Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież głosujemy nad extension, które uwzględnia opt-out. Jak ktoś uważa, że Love by tego nie zrobił to głosuje na nie i po problemie. Szukasz dziury w całym.

Nie szukam. Zaglosowalem na nie. Bulls beda zmuszeni za rok dac mu lepsza oferte, jezeli beda vo chcieli zatrzymac. A gorszych cyferek niz teraz nie bedzie mial. Tyle.

Na tej zasadzie to extension można zamknąć poza maksami.

Nie widze problemu. W sumie w realNBA malo kto podpisuje extension poza maxami. Utah zrobilo interes zycia z Harrisem i inni ida jego tropem.

Powiem więcej to jest parodia i mnie dość mocno wku*wia.

 

Rozier u nas klepnął, Harris u nas klepnął. I nie było słowa o tym, że w " chcą gruby hajs, a Wy mu tego nie dajecie"

A fluber sobie wypie*dolił z dupy, że DLO chce maxa i tak ma być. A realia są takie, że nie dostał ŻADNEJ oferty extension od Nets (czyli np casus Roziera i Cs).

Jak dasz mu kase jak Harrisowi to tez klepnie, spokojna glowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam. Zaglosowalem na nie. Bulls beda zmuszeni za rok dac mu lepsza oferte, jezeli beda vo chcieli zatrzymac. A gorszych cyferek niz teraz nie bedzie mial. Tyle.

No, ale nie nie rozmawiamy czemu głosujesz na nie, tylko czemu oferta jest wg Ciebie nielegalna. Skoro jest legalna wg CBA, to chętnie się dowiem gdzie widzisz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej to jest parodia i mnie dość mocno wku*wia.

 

Rozier u nas klepnął, Harris u nas klepnął. I nie było słowa o tym, że w " chcą gruby hajs, a Wy mu tego nie dajecie"

A fluber sobie wypie*dolił z dupy, że DLO chce maxa i tak ma być. A realia są takie, że nie dostał ŻADNEJ oferty extension od Nets (czyli np casus Roziera i Cs).

Za rok mi podziękujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej to jest parodia i mnie dość mocno wku*wia.

 

Rozier u nas klepnął, Harris u nas klepnął. I nie było słowa o tym, że w " chcą gruby hajs, a Wy mu tego nie dajecie"

A fluber sobie wypie*dolił z dupy, że DLO chce maxa i tak ma być. A realia są takie, że nie dostał ŻADNEJ oferty extension od Nets (czyli np casus Roziera i Cs).

Jak sam prowadziłem tyradę przy poprzednich extension dla DLO, tak teraz muszę stanąć w obronie Januarego.

 

Nawet jeśli DLO chce takiego kredytu zaufania jaki dostał Embiid to jest po prostu jebnięty. MIP i all nba team to moooże max. Nie ma takiego sufitu, takich predyspozycji jak JoJo żeby tyle żądać.

 

Napisałem że chcę zobaczyć 60/4 i klepnę. Dostał 58/4 ale z PO więc jestem na tak.

 

Kolo nie ma 22 lat. W wieku 25 wchodzi sobie na FA. Whoy przed prime. Ma czas a ta umowa co by nie mówić to polisa ubezpieczeniowa na jego kolana.

 

Ja zawsze chętnie bym hejtował i utrudniał życie Lakersom ale Panowie, wszystko ma swoje granice. To tak naprawdę 44/3. Który młody z tamtego draftu dostał taką kasę poza Bookerem? KAT pewnie jeszcze dostanie ale już Porzingis jest wielkim znakiem zapytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale nie nie rozmawiamy czemu głosujesz na nie, tylko czemu oferta jest wg Ciebie nielegalna. Skoro jest legalna wg CBA, to chętnie się dowiem gdzie widzisz problem.

Fluber Ci napisal ze nie moze byc nizsza niz opcja gracza na nastepny rok. Nie moze byc spadajaca, musi byc rowna. Skoro tak, to poprzednia byla nielegalna i ta tez jest za niska o kilka tysi. Moze rada skonczy polityke podwojnych standardow. Fluber dostal zjebke za extension i podnosicie larum a tu jest cacy.

 

Edit: zmieniam glos w slrawie DARa jak Lakersi chca umoczyc w niego hajs to niech to robia, ich sprawa.

 

A co do uwalania Indiany, co mam poradzic na to ze jako jedyny w tej grze wierze w potencjal Turnera i za rok bede mu sklonny dac 108/4

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam prowadziłem tyradę przy poprzednich extension dla DLO, tak teraz muszę stanąć w obronie Januarego.

 

Nawet jeśli DLO chce takiego kredytu zaufania jaki dostał Embiid to jest po prostu jebnięty. MIP i all nba team to moooże max. Nie ma takiego sufitu, takich predyspozycji jak JoJo żeby tyle żądać.

 

Napisałem że chcę zobaczyć 60/4 i klepnę. Dostał 58/4 ale z PO więc jestem na tak.

 

Kolo nie ma 22 lat. W wieku 25 wchodzi sobie na FA. Whoy przed prime. Ma czas a ta umowa co by nie mówić to polisa ubezpieczeniowa na jego kolana.

 

Ja zawsze chętnie bym hejtował i utrudniał życie Lakersom ale Panowie, wszystko ma swoje granice. To tak naprawdę 44/3. Który młody z tamtego draftu dostał taką kasę poza Bookerem? KAT pewnie jeszcze dostanie ale już Porzingis jest wielkim znakiem zapytania...

Turner u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber Ci napisal ze nie moze byc nizsza niz opcja gracza na nastepny rok. Nie moze byc spadajaca, musi byc rowna. Skoro tak, to poprzednia byla nielegalna i ta tez jest za niska o kilka tysi. Moze rada skonczy polityke podwojnych standardow. Fluber dostal zjebke za extension i podnosicie larum a tu jest cacy.

Już tłumaczyłem to fluberowi, więc nie mam ochoty drugi raz powtarzać tego samego. Co do poprzedniej oferty, to byłem na wakacjach i trudno mi to komentować w imieniu całej rady. Przypominam zresztą, że rada nie jest żadną wyrocznią i jeśli ktoś widzi jakiś błąd, to fajnie by było jakby to zgłosił. Tę grę tworzymy my wszyscy.

 

Komentuję sytuację w obecnej turze, a w niej wygląda to tak, że oferta Love jest ok, a Bazemore nie ok.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Tym bardziej przy Qcinie - nie ma w lidze osoby mniej godnej zaufania pod względem budowy teamu. "

 

 

 

 

 

Jak sie blokuje na forum uzytkownika?

 

Podsumowując w walce o Rubio człowiekmorza

 

-Obraził innego Gm

 

-Podał fałszywa informacje o tym że Gm Sacramento nie chce pozyskać Rubio

 

-stwierdził że nie ma rynku na Rubio czym przewidział magicznie sytuację kadrowa drużyn za rok.

 

Widzę że ta zabawa trochę bezwzględna jest jeśli ktoś chce zrealizować swój cel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Podał fałszywa informacje o tym że Gm Sacramento nie chce pozyskać Rubio

 

 

 

Nie podałem fałszywej

A po co mi Rubio?!?! Jakieś podgrzewane love story z Minnesoty z Kevinem? Kings mają zupełnie inne plany na kolejne FA i Rubio nie jest żadnym z nich.

-stwierdził że nie ma rynku na Rubio czym przewidział magicznie sytuację kadrowa drużyn za rok.

 

 

To wy magicznie przewidujecie, że będzie taka aby Rubio dostał większy czek.

 

Ja jedynie opieram się na faktach a nie na jakiś zapowiedziach bez pokrycia gm'a Soty. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałem fałszywej

 

 

 

To wy magicznie przewidujecie, że będzie taka aby Rubio dostał większy czek.

 

Ja jedynie opieram się na faktach a nie na jakiś zapowiedziach bez pokrycia gm'a Soty.

Rubio zawsze ufal GMowi Minnesoty, wlasnie obudziles w 1/29 Rickyego chec powrotu do Minnesoty i udowodnienia, ze plan, ktory obmyslili wspolnie podczas jego gry dla Timberwolves.

 

Obudziłeś serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio zawsze ufal GMowi Minnesoty, wlasnie obudziles w 1/29 Rickyego chec powrotu do Minnesoty 

 

Obudziłeś serce.

 

Kto zainicjował* rozmowy w sprawie Rubio? Szorstka ta miłość.....

 

*a raczej inicjował

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem całego tego żalu o extension, zwłaszcza Rubio.

 

Jeśli CM uważasz, że Rubio jest wart w idealnych warunkach 17 mln to żeby go zatrzymać tylko dla siebie i odciąć od negocjacji potencjalnie zdesperowane ekipy to rzucasz na stół minimum 20 żeby tę różnicę i odpuszczenie mu wynagrodzić.  Dawanie w extension - poza maxami z wiadomych powodów - równowartości jakiejś przybliżonej wartości gracza a potem zdziwienie, że na bank odrzuci to łamanie logiki. Oczywistym jest, że lepiej negocjować z 30 drużynami niż z 1 i za taki luksus trzeba dopłacić. 

 

Nie mówiąc już o tym, że piszesz, że zapowiedzi Qcina są bez pokrycia, a podpierasz się jakimś wpisem Shevca. Co w sumie i tak jest nieważne, bo wszystko rozbija się o to, że trzeba nadpłacić, przepłacić przebić, jak przykładnie pan Stefan Siarzewski powiedział. Nie zrobiłeś tego, puścisz prawodpodobnie Rubio zaraz gdzieś dalej jak resztę swojej drużyny. No nie.

 

Co do DLO to w sumie faktycznie January zwróciłeś mi uwagę, że pisałem o 60/3+1. Muszę jeszcze się zastanowić jak ważne będzie to 1,6 mln które uczknąłeś :grin:;)

 

A i tak ogólnie przypominam, żeby nie obrażać się, bo będę kasował całe wywody. Emocje emocjami, ale bez przesady, wszyscy będą się bawić na dorocznym balu gma, czy tam coś takiego nie :P

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że liczę ;-) Kwestię repeater tax, nie mogę za rok się w podatek wbić, a tam policzone wszystko mam ;-)

 

btw - kilka osób mi o 52-54/3+1 PO tu pisało, ja mu dałem nawet więcej, ale dokładnie tyle ile maksymalnie mogłem^ 

 

Tylko, że ja nie uważam żeby 24 letni zawodnik zwracał na to uwagę. Ci, którzy schodzą ze swoim max extension i w wieku 27-29 lat budują jakieś ekipy razem jak Boston, Heat czy Warriors teraz jak najbardziej. Taki gość co ma 24 lata to raczej średnio nad tym myśli.

 

Choć tak, wiem, DLO to nie jest gracz tego kalibru i wezmę to pod uwagę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mówiąc już o tym, że piszesz, że zapowiedzi Qcina są bez pokrycia, a podpierasz się jakimś wpisem Shevca. 

 

Nie jakimś, tylko jasno wskazującym brak zainteresowania graczem na którego stać konkretną drużynę, podczas gdy ruch ten był sugerowany przez paru gm'ow. 

 

 

Nikt, absolutnie nikt nie wykazał jakiegokolwiek zainteresowania Rubio na rynku transferowym jaki i przyszłorocznym FA. 

 

Łatwo podejmuje się decyzje za kogoś innego widzę (za innych gm'ów). Gorzej jak przychodzi czas na weryfikację.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.