Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Chris Paul stworzył prime Jordana, a teraz prime Capelę :smile:

Capela rok temu per100 possessions robił 25ppg na 64%TS, a teraz robił 25ppg na 65%TS. Niezły progres jak na produkt CP3.

Zresztą January ma wielu ballhandlerów, a Regis ma Hardena, więc to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem.

Jako ostatni bo sytuacja sportowa w cavs jest znacznie lepsza i w wirze walki do game seven lbj nawet nie pomyślał o gimnazjum w la.

Im więcej myśle o sytuacji lbj w Cavs tym bardziej widzę ze raczej było tak tak zle ze zmienił pierwotne plany i poszedł za rodzina do słonecznej Kalifornii wcale nie mając tego w głowie dwa lata temu.

 

Po prostu w Realu się to ułożyło mega tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystukałem te minusy to usłyszałem nie ma takiego numeru

 

Pomyliłeś się czy znowu klamiesz?

 

Ignazz,

 

spróbuj teraz

 

566552355

 

Jak będziesz miły to się dodzwonisz do pewnego starszego Pana. ( to nie jest numer premium, więc można spróbować ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się nie rozwija:)

 

Ja to D zrozumiałem nie jako DeAndre tylko jako defensywę, sorry:)

Rozwija się, bo z Hardenem robi dużo lepsze staty niż z CP3, i lepsze niż rok temu. 

 

No nie ułatwiajcie tej gry january'emu na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 głosów na Lakers, 7 na Cavaliers, 3 na Rockets, 4 nie może głosować w tej sprawie, czyli zostało 8 GM-ów, którzy rozstrzygną sprawę:)

 

To miłe, że aż tylu GM-ów uważa tak jak ja, że LeBron zamiast wakacji wolałby zrobić coś wielkiego dla swojego legacy i przerwać serię Golden State Warriors grając dla swoich Cavaliers. Szkoda, że w RL NBA  nie było tak różowo w Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem ciekaw jak widzą przyszłość LJ po roku w CLE głosujący na Cavs.

Kolejny wpier*ol w 18/19, bo roster i możliwości wzmocnień najsłabsze (ohh jak przyjemnie mi się to napisze - drugą opcją ma być MINUSOWY MCCOLLUM, a trzecią bezużyteczna fleja K.Love)

Zamknięte drzwi do ukochanego LA

Koniec z możliwościami stworzenia godnego rywala dla GSW (nie ma takiej opcji już w '19).

 

Ja mam pół składu z zeszłego roku na cap holdach i zamierzam ich znowu podpisać, o czym już mówiłem, więc to będzie praktycznie skład z zeszłego roku + DeAndre Jordan. Poza tym nie wykluczam wzmocnienia składu w postaci wymiany, natomiast nie mogę o tym mówić. 

 

Spokojnie, BMF z radością zgodzi się za rok na sign and trade jak będzie taka wola LeBrona.

 

 

 

Wyjaśni ktoś co według Was 7 w głowie ma LJ pod kątem 2019 r?

Bo jestem ciekawy.

Pewnie odejście w glorii chwały z Cleveland z mistrzostwem NBA:)

No i raczej nie ma GMa w NBA, który powiedziałby ''przychodzisz teraz, albo w ogóle, Bron'', więc uważałbym z tym. 

 

Nie przejmuj się, tym samym rosną Twoje szanse na LeBrona w 2019;)

Nie, nie zależy.

Skoro głosujący wcielający się w LJ uznają, że LA nie ma znaczenia, to znaczy że według nich LeBron ma jednak LA, syna i rodzinę w dupie.

W takiej sytuacji nie będę trzymał dla niego capspace, to oczywiste.

Ale dlaczego Ty się tak bulwersujesz, jak tylko ktoś odda głos na LeBrona?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zależy.

Skoro głosujący wcielający się w LJ uznają, że LA nie ma znaczenia, to znaczy że według nich LeBron ma jednak LA, syna i rodzinę w dupie.

W takiej sytuacji nie będę trzymał dla niego capspace, to oczywiste.

Według mnie ma znaczenie i za rok jest wielce prawdopodobnym, żebym na Ciebie z tego powodu zagłosował. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i raczej nie ma GMa w NBA, który powiedziałby ''przychodzisz teraz, albo w ogóle, Bron'', więc uważałbym z tym. 

Co nie zmienia faktu, że tak generalnie january ma rację.

 

Nie tyle o to chodzi, że "przychodzisz teraz albo w ogóle, Bron" ale chodzi o warunki. W tym momencie zarówno dla Lebrona jak i LA (a nawet Rockets i Bucks też) najlepszym interesem jest dołączyć do którejś z tych drużyn. Za rok w Lakers będzie wisiał caphold Butlera i jakieś kontrakty nowe być może, w Rockets będzie 20 mln Capeli i Gordon zajmujący miejsce w capspace, a jednocześnie wymagający przedłużenia, tak samo analogiczna sytuacja w Bucks. Nie będzie opcji dołączyć do Kemby, Middletona i Giannisa, bo dwaj pierwsi będą UFA i będzie trzeba się gimnastykować z capspace. 

Więc jeśli Lebron, według tych 7 osób, chce wygrać mistrzostwo to teraz jest idealny moment dla niego - zarazem ostatn - żeby na tak dobrych warunkach trafić do którejś z tych 3 ekip. 

 

W ogóle w takim układzie gdzie w Lakers ma wszystko: LA, Butlera, kasę i możliwość wzmocnień ale miałby z jakiegoś powodu czekać jeszcze rok jest abstrakcyjna. Przecież jeśli ktoś teraz uważa, że by nie odszedł po tym wszystkim co zostało wymienione, co działo się w rl, to za rok głos inny niż Cavs byłby lekkim zaoraniem samego siebie ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ma znaczenie i za rok jest wielce prawdopodobnym, żebym na Ciebie z tego powodu zagłosował. 

A ja wielce prawdopodobne, że zgodziłbym się na sign and trade z Lakers, gdyby janury nie miał kasy, bo rzeczywiście LeBron chce spędzić emeryturę w LA. Tylko moim zdaniem w naszych warunkach jeszcze się na nią nie wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wygrać mistrzostwo to teraz jest idealny moment dla niego - zarazem ostatn - żeby na tak dobrych warunkach trafić do którejś z tych 3 ekip. 

Skoro w tym roku są 4 drużyny, w których LeBron może wygrac mistrzostwo, to na jakiej podstawie uważasz,że  gdy będzie więcej pieniędzy na rynku to nie będzie żadnej takiej drużyny? Zwłaszcza, że ja będę mógł zrobić sign and trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle o to chodzi, że "przychodzisz teraz albo w ogóle, Bron" ale chodzi o warunki. W tym momencie zarówno dla Lebrona jak i LA (a nawet Rockets i Bucks też) najlepszym interesem jest dołączyć do którejś z tych drużyn. Za rok w Lakers będzie wisiał caphold Butlera i jakieś kontrakty nowe być może, w Rockets będzie 20 mln Capeli i Gordon zajmujący miejsce w capspace, a jednocześnie wymagający przedłużenia, tak samo analogiczna sytuacja w Bucks. Nie będzie opcji dołączyć do Kemby, Middletona i Giannisa, bo dwaj pierwsi będą UFA i będzie trzeba się gimnastykować z capspace. 

Więc jeśli Lebron, według tych 7 osób, chce wygrać mistrzostwo to teraz jest idealny moment dla niego - zarazem ostatn - żeby na tak dobrych warunkach trafić do którejś z tych 3 ekip. 

No, ja się z tym może zgadzam, a na pewno nie polemizuję.

 

Ale jak jesteśmy LeBronem, a January jest GMem Lakers - to GM Lakers mówiący ''nie będę na Ciebie trzymać cap space, Bron, więc się zdecyduj'' podchodzi pod szantaż, który nie do końca sobie wyobrażam w normalnych negocjacjach, w świecie NBA, gdzie Zach LaVine ma focha, bo Chicago mu nie zaproponowało od siebie kontraktu. Zwłaszcza, że to jedyny topowy FA, jakiego może podpisać, więc wiadomo, że będzie trzymać ten cap space na przyszły rok. No to już przesada IMHO i raczej słaby kontrargument na koncepcję flubera, sorry. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.