolo z gimbazy. Jezeli boli Ciebie fakt ze przeplacasz to tlumacze Ci czemu musisz to robic:

Po pierwsze, Indiana podobnie jak Kings ma slabsza sprzedawalnosc i jest small marketem.

Po drugie, nie masz gwiazdy, ktora moglaby pociagnac innych graczy za soba, Turner moze kims takim byc.

Po trzecie, sam na sile probujesz robic duzo szumu wokol siebie. Niby jakas napinka z Denver, ktora LBS olewa, teraz niby Kings dzialaja na Twoja niekorzysc a nie maja w tym zadnego interesu.

 

 

By the way pytanie typu ile dac zawodnikami byscie deal klepneli jest slabe bo potem dziala presja ze strony tlumu - kolejny Twoj argument. To ze ktos powiedzial ze klepnie 90/4 to jego opinia a nie ogolu. Kazdy ma 1/29 i glosuje. A co zrobi reszta to juz sprawa indywidualna. Tak przynajmniej mi sie wydawalo.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shevcu a wytlumaczysz czmeu według ciebie Davis Bertans powinien iść do Knicks?

 

Oferta gorsza finansowo od konkurencji o minuty też łatwo nie będzie, nie jest nawet priorytetem Gm Knicks.

 

 

U mnie Davis będzie zmienikiem Lova, nie zginie w rotacji jak może być w Cleveland którzy mają pełny pakiet na pf, a oferta finansowo różni się 50 tysi na rok więc to za duże pieniądze nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywasz mnie bezczelnym bez powodu, wiec będę od teraz dla ciebie bezczelny.

 

 

Millsap zagrał u mnie cały sezon - jak na warunki jakie tu panują to dużo, jakim prawem zwalasz winę na to co się z nim później działo na mnie?

 

Nie mam pretensji o przepłacanie - tylko mimo przepłacania muszę jeszcze o tym przy głosowaniu przypominać a ty wyjeżdzasz ze to bezczelne ?? O nie na to sobie pozwalać nie będę. Bezczelny jesteś ty i już mówię czemu.

 

Przeanalizujcie sobie głosowania shevcu w zeszłym roku, choćby bilanse jesli nie fa, ze średnia jaka dostałem od reszty ligi - będziecie widzieć o co mam problem.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam proste pytanie.

 

Czy Capela jest over Tuner?

 

 

Proste środki zawsze najlepsze :D

 

Ja zmieniam swój głos na początkowy. Tak jak pisałem placenie mniej wciąż rozwijającemu się Turnerowi, o którym już można śmiało powiedzieć, że potrafi rzucać za 3, mniej niż zjeżdżającemu do zajezdni powoli Love jest niewytłumaczalne. 

 

W ogóle trochę mam wrażenie, słusznie Camby (chyba bo jeszcze spie) zwrócił uwagę, że trochę się  u nas to extension co niektórym rozjeżdża. Extension nie ma zrobić dobrze klubowi, który sobie zabukuje gracza i nara. Extension musi być zadowalające dla gracza na tyle, że zrezygnuje z wejścia na rynek gdzie ZAWSZE ktoś jest gotów rzucić zbyt duży hajs ot tak. Szczególnie w przypadku RFA, z którymi kluby mają problemy i nie mogą poskąpić grosza.

 

W dodatku byłbym niekonsekwentny pisząc to samo o Rubio, a o Turnerze nie. Więc po chwilowym zaćmieniu wracam do pierwszej myśli i Myles Turner zdecydowanie nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.