Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Rubio za rok przy tym co zagrał w tym roku na pewno dostanie więcej niż 17M za sezon.

 

Prócz podejżeń o chęci jego oddania nasunęła się kolejna którą zresztą c_m sam podniósł.

 

Maksy dla Irvinga i Kahwiego mają być kosztem Rubio.

 

Tym samym już podjąłem decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów. 

 

Shevcu zdementował. 

 

Wasze domysły są po prostu jednoznacznie obalane, więc może warto by jednak zacząć opierać się na faktach :grin:

 

Czy jako 1/29 masz w nosie co mowia gm'owie potencjalnych chętnych na rickiego? :tongue:

Nie wiedziałem tego. Ale to niewiele zmienia, przez rok może bardzo wiele się zmienić. Wystarczy, że taki Qcin zejdzie z 10 milionów, i już może dać 80/4 dla Rubio, zapowiadał, że chętnie to zrobi. To tak jeszcze co do zapowiedzi GM-ów.

 

Problem z waszymi extensions jest taki, że proponujecie umowy jakie dacie im za rok, i to nie jest maksimum tego co mogą dostać. By pozbawiać się tej opcji Rubio musi mieć powody, a tu jedynym powodem mogłoby być zdrowie, ale Rubio raczej ostatnie sezony się dobrze trzyma.

 

To tak wyjaśniając mój przyszły głos na nie, czego się domagałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie - Rubio jest łakomym kąskiem na trading blocku :tongue: dowód - cytat poniżej (i to jeszcze z małej litery nazwisko, nie to co Winslow ;P):

 

 

Skoro będzie dużo wolnej gotówki na rynku, to chyba nie jest szaleństwem myślenie, że Rubio dostanie 18 mln+ na sezon. Kto je da? Tego nie wiem, ale sądzę, że oprócz Qcina (o ile zrobi miejsce w salary), znajdą się drużyny szukające awaryjnych opcji na wypadek niewypalenia Kawhi'ów czy Butlerów.

 

Mówisz, że nikt nie potrzebuje PG, a sam masz Irvinga i na ten moment grasz Rubio razem z nim, więc chyba nie jest bezsensowne myślenie, że inne ekipy będą parować Rubio z innymi PG? :tongue:

 

Myślę, że oferta dla Rubio jest dobra dla Ciebie, bo można go ładnie opylić, co wydaje się możliwym scenariuszem (trading block alert), a on sam tak o tym nie myśli, bo przy ew. słabszym sezonie może dostać podobne pieniądze, a przy lepszym sezonie - więcej i kto wie czy oprócz parowania nie znajdą się chętni, którzy wyślą gdzieś swoich innych PG? :tongue:

 

Oferta extension, żeby być przyjęta, powinna być dużo wyższa od możliwych zarobków, a u Rubio wydaje się, że zaoferowałeś podobne pieniądze co do jego wartości. Sądzę, że chyba lepiej dać sobie szansę na dobry rok i większą kasę niż potem żałować podpisania extension poniżej wartości.

 

Wystawiłem Rubio na blocku bardziej z ciekawości - gdybym dostał jakiegoś gracza do s5 na dłuższej umowie z salary na rozsądnym poziomie, to dla spokoju bym to klepnął.

 

Natomiast nie tylko nie dostałem oferty spełniającej powyższe kryteria, ale po prostu nie otrzymałem żadnej oferty ogólnie.

 

Co powinno tylko potwierdzić, że nie ma dla niego rynku.

 

A ja w zaistniałej sytuacji postanowiłem zareagować - zaoferowałem mu umowę na którą mnie stać i która w mojej opinii uwzględnia uwarunkowania rynkowe. 

 

Z zapewnieniem, że nie chcę go ruszać, bo pasuje mi ten core i etap jego budowy został zakończony. 

 

A co do łączenia Rubio z innymi pg, to Irving stanowi jeden z nielicznych wyjątków - jest po prostu na tyle zajebisty, że jego minusy na sg przysłaniają plusy i jest elitarnym scorerem+dystans. 

 

 

Skoro będzie dużo wolnej gotówki na rynku, 

 

To jest jakaś legenda.

 

Ile drużyn za rok ma gotówkę? 

 

Maksy dla Irvinga i Kahwiego mają być kosztem Rubio.

 

 

Czyli za rok mam rozumieć, że mam Cie po swojej stronie i dla dobra budowy drużyny, jesteś gotów przy głosowaniu zagłosować za paycutem dla Leo i Kyriego?

 

Dziękuje, nie ukrywam, że na to trochę liczę - analogicznie do realnych gsw. 

Nie wiedziałem tego. Ale to niewiele zmienia, przez rok może bardzo wiele się zmienić. Wystarczy, że taki Qcin zejdzie z 10 milionów, i już może dać 80/4 dla Rubio, zapowiadał, że chętnie to zrobi. To tak jeszcze co do zapowiedzi GM-ów.

 

 

 

Demagogia.

 

Tym bardziej przy Qcinie - nie ma w lidze osoby mniej godnej zaufania pod względem budowy teamu. 

Lol.

 

Za rok wliczając max Butlera, opcję/caphold Favorsa to jak DLO zawiedzie nie będę mógł mu nawet QO złożyć by sobie MLE na startera obwodowego nie blokować.

 

MLE priorytetem? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem Rubio na blocku bardziej z ciekawości - gdybym dostał jakiegoś gracza do s5 na dłuższej umowie z salary na rozsądnym poziomie, to dla spokoju bym to klepnął.

 

Natomiast nie tylko nie dostałem oferty spełniającej powyższe kryteria, ale po prostu nie otrzymałem żadnej oferty ogólnie.

 

Co powinno tylko potwierdzić, że nie ma dla niego rynku.

 

A ja w zaistniałej sytuacji postanowiłem zareagować - zaoferowałem mu umowę na którą mnie stać i która w mojej opinii uwzględnia uwarunkowania rynkowe. 

 

Z zapewnieniem, że nie chcę go ruszać, bo pasuje mi ten core i etap jego budowy został zakończony. 

 

A co do łączenia Rubio z innymi pg, to Irving stanowi jeden z nielicznych wyjątków - jest po prostu na tyle zajebisty, że jego minusy na sg przysłaniają plusy i jest elitarnym scorerem+dystans. 

 

To jest jakaś legenda.

 

Ile drużyn za rok ma gotówkę? 

 

Fajnie jest być graczem i dowiedzieć, że jest się na trading blocku tak "z ciekawości" ;P

 

A może to legendy o cm-ie, dobrym negocjatorze odsuwają od propozycji? ;)

 

Na ten moment właśnie tak wyceniam Rubio - problem w tym, że do klepnięcia extension trzeba dać trochę więcej i tu np. takie 57/2+1PO chyba bym klepnął, ale mniej raczej nie.

 

To po co jest na trading blocku? "Z ciekawości"? :tongue: coś z cyklu lojalni GM-owie ;)

 

Każdy ma swoje własne zdanie co do grania na 2x PG i po eksperymencie CP3-Harden oraz dzięki erze smallballu widzimy coraz więcej tego, więc nie jest szaleństwem myślenie o graniu na 2 rozgrywających ;)

 

Ja bym zapytał - kto pozostanie na rynku, gdy Kawhi, Butler i inne Klay'e zostaną w swoich drużynach? Bo Nets, Kings i Raptors na pewno mają tyle kasy, żeby przekonać Rubio ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za rok mam rozumieć, że mam Cie po swojej stronie i dla dobra budowy drużyny, jesteś gotów przy głosowaniu zagłosować za paycutem dla Leo i Kyriego?

 

Dziękuje, nie ukrywam, że na to trochę liczę - analogicznie do realnych gsw.

 

 

Jeśli zostaną spełnione pewne warunki to tak.

 

Jakie?

 

Jak Irving połączy siły z Butlerem w RL a Kings walną maksa jednemu i drugiemu to dla mnie wybór będzie oczywisty na Sac. Wtedy to i January będzie miał problem, no ale patrz niżej...

 

Jak Kahwi odwali Kahwiego v2 i będzie płakał LA i nic więcej w RL to wtedy Lakers ( Clippers chyba będą mieli bana na wydawanie kasy ) mają u mnie prio.

 

Jak powyższe dwa się nie wydarzą a Ty zajdziesz daleko w zdrowiu to wtedy nie będzie dyskusji.

 

Masz typowy układ high risk high reward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja bym zapytał - kto pozostanie na rynku, gdy Kawhi, Butler i inne Klay'e zostaną w swoich drużynach? Bo Nets, Kings i Raptors na pewno mają tyle kasy, żeby przekonać Rubio ;)

 

I powiedz mi, w jakim celu te drużyny miałyby się ładować w Rubio?

 

Raptors mają Foxa, van Fleta

Kings DSJ

Nets Jacksona

 

Co im Rubio gwarantuje? Z całym szacunkiem dla niego, on nie jest zawodnikiem, który sam w sobie wyciągnie Cie z przeciętności. Lepiej w przypadku tych drużyn po prostu zaczekać na kolejny pick, tym bardziej jak się ma młodych na rozegraniu, a nie gnić w przeciętności na 11 pozycji w konferencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe jak za rok dostosuje się u nas rynek - bo powinno być analogicznie jak obecnie w NBA, masa jednorocznych kontraktów, bo w 2020 jest cholernie dużo kasy + skok salary. Tyle, że u nas to działa bezalternatywnie i jak ktoś będzie miał do wyboru 50/4 i 40/3, bo nikt nie da nic innego, to chyba nie może powiedzieć 12/1 i 60/3 za rok. Taki Rubio powinien raczej myśleć o 15/1 i potem grubym kontrakcie za rok, ale jak nie dostanie, to nie pomyśli. :D

 

Człowiek...morza nie ma moim zdaniem racji z Rubio, ale raczej może mieć rację z paycutami, ale to chyba za rok-dwa będą w tym wątku prawdziwe batalie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zostaną spełnione pewne warunki to tak.

 

Jakie?

 

Jak Irving połączy siły z Butlerem w RL a Kings walną maksa jednemu i drugiemu to dla mnie wybór będzie oczywisty na Sac. Wtedy to i January będzie miał problem, no ale patrz niżej...

 

Jak Kahwi odwali Kahwiego v2 i będzie płakał LA i nic więcej w RL to wtedy Lakers ( Clippers chyba będą mieli bana na wydawanie kasy ) mają u mnie prio.

 

Jak powyższe dwa się nie wydarzą a Ty zajdziesz daleko w zdrowiu to wtedy nie będzie dyskusji.

 

Masz typowy układ high risk high reward.

 

No moim zdaniem kompletnie nie uwzględniasz magii NY i marki jaką są Knicks.

 

I jakkolwiek skromnym należy być, tak nie uwzględniasz tego co z Knicks zrobiłem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem kompletnie nie uwzględniasz magii NY i marki jaką są Knicks.

 

I jakkolwiek skromnym należy być, tak nie uwzględniasz tego co z Knicks zrobiłem.

Hola hola. Hold your horses. Zasady zostały określone. Nie wykorzystujemy big marketów, trenerów i innych takich.

 

Z drugim zgoda, ale nadal to mniejszy argument niż to co pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi, w jakim celu te drużyny miałyby się ładować w Rubio?

 

Raptors mają Foxa, van Fleta

Kings DSJ

Nets Jacksona

 

Co im Rubio gwarantuje? Z całym szacunkiem dla niego, on nie jest zawodnikiem, który sam w sobie wyciągnie Cie z przeciętności. Lepiej w przypadku tych drużyn po prostu zaczekać na kolejny pick, tym bardziej jak się ma młodych na rozegraniu, a nie gnić w przeciętności na 11 pozycji w konferencji. 

 

A w kogo będą miały się ładować? ;)

 

VanVleet to roles (z całym szacunkiem), a Reggie będzie spadającą umową. Poza tym można parować 2 PG, no i zawsze można wziąć Rubio, żeby go przehandlować do jakiegoś borderline teamu za assety, albo tak jak january napisał - tacy DEN np. wyczyszczą salary pod niego, bo Rubio > Bledsoe chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt?

 

W takim razie szykujcie się na tyradę z udziałem Brada Stevensa.

 

A Boston może i mniejszy od NYK ale za to historia koszykarska znacznie lepsza niż Knicks.

 

Nie ma większego marketu od Knicks.

 

Skoro są najdroższym klubem w obecnie mega c***owej sytuacji, to wyobraź sobie jaka dysproporcja powstałaby ze składem z beGM. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi najbardziej w sumie, jak z 45/4 TAK na 58,2/3+1 PO zrobiło się NIE ;]

 

"Extension : D'Angelo Russell (Lakers) - 45/4

Głos: TAK

Użytkownik shevcu edytował ten post 04 sierpień 2018 - 16:31"

 

Podobnie z GMeM Bulls jestem ciekaw, jak chodzi o kwestię jego wcześniejszej argumentacji nt Wigginsa i obecnie głosu na NIE z DLO.

Przekonala mnie argumentacja flubera bardziej niz Twoja. Mam zdanie o DLO jakie mam ale skoro kolo liczy na gruby hajs a Ty mu go nie dajesz to czemu mam glosowac na tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza wymagałaby renegocjacji.

 

 

Możesz mieć oczywiście swoje zdanie, ale fajnie byłoby, gdybyś to jakoś uargumentował.

Zeby Love podpisal extension musi odrzucic ostatni rok lub w niego wejsc. Najpierw powinno byc glosowanie a dopiero extension. Glosowanie nad opcjami jest po sezonie, rozjezdzacie troche sie tutaj z zasadami.

Shevcu nie

Masz mojego picku w tym roku, nie

Musisz już

Mnie upierdalac w każdym głosowaniu....

Moje glosy moja sprawa, jako ze nie mam Twojego picku to tym bardziej nie mam interesu w upierdalaniu Ciebie ;) za bardzo bierzesz to do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większego marketu od Knicks.

 

Skoro są najdroższym klubem w obecnie mega c***owej sytuacji, to wyobraź sobie jaka dysproporcja powstałaby ze składem z beGM.

Skoro są najdroższym klubem i tyle kasy mają Ci Knicks to Rubio poczeka sobie na przyszły sezon i lepszą wypłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shevcu publicznie już jednoznacznie zdementował jakiekolwiek chęci podbicia po Rubio.

 

Ma DSJ.

 

Nie mam zamiaru oddać Rubio. Mi pasuje koncepcja jego połączenia z Irvingiem (dzięki Jazz i Mitchellowi). Pasuje mi też obecny core kyrie-rubio-leo-saric-gobert, a dzięki podpisowi Rubio pod taką umową, będę go(core) w stanie utrzymać finansowo (mając na uwadze dwa maxy dla leo i irvinga).

Nic nie dementowałem, albo nie pamiętam. Jezeli duo DSJ-Doncic bedzie klikac to moze wywale kase na Rubio. Kto tam wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby Love podpisal extension musi odrzucic ostatni rok lub w niego wejsc. Najpierw powinno byc glosowanie a dopiero extension. Glosowanie nad opcjami jest po sezonie, rozjezdzacie troche sie tutaj z zasadami.

Przecież głosujemy nad extension, które uwzględnia opt-out. Jak ktoś uważa, że Love by tego nie zrobił to głosuje na nie i po problemie. Szukasz dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.