Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Bullock tylko rzucał

 

Ingram kreuje sobie 65% rzutów za 2 sam. 

W dodatku zbiera i całkiem nieźle asystuje.

 

Jako 3/4 opcja, zwłaszcza biorąc pod uwagę w jakim grał środowisku i jakie ma warunki pasujące do dzisiejszej koszykówki i gry vs Warriors, to jest bardzo wartościowy koleś i nie dziwię się, że Lebron nie chce go oddać. 

 

Ale naprawdę tłumaczyć mi, że Ingram jest ogólnie lepszy od Bullocka nie musisz ;) Jak Jasiek chcę to mogę nawet first picka mu do Bullocka dorzucić za Ingrama ;)

 

Wracam jednak do narracji, że oceniamy też formę z RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja nie bardzo rozumiem, jaki to ma wpływ, gdy mój konkurent pozbył się Gasola i nie przedłużył Redicka, choć mógł którymś z nich zachęcić LeBrona do pozostania:) To ma zupełnie marginalne znaczenie. Poza tym jeżeli Wade albo Manu w RL NBA skończą kariery, to i tak nie mam na to wpływu, Dirka zamierzam podpisać, jeśli LeBron zostanie.

Takie ma znaczenie, że sam napisałeś iż zamierzasz WSZYSTKICH przedłużyć. Więc zadałem pytanie. Nie chcesz się odnieść, spoko. Nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LJ nie jest idiotą, nie chce by go za Kawhiego wymieniali nie bez powodu 

Oczywiście, LJ poleciał do LA na wakacje i dopilnował, żeby nie wymieniać Ingrama, odpuścić Brooka Lopeza i Juliusa Randle'a, nie pozyskiwać Leonarda i postanowił namówić Magica do wzmocnienia składu zamiast tego Javalem McGee i Lancem Stephensonem. 

 

Decyzje Lakers:

1. Bierzemy McGee zamiast Brooka Lopeza

2. Bierzemy Lance'a Stephensona zamiast Juliusa Randle'a

3. Nie wymieniamy Brandona Ingrama za Kawhi Leonarda

 

Czyli sugerujesz, że ta trzecia ma związek z poziomem sportowym Ingrama, a dwie pierwsze z czym?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam jednak do narracji, że oceniamy też formę z RL NBA.

 

Gdzie w porównaniu do CJMC ( a porównujemy 3/4 opcję Lakers z 2 Cavs i to już dużo mówi) był dodatnim zawodnikiem i w 2018 roku robił jakieś 16/5/5 na 49/45% jeśli dobrze pamiętam. I pamiętaj, że to wciąż porównanie z 2gą opcją w Cavs, nie z 3-4 którą ma być Ingram. 

 

Ale w sumie to też nie do Ciebie, bo Ty też uważasz Cavs za najsłabszą opcję sportowo jeśli się nie mylę, nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ma znaczenie, że sam napisałeś iż zamierzasz WSZYSTKICH przedłużyć. Więc zadałem pytanie. Nie chcesz się odnieść, spoko. Nie musisz.

Nie zamierzam przedłużać Jeffersona oraz Okafora:)

Już poprawiłem :smile:

 

 

Tak, taką wartość ma ten cytat powyżej

 

Prawda jest taka, że jak zestawisz te dwie ekipy obie z LBJ (bo on na razie w żadnej nie jest) to Lakers są lepsi tu i teraz, mają większe perspektywy i są o wiele lepiej ustawieni pod grę z GSW.

Jeśli okłamałem, to wykaż kłamstwo:) Lakers mają Butlera i Ingrama, nie mają Capeli i nie mają LeBrona:) Fakty, nie bajki:)

 

Taki, że w kontekście walki o centra na rynku FA '18 24 mln jest cenniejsze niż M.Gasol

 

 

Kogo lepszego niż Gasol zamierzasz podpisać w tym FA?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to tak :tongue:

 

Ja z Cavs jechałem dość mocno większość część sezonu i było z tego sporo zgrzytów na linii Pelicans - Cavaliers ;)

Na linii fluber - Marcus Camby, bo przypominam, że ja Twoich Pelicans ceniłem bardzo wysoko, niezależnie od tego jak jechałeś moich Cavs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMEK

 

NAPISZE TO OSTATNI RAZ

 

Forum służy do dyskutowania i rozmów.

O graczach zespołach meczach i modzie.

 

Be GM to osobna zabawa gdzie jest trochę inaczej.

 

Każdy z GM ma swoją drużynę. Rozmawia opisuje planuje.

 

KOLEJNY RAZ w momencie głosowania występujesz w roli Januarego ZBYT MOcno.

 

NIE CHODZI MI ZE NIE MOŻNA KOMENTOWAĆ I DZIELIĆ SIĘ SWOJĄ OPINIA.

 

ALE ROBISZ TO JUŻ W TAKI SPOSÓB ZE ŁAMIESZ ZASADY

 

Jakie? Takie niepisane.

 

Twoja aktywność 3 dni przed końcem głosowania gdzie zostały 7-8 głosów jest głównym narzędziem i argumentami dlaczego lbj ma trafić do Ła.

 

Poprosze o odpowiedz : dlaczego to robisz?

 

Rozumiem dyskusje we wszystkich tematach w dziale nba.

 

Tu jest trochę inny cel pisania.

 

Twoje masowe wystąpienia ze lbj pasuje do Ła , krytyka składu cavs ( jakikolwiek by nie był słaby czy mocny) sprawia ze to nie jest zabawa w która chce się bawić.

 

Proszę zastanów sie czy nie przeginasz???

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Cavs nie przedłużą Okafora? Przecież i tak nikogo innego nie podpiszą w ich miejsce wartego więcej niż minimum wciąż, bo będą mieli do dyspozycji tylko taxpayer czyli 5 mln a reszta to minimum.

 

Więc cały ich skład to ta 4 + taxpayer + minimum + z tych capholdów o ile kogoś się uda przedłużyć. Chyba na Ellingtona jest największa szansa z tych coś mogących wnieść, bo do Rondo nie ma nawet early birds.

 

Ignazz, już Ci napisałem dlaczego. Nie moja wina, że January ma jakieś zajęcia, a widocznie ja i Fluber nie mamy nic ciekawszego poza forum do roboty :) Tak rażąca dysproporcja aż prosi się o skomentowanie. Zwłaszcza, że wiee z tych informacji jest mocno naciąganych i zmienia się błyskawicznie zależnie od potrzeb :) Gdyby Fluber nie siedział 24/7 na forum to i ja nie miałbym 24/7 komu odpisywać. Lub gdyby January też nie miał innych zajęć i siedział 24/7 to nie miałbym po co tego robić.

 

W tamtym roku jak sobie z Cambym bardzo intensywnie dyskutowałem, bo któregoś GMa bardzo ograniczała praca to nie widziałeś problemu :) I szczerze mówiąc ja dalej go nie widzę, bo odnoszę się jedynie do tego co wrzuca Fluber, a nie do tego co zrobi LA. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to też bardzo ważne.

 

Wiele razy podkreślałem, że dla mnie to nie gra, tylko bardziej forma zabawy/symulacji. Stąd jak widzę, że ktoś próbuje bardzo miałkimi sposobami zakrzywić jej przebieg to reaguję. Nie musze mieć w tym interesu żadnego. Znaczy mam ten, że najbardziej podoba mi się obserwowanie z boku czegoś co ma podstawy w NBA. Kiedy ich brakuje robi się niefajnie, stąd moja reakcja na te fragmenty, które są naciągane. 

znam też podejście flubera, a to jeszcze mnie motywuje żeby jednak kliknąć tę odpowiedź i na coś tam zwrócić uwagę. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostania? W sensie zgadzasz, się że LJ powinien być w LAL ;]

 

Taki, że w kontekście walki o centra na rynku FA '18 24 mln jest cenniejsze niż M.Gasol

Taki, że w kontekście walki o obwodowego na rynku FA '18 17 mln jest cenniejsze niż Redick.

 

Zgadzam się, że miałeś możliwości zrobić ruchy, które sprawiłyby, że tak bym uważał.

 

Natomiast różnica jest taka, że Ty oddałeś Marca Gasola za cap space, chociaż mogłeś mieć w tym momencie w składzie Butlera, Marca Gasola i Ingrama i miejsce na maxa dla LeBrona. A oddałeś Marca Gasola za darmo, bo może w 2 rundzie podpiszesz Favorsa, albo Olynyka, jak to napisałeś w opisie. Ja oddałem pick w 1 rundzie draftu za zawodnika, którego LeBron bardzo chciał. Nie oszczędzałem, nie chomikowałem picków, wykonałem działania mające pokazać LeBronowi, że bardzo go chcę. No i nie twierdzę, że brakuje mu 5 klepki, tylko dlatego, że sa głosy na Lakers i Rockets, w przeciwieństwie do Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się odnieść.

Gra beGM ma nam pomagać w celu odwzorowania jak najlepszego bycia GMem.

Jak ktoś z nas widzi debilizmy, z którymi się nie zgadza to pisze.

Dla własnej przyjemności z gry.

Dlatego Tomek na 1 stronie tematu o głosowaniu wrzuca zdjęcie LeBrona w koszulce Lakers:) To było bardzo merytoryczne:) Dlatego Tomek pisze, że miałem 4:3 w 1 rundzie play-offs, chociaz to nieprawda. Dlatego w informacji o głosowaniu Tomek wrzuca przypomnienie:

 

Nie jest to głosowanie "z boku" i nie polega na docenianiu czyjejś pracy

 

To nie ma nic wspólnego z odwzorowywaniem pracy GM-a, to jest wykorzystywanie swojej pozycji w radzie, żeby zasugerować głosowanie na konkretnego zawodnika i posługiwanie się kłamstwem, by umniejszyć wartość jednego z klubów, walczącego o tego zawodnika. 

Ale pomimo Twoich działań Fluber, to i tak January jest teraz w lepszej sytuacji i to on oferuje lepszą sportowo drużynę, o całej otoczce i życzeniach rl Lebrona nie wspominając ;)

Nie, nie oferuje lepszej sportowo drużyny. Oferuje jednego TOP 50 zawodnika w lidze, z którym LeBron jest w konflikcie i z którym kiedyś się "pobił" w trakcie meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to czym od początku jest ta zabawa. 

Zdjęcie, jak i pozostałe 2 były zabawną odpowiedzią na zabawne komentarze Julka przy wrzucaniu głosów i jeszcze go oznaczyłem nawet :smile:

 

Natomiast to co teraz robisz jest przykre, bo krzyczysz do nas "mam słabszy skład, Lebron nie chciał już Cleveland, ale przecież się starałem"

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje jednego TOP 50 zawodnika w lidze, z którym LeBron jest w konflikcie i z którym kiedyś się "pobił" w trakcie meczu.

 

Serio? To już pozbawienie rigczu. To jakbyś napisał, że w sumie Lebron też jest TOP 50 w lidze. 

Butler to TOP 10, a jak duża jest różnica między tą niewielką grupą zdolną prowadzić efektywnie drużyny a tymi z miejsc 30-40-50 i dalej to chyba wszyscy wiemy.

Rozumiem Tomek twój punkt jakby Januarego nie było na forum pare dni.

 

Ale jest....

 

Jak zestawisz czas spędzony tu przez Flubera i Januarego to się pewnie okaże, że przez ostatnie 4 dni January 3 opuścił, a Fluber te 3,5 był :tongue:

 

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie takie teksty jak Butler TOP 50 gracz ligi trochę jednak rażą.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? To już pozbawienie rigczu. To jakbyś napisał, że w sumie Lebron też jest TOP 50 w lidze. 

Butler to TOP 10, a jak duża jest różnica między tą niewielką grupą zdolną prowadzić efektywnie drużyny a tymi z miejsc 30-40-50 i dalej to chyba wszyscy wiemy.

Butler to taki TOP 10, że nie wprowadził Lakers do play-offs mają Marca Gasola, JJ Redicka, Brandona Ingrama i D'Angelo Russella, a teraz wycinamy dwóch z tej nieplayofowej piątki i zamieniamy na LeBrona i robi się faworyt do mistrzostwa? Moje 3-4 w finale zostało zweryfikowane głosowaniem. Brak play-offs Lakers w poprzednim sezonie też.

 

Butler ma do pomocy Ingrama i Russella, którzy mieli w sezonie ujemny on/off ( -3,1 i -4,6) w drużynach, które średnio nie zrobiły nawet 30 wygranych. Nie zgodzę się, że Butler, Ingram i Russell to lepszy support sportowo niż McCollum, Love i DeAndre Jordan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.