Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież on już z tym McCollumem nieomal nie puknął Twoich Warriors. Wraca do drużyny, którą już wie, na co stać, do drużyny, którą prowadzi GM, który robi wszystko, by go wesprzeć w walce o tytuł mistrzowski. Nie, najłatwiej jest pojechać na wakacje. 

Bo Warriors mają w składzie Curry'ego, Greena, Duranta, Klaya, Iguodalę i Cousinsa, a tutaj mają tylko pierwszą trójkę.

Bo Cavs mają w składzie Jr. Smitha zamiast McColluma i Tristana Thomspona zamiast DeAndre Jordana. 

Przyznasz, że różnica jest jednak sporawa, co?

 

Po pierwsze w momencie deklaracji Brona Cousins siedział sobie jeszcze bez klubu. Po drugie nie doceniasz Crowdera, któremu jest bardzo blisko do starego, wciąż produktywnego Iguodali. Dodatkowo Jae odbudował swoją grę gw Jazz bo system, Warriors też mają system, więc mogę śmiało powiedzieć, że grałby na poziomie Iguodali. Dedmon też jakimś gówniakiem nie jest, a Tyreke to solidna marka. Gdyby Tomek miał możliwość wstawienia opisu nie byłoby żadnego 4:3 i byłby koniec rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiscie, nic jeszcze nie przeczytałem, że kontuzjowanego w serii z Cavs Iguodale zastapił broniący na dFG 40% w serii z Rockets Jae Crowder. No bo wiadomo. Właściwie nie wiem czy fluber choć raz napisał cokowiek o Crowderze żeby sobie ludzie nie przypomnieli, że on tam gra. Jedyne, co jest to "oddali Klaya i AI" "Oddali Klaya i Iguoddale" no nic, że Klay już rok temu grał bardzo średnie PO, w tym tak samo potrafił odwalić 38/29 z Pelicans a i tak z dopiero co wracającym Currym zrobili na nich 4-1.

 

Warriors są po prostu, jak BMF zauważył od razu, mocno niedoceniani. Ale to jest oczywiście Fuberowi na rękę.

 

Wystarczy sobie to wypisać, że z jednej strony jest Curry, Durant i Draymond z drugiej LBJ, McCollum i Love. 

 

I chyba twarde lądowanie na ziemi momentalnie jeśli się nad tym zastanowi ktokolwiek jaka to jest przepaść, ale rozumiem, że już się nudzi.

 

Abstrahując, powinno się raczej patrzeć na to co będzie, a Cavs mogą zaraz być 3-4 siłą w tej lidze, a wszystko co się działo w ostatnicch kilku latach w karierze LBJ wskazuje, że on w tym momencie znika i się nie ogląda za siebie, bo on ma ważniejsze rzeczy na głowie :smile:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w momencie deklaracji Brona Cousins siedział sobie jeszcze bez klubu. Po drugie nie doceniasz Crowdera, któremu jest bardzo blisko do starego, wciąż produktywnego Iguodali. Dodatkowo Jae odbudował swoją grę gw Jazz bo system, Warriors też mają system, więc mogę śmiało powiedzieć, że grałby na poziomie Iguodali. Dedmon też jakimś gówniakiem nie jest, a Tyreke to solidna marka. Gdyby Tomek miał możliwość wstawienia opisu nie byłoby żadnego 4:3 i byłby koniec rozmowy.

 

Crowder z totalnego szrotu w Cavs odbudował się na w miarę ogarniętego gracza rotacji. A potem zaliczył niejednoznaczne PO.

 

To jednak daleko do tego co pokazał Iggy w drugiej połowie sezonu dla Warriors i tego jak ważny był w PO.

 

Tyreke to solidna marka, dlatego gra na rocznym kontrakcie za 12mln, a Klay Thompson to all-star z TOP20 ligi, który dostanie maksa wszędzie gdzie będzie chciał.

 

Fluber jedzie po bandzie, ale Warriors którzy w RL NBA byli gorsi nawet od Raptors, a u Nas po wymianie Klay Thompsona i Iguadoli na Tyreke Evansa i Jae Crowdera zdystansowali ligę to prawdopodobnie największe kuriozum tej gry.

 

Tylko Houston Rockets!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fluber jedzie po bandzie, ale Warriors którzy w RL NBA byli gorsi nawet od Raptors, a u Nas po wymianie Klay Thompsona i Iguadoli na Tyreke Evansa i Jae Crowdera zdystansowali ligę to prawdopodobnie największe kuriozum tej gry.

 

 

No to już wiesz o czym piszę mówiąc, że fajnie się czyta Twoje posty, ale w co 2 wrzucasz coś tak głupiego i skrajnego, że ręce opadają xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwo zgadnąć, że będę potrzebowal SG, teraz mozna spojrzec kto jest dostępny na tą pozycję.

 

W zależności od tego ile będę musial wydać na SG, to będę tą gotówką uzupełniał ławkę rezerwowych, większą uwagę przykladajac do jakiegos solidnego centra, żeby LMA mógł tez pograc na PF jesli na tym mu zależy.

Halo halo.

 

Podobno wybór gracza trwa symboliczny błysk i ja musiałem wstrzymać się z rysowaniem wzmocnień po dacie rozpoczęcia głosowania.

 

Czy gm bux może po czasie opisać co planuje w następnym roku gdzie ja nie miałem prawa pisać co zamierzam w sobotę?

 

Trochę to nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów to je podam jesli dzieki temu mam zyskać LMA.

 

Richardson, Ariza, Reddick, raczej w takiej kolejności.

 

Prosilbym tez o przestanie pisania bez podania lub poznania kontekstu o nie przejściu przez moją trójkę pierwszej rundy, bo mam wrazenie że jakbym dodał tutaj TMaca w prime to tez by byl argument: przecież ta czwórka nie przeszła pierwszej rundy! (Oczywiscie pomijam epizod TMaca w Spurs)

Poza tym ta pierwsza runda Giannisa i Middletona pod Budenholzerem powinna szybko się zmienić.

 

Kolejna sprawa to taka, że Westbrook i George grali razem i rowniez pierwszej rundy nie przeszli, a moja trojka niestety w rl nie miała okazji grać razem :) no ale o tym dyskutowal nie będę bo to raczej nie ma nic do LMA.

 

A o Smarta się nie bój, nawet o nim nie pomyslalem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem blokadę na info z argumentem byl na to czas i lma wszedł do biura.

 

Producent piwa ma dogrywkę a spurs nie?

 

Oczywiście wskazuje to jako raczej błąd w zamykaniu mi media roomu a nie w tym ze dopytanie o plany jest złe.

Co do planów to je podam jesli dzieki temu mam zyskać LMA.

 

Richardson, Ariza, Reddick, raczej w takiej kolejności.

 

.... TMaca w prime to tez by byl argument: przecież ta czwórka nie przeszła pierwszej rundy! (Oczywiscie pomijam epizod TMaca w Spurs)

Poza tym ta pierwsza runda Giannisa i Middletona pod Budenholzerem powinna szybko się zmienić.

 

Kolejna sprawa to taka, że Westbrook i George grali razem i rowniez pierwszej rundy nie przeszli, a moja trojka niestety w rl nie miała okazji grać razem :) no ale o tym dyskutowal nie będę bo to raczej nie ma nic do LMA.

 

A o Smarta się nie bój, nawet o nim nie pomyslalem ;]

Spurs są tak dobre ze nawet gracza który nie przeszedł rundy zaprowadza wyżej.

 

3 wings mnie nie przekonywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie jeżeli LBJ z młodych niedoświadczonych w realu Lakers ma zrobić dużo skuteczniejszych killerów ( bez ironii) to dlaczego odmawiamy tego w grze z McColumnem?

 

To dobry fit na SG dużo lepszy niż suma Clarcson Korver Smith

 

lepszy niż Butler? 

Czy któregoś z nich Lebron nauczył bronić?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 letnie zwłoki Dirka, czy to że Manu skończyć może karierę to nie cały skład. Dodatkowo nie wiadomo co z Wadem, Jeffersonem a i Emeka Okafor też nie pewny. Może Ci 5 gości wypaść.

Jefferson i okafor?:) serio?:) chyba zapomnialem wspomniec ze ich nie przedluzam:) Ty myslisz ze oni grali w finale z warriors?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie rozumiem dlaczego mój głos na cavs ma być deprecjonowany?

 

Moja decyzja to 1/28 defektu mózgu?

Trochę nieładne.

 

W naszej grze w sumie gdy masz jummiego przyjście lbj zamyka raczej Keonarda w lakers co gdybym głosował interesownie pomaga mi w Leonard situation

 

Czyli można założyć ze robię to maksymalnie bezstronnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler jest jedynym lepszym graczem u januarego od jamesa, mccolluma, love'a i jordana. To jest jakby 4-1:)

 

Butler jest lepszy zarówno od Mcolluma, jak i Love'a oraz Jordana.

 

To jakby 1 > 3.

 

a James na razie nie jest w żadnej z tych drużyn i dlatego bardziej mu się opłaca być w LA.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy niż Butler?

Czy któregoś z nich Lebron nauczył bronić?

Nigdzie tego nie pisałem.

 

Jimmi to mój cel 1 na zastępstwo w spurs

 

Ale Jimmi a Jordan plus McC to już inaczej patrzę.

Imo mało czytałem o planach lakers gry para gwiazd.

Skupienie poszło na opisie o wyborze życia w lakers Hollywood oraz o tym ze oferta cavs jest słaba 3:4 jest wypaczone a cześć gm nie wie jak głosować.

 

Sportowo było za mało.

 

Lma mówił tez o tym pidczas rekrutacji w lakers pare lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.