Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Święty spokój :D

 

Brak kasy za rok i fakt, że u nas negocjacje kontraktów wyglądają inaczej i zawodnik nie może powiedzieć "chcę 46/2 zamiast 92/4" jeżeli nie dostanie takiej oferty.

 

Ale moim zdaniem Turner zanotuje świetny CY.

 

Uważasz ze plotki o fultzie w s5 Philly to prawda? Ty tam się sixers dość interesujesz.

 

Uważasz ze mam szanse na PO zakładając ze fultz będzie sobą z uniwerku, randle będzie miał

Stabilna role w pelikanach a turner zrobi step-up?

 

U mnie w sumie brakuje pewnego lidera, trzeba liczyć na turnera albo fultza. Natomiast druga linia wyglada całkiem całkiem: mam bartona który wreszcie pogra w s5, batuma który zagra pod nowym trenerem, który może lepiej będzie rozumiał jego potrzeby, oraz matthewsa w CY. Cory Joseph, felton,

 

 

Żałuje jedynie ze nie udało się OQuinna podpisać w poprzedniej turze, ale wyglada na to ze w jego miejsce za to RoomMLE wejdzie Zach randolph ( Mia zgarnia McGee).

 

Zrobię dziś większe podsumowanie wraz z moimi oczekiwaniami być może. ( nuda mnie zabija )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Fultz dobrze przepracował lato to będzie IMHO starterem, przynajmniej na starcie sezonu, ale na ile poprawił rzut to żaden fan nie wie. Tobie brakuje pierwszej opcji w ataku na playoffy, fajny front, fajni rolesi, fajna głębia, ale brak takiego Oladipo czy nawet Walla. Jakby Fultz był w stanie robić 20-6-6, to byłaby inna rozmowa. Więc tak jak piszesz.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11.    Zach Randolph:

•    Houston Rockets – 2,4 mln/1

•    Denver Nuggets – 2,4 mln/1

•    Miami Heat – 8,9 mln/2 (1+1 PO)

•    Milwaukee Bucks – 4,5 mln/1

•    Indiana Pacers – 4,5 mln/1

•    Portland Trail Blazers – 2,4 mln/1

GŁOS:  1. Heat, 2. Bucks, 3. Heat, 4. Rockets, 5. Blazers, 6. Nuggets

 

 

Dałeś 2 razy Heat przy Zachu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, ominęło mnie podpisanie McGee co z perspektywy czasu jednak traktuję jako sukces, bo Fluber miał rację, że porwałem się na płacenie mu 9 mln w dodatku przy pełnej rotacji podkoszowej :D

 

Więc nowym McGee zostanie Damian Jones, może on też będzie taki fajny i memiczny jak poprzednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors nawet jak przegrywają to wygrywają. :grin:

 

No co zrobić? ;) Nie no, tak serio to te 5 mln to byłoby realnie 15, bo repeater. Wszyscy mi odradzali i nie wierzyli, że złoże tę ofertę, ale miałem mało czasu więc na fali sympatii poszła ;)

 

A co do powyższego to przeczytałem chyba na realGM coś podobnego apropos Warriors, że są w takim momencie, że "nawet gdyby podpisali "mojego wujka" to skakałbym w euforii i krzyczał, że od zawsze czułem że wymiata na stricie!" 

Jakoś tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, ominęło mnie podpisanie McGee co z perspektywy czasu jednak traktuję jako sukces, bo Fluber miał rację, że porwałem się na płacenie mu 9 mln w dodatku przy pełnej rotacji podkoszowej :D

 

Więc nowym McGee zostanie Damian Jones, może on też będzie taki fajny i memiczny jak poprzednik.

Nie dziękuj mi i innym graczom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucio, Dnc, SlaKB, Eld, LBS, Lucas, Ashigaru, kungfubestia, Bogut jeszcze.

 

W niektórych przypadkach zaczynamy mieć problem niestety...

Chyba wiem w jakich bo niektórzy kompletnie olali beGM chcąc nie chcąc w kluczowym momencie. Szczególnie że z niektórymi o transferach się gadało...

Ja, LBS, Ash i Bogut zagłosujemy na pewno w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucio, Dnc, SlaKB, Eld, LBS, Lucas, Ashigaru, kungfubestia, Bogut jeszcze.

 

W niektórych przypadkach zaczynamy mieć problem niestety...

Okres wakacyjny jest chyba taki że wiele osób ma jakieś wakacje itd.

 

Tylko jescze się zapytam jak działają punkty karne? Czy po otrzymaniu ich pewnej ilości Gm musi się pożegnać z zabawą czy jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres wakacyjny jest chyba taki że wiele osób ma jakieś wakacje itd.

 

Tylko jescze się zapytam jak działają punkty karne? Czy po otrzymaniu ich pewnej ilości Gm musi się pożegnać z zabawą czy jak to wygląda?

 

Tak, jak opisane.

Nie przewidzieliśmy i raczej nie mamy zamiaru nikogo w żaden sposób wyrzucać. Do tej pory gdy ktoś czuł, że obowiązki zajmują mu zbyt dużo czasu i beGM schodzi na dużo dalszy plan to po prostu dawał znać, że nie ma wystarczająco możliwości by się zaangażować w projekt i żeby poszukać zastępcy.

Zabawa od początku pomyślana jest tak, że wymaga aktywności w małych blokach w trakcie roku a poza nimi nic się nie dzieje i nikt nikogo do aktywności nie zmusza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach, max 3 szukamy zastępstwa, mieliśmy już 2 razy taką sytuację (btph z Suns, cris z Nets)

A ok, to dobrze. Utrzymanie balansu jest kluczowe żeby gra była fajna moim zdaniem :)

 

Ja Teraz tylko trochę żałuję że wcześniej nie zacząłem grać, przed tym jak nastąpiło duże rozwarstwienie między drużynami walczacymi o play-off a tymi które idą po top 3 draftu.

 

Albo teoche później, przejęcie Bostonu które ma/mialo tyle asetow też byłoby ciekawym wyzwaniem, chociaż Eld robi dobra robotę moim zdaniem :)

 

No ale mam nadzieję że z tymi Bullsami też coś ciekawego uda się wymyślić i może o jakoś druga rundę playoff za rok uda się powalczyć :D

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.