Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale przytaczasz, że dzięki większym minutom może w przyszłości liczyć na więcej kasy, co akurat nie jest prawdą, bo wartość zawodnika wyznaczana jest na podstawie real NBA i jego występów.

W oczach zawodnika a chyba z tego co rozumiem podczas głosowania wcielamy się w zawodnika rozumowanie pod tytułem, więcej minut równa się większe szansa na pokazanie się a to się równa większej wypłacie w przyszłości ma sens.

 

Czy podczas głosowania nie wcielamy się jedna w zawodnika? Bo może też ja się mylę, jestem nowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dodajcie w przyszłym roku w nawiasach gdzie kto grał ostatnio. Dla mnie to ma znaczenie a teraz np nie mam dostępu do laptopa a w telefonie mi arkusz nie działa. Nie chodzi mi już o

Zacha tylko np ni wiem gdzie grał mcdermott czy jakiś inny kasztan typu craig.

 

Zagłosowałem

Ale tam gdzie jest kilka podobnych ofert jesli chodzi o pieniążki możecie mnie przekonywać bo jak mówię nie miałem dostępu do rotacji drużyn za bardzo.

 

PS. Wie

Ktoś czemu arkusz nie działa na iPhonie ? Mam iPhone SE czy jakoś tak. Czyli wyglada jak 5s tylko większa pamięć.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczach zawodnika a chyba z tego co rozumiem podczas głosowania wcielamy się w zawodnika rozumowanie pod tytułem, więcej minut równa się większe szansa na pokazanie się a to się równa większej wypłacie w przyszłości ma sens.

 

Czy podczas głosowania nie wcielamy się jedna w zawodnika? Bo może też ja się mylę, jestem nowy ;)

Gdybym napisał, że Luol Deng w przyszlych sezonach będzie u mnie grał po 30 min/mecz, to czy dostałby on u nas dzięki temu wyższy kontrakt? Mam nadzieję, że odpowiesz sobie na to pytanie i zrozumiesz, że nie ma to tak naprawdę żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałby ale on o tym nie wie. No bo niby skąd BeGMowy koszykarz ma wiedzieć, że GMowie biorą pod uwagę wartość nie z BeGM ale z równoległego świata który nazywają "real NBA"?

Stąd, że oceniamy grę zawodników na tej podstawie. Idąc tropem Twojego myślenia, skąd w takim razie nasi GMowie mają wiedzieć kto jest dobry w koszykówkę, skoro w "świecie beGM" nie został rozegrany ani jeden mecz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi GMowie są świadomi, że to symulacja I świat odgrywany (budowany na podstawie real NBA I wzbogacony o wyobrażanie sobie np. jak wyglądałby pojedynek BeGM Warriors z BeGM Cavs)

Wcielając się w role BeGMowego koszykarza powinniśmy założyć, że on nie jest tego świadomy

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że ten problem wychodzi dopiero przy IV rundzie drugiego już sezonu naszej gry.

Jak pogodzić stwierdzenia, że u mnie będzie miał więcej minut, gwarantowane s5 itd z tym, że oceniamy graczy i zespoły na podstawie ich występów w Real NBA.

 

Do tej pory w glosowaniach braliśmy pod uwagę rolę w drużynie i to wielokrotnie, taki jest fakt i nikt go do tej pory nie negował. Fakt kolejny jest taki, że to się bardzo rozjezdza i robi się fikcja.

 

Jestem jednak za tym by brać to pod uwagę, mimo tego, że to dziwnie będzie wyglądało i nie będzie miało wpływ na następny kontrakt u nas tego gracza. Bo co z tego, że u nas dostanie 30 minut, s5 jak i tak za rok dostanie taki kontrakt na jaki zasługuje za granie ogonow w jakimś innym zespole w Real NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcielając się w role BeGMowego koszykarza powinniśmy założyć, że on nie jest tego świadomy

Dlaczego?

 

Ja naprawdę rozumiem argument, że gracz idzie tam, gdzie dostanie minuty, ponieważ każdy (no, może poza Kawhi) chce w tej lidze grać jak najwięcej. Ale pisanie, że może dzięki temu mieć w przyszłości wyższy kontrakt, to już jest wyższy level, bo każdy tutaj wie, że to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przekonałeś mnie z tym Bertansem i zedytowałem ;) myślałem, że Spurs wyrównają i tak, ale teraz nie jestem tego pewny, więc lepiej wziąć minimalnie mniej, wybierając lepsze miejsce do rozwoju ;)

 

Przy okazji - jutro wyjeżdżam i przez tydzień może mnie nie być na forum albo będę okazjonalnie, więc jak macie pytania do Rady związane z V turą albo innymi zasadami, to proszę pisać do innych członków Rady, przynajmniej do przyszłej środy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie z tym Bertansem i zedytowałem ;) myślałem, że Spurs wyrównają i tak, ale teraz nie jestem tego pewny, więc lepiej wziąć minimalnie mniej, wybierając lepsze miejsce do rozwoju ;)

 

 

O to to, warto pamiętać że w tym przypadku Bertens przy wyborze oferty musi mieć na uwadze że SAS lekka ręką go nie wyrowna. Zatem oferta jaka wybierze prawpodoobneie zadecyduje gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

 

I tutaj pytanie czy na miejscu zawodnika wybieracie być zmienikiem w drużynie która zmierza do playoff czy wolicie być 4 graczem w rotacji na swoją pozycję w drużynie która może się nawet nie dostać do playoff?

 

Przekonałem już dwójkę ludzi jednak cały czas jest zaskakująco dużo głosów na Cleveland.

 

Dziwi mnie to tym bardziej że sam Gm Cavs napisał że Bertens do niego raczej nie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałem już dwójkę ludzi jednak cały czas jest zaskakująco dużo głosów na Cleveland.

 

Dziwi mnie to tym bardziej że sam Gm Cavs napisał że Bertens do niego raczej nie trafi.

Bo u mnie nie dostanie więcej niż 10 minut na mecz prawdopodobnie, a ja nie zamierzam ściemniać, że dam mu więcej. Ty obiecałeś mu duże minuty, więc podchodząc do sprawy uczciwie, gdybym mógł, sam bym głosował na Twój zespół.

 

Natomiast kto uważa, że Bertans nad minutami ceni dodatkowe 100k dolarów oraz uczciwość GM-a, to zachęcam do głosowania na mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko sceptycy.

 

Fluber i Qcin zagłosowali na TAK dla DLO.

 

Kurde, kolejna pomyłka:)

 

A tak serio, jezeli ktos napisze ze po takim sezonie jak tem dalby russellowi 60/3 plus PO to zmieniam na nie. Jesli nie ma nikogo takiego to zostawiam tak. Ja bym mu tyle nie dal.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.