Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, kolejna pomyłka:)

 

A tak serio, jezeli ktos napisze ze po takim sezonie jak tem dalby russellowi 60/3 plus PO to zmieniam na nie. Jesli nie ma nikogo takiego to zostawiam tak. Ja bym mu tyle nie dal.

 

Dałbym 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zwłaszcza CM, który Rubio po takim sezonie chce wycenić na tak niziutką kwotę, piszący że dałby DLO 60/3+1 PO śmierdzi łgarzem na kilometr ;-)

 

Chce zrobić to co Ty:) przejrzałem Was obu:)

Hehe a ja wyceniam bazemore na 14,5 banki rocznie. ;)

Oferta dla kenta i tak jest nieważna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u mnie nie dostanie więcej niż 10 minut na mecz prawdopodobnie, a ja nie zamierzam ściemniać, że dam mu więcej. Ty obiecałeś mu duże minuty, więc podchodząc do sprawy uczciwie, gdybym mógł, sam bym głosował na Twój zespół.

 

 

Chyba nic więcej do dodania mi nie zostało.

 

Jeśli dla kogoś 50 tysi na rok jest czynnikiem przez który uważa że lepiej wybrać głęboka ławę, to chyba go nie przekonam.

 

Przynajmniej się starałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko z komórki. Capela to ofensywny kołek bez jakiegokolwiek rzutu i gry w pomalowanym, a jego defensywa jest mocno podejrzana, a przy tym ograniczona ze względu na warunki fizyczne.

 

Myles to ciągle potencjał na FP. Myślę, że spokojnie ma szansę na maksa, a to co dostaje od Pacers teraz to jest zwykła oferta rynkowa czyli coś co Turnerowi się teraz nie opłaca.

 

pomyśleć, że ja za Mylesa dawałem Jrue i Ronnie odmówił.

 

Turner >>> Capela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko podliczylem, ze wedlug prognoz 109mln salary na przyszly sezon, na ten moment wyglada na to, ze bedzie okolo 400mln wolnego salary w przyszlym roku wsrod wszystkich druzyn beGM, nie liczac wyjatkow MLE itp i przyjmujac ze wszystkie opcje zostana przyjete(A te najwyzsze to kałaje i djuranty, co wyoptuja). Wiadomo, nie rozklada sie to rownomiernie, sa druzyny co maja 5 mln, a sa takie co maja prawie cale salary wolne, ale zawsze mozna zrobic miejsce pod maxa. Ciezko zrobic taka analize, ktora bylaby miarodajna, ale widac juz chociaz po tym ulomnym rachunku, ze pieniadze beda na rynku.

 

wazni wysocy na FA:

 

towns ®

willie cauley-stein ®

porzingis ®

 

ten wcs to na wyrost mocno, ale moze dostac wieksza kase ze wzgledu na potencjal. Towns i Porzingis nie do wyjecia wedlug mnie, dostaja maksa i tyle

 

m.gasol(PO 25M)

cousins(PO 12M)

whiteside (PO 25M)

horford(PO 30M)

 

same znaki zapytania - albo wracajacy po kontuzji, albo bez formy, a jak juz po dobrym sezonie (Horford) to z ogromna opcja zawodnika.

 

Sa jeszcze Howardy, Vucevicie i inne Gortaty, no ale to juz tani produkt na przecenie.

 

Myles Turner jest w tym gronie glownym celem FA, nie widze powodu dla ktorego mialby nie dostac maxa. Ktos na pewno sypnie powazne pieniadze, zwlaszcza ze chlopak ma 22 lata. 

 

Love? Podpisal z Cavs w NBA, ale za 30 mln za sezon, a nie 25... Patrzac na to jaki w zeszlym roku Millsap przytulil kontrakt, mysle ze Love ma szanse na podobne warunki. No ale tu jeszcze sie waham. Sporo u nas druzyn zwiedzil, nie ma specjalnie wiary w niego jako pierwsza opcje wsrod naszych GMow, moze te 25 mu stykna. Jeszcze sie zastanowie.

 

Za to Turner wedlug mnie zdecydowanie na nie.

 

wazni rozgrywajacy na FA:

 

irving

walker

bledsoe

dragic

teague

 

Irving, Walker na pewno najlepsze nazwiska, ale w stosunku do innych Rubio wypada na tym samym poziomie jak nie lepszym. Wedlug mnie te 16 mln dostanie spokojnie, nie ma sie czego obawiac i bez pospiechu moze poczekac do FA.

 

DLO natomiast musi wejsc z soba w zaklad. 59,99 na 4 to nie jest szczyt marzen, ale bylo kiepsko ze zdrowiem, brak wyraznych postepow, co jesli zagra nastepny rozczarowujacy sezon? Z drugiej strony tez ma tylko 22 lata, moze w koncu sie przelamie. W tym wypadku nie zdziwie sie i za glosami za i za glosami przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwne obliczenia ;>

 

Jak coś to same 1st round picki draftu '19 zabierają jeszcze jakoś 120mln ;-)

Myslalem, ze Qcin wszystkie zbiera :P 

 

A tak serio to po prostu zsumowane roznice pomiedzy 109 mln, a druzynami ktore sa pod kreska. Wiadomo, ze picki wchodza, ale tez prawa birda, wyjatki, opcje, no ciezko tu cos wiarygodnie podac w kwestii ile bedzie kasy. Niemniej to nie jest tak, ze rynek jest zapchany, to tylko chcialem podkreslic. Bo wyglada to tak jakby niektorzy obawiali sie, za rok liga bedzie miala weza w kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze Qcin wszystkie zbiera :tongue:

 

A tak serio to po prostu zsumowane roznice pomiedzy 109 mln, a druzynami ktore sa pod kreska. Wiadomo, ze picki wchodza, ale tez prawa birda, wyjatki, opcje, no ciezko tu cos wiarygodnie podac w kwestii ile bedzie kasy. Niemniej to nie jest tak, ze rynek jest zapchany, to tylko chcialem podkreslic. Bo wyglada to tak jakby niektorzy obawiali sie, za rok liga bedzie miala weza w kieszeni. 

niestety za rok rok mam tylko swój (pewnie okolice 8 miejsca) i Lakersów (też nie za wysoko, choć liczę, że w loterii) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, w szczególności do drużyn raczkujących, dopiero czekających na wynik:

 

Czy wolelibyście zainwestować 60 mln w gracza już z ograniczonym sufitem, czyli J.Richardsona, czy np. 70 w potencjał, który się kryje za D-LO?

 

Jeszcze sezon temu taka umowa dla D-Lo byłaby nie do pomyślenia i D-LO świadomy tego nie klepnąłby umowy od gm'a, który skrzętnie próbuje wykorzystać sytuację.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, w szczególności do drużyn raczkujących, dopiero czekających na wynik:

 

Czy wolelibyście zainwestować 60 mln w gracza już z ograniczonym sufitem, czyli J.Richardsona, czy np. 70 w potencjał, który się kryje za D-LO?

 

Jeszcze sezon temu taka umowa dla D-Lo byłaby nie do pomyślenia i D-LO świadomy tego nie klepnąłby umowy od gm'a, który skrzętnie próbuje wykorzystać sytuację.

 

masz racje Rybaku + dopiero się ogarnąłem, że w zasadzie to  lata DLO miałby na pokazanie umiejętności a nie trzy (wraz z obecnym sezonem) a to jednak sporo zmienia, aa na początek mój głos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.