Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

zablokowanie Media Roomu to zablokowanie zmian decyzji GM-a ;) u nas to 6-dniowe głosowanie to chwila zastanowienia gracza, więc nic w tym czasie się nie może zmienić odnośnie obietnic GM-a, czyli nic nie powinno się pojawiać w Media Roomie ;)

 

tak szczerze (#wycieczkapersonalna ;P) - jeśli chcesz się czepiać każdego niuansu i po swojemu wszystko interpretować (jak sytuacje januarego), to podziwiam, że jeszcze grasz w beGM ;P super, że jesteś aktywny, ale ciągłe pretensje do czegoś (decyzji innych GM-ów np.) to przesada - to jest zabawa i dyskusje są częścią gry, ale czepianie się jest wkurzające i nie wnosi wiele do gry :P

Tomek wczoraj wrzucił do Media Roomu ze lebron dolaczy do lakers a dzisiaj ten sam Tomek i rada twierdzi ze nie mozna nic wrzucac do media roomu. Rada jest dla gm-ow i nie stoi ponad nimi, a wy chyba odreagowujecie jakas frustracje spowodowana brakiem rzadzenia w prawdziwym zyciu ze zamykacie temat w ktorym sami piszecie bo nie wolno w nim pisac. To jest jakies kuriozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ostateczny argument.

 

Lma jest obecnie w san Antonio i jeżeli każdy gm jest 1/30 głosu to tylko wyłącznie z San Antonio wie więcej o sytuacji.

 

Ma doskonała wiedzę na równi tego co ja wiem.

Ignacy. Policz głosy, później panikuj.

 

Ale swoją drogą, musisz być bardziej ruchliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wpływanie na innych gm'ow?

 

Przecież można zmienić decyzję w głosowaniu, a tego typu posty sugerują, że już pozamiatane. 

 

Było napisane przed głosowaniem :P taka zasada:

 

Ewentualne korekty w głosach możliwe są tylko do momentu gdy gracz nie osiągnie wymaganej ich liczby niezbędnej do podjęcia decyzji.

Korektę w głosie należy zaznaczyć czerwonym kolorem i ją wyboldować. W przeciwnym razie może nie zostać wzięta pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisane przed głosowaniem :tongue: taka zasada:

Masz mnie. Szacuneczek :grin:

DiLGECCVMAA2sRx.jpg

DiLHSKtUwAAXvNp.jpg

Tego typu zdjęcia sugerują, że lbj z ingramem się spotkali, podczas gdy u nas do takiego spotkania nie mogło dość (przecież zatrzymaliśmy się w czasie).  Może to wpłynąć na decyzję w głosowaniu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz aby zapytać millsa czy gasola dotyczył ze dostali doskonale kontrakty i był w tonie żartobliwym bo wyśmiewacie coś pod tytułem kultura spurs.

 

Ja poszedłem inna droga przez co zyskałem więcej szacunku leonarda ale nie odebrałem tego zysku u was.

 

Po prostu tak jak pisałem. Hieny interpretują jak chcą aby wyrwać gracza.

 

Kontrakty millsa i gasola to kość niezgody w realu.

 

W mojej rzeczywistości z dragiczem i Millsapem Leonard nigdzie sie nie powinien wybierać. Tym bardziej lma.

 

Ale nastąpiła sekwencja oceny realnej sytuacji leonarda której Imo u mnie by nie było tego zapalnika

Ignacy. Policz głosy, później panikuj.

 

Ale swoją drogą, musisz być bardziej ruchliwy.

Nie zamierzam liczyć głosów bo kiedyś można było je zmieniać a teraz rada pisze ze w sumie nie można.

I dodatkowo czekałem na datę w której spurs mogą rzucić ofertę leonardowi w realu.

 

Zapowiedziałem ze poinformuje o tym z opóźnieniem i to mój lma wiedział

Pisałem o tym na forum

Pisałem tez w pm w rozmowach z innymi gm którzy wiedzieli ze kupuje czas.

Proces trwał i lma o tym wiedział

Ale nie mogłem wszystkiego ujawniać wam bo jesteście tez gm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mnie. Szacuneczek :grin:

Tego typu zdjęcia sugerują, że lbj z ingramem się spotkali, podczas gdy u nas do takiego spotkania nie mogło dość (przecież zatrzymaliśmy się w czasie).  Może to wpłynąć na decyzję w głosowaniu. 

 

To nie było trudne, bo Ty nic nie czytasz.

 

Tego typu zdjęcia może sobie każdy wrzucać i nikomu to nie przeszkadza i myśle, że chyba to rozumiesz.

Temat został NA CHWILĘ! zamknięty żeby przypomnieć o jednej zasadzie, bo zaczęły się tam pojawiać wpisy zmierzające w kierunku tych, które powinny wylądować w temacie z ogłoszeniami dealow. Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi. Temat był zamknięty 30 minut które zajęła konsultacje i napisanie przypomnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokowanie Media Roomu to zablokowanie zmian decyzji GM-a ;) u nas to 6-dniowe głosowanie to chwila zastanowienia gracza, więc nic w tym czasie się nie może zmienić odnośnie obietnic GM-a, czyli nic nie powinno się pojawiać w Media Roomie ;)

 

tak szczerze (#wycieczkapersonalna ;P) - jeśli chcesz się czepiać każdego niuansu i po swojemu wszystko interpretować (jak sytuacje januarego), to podziwiam, że jeszcze grasz w beGM ;P super, że jesteś aktywny, ale ciągłe pretensje do czegoś (decyzji innych GM-ów np.) to przesada - to jest zabawa i dyskusje są częścią gry, ale czepianie się jest wkurzające i nie wnosi wiele do gry :tongue:

O mnie nie napiszesz ze się ciagle czepiam czy marudzę ale przekraczacie swoje uprawnienia

 

Kto mnie skasował?

Btw. Pudło january w tym schowku

 

//

 

Nikt Ci nic nie skasował tylko rozwodzisz 1 rozmowę o LMA na 2 tematy więc umieściłem ją w odpowiednim.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, ale Ty wręcz musiałeś, bo to głosujący są LMA. Przecież ja się Ciebie nawet pytałem czy KL zostaje czy odchodzi bo nie wiedziałem jaka będzie rola LMA. Odpowiedź jest w Twoim interesie. Widocznie wtedy sam nie wiedziałeś co się dzieje więc ode mnie poszedł głos na Bucks. Nie pytałem Cię o nazwiska. Zapytałem tyko czy zostanie czy nie. 

 

Właściwie każdy gm z wyścigu o LMA i LBJ dał swoje mniej lub bardziej dokładne plany na przyzłość, a Ty mając tak KOLOSALNY znak zapytana nie powiedziałeś NIC. 

Głosujący są zarówno LMA jak i GMami pozostałych drużyn. Wymaganie od Ignacego, żeby zdradzał reszcie swoje plany wobec Leonarda uważam za niesprawiedliwe.

 

Pozostali GMowie przedstawili nieco obszerniej swoje plany ale nie byli w takiej sytuacji jak Spurs są z Kawhim.

 

Najsprawiedliwiej byłoby chyba pogodzić się z niewiedzą i "wypośrodkować" swoją ocenę oferty Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz do ujawniania innym:

Dokładnie. Mnie trafiło combo po prostu.

 

Ale w sumie jak na zabawę fajne emocje.

 

Nawet się przez chwile zdenerwowałem ;))))

 

Marcus: mam dosyć już tego.... robię to co dobre dla spurs a wymiany mamy w sobotę .... tak???

 

teraz w druga stronę. Pała nie to kijem

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujący są zarówno LMA jak i GMami pozostałych drużyn. Wymaganie od Ignacego, żeby zdradzał reszcie swoje plany wobec Leonarda uważam za niesprawiedliwe.

 

Pozostali GMowie przedstawili nieco obszerniej swoje plany ale nie byli w takiej sytuacji jak Spurs są z Kawhim.

 

Najsprawiedliwiej byłoby chyba pogodzić się z niewiedzą i "wypośrodkować" swoją ocenę oferty Spurs.

 

Zgadzam się, ale wiesz, Spurs przez Leo też są w trudniejszej sytuacji.

Natomiast postąpiłem tak jak napisałeś, wypośrodkowałem sytuację i wyszło jak wyszło. Po prostu chciałem dać Ignazzowi szansę na przedstawienie jakichkolwiek planów, bo nic o nich nie napisał więc zapytałem. Nie prosiłem o detale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gwoli scislosci panowie z rady,

 

ogromny szacun dla was za robote.

 

no ale niestety posiadanie wladzy zawsze wiaze sie z pewnymi konsekwencjami, tj. krytycznymi glosami :grin:

 

to tak na marginesie.

 

a decyzje o zablokowaniu mozliwosci oglaszania wymian, czy to w temacie wymian, czy to w media roomie dalej  uwazam za złą. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie nie napiszesz ze się ciagle czepiam czy marudzę ale przekraczacie swoje uprawnienia

 

Tamto było do flubera ;) a tamte komentarze zostały przeniesione do innego wątku, bo trochę mieszamy FA z wymianami ;)

 

odnośnie LMA, to w rl NBA myślisz, że on by czekał na decyzje Spurs co z Kawhi'm, jak oni by ciągle czekali? Bo według mnie by wysłuchał, ale jeśli pojawiły się inne oferty, to na pewno by je rozważył i zdecydował na początku lipca jak duża większość FA z odpowiadającymi im ofertami :) i według mnie naprawdę nie doceniasz Bucks, którzy zaoferowali mu fajne warunki i mnie przekonali ;) czasu niestety nie możesz kupić, a tu miałeś go i tak więcej niż w rl NBA mają do początku lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamto było do flubera ;) a tamte komentarze zostały przeniesione do innego wątku, bo trochę mieszamy FA z wymianami ;)

 

odnośnie LMA, to w rl NBA myślisz, że on by czekał na decyzje Spurs co z Kawhi'm, jak oni by ciągle czekali? 

 

moze jakby im zasugerowal, ze nie ma zamiaru czekac, to podjeliby decyzje o transferze leonarda? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.