Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Shevcu każda klasa jest tak samo

Silna czy co? Ze top4 klasy 15 musi być lepszy niż top8 14 ? ....

 

Tomek po prostu powiedz mi dlaczego ci wyszło założenie ze dostanie maksa ? Bo jest RFA? Lavine, randle, wiggins tez byli i zobacz jak skończyli. Nie uważam żeby turner pokazał o

Wiele większy potencjał niż oni do tej pory. Skąd wiec założenie ze on tym extension coś traci? Ze głupi jest podpisujac je? On MOZE stracić max kilka mln. A ty zakładasz z góry ze je straci podpisujac to ext. Tymczasem Wg mnie to mega bezpieczna opcja dla niego i o ile z zamiłowania nie jest gamblerem to musi ja przyjąć.

 

January ja chciałem zagłosować ale z telefonu mi się nie chce a Niemcy w szpitalu sobie życzą 20€ za jakaś kartę z wifi... ani netflixa ani nic ;((

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie weź Ty olej argumentowanie tego Turnera bo wylewu jeszcze dostaniesz.

 

Poczekaj na przyszły rok z kasą dla niego jak taki mądry jest i z chęcią zobaczę jak ktoś mu maxa wali. Naprawdę. Okaże się że dostanie 70/4 i Ty to sobie spokojnie wyrównasz.

 

Ode mnie i tak masz na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Gm Pacers przekonał do zmiany decyzji.

 

Widząc brak miłości dla Wigginsa, Lavine czy innego Parkera ciężko mi uwierzyć że ktoś dla Tunera który się nie rozwija i ma poziom solidnego startera rzucił jakiś ogromnym hajsem.

 

Poza tym w Pacers chyba liczą że ich główna postacią będzie Fultz który ma wrócić jako inny gracz niż w zeszłym sezonie. Zatem Turner chyba nie będzie ich 1 opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Ronnie, nie dawaj 20euro niemcom! (tylko cicho przed Kleberem)

 

 

A jako, że obecnie sprawa Turnera jest najgorętsza i pojawia się też argument przyszłorocznego capspace.

Towns, Porzingis, Cousins, Love, Favors - każdy z nich jest obecnie lepszy od Turnera.

 

Mogę wypisać jeszcze 10+ wysokich fajnych na przyszłe FA.

 

Spójrzcie na tegoroczne FAWolves (mieli capspace woleli się zaorać), Suns (jak bardzo pilnowali się z umowami - nie uderzali np w Capelę etc). Więc to nie jest tak u nas, że jak ktoś ma kasę na maxa to rzuca na siłę maxem. Capela gdyby nie moja oferta to poszedłby za taką kwotę jak Turner tyle, że na 5 nie 4 lata i bez PO. 

A Capela naprawdę wciąga Turnera, nie wiem skąd ktoś tam napisał, że tak nie jest.

 

Jak dla mnie Turner to klepie bez namysłu, bo musiałby zagrać jakiś sezon na poziomie MIP by dostać maxa. Gra niewarta ryzyka, bo jak nie wypali to przy takim rynku wysokich też straci za dużo.

 

Capela - orający Townsami i Gobertami tej ligi w playoffach.

Nie zbliżył się nawet do maxa.

 

Więc o czym my piszemy?

 

Dokładnie to co January piszę.

 

Ronnie dał mega ofertę na Turnera więc dajmy mu go już.

 

Ale za to Randolpha trza zabrać bo by miał za dużo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Roniemu tak dobrze idzie może mi też się uda przekonać że Davis Bertans powinien iść do mnie

 

Moja oferta zalety

 

-duże minuty za Lovem dzięki czemu za 2 lata może wywalczyć spoko kontrakt.

 

-Pewne miejsce w rotacji

 

-Oferta finansowa lepsza od Knicks, minimalnie gorsza od Cleveland ale tam na pozycji pf mają pełny pakiet taj Gibson, Warren, Toliver. Gdzie tu minuty dla Bertansa?

 

-Sam Gm Cleveland przyznał że powinien trafić do mnie.

 

Mam nadzieję że promowanie rozważycie swoją decyzję chętnie wysłucham kontrargumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Roniemu tak dobrze idzie może mi też się uda przekonać że Davis Bertans powinien iść do mnie

 

Moja oferta zalety

 

-duże minuty za Lovem dzięki czemu za 2 lata może wywalczyć spoko kontrakt.

 

-Pewne miejsce w rotacji

 

-Oferta finansowa lepsza od Knicks, minimalnie gorsza od Cleveland ale tam na pozycji pf mają pełny pakiet taj Gibson, Warren, Toliver. Gdzie tu minuty dla Bertansa?

 

-Sam Gm Cleveland przyznał że powinien trafić do mnie.

 

Mam nadzieję że promowanie rozważycie swoją decyzję chętnie wysłucham kontrargumentow.

Jest RFA i go Ignaś wyrówna za takie grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest RFA i go Ignaś wyrówna za takie grosze.

Nie o to chodzi czy go wyrowna czy nie ale o fakt która ofertę osoby która wcielają się w zawodnika powinni wybrać moim zdaniem.

 

Bardzo mnie cieszy też że nikt bezrefleksyjnje nie trzyma się swoich stanowisk więc liczę że może mi się uda kogoś przekonać.

 

Poza tym SAS grozi bankructwo i muszą uważnie liczyć każdy grosz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w walce o Bertensa zrobiło się 4-4 jeśli dobrze liczę.

 

Nie powiem dla mnie to duża niedogodnośc

 

Dlatego chciałbym zapytać na przykład @Tecu o argumenty przemawiajace za Cleveland

Masz rację, jest blisko, widzę, że walczysz o niego i wierzysz w niego. Argument jest faktycznie malutki, nędzne 100k a u Ciebie mógłby więcej grać, więc nie wykluczam zmiany. Wydaje mi się, że ignazz wyrówna, choć jego finanse są w żałosnym stanie, nie wiem dlaczego nie zestrec***e kilku graczy, bo bez tego będzie bankrutem. Chyba, że ma jakieś dogadane deale, ale nie sądzę, że mu to wiele da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jest blisko, widzę, że walczysz o niego i wierzysz w niego. Argument jest faktycznie malutki, nędzne 100k a u Ciebie mógłby więcej grać, więc nie wykluczam zmiany. Wydaje mi się, że ignazz wyrówna, choć jego finanse są w żałosnym stanie, nie wiem dlaczego nie zestrec***e kilku graczy, bo bez tego będzie bankrutem. Chyba, że ma jakieś dogadane deale, ale nie sądzę, że mu to wiele da.

Plus jeśli na to spojrzeć z tej steony to finansowo też wyjdzie lepiej u mnie jeśli patrzeć pod uwagę przyszłośc ponieważ dzięki większym minutom będzie mógł zrobić lepsze statystyki co zapewne powinno przynieść lepszy kontakt.

 

Przepraszam jeśli jestem jakiś nadaktywny ale naprawdę sądziłem że wszystkie argumenty są po mojej stronie a tymczasem czuje ze mi ucieka z rąk ten zawodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus jeśli na to spojrzeć z tej steony to finansowo też wyjdzie lepiej u mnie jeśli patrzeć pod uwagę przyszłośc ponieważ dzięki większym minutom będzie mógł zrobić lepsze statystyki co zapewne powinno przynieść lepszy kontakt.

 

Tu już chyba lecisz w grubsze s-f. Obaj przecież wiemy, że oceniamy graczy na podstawie real NBA ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba z perspektywy zawodnika ma znaczenia czy rywalizuje z 1 czy 3 zawodnikami o miejsce w składzie ;)

Tak, ale przytaczasz, że dzięki większym minutom może w przyszłości liczyć na więcej kasy, co akurat nie jest prawdą, bo wartość zawodnika wyznaczana jest na podstawie real NBA i jego występów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.