Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na moje to Lebron poszedł w realu do LAL by budować contendera ale niekoniecznie już w sezonie 2018/19, w którym będzie się raczej oszczędzał i próbował nieco zregenerować siły. Warriors są mega mocni, on od wielu, wielu lat gra duże minuty na mecz od października do czerwca, poza tym chce dotrwać do gry na jednym parkiecie z synem. 

 

Pragnę zauważyć, że w poprzednim sezonie byłem wielokrotnie krytykowany za to, że daję LeBronowi za mało minut, więc moim zdaniem James w Cleveland nie ma aż takiej potrzeby regeneracji sił:)

 

 

Nie wiem do jakiej opinii nawiązujesz Fluber, chyba tradycyjnie wciskasz kit. Bezpośrednio decydują głosujący ale Lebron swoją decyzją w realu zostawił im małe pole do interpretacji. Oczywiście są tacy, którym to nie przeszkadza by nieco poszaleć w głosowaniu.

 

Ja namawiam LeBrona, żeby został w Cleveland, wykonuję swoją pracę ,jako GM, to przykre, że nazywasz to wciskaniem kitu. Udowodniłem w trakcie swojej pracy GM-a, że priorytetem było pozostanie LeBrona w Cavs i moje ruchy o tym wyraźnie świadczą, więc to jest zwykła rekrutacja, a nie wciskanie kitu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały skład przestawiam na tor aby LMA był niepodzielnym liderem.

 

Byłem bardzo blisko od drugiej rundy bez wsparcia leonarda.

 

Obecnie obok Dragica mam do pomocy Millsapa który bardzo pasuje do stylu gry oraz dodaje 4 graczy do rotacji w tym talent bardzo ważny dla organizacji.

 

To nie jest zamiana na drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie  z tym co się dowiedzieliśmy właśnie w temacie wymiany - komentarze, January odpuścił play-offs i wytrejdował Gasola, mając zdrowego Butlera i zdrowego Ingrama. LeBron nigdy w życiu nie poszedłby do klubu, który ma takiego GM-a.

 

przecież dobrze wiesz, że nie można tego przekładać 1:1 :P u nas january miał wiedzę o kontuzji Butlera i można to przełożyć jako kontuzję Butlera tuż przed TD i stąd te ruchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież dobrze wiesz, że nie można tego przekładać 1:1 :tongue: u nas january miał wiedzę o kontuzji Butlera i można to przełożyć jako kontuzję Butlera tuż przed TD i stąd te ruchy...

A u nas Aldridge ma wiedzę o działaniach swojego GM-a i zablokowanie tematu Media Room (lol) tego przecież nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM CAVS ZNÓW PRZYŁAPANY NA KŁAMSTWIE:

 

https://www.sbnation.com/nba/2018/2/23/17047150/jimmy-butler-injury-update-knee-injury-surgery-torn-meniscus-news-timberwolves-tom-thibodeau

 

 

Lakers-Celtics-Hornets-Sixers

 

LAL out: M.Gasol

LAL in: Cousins, BRK/CLE 2018 2nd worse, GSW/PHI 2021 2nd worse, HOU/PHI 2022 2nd worse

BOS out: Cousins, R. O'Neale

BOS in: M.Gasol, 2019 2nd round - najgorszy z (I)Portland i (II)najlepszy z Orlando/Cleveland/Houston i (III) Sixers

CHA out: BRK/CLE 2018 2nd worse, CHA 2019 2nd

CHA in: R. O'Neale

PHI out: 2019 2nd round - najgorszy z (I)Portland i (II)najlepszy z Orlando/Cleveland/Houston i (III) Sixers, GSW/PHI 2021 2nd worse, HOU/PHI 2022 2nd worse

PHI in: CHA 2019 2nd

 

Kontuzja Butlera: 24.02

 

Oddanie Gasola: 2 marca to chyba wtedy gdy uraz okazał się jeszcze poważniejszy i potwierdzony :smile:

 

Król by się wstydził z kimś takim współpracować.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

GM CAVS ZNÓW PRZYŁAPANY NA KŁAMSTWIE:

 

https://www.sbnation.com/nba/2018/2/23/17047150/jimmy-butler-injury-update-knee-injury-surgery-torn-meniscus-news-timberwolves-tom-thibodeau

 

 

 

Kontuzja Butlera: 24.02

 

Oddanie Gasola: 2 marca to chyba wtedy gdy uraz okazał się jeszcze poważniejszy i potwierdzony :smile:

 

Król by się wstydził z kimś takim współpracować.

 

Trade deadline był przed kontuzją Butlera. Jak widać traktujecie regulamin tak jak wam wygodnie. Teraz żadne ruchy przez tydzień się nie dzieją, ale wcześniej można było podróżować do przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeżeli jesteśmy tacy skrupulatni w datach to chyba mogę ujawnić w media room wszystkie przymiarki do wymiany leonarda które dochodziły do lma.

 

Niestety tymi samymi osobami co części składowe lma byli tez każdorazowo inni gm klubu.

 

Ani nie chciałem tracić pozycji negocjacyjnej ani być nielojalnymi wobec oferentów.

Chodzi mi o rozmowy przed głosowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie zamierzałem informować 29 chłopa co do planów bo to i lma i 29 gm. Ponial?

 

Ignazz, ale Ty wręcz musiałeś, bo to głosujący są LMA. Przecież ja się Ciebie nawet pytałem czy KL zostaje czy odchodzi bo nie wiedziałem jaka będzie rola LMA. Odpowiedź jest w Twoim interesie. Widocznie wtedy sam nie wiedziałeś co się dzieje więc ode mnie poszedł głos na Bucks. Nie pytałem Cię o nazwiska. Zapytałem tyko czy zostanie czy nie. 

 

Właściwie każdy gm z wyścigu o LMA i LBJ dał swoje mniej lub bardziej dokładne plany na przyzłość, a Ty mając tak KOLOSALNY znak zapytana nie powiedziałeś NIC. 

 

Więc ja jako 1/29 Aldridge'a odebrałem to tak, że wchodząc do Twojego gabinetu na podpisanie umowy zapytałem, czy w przyszłym sezonie dalej tu będzie Leonard czy nie, a Ty kazałeś mi nie pytać. Coś takiego. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas Aldridge ma wiedzę o działaniach swojego GM-a i zablokowanie tematu Media Room (lol) tego przecież nie zmieni...

 

zablokowanie Media Roomu to zablokowanie zmian decyzji GM-a ;) u nas to 6-dniowe głosowanie to chwila zastanowienia gracza, więc nic w tym czasie się nie może zmienić odnośnie obietnic GM-a, czyli nic nie powinno się pojawiać w Media Roomie ;)

 

tak szczerze (#wycieczkapersonalna ;P) - jeśli chcesz się czepiać każdego niuansu i po swojemu wszystko interpretować (jak sytuacje januarego), to podziwiam, że jeszcze grasz w beGM ;P super, że jesteś aktywny, ale ciągłe pretensje do czegoś (decyzji innych GM-ów np.) to przesada - to jest zabawa i dyskusje są częścią gry, ale czepianie się jest wkurzające i nie wnosi wiele do gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś za coś - ja np poinformowałem szeroko o swoich planach - mimo, że przed nami FA.

 

I pewnie jeszcze myślisz, że ktokolwiek uwierzył w jakieś twoje słowo? :P

 

W sumie nie wiem jak oddanie Leonarda może dobrze wpłynąć na decyzje Aldridge. Mnie sama gwarancja pierwszej opcji nie satysfakcjonuje.

 

Serio myślałem, że Spurs spróbują uderzyć po mistrzostwo bez względu na koszty. Szykuje się jednak zwijanie żagli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zwijaja żagle i jest niejako deal Leo to po co tam ma zostać Aldridge? Do tego system Spurs dostaje w Bucks pod Mike B, moze byc w koncowkach go to guyem i wcale nie musi grac na centrze (Bucks moga pozyskac jeszcze kogos na c) w Spurs przy Milsapie jest wrecz to koniecznoscia. Tak ja to widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.